نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سرویس اشتراک ویدیو با php

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Mashhad

Question سرویس اشتراک ویدیو با php

سلام دوستان می خواستم بدونم اگر بخوام یک سایت مانند اپارات یا یو تیوپ بسازم
    چقدر وقت میبره واین که با php بنویسم راحتره یا با asp.net - و اینکه نمی خوام از کامپیوننت یا cms های اماده استفاده کنم می خوام خودم از صفر بسازم واسه پروژه دانشجوی - ممنون

نقل قول: سرویس اشتراک ویدیو با php

سلام دوست عزیز زمانش که به خودت بستگی داره ولی اگر با php بنویسی خیلی بهتره این ثابت شده

نقل قول: سرویس اشتراک ویدیو با php

چقدر وقت میبره واین که با php بنویسم راحتره یا با asp.net - و اینکه نمی خوام از کامپیوننت یا cms های اماده استفاده کنم می خوام خودم از صفر بسازم واسه پروژه دانشجوی - ممنون
    راحت تره. یعنی مثلا php مبل اینا داره یا asp.net رو صندلی چوبی باس بشینی ؟ در مورد راحتی که گفتم این دوستمون هم توضیح داد.
    نوشتن یه همچین پروژه ای از صفر سخت نیست ! با asp.net و php هم نداره بستگی داره به خودت که چقدر بلدی و چقدر تجربه داری. اگر نخوای از هیچ کتابخونه ای استفاده کنی کار برات شخت تر می شه. لازم نیست از سی‌ام‌اس های آماده استفاده کنی چون اینا اکثر برای نوشتن سایت های خبری و وبلاگ و اینجور چیزا ساخته شدن. البته نه اینکه مثلا نمی شه اینو با جوملا پیاده کرد اما سخت تر می شه. از فریم ورک استفاده کن اگر به شی‌گرایی مسلط هستی. می تونه خیلی کمک کنه. من فکر کنم توی یکی دوماه بتونی پیادش کنی اگر همونجور که خودت گفتی پروژه دانشجویی هست و کارت این نیست.

تاپیک های مشابه

1. ایجاد وب سرویس با PHP
    نوشته شده توسط akram_raeespour در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 04 دی 1393, 01:05 صبح
  2. سوال: ُوب سرویس ترجمه کلمات با php و XML
    نوشته شده توسط tanha2007 در بخش XML و کاربرد آن
    پاسخ: 6
    آخرین پست: پنج شنبه 17 مرداد 1387, 23:35 عصر
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 23 اردیبهشت 1385, 11:22 صبح
  4. پاسخ: 4