نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چرا هنگام استفاده از skin در برنامه ، فرمهایم با یک حالت کندی و مثل روشن شدن لامپ مهتابی بازمی شود؟

چرا هنگام استفاده از skin در برنامه ، فرمهایم با یک حالت کندی و مثل روشن شدن لامپ مهتابی بازمی شود؟

با سلام و خسته نباشید
    من یک نرم افزار حسابداری با حدود 60 فرم طراحی کرده ام اما الان که می خواهم از skin در برنامه ام استفاده کنم فرمهایم با تاخیر و مثل روشن شدن یک لامپ مهتابی باز می شوند برای حل این مشکل چکار کنم
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همین نزدیکیها

نقل قول: چرا هنگام استفاده از skin در برنامه ، فرمهایم با یک حالت کندی و مثل روشن شدن لامپ مهتابی با

skin برنامه رو از چی استفاده کردی؟
    تمام برنامه هایی که ظاهر کار رو تغییر میدن تقریبا همین طوری هستند با کمی اختلاف سرعت نسبت به هم باید دید شما از چی و چطوری ازش استفاده کردید

نقل قول: چرا هنگام استفاده از skin در برنامه ، فرمهایم با یک حالت کندی و مثل روشن شدن لامپ مهتابی با

ضمن تشكر
    من يك برنامه ديدم كه شامل 60 skin مختلف بود و من آنها را داخا يك كمبوباكس در برنامه قرار دادم و با انتخاب هريك از آنها كل فرمهايم عوض مي شود اما مشكل اينجاست كه هنگامي كه فرمهايم مي خواهد باز شوند با يك مكث چند ثانيه اي و با يك پرش تصوير مثل روشن شدن لامپ مهتابي باز مي شود مي خواستم بدانم براي رفع اين مشكل چه كار كنم البته در فرم لود فرم اصلي دستور تغيير skin را مي نويسم و كل فرمهايم عوض مي شود واقعا" قشنگ است اما كند مي شودو با يك حالت تاخير فرمهايم باز مي شود
    براي حل اين مشكل چه كنم ؟
    با تشكر

مطمئن هستید این روش باز شدن ، افکت نیست مثل Fead in?
    میشه skin هاتون رو رو یه برنامه جدید تست کنید ببینید بازم این مشکل رو داره؟
    اگر مشکل داشت اینجا آپلودش کنید تا بگیم دقیقا مشکل چیه وچه باید کرد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 22 خرداد 1391, 12:10 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 19 مرداد 1390, 22:07 عصر
  3. استفاده از skin در برنامه
    نوشته شده توسط <برنامه نویس> در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 22 بهمن 1388, 14:50 عصر
  4. چگونه engine یا voice را در هنگام استفاده از TTS، در برنامه تغییر دهیم؟
    نوشته شده توسط fabliau در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 21 خرداد 1386, 10:18 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •