نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: راهنمایی در مورد یک خطا

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

Unhappy راهنمایی در مورد یک خطا

سلام دوستان من موقع برنامه نویسی به مشکلی خوردم که منشاء آن را فهیمیدم ولی راه حلش نمدونم لطفا راهنمایی کنید
    مشکل اینطوری پیش میاد که به طور مثال من بر روی فرم دابل کلیک میکنم می دانیم به طور اتوماتیک تابع برای آن تشکیل میشود و در دابل کلیک فرم قرار میگیرد حال من اگر این تابع رو از سورس حذف کنم بدون حذف آن از ایونت دابل کلیک فرم دیگر فرم من باز نیمشود و موقع باز کردن خطای زیر را میدهد لطفا راهنمایی کنید در این مواقع چی کار باید کردerror.JPG
    اینو اضافه کنم که من کار با سی شارپ رو تازه شروع کردم
    البته کدهای ایجاد شده در دیزاینر رو هم حذف میکنم باز خطای بالا رو موقع بازکردن فرم میده ولی برنامه بدون خطا کامپایل و اجرا میشه

نقل قول: راهنمایی در مورد یک خطا

داخل فایل Disagner.cs*. برو و قسمت تابع رو که ارز سورس حذف کردی رو در این فایل هم حذف کن مثلا(this.Load += new System.EventHandler(this.FMainWindow_Load)
    بعد پروژه رو ذخیره کن و Vusual studio رو یک بار restartکن و پروژه رو دوباره load کن
    اگه نشد بر روی Ignore and Continue کلیک کن (داخل عکسی که گذاشتید هست (احتمال اینکه بعضی از اطلاعات از بین بره هست))

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: راهنمایی در مورد یک خطا

نقل قول نوشته شده توسط Abbas Naghdi مشاهده تاپیک
    داخل فایل Disagner.cs*. برو و قسمت تابع رو که ارز سورس حذف کردی رو در این فایل هم حذف کن مثلا(this.Load += new System.EventHandler(this.FMainWindow_Load)
    بعد پروژه رو ذخیره کن و Vusual studio رو یک بار restartکن و پروژه رو دوباره load کن
    اگه نشد بر روی Ignore and Continue کلیک کن (داخل عکسی که گذاشتید هست (احتمال اینکه بعضی از اطلاعات از بین بره هست))
    دوست عزیز ممنون از جوابتون من خودم در طرح سول در سطرهی آخر گفتم که از دیزاینر نیز حذف میکنم
    ولی منظور من اینه راهی یا گزینه ای نیست که به vs بگه بدون در نظر گرفتن خطا فرم باز کنه تا ما بتونیم مشکل رو حل کنیم مثلا آیا گزینهای در tools ، debugیا جای دیگه نیست

تاپیک های مشابه

1. راهنمایی در مورد این خطا در eclipse
    نوشته شده توسط reza10203045 در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 25 اردیبهشت 1388, 16:57 عصر
  2. راهنمایی در مورد این خطا
    نوشته شده توسط reza10203045 در بخش برنامه نویسی در محیط QT و هم خانواده هایش
    پاسخ: 10
    آخرین پست: جمعه 28 فروردین 1388, 19:43 عصر
  3. راهنمایی در مورد این خطا
    نوشته شده توسط reza10203045 در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 دی 1387, 10:47 صبح
  4. راهنمایی در مورد این خطا
    نوشته شده توسط reza10203045 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 15
    آخرین پست: شنبه 30 آذر 1387, 13:38 عصر
  5. راهنمایی در مورد این خطا
    نوشته شده توسط RainyMonth2006 در بخش PHP