نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: چطور باید برنامه ی سی شارپ که پایگاه دادش در ویژوال ایجاد شده را ستاپ کرد

چطور باید برنامه ی سی شارپ که پایگاه دادش در ویژوال ایجاد شده را ستاپ کرد

سلام من برناممو تو سی شارپ 2008نوشتم و 2تا بانک هم همون جا دارم و وقتی ستاپ میکنم تو کامپیوتر خودم مشکل نداره ولی وقتی رو کلاینت نصب میکنم error مسیر دیتا بیس میده حتی برای کامپیوترکلاینت درsql،بانکمو attach کردم ولی بازم همون errorمیده ...تو رو خدا کمکم کنید.

کاربر دائمی آواتار kingtak
    محل زندگی
    اینترنت

نقل قول: چطور باید برنامه ی سی شارپ که پایگاه دادش در ویژوال ایجاد شده را ستاپ کرد

خوب توی ساخت ستاپ باید Sql Server ٍExpress رو هم اضافه کنید!!!!!

نقل قول: چطور باید برنامه ی سی شارپ که پایگاه دادش در ویژوال ایجاد شده را ستاپ کرد

این مشکل قبلا برام پیش اومده، مشکل در setup ایجاد شده است به دلیل یک سری تغییرات در تنظیمات ساخت SETUP یا استفاده از کامپوننت های غیر قانونی ویا نام گذاری ها و...
    شما می تونید با جایگزین کردن فایل اجرایی و یا بانک برنامه تون که setup ش نکردید این مسئله رو متوجه بشید

من از prerequisites، گزینه sql server 2005 expressرو مارک کردم و حتی تو کامپیوتر کلاینتم بانکموattach کردم توsqlولی بازم بی فایده بود....

میشه لطفا توضیح بدید..آره از component ساعت استفاده کردم ولی وقتی پاکشم میکنم باز همون erroeمیده حتی برناممو 1 باره دیگه نوشتم ولی باز روی کامپیوتر کلاینت جواب نمیده،میشه کمکم کنید ؟

میشه بگید از چه کامپوننت هایی استفاده کردید؟ وچه چیزایی رو تیک زدید همراه برنامه نصب بشه؟

از analogclockو .netframework3.5 ,sql server 2005express edition,windows installer3.1

خوب یه بار دیگه setup ش رو درست کن وفقط تیک هیچ برنامه ای رو کم زیاد نکنید یعنی دست نزنید خروجی بگیرید ببینید مشکل حل میشه نا راهنمایی کنم

چند بار دیگه همsetupکردم ولی باز روی کامپیوتر کلاینت جواب نمیگیرم .حتی توی setupهم دیتابیسمو addکردم ولی باز همون erroro میده.میشه نظرتونو بدونم؟؟؟

کاربر دائمی آواتار kingtak
    محل زندگی
    اینترنت

منم قبلا از کامپوننت های Devexpress استفاده می کردم. به این مشکل برخورده بودم.
    ببین رفرنس هات Copy Local شون True باشه!!!

تاپیک های مشابه

1. سوال: روش کار یک برنامه رو چطور باید بفهمیم ؟
    نوشته شده توسط butterfly8528 در بخش مهندسی مجدد و معکوس
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 01 اسفند 1391, 22:12 عصر
  2. چطور باید برنامه نوشته شده رو کامپایل کنم؟
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 08 آذر 1386, 15:08 عصر
  3. چطور میشه به checkbox که در برنامه new شده دسترسی پیدا کرد ؟
    نوشته شده توسط azim_m در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 27 اسفند 1383, 00:05 صبح
  4. چطور باید درنمودار اسم فیلد را فارسی نوشت؟
    نوشته شده توسط behrooz در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 07 دی 1383, 07:51 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •