نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: درخواست راهنمايي در رابطه با برنامه نويس شدن

Thumbs up درخواست راهنمايي در رابطه با برنامه نويس شدن

سلام اساتيد.
    معذرت ميخوام بچه ها، يه در خواستي دارم ازتون. منم ميخوام يه برنامه نويس بشم.
    رشتم حسابداريه اما علاقه زيادي دارم كه بتونم برنامه بنويسم چون تو كار ما بعضي برنامه ها لازم ميشه كه بايد بطور سليقه اي نوشته و ازش اطلاعات مفيد گرفته بشه.
    از شما ميخوام كه منو راهنمايي كنين در رابطه با استارت كار، برنامه اي كه من آماتور ميتونم باهاش راحت كاكنم! نحوه كار با ديتا بيس ها( SQL و ACCESS ) و نكاتي كه من بتونم در عرض يه هقته يه برنامه رو بنويسم

فقط نا اميدم نكنينا

ممنونم

نقل قول: درخواست راهنمايي در رابطه با برنامه نويس شدن

در عرض یک هفته برنامه نویس بشی!!!!!!!!!!!!!!!

اونم برنامه حسابداری کامل بنویسی

اگه میخوای تازه برنامه نویسی رو شروع کنی پیشنهاد میکنم بری از زبان های .NET شروع کنی
    ساده ترینشون هم vb.net هست و ورژن 2010 یا 2012 رو سعی کن یاد بگیری

برای ساختن نرم افزار های حسابداری بهتره ک بانک اطلاعاتیت SQL Server باشه با اکسس هم میشه و خیلی امنیت و سرعت و باقی چیز ها پایین میاد
    و SQL Server برای اینجور برنامه ها عالیه
    باز هم چون داری از صفر شروع میکنی SQL Server 2008 و اگه بتونی SQL Server 2012 رو یاد بگیری خیلی عالی هستش.

برای ساخت برنامه های حسابداری زمان زیاد میبره و اگه مثلا بخوای یکی از عمل ها رو فقط انجام بده سریع میتونی درست کنی

موفق باشی

کاربر دائمی آواتار m2011kh
    محل زندگی
    (Zweifall (Nordrhein-Westfalen

سلام خیلی ببخشیدا مگه باربری یا آشپزیه که تو ی هفته بنویسی؟؟؟
    منم توصیه میکنم از .NET استفاده کنی و برای اینکه پایه و اصول رو راحت تر یاد بگیری و بعدا که میری سراغ زبان های پیچیده تر از VB.NET اونم سعی کن جدید ترین ورژن هاش رو.

نقل قول نوشته شده توسط SS.araz مشاهده تاپیک
    سلام اساتيد.
    رشتم حسابداريه اما علاقه زيادي دارم كه بتونم برنامه بنويسم چون تو كار ما بعضي برنامه ها لازم ميشه كه بايد بطور سليقه اي نوشته و ازش اطلاعات مفيد گرفته بشه.
    از شما ميخوام كه منو راهنمايي كنين در رابطه با استارت كار، برنامه اي كه من آماتور ميتونم باهاش راحت كاكنم! نحوه كار با ديتا بيس ها( SQL و ACCESS ) و نكاتي كه من بتونم در عرض يه هقته يه برنامه رو بنويسم

فقط نا اميدم نكنينا

ممنونم
    سلام عليکم
    بالاخره اساتيد يا بچه ها ...
    ببينيد دوست عزيز شما که عجله داريد از همين ويژوال بيسيک شروع کنيد.چرا؟...
    چون 1-يادگيري ويژوال بيسيک ساده تر و سريعتر از زبانهاي دات نت هستش 2-از ويژوال بيسيک بيشتر براي نوشتن برنامه هاي شخصي استفاده ميشه و شما هم که ميخوايد برنامه ي شخصي بنويسيد 3-مشکلات کمتري موقع نوشتن برنامه پيدا ميکنيد و...
    ولي اگه سراغ دردسر ميگردي و ميخواي گيج بشي برو سراغ سي شارپ

اگه وقتش رو داري و عجله نداري و ميخواي يه برنامه نويس حرفه اي بشي سي شارپ رو ياد بگيري بهتره ،براي شما همون ويژوال بيسيک6 به نظرم خوب باشه.

موفق باشيد

درود به همه

اگه فقط می خوای یک برنامه بنویسی که صرفاً یک برنامه باشه بی خیال با این پشت کار نمی تونی (جسارت نشه)

در مورد بانک های که گفتی فقط کافی نیست بتونی یک مقدارو توی اونا ذخیره و بازیابی کنی برای برنامه های حرفه ای باید باید با اصول طراحی و پیاده سازی درست پایگاه داده ها آشنا باشی.

برای استارت هم اگه میخوای VB کار کنی کتابهای درسی کارو دانش انتشارات دیباگران (برنامه نویسی ویژوال بیسیک ) ، من خودم وقتی رفتم رشته کامپیوتر این کتابها رو خوندم خیلی عالی بودن.
    اما یک هفته نشد.

ببينيد دوست عزيز شما که عجله داريد از همين ويژوال بيسيک شروع کنيد.چرا؟...
    چون 1-يادگيري ويژوال بيسيک ساده تر و سريعتر از زبانهاي دات نت هستش 2-از ويژوال بيسيک بيشتر براي نوشتن برنامه هاي شخصي استفاده ميشه و شما هم که ميخوايد برنامه ي شخصي بنويسيد 3-مشکلات کمتري موقع نوشتن برنامه پيدا ميکنيد و...
    ولي اگه سراغ دردسر ميگردي و ميخواي گيج بشي برو سراغ سي شارپ

اگه وقتش رو داري و عجله نداري و ميخواي يه برنامه نويس حرفه اي بشي سي شارپ رو ياد بگيري بهتره ،براي شما همون ويژوال بيسيک6 به نظرم خوب باشه.
    بنده تجربه #C رو ندارم کلاً بی خیال NET. شدم.
    اما vb و c رو کار کردم الانم دارم دلفی کار میکنم به همتون توصیه میکنم اگه قراره برنامه های دیتابیسی یا حتی تحت شبکه (نه وب، البته در این زمینه من خودم کار نکردم که بخوام نظر بدم) می تونه بهترین گزینه باشه.
    برای این کارها صدها کامپوننت وجود داره که هرکدومش کار رو آب خوردن میکنه.

موفق باشید.
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

کاربر دائمی آواتار m.4.r.m
    محل زندگی
    تبریز

یک هفته یک برنامه نویس شدن طی کردن ره صد ساله در یک شب است دوست خوبم ماهایی که مثلا اسم خودمونو گذاشتیم برنامه نویس ( توهین نمی کنم دوستان ) مخصوصا خود بنده خدایی تا الان 10 سال کار می کنم تازه فهمیدم برنامه نویسی یعنی چی . تا حالا 60 تا کتاب و برنامه open source و ویرایش و خلاصه صر و کله زدن شدم این که مثلا بتونم یه برنامه مثل حسابداری رو پیاده سازی کنم . خلاصه دوست خوبم برنامه SQL خودش رو باید وقت بزاری و help برنامه رو کامل بخونی فقط 3 ماه طول میکشه . عجله نکن قدم به قدم جلو بری بهتره با وی بی هم شروع کنی بهتره .

کاربر دائمی آواتار Mr'Jamshidy
    محل زندگی
    Network

خوب خوب! میبینم دوستان ترکوندن تاپیک رو!

ببین دوست من همه مطالب بالا در جای خودشون درست، اما یک سری نکات رو باید بهش توجه کنی:

1. اگر میخوای برنامه نویس بشی، فکر یک هفته دو هفته رو از سرت بنداز بیرون، تو خواب هم نمیتونی 1 هفته ای برنامه نویس بشی مگر اینکه بخوای فقط یک برنامه مملو از ایراد های متفاوت و ... داشته باشی که اونم حداقل 1 ماه زمان میبره

2. زبان برنامه نویسی لباس نیست که از این یکی خوشت اومد استفاده کنی خوشت نیومد نکنی
    انتخاب زبان بستگی به کار داره

کسی نمیاد با ویبی برنامه سیستمی بنویسه یا با اسمبلی برنامه حسابداری!

از بین بانک اطلاعاتی ها هم من بهت MySQL رو پیشنهاد میکنم معمولا خیلی ها MySQL رو با MsSQL اشتباه میگیرن اما با هم فرق داره

خوب دیگه نکته خاصی دیگه به نظرم نمیرسه

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار zarifcomputer
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط SS.araz مشاهده تاپیک
    سلام اساتيد.

فقط نا اميدم نكنينا

ممنونم
    به جای اینکه برنامه نویس بشی تو حسابداری کامل شو . اگه کامل شدی بیا اینجا و بگو میخوام با کمک شما یک برنامه حسابداری خوب بنویسم . یاد گرفتن برنامه نویسی کمکی بهت نمیکنه. هم از حسابداری خودت فاصله میگیری و هم برنامه نویس نمیشی. ولی اگه با یک تیم برنامه نویس برای ساخت یه نرم افزار حسابداری خوب و قوی همکاری نزدیک داشته باشی میتونی اون حس کنجکاوی خودتو هم ارضا کنی و از دیدن تجربیات دیگران هم لذت ببری. نه یک هفته و دو هفته ، شاید در عرض 6 ماه که حسابی روی این پروژه وقت صرف کردی ، اونوقت هم یک برنامه خوب حسابداری داری که حاصل تجربه ده ها سال برنامه نویسی اساتید این سایت هست و هم خودت یه چیزایی یاد گرفتی که شاید برات مفید باشه .

کاربر دائمی آواتار amiralex
    محل زندگی
    تهران

سلام به همه

من همه نظرات بالا را خوندم
    همه دوستان درست ميگن
    من هم رشته ام حسابداري و به برنامه نويسي علاقه دارم
    اوايل با يك كتاب VB.net 2005 شروع كردم و يه دور مباني رو ظرف 2 روز خوندم- (فقط خوندم)
    با اين سايت آشنا شدم
    با توجه به كارم يه سري نيازها در كارم احساس شد كه بايد خودم دست به كار ميشدم

نميخوام بگم خيلي واردم نه اصلا اما ظرف دو هفته يه برنامه حقوق و دستمزد نوشتم كه به نظرم اصول طراحيش از خيلي از برنامه هاي حسابداري كه تا حالا ديدم كاربر پسندتره-البته هنوز كامل نشده اما خواستم بگم ميشه ظرف يه هفته هم تا حدي از برنامه نويسي سر در آورد و حداقل آشنايي رو پيدا كرد و يه چيزهايي حتي بدردنخور نوشت- همينم انگيزه ميشه برلاي يادگيري

بهتره كسي رو دلسرد نكنيد. ما ايراني ها با تمام مردم دنيا فرق داريم- بخوايم كاري انجام بديم يه هفته كه زياده يه روزه هم ميتونيم !!!

تا چند روز ديگه نمونه برنامه هايي كه نوشتم رو در اين سايت بزرگ قرار ميدم- البته اينم بگم خيلي چيز ها رو نميدونستم و نميدونم با كمك خيلي از خود شماها اساتيد ياد گرفتم.
    با ويبي هم ميشه برنامه هاي حسابداري خوبي نوشت كه واقعا خوب كار ميكنن. البته نه براي سازمانهاي بزرگ. اما يكمي سعي كني ميشه

پينشهاد من همين ويبي 6 هست. هم ساده است هم سريعتره يادگيريش نسبت به بقيه.

اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس به آن دست پيدا ميكنند.

کاربر دائمی آواتار zarifcomputer
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط amiralex مشاهده تاپیک
    سلام به همه

من همه نظرات بالا را خوندم
    همه دوستان درست ميگن
    من هم رشته ام حسابداري و به برنامه نويسي علاقه دارم
    اوايل با يك كتاب VB.net 2005 شروع كردم و يه دور مباني رو ظرف 2 روز خوندم- (فقط خوندم)
    با اين سايت آشنا شدم
    با توجه به كارم يه سري نيازها در كارم احساس شد كه بايد خودم دست به كار ميشدم

نميخوام بگم خيلي واردم نه اصلا اما ظرف دو هفته يه برنامه حقوق و دستمزد نوشتم كه به نظرم اصول طراحيش از خيلي از برنامه هاي حسابداري كه تا حالا ديدم كاربر پسندتره-البته هنوز كامل نشده اما خواستم بگم ميشه ظرف يه هفته هم تا حدي از برنامه نويسي سر در آورد و حداقل آشنايي رو پيدا كرد و يه چيزهايي حتي بدردنخور نوشت- همينم انگيزه ميشه برلاي يادگيري

بهتره كسي رو دلسرد نكنيد. ما ايراني ها با تمام مردم دنيا فرق داريم- بخوايم كاري انجام بديم يه هفته كه زياده يه روزه هم ميتونيم !!!

تا چند روز ديگه نمونه برنامه هايي كه نوشتم رو در اين سايت بزرگ قرار ميدم- البته اينم بگم خيلي چيز ها رو نميدونستم و نميدونم با كمك خيلي از خود شماها اساتيد ياد گرفتم.
    با ويبي هم ميشه برنامه هاي حسابداري خوبي نوشت كه واقعا خوب كار ميكنن. البته نه براي سازمانهاي بزرگ. اما يكمي سعي كني ميشه

پينشهاد من همين ويبي 6 هست. هم ساده است هم سريعتره يادگيريش نسبت به بقيه.

اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس به آن دست پيدا ميكنند.
    با فرمایشات شما از خودم دلسرد شدم!!!

تاپیک های مشابه

1. مبتدی: برنامه نويس شدن
    نوشته شده توسط zohre745490 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 14 مرداد 1391, 13:43 عصر
  2. درخواست راهنمايي در رابطه با PROGRESS BAR
    نوشته شده توسط ایمان مدائنی در بخش C#‎‎
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 16 مرداد 1389, 18:25 عصر
  3. درخواست راهنمايي براي نوشتن اين برنامه
    نوشته شده توسط V!ST@_MOB!LE در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C