نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: لطفاً راهنمایی بفرمایید

لطفاً راهنمایی بفرمایید

سلام دوستان من تو فولدر darwable-hdpi حدود 43 تا عکس دارم و حالا مشکلاتی که برایم پیش میاد :
    اگر من تو همین فولدر عکسا رو بریزم و بخواهم اونو توسط emulator برای android4 از نوع mdpi بیارم برنامه اجرا میشه ولی کیفیت عکسا به شدت کم میشه اگه عکسا رو تو drawable-mdpi بریزم کیفیت عکسا خوب میشه اما وقتیکه توسط یه emulator (اندروید 4) معمولی برنامه رو ران کنم دستگاه نمیتواند عکسا رو از فولدر بخونه (بخصوص که بخوام state دستگاه یعنی land - port رو عوض کنم) و برنامه کرش میکنه .
    اگه ام بخوام تو تمام فولدرهای drawable عکسامو کپی کنم حجم apk من 4 برابر میشه (یعنی اگه 5m بوده به 20 m میرسه) خواهشمندم راهنمایی کنید .

پس سوال من اینکه چیکار کنم که تو ران شدن برنامه تو emulator های مختلف کیفیت عکس خوب باشه و برنامه کرش نکنه امیدوارم منظورمو رسونده باشم . با سپاس

نقل قول: لطفاً راهنمایی بفرمایید

مثه اینکه کسی پاسخگو نیست .
    خب لااقل به این سوال جواب بدید من حدود 43 تا عکس در فولدر drawable-hdpi دارم میخوام با کد نویسی چک کنم اگه که نوع اسکرین device برابر mdpi بود تمامی عکسا از فولدر hdpi حذف بشن و در فولدر mdpi کپی-پیست بشه (یعنی همان کار cut-paste از فولدر hdpi به mdpi) و بالعکس خواهشناً کمک کنید .
    آخرین ویرایش به وسیله harani : جمعه 29 دی 1391 در 17:01 عصر

فقط cut-pate از یکی از فولدرهای drawable به یه فولدر دیگه drawable هم بگید حله نیاز دارم راهنمایی کنید .

کاربر دائمی آواتار Modernidea
    محل زندگی
    »مشهد الرضا«

سلام

ببنید، شما دقیقا همین عکس ها را نباید در پوشه های دیگه کپی کنید.
    هر یک از این سه پوشه ای که مربوطه به منابع تصویری است باید تصاویر با ابعاد مختص به خودش را در آن قرار دهید. با این کار شاید حجم برنامه به جای سه برابر، دو برابر شود.
    همونطور که میدانید، دلیل این کار هم به خاطر این است که هر دستگاهی با توجه به منابع سخت افزاری و توانایی که در پردازش تصاویر دارد، به یکی از این سه پوشه مراجعه میکند.
    دقیقا یادم نیست که هر کدام از این پوشه ها مربوط به چه ابعاد و کیفیتی از تصاویر هستند. جستجو کنید اگر پیدا نکردید خبر بدید.

تاپیک های مشابه

1. اسمبلی یا سی ؟ لطفاً راهنمایی کنید !!!!
    نوشته شده توسط omid_ah61 در بخش برنامه نویسی اسمبلی خانواده x86
    پاسخ: 19
    آخرین پست: جمعه 08 خرداد 1388, 23:01 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 25 شهریور 1384, 23:48 عصر
  3. مشکل در SubReport (راهنمایی بفرمایید)
    نوشته شده توسط Ehsan Zand در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 10 شهریور 1384, 01:42 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •