نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آیا منبع آموزشی دلفی و خصوصاً DataSnap درحد کتاب های Step by step وجود داره؟

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

آیا منبع آموزشی دلفی و خصوصاً DataSnap درحد کتاب های Step by step وجود داره؟

سلام

سوالم واضحه

دوستان هرکی اگه چیزی سراغ داره آدرس بده ممنون میشم

نقل قول: آیا منبع آموزشی دلفی و خصوصاً DataSnap درحد کتاب های Step by step وجود داره؟

سلام
    بهترین منبع آموزشی به نظر من برای یادگیری گام به گام این لینک هست که هم مقالاتش به صورت نوشتاری موجود هست و هم ویدئوها و هم کدها:
    http://www.embarcadero.com/rad-in-action/delphi-labs
    در ضمن کتابهای آقای Bob Swart هم خیلی خوب هستند ولی در اینترنت به صورت رایگان! یافت نمی شوند و برای تهیه آن مجبورید به صورت قانونی رفتار کنید!
    موفق باشید...

کاربر دائمی آواتار hp1361
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آیا منبع آموزشی دلفی و خصوصاً DataSnap درحد کتاب های Step by step وجود داره؟

سلام

آموزش های آقای Pawel Glowacki خیلی خوبه، اما در حد شروع! اینکه مثال های مختلفی زده باشه و از جنبه های مختلف با مسائل گوناگون مثلا datasnap رو توضیح داده باشه نیست.

مثلا بحث Authentication and Authorization رو با یک مثال ساده توضیح داده که کاملا قابل درکه اما اینکه کاربر کلاینت چطور اطلاعاتش رو ارسال کنه و در چه زمانی رو چیزی نگفته! البته میشه با بالا و پایین کردن دلفی فهمیدش اما خوب زمانبره نه!

از طرفی به فرض من الان تونستم انجام بدم از کجا معلوم کار من منطقی و طبق یک قاعده درست باشه! آخر کار میبینی یچی ساختی مثل کد زدن از نوع اسپاگتی!

(آقای عشایری چرا کتابای این آقای Bob Swart توی نت یافت نمیشه؟یعنی یکی پیدا نمیشه در راه خدا بزاره تو نت؟)

(آقای عشایری چرا کتابای این آقای Bob Swart توی نت یافت نمیشه؟یعنی یکی پیدا نمیشه در راه خدا بزاره تو نت؟)
    I don't know!!!
    برای مثال عملی، مثالهای مختلفی پیدا میشه. مثلاً کنفرانس آقای Stephen Ball در CodeRage 7 تحت عنوان Getting Practical with DataSnap . البته باید برای یادگیری بیشتر کدهای مربوط به این کنفرانس را هم دانلود کنید و مورد بررسی قرار بدید.
    در هر صورت من فکر نمی کنم که DataSnap کمبود منابع آموزشی داشته باشه. البته باید توجه داشت که ساخت برنامه های چند ردیفه جزو مباحث پیشرفته برنامه نویسی است و باید قبول داشته باشیم که برای یادگیری آن هم باید کمی سختی کشید و علاوه بر مباحث آموزشی باید کدهای نمونه زیادی را بررسی کرد. منابع آموزشی مختلفی وجود داره مثل همین مواردی که تا کنون معرفی کردم، کنفرانسهای CodeRage ، کتابهای آقای مارکو کانتو، مقالات آقای Andreano Lanusse و دیگران، فرومهای مختلفی مثل StackOverFlow و ... . البته من هم نوشتن کتابی را در این خصوص شروع کرده ام که اگر عمری باقی بماند حتماً آنرا به سرانجام خواهم رساند. فکر می کنم که کار نوشتن این کتاب در اواخر بهار یا اوایل تابستان به پایان برسد.

در آخر، برای یک مشاهده یک مثال خوب و واقعی به آدرس زیر مراجعه کنید:
    http://blogs.embarcadero.com/stephen...-display-demo/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    http://blogs.embarcadero.com/stephen...-display-demo/
    متاسفانه برای دانلود بایستی عضو سایت بشویم و این سایت تایع قوانین امریکا است ... که در نتیجه امکان عضویت نیست - اگر امکانش است یکی دوستان در جایی دیگر آپلود کند
    با تشکر

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا امکان فراخوانی و اجرای توابع موجود در فایل های جاوا اسکریپت ادیتورها وجود دارد؟
    نوشته شده توسط keykan در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 11 اسفند 1389, 19:01 عصر
  2. راهنمایی در مورد منبع آموزشی و کامپایلر پاسکال و دلفی و lazarus
    نوشته شده توسط iiiman در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 12 اردیبهشت 1388, 18:45 عصر
  3. منبع آموزشی sharepoint
    نوشته شده توسط ali_kolahdoozan در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 24 فروردین 1388, 13:44 عصر
  4. درخواست منبع آموزشی
    نوشته شده توسط shareh در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 20 دی 1385, 11:13 صبح
  5. ~~~~ دو کتاب آموزشی : دلفی 8 برای دات نت ! ~~~~
    نوشته شده توسط Inprise در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 29 بهمن 1382, 11:42 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید