نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خطا در هنگام تبدیل بانک Access 2003 به بانک SQL SERVER 2008

خطا در هنگام تبدیل بانک Access 2003 به بانک SQL SERVER 2008

سلام و درود بر شما.

دوستان من یک بانک ACCESS 2003 دارم که 5 تا جدول داره. و می خواستم اونرو تبدیل کنم به بانک SQL SERVER 2008 .

برای تبدیل هم ابتدا از Object Explorer یه بانک با نام Bank ایجاد می کنم. روش کلیک راست می کنم و از منوی باز شده

گزینه Tasks بعد هم Imports Data رو انتخاب می کنم فرم SQL Server Imports And Export Wizard باز میشه.

از قسمت Data Source هم گزینه microsoft Access انتخاب می کنم. از قسمت File Name هم آدرس بانک access

رو مشخص می کنم. next رو می زنم. در قسمت بعد هم از قسمت Destination گزینه SQL Server Native Client 10.0

بصورت پیش فرض انتخاب شده و Next رو می زنم در قسمت بعد گزینه Copy Data From One Or More .... انتخاب می کنم.

next رو می زنم. در قسمت بعد هم تمام جداول رو تیکشون رو فعال می کنم و next رو می زنم . در قسمت بعد هم تیک

گزینه Save SSIS Packages رو فعال می کنم آخر دست هم رو گزینه finish رو زنم. نتیحه این همه کار میشه :

مشکل کار کجاست ؟ لطفا راهنماییم کنید.

با تشکر.

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

نقل قول: خطا در هنگام تبدیل بانک Access 2003 به بانک SQL SERVER 2008

سلام
    لطفا messages رو بزنین تا علت خطا رو نمایش بده ...

نقل قول نوشته شده توسط f_talebi مشاهده تاپیک
    سلام
    لطفا messages رو بزنین تا علت خطا رو نمایش بده ...

- Copying to [dbo].[book] (Error)
    Error 0xc020901c: Data Flow Task 1: There was an error with input column "tarikhraft" (226) on input "Destination Input" (215). The column status returned was: "Conversion failed because the data value overflowed the specified type.".
    (SQL Server Import and Export Wizard)

Error 0xc0209029: Data Flow Task 1: SSIS Error Code DTS_E_INDUCEDTRANSFORMFAILUREONERROR. The "input "Destination Input" (215)" failed because error code 0xC020907A occurred, and the error row disposition on "input "Destination Input" (215)" specifies failure on error. An error occurred on the specified object of the specified component. There may be error messages posted before this with more information about the failure.

Error 0xc0047022: Data Flow Task 1: SSIS Error Code DTS_E_PROCESSINPUTFAILED. The ProcessInput method on component "Destination 3 - output1" (202) failed with error code 0xC0209029 while processing input "Destination Input" (215). The identified component returned an error from the ProcessInput method. The error is specific to the component, but the error is fatal and will cause the Data Flow task to stop running. There may be error messages posted before this with more information about the failure.

کاربر دائمی آواتار f_talebi
    محل زندگی
    خوزستان

There was an error with input column "tarikhraft" (226) on input "Destination Input" (215). The column status returned was: "Conversion failed because the data value overflowed the specified type.".
    ظاهرا مشکل از اینجاست. چون گفته خطا در ستون ورودی tarikhraft بر روی ورودی مقصد وجود داره.
    وضعیت ستون بازگشتی به این صورته: تبدیل انجام نشد چون مقدار داده، نوع مشخص شده رو سرریز کرده است(overflow(

دقیقا نمیدونم.ولی خطا این رو میگه اگه درست گفته باشم.مقدار داده ی شما type مورد نظر رو سرریز کرده؟!!

دقیقا نمیدونم.ولی خطا این رو میگه اگه درست گفته باشم.مقدار داده ی شما type مورد نظر رو سرریز کرده؟!!
    آقا/خانوم/ عزیز میدونید مشکلش چی بود اومدن داخل بانک ACCESS یه فیلد از نوع تاریخ داخلش قرار داده بودند.(متعجبم که چطور تونستن تاریخ شمسی داخلشون ذحیره کنن) نوعش رو به text تغییر دادم درست شد

دستتون درد نکنه

تاپیک های مشابه

1. سوال: خطا در هنگام کار با access در iis
    نوشته شده توسط r_khan در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 27 شهریور 1391, 18:41 عصر
  2. مبتدی: خطا هنگام اتصال به سرور در Sql Server 2008
    نوشته شده توسط حسین خانی در بخش SQL Server
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 19 آذر 1389, 21:21 عصر
  3. پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 08 فروردین 1389, 11:52 صبح