نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: 2 روز هست DNS سایتم رو روی یه هسات تنظیم کردم از ایران نیک هم پیام اومد اما هنوز روی هاست قبلیه؟

2 روز هست DNS سایتم رو روی یه هسات تنظیم کردم از ایران نیک هم پیام اومد اما هنوز روی هاست قبلیه؟

سلام دوستان

2 روز هست DNS سایتم رو روی یه هسات تنظیم کردم از ایران نیک هم پیام اومد اما هنوز روی هاست قبلیه؟

لطفا راهنماییم کنید...

نقل قول: 2 روز هست DNS سایتم رو روی یه هسات تنظیم کردم از ایران نیک هم پیام اومد اما هنوز روی هاست ق

بین 3 تا 72 ساعت باید منتظر بمونید تا از کش در بیاد
    مخصوصا ir که خیلی طول میکشه

نقل قول: 2 روز هست DNS سایتم رو روی یه هسات تنظیم کردم از ایران نیک هم پیام اومد اما هنوز روی هاست ق

سلام دوست عزیز 3 روز گذشته ! خوب من به غیر از ایمیل وقتی سایتم از کش در بیاد وقتی آدرس رو وارد کنم چجور باز میشه؟

یه سوال دیگه آدرس dns یه سایتم رو تغییر دادم از سایت نیک هم تاییدیش اومد اما هنوز روی dns قبلی باز میشه...

خب دیگه طول میکشه
    یه روز دیگه صبر کن

کاربر دائمی آواتار navid3d_69
    محل زندگی
    تهران

ممکن برای کش باشه معمولا اینجوری هست کش isp های ایرانی زیاد هست بدین کسه دیگه سایت رو چک کنه از دوستان ببینه سایت جدید باز میشه ؟ و یک whois هم از دامین بگیرین ببنین dns روی دامین کدام dns هست

کاربر دائمی آواتار رضا قربانی
    محل زندگی
    ܓܨ_| ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ _

72 ساعت فیکس صبر کن درست میشه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 8
    آخرین پست: شنبه 13 اسفند 1390, 16:05 عصر
  2. پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 05 خرداد 1389, 10:53 صبح
  3. تنظیم dns روی سرور
    نوشته شده توسط Mahdavi در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 29 مرداد 1384, 20:58 عصر
  4. نصب DNS بر روی local machine
    نوشته شده توسط Farhad.B.S در بخش شبکه و Networking‌