نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کتاب C#‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع تازه کارها

کتاب C#‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع تازه کارها

با سلام خوبید بببخشیید

آیا کتاب C#‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع یادگیری سی شارپ برای تازه کارها تا پیشرفته با زبان انگلیسی خوب هستش یا نه دلیلتون رو هم بگید

http://old.freedownload.ir/content/view/1441/112/

باتشکر

نقل قول: کتاب C#‎‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع تازه کارها

با سلام کسی تا حالا هیچی نظری نداشته 47 تا مشاهده شد .
    آخرین ویرایش به وسیله rezaamini46 : یک شنبه 22 بهمن 1391 در 20:33 عصر

نقل قول: کتاب C#‎‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع تازه کارها

با سلام
    کتاب های زیادی به زبان اصلی هستن که میتونید بخونید.کتاب رو انتخاب کنید و هرچه زودتر شروع به خوندن کنید.
    وقت رو از دست ندید.
    دنبال بهترین نباشید.

نقل قول: کتاب C#‎ Programming Problem Analysis Program Design eBook برای شروع تازه کارها

با سلام ببخشیید من میخوام نظرتون رو در مورد این کتاب بدونم چون بعضی میگن انتشارت اوریلی و بعضی میگن انشارات worx میخوام بدونم این کتابی که خودم معرفی کردم خوبه یا نه

تاپیک های مشابه

1. درخواست کتاب طراحی الگوریتم Head First Object-Oriented Analysis and Design
    نوشته شده توسط nightfury در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 28 خرداد 1391, 15:18 عصر
  2. تشکیل گروه برای ترجمه کتاب Introduction to 3D Game Programming with DirectX 10
    نوشته شده توسط mahdi1373 در بخش طراحی و ساخت بازی‌های کامپیوتری
    پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 13 مرداد 1389, 17:48 عصر
  3. تفاوت LAN programming و WAN programming
    نوشته شده توسط Ehsan rashydy در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 10 فروردین 1389, 17:24 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید