نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشکا در اضافه کردن migrations به ef

مشکا در اضافه کردن migrations به ef

سلام زمانی که میخام enable-migrations در entity frame اضافه کنم این خطا رو میده مشکل از چی واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم
    Exception rethrown at [0]:
    at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.HandleRe turnMessage(IMessage reqMsg, IMessage retMsg)
    at System.Runtime.Remoting.Proxies.RealProxy.PrivateI nvoke(MessageData& msgData, Int32 type)
    at EnvDTE.Properties.Item(Object index)
    at System.Data.Entity.Migrations.Extensions.ProjectEx tensions.GetPropertyValue[T](Project project, String propertyName)
    at System.Data.Entity.Migrations.MigrationsDomainComm and.GetFacade(String configurationTypeName)
    at System.Data.Entity.Migrations.EnableMigrationsComm and.FindContextToEnable(String contextTypeName)
    at System.Data.Entity.Migrations.EnableMigrationsComm and.<>c__DisplayClass2.<.ctor>b__0()
    at System.Data.Entity.Migrations.MigrationsDomainComm and.Execute(Action command)
    The parameter is incorrect. (Exception from HRESULT: 0x80070057 (E_INVALIDARG))
    PM>

نقل قول: مشکا در اضافه کردن migrations به ef

تبریک میگم به دوستان بابت این پاسخ.اگه دوستان لطف میکردن خطای بالا رو در اینترنت سرچ میزدن هزارتا پاسخ میتونستن به من بدن.البته من خود زیاد سرچ زدم متاسفانه نتیجه نداشت.تا اینکه تصمیم گرفتم Migrations
    رو میحط appliction windows کار کنم که با کمال تعجب مشاهد کردم درست کار میکنه.حالا این سوال برام پیش امده چرا درasp.net درست کار نمیکنه خطای بالا رو میده ولی در appliction درست کار میکنه .

تاپیک های مشابه

1. اضافه کردن ستون ردیف در Data Report
    نوشته شده توسط sad13 در بخش ابزارهای گزارشگیری در VB6
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 16 آذر 1387, 10:41 صبح
  2. چگونگی اضافه کردن یک رکورد در dataenvironment
    نوشته شده توسط ahmad_rabie2002 در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 07 مهر 1382, 16:37 عصر
  3. اضافه کردن بخشی در رابطه با سخت افزار
    نوشته شده توسط Harry در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 4