مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما درباره چنین فعالیتهایی چیست؟

رای دهنده
84. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • مفید است

75 89.29%
  • نظری ندارم

4 4.76%
  • سودمند نیست

5 5.95%
صفحه 3 از 17 اولاول 1234513 ... آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 644

نام تاپیک: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار zarifcomputer
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

سلام
    من فکر میکنم ظرفیت سایت برنامه نویس همینقدر باشه. نباید انتظار داشت عده زیادی از کاربران خودشونو با نظر ، سلیقه و یا پیشنهاد ما همسو و سازگار کنند. برای تشکیل یک گروه منسجم باید بتونیم منابع موجود را مدیریت کنیم . وگرنه هر کسی میتونه رهبر خوبی باشه (حد اقل هر کسی خودشو رهبر خوبی میدونه). من در پست های قبلی خدمت شما عرض کرده بودم که تعداد افراد موافق کم خواهند بود و پیشنهاد دادم چند جلسه اول را به صورت آنلاین برگزار کنید . فکر میکنم ممکنه تعداد استقبال کنندگان و حاضرین در کنفرانس های آنلاین گروه حتی از مرز 30 نفر هم بگذره . بعد از چند کنفرانس آنلاین میتونید فراخوان نشست حضوری در اصفهان یا هر جای دیگری که شرایط مهیا بود را بدهید. احتمالا در اون صورت تعداد شرکت کنندگان بیشتر از 5 نفر خواهد بود.
    بد نیست که به صورت آزمایشی هم که شده یک بار این روش را تست کنید

اوه اوه تو نفرات آنلاین این تاپیک شیر مردی از خطه سر سبز امل و میبینم ! اقا منتظریم ...

کاربر دائمی آواتار رضا قربانی
    محل زندگی
    ܓܨ_| ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ _

مهرداد اشپیلن شدی

خب بریم سر اصل مطلب :
    نظرات و عقاید و افکار خیلی خیلی متفاوت هست و برنامه نویس هم متفاوت
    ولی یک نصیحت دوستانه ( البته کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم ) : اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنید ، فکر می کنیم بشینید و ساکت پای اینترنت پولدار میشید ، همه تون می دونید که اکثر ما داریم به خاطر پول علم کسب می کنیم و حتی بعضی موقع به خاطر علم ، پول خرج می کنیم .
    خوبه که با بچه هایی با افکار و عقاید و دید خودمون بیشتر آشنا بشیم . خدارو چه دیدی ......

ممنون از دوست خوبم آقای شهرکی که با این کار نیکشون همیشه پشتیبان بچه ها بودن (هم در آموزش و هم در حضور فیزیکی ) .
    هدفم اصلا تبلیع برای شرکت در این نشست نیست چون تجربه قبلی داشتم :

خیلی از بچه ها مشکلاتشون رو حل می کنند ،
    چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرند
    اطلاعات رد و بدل میشه
    پیشنهادهای کاری و پیشنهادهای همکاری
    ایده های جدید و پیاده سازی اونا
    یک چیز مهمتر اینه که ذات طرف مقابل که چند سالی باهاش در ارتباطی رو متوجه میشید (البته من از قیافه طرف متوجه میشم :ی )
    خودتون رو یه تکونی میدید برای کارتون ،برای حرفه تون ارزش قائل بشید.

در کل فکرتون باز میشه و اصلا نباید براتون مهم باشه که دورهمی تهران باشه ، مازندران باشه ، اصفهان باشه ، بندرعباس باشه چون علم و عشق و پول این چیزا حالیش نیست
    این هزینه ای هم که باید پرداخت بشه در برابر هزینه هایی که الآن خرج می کنیم هیچی نیست.
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله رضا قربانی : یک شنبه 11 فروردین 1392 در 00:17 صبح

کاربر دائمی آواتار armsoftpc
    محل زندگی
    خونه ی پسر شجاع (تهران)

سلام
    من فقط نظرم رو گفتم. ما صبرمون زیاده، فوقش صبر می کنیم ببینیم نتیجه چی میشه، اگر واقعا توی جلسه اول موفقیت آمیز بود، در جلسات بعدی شرکت می کنیم.
    اما در مورد شهر انتخاب شده، تنها دلیل اصلی خودم که نمی تونم حضوری توی جلسه شرکت کنم، همینه که اگه تهران حتی جاهای دورافتادش بود، شرکت می کردم.
    اگه به کارهای شخصی خودم میرسیدم درآمدم بالای 10 میلیون تومان در ماه میشد.
    ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.
    چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرند
    مثلا؟
    اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنید
    بالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟

فقط یه نکته رو بگم، اونم اینکه همین آقای صادقی (طراح کارسنج و مشاور د.انرژی اتمی)، سالانه بالای 30 میلیون بابت پروژه زپرتی php ش که حالِت از هم به هم میخوره، پول چاپ میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط armsoftpc مشاهده تاپیک
    ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.
    دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.
    بالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟
    اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
    این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا
    آخرین ویرایش به وسیله MMSHFE : پنج شنبه 08 فروردین 1392 در 11:23 صبح دلیل: ارائه لینک

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ????? - ??????

آقا من هستم فقط اگه می تونید یه آمار بدید که چند نفر ثبت نام کردن؟ شاید یه چند نفر دیگه هم بیارم

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.
    اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
    این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا
    آقای شهرکی عزیز سلام
    با توضیحاتی که در این پست دادید توجیه شدم که این سفر به همه بهانه هایی که تا الان بچه ها آوردند می ارزه!
    میخوام تو این جلسه شرکت کنم ولی چند تا مشکل کوچیک دارم

اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
    دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
    سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
    چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.

نقل قول نوشته شده توسط zarifcomputer مشاهده تاپیک
    اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
    قرار نیست زیاد بطور تخصصی درباره PHP صحبت بشه. بطور کلی قراره یک گروه حمایت از برنامه نویسان تشکیل بدیم.
    دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
    بله با پیام خصوصی، ایمیل، درج توی همین تاپیک و... میشه.
    سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
    موضوع اون بازی ارتباطی به این نشست نداره ولی اگه علاقمند هستین، به این تاپیک سر بزنید.
    چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.
    یا علی

محل زندگی
    تهران

آخرین بار توسط MMSHFE در تاریخ دوشنبه 19 فروردین 1392، ساعت 10:35 صبح ویرایش شده است دلیل: با اجازه، بحث سیاسی ممنوع

سیاست ما عین دیانت ماست!

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
    بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
    متشکرم.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
    بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
    متشکرم.
    ناراحت نشدم راوندی جان، شما که همین بغلی، فوقش به زور برت میداریم میاریم . من کلی گفتم. تاپیک برگزاری کلاس آموزشی توی شیراز یادته؟ هیچکس نیومد بعد که گفتم به حدنصاب نرسیده و تشکیل نمیشه، همه اعتراض کردن که ما داشتیم برنامه ریزی میکردیم و... ولی وقتی همون اول پول بدن، مطمئن میشیم که میان. بگذریم، درمود موضوعات محوری بحث هم توی پاسخ اول بهشون اشاره شده و یکسری مباحث هم باز گذاشته شده که به اقتضای شرایط جلسه، ممکنه پیش بیاد.

من واقعا دوست داشتم و دارم تو این نشست شرکت کنم مخصوصا با دوستانی خوبی مثل آقای شهرکی هم صحبت بشم و از معلومات بالاشون استفاده کنم ولی متاسفانه شرایط مالیم واقعا خوب نیست مخصوصا تو این چند وقته چون من کرج هستم و حداقل باید یک روز در اصفهان بمونم و واقعا توانش رو الان ندارم.
    انشاالله اگر نشست دیگری بود حتما شرکت خواهم کرد چون هنوز بی تجربه هستم و نیاز دارم در این جمعا حضور پیدا کنم.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

من واقعا مشکلات زیادی داشتم .و مطمئنم هر کسی بخواد میتونه جوری برنامه ریزی کنه که در این جلسه شرکت کنه .
    یه گردهمایی دوستانه ، واقعا ارزششو داره ، واسه ملاقات جناب شهرکی از نزدیک ، تا اون سر دنیا هم میشه رفت
    مساله بعدی نتیجه این گردهمایی هست که چون همگی با دید مثبت و ایده های گوناگون میاییم پس قطعا میشه به یک نتیجه خوب رسید .
    حتی میشه گفت ، این اولین قدم برای داشتن آینده شغلی مناسب و مطمئن هست .

دوستان شرکت کنید ، باور کنید هیچ کدومتون به اندازه من مشکلات ندارید.
    آخرین ویرایش به وسیله rezaonline.net : چهارشنبه 07 فروردین 1392 در 23:16 عصر

آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !

همسر من زمانی که ایران بودیم همراه چند نفر از دوستاش نتونستند یه جلسه لینوکس ترتیب بدهند
    با اینکه هزینه هم واقعا ناچیز بود !

آقای شهرکی امیدوارم موفق باشید و شما بتونید این جلسه رو تشکیل بدید و میدوتم که هدف شما خیره
    به هرحال چشم من که آب نمیخوره

نقل قول نوشته شده توسط #Elahe# مشاهده تاپیک
    آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !
    ...
    به هرحال چشم من که آب نمیخوره
    البته من فکر میکنم شما هم یکمی بدبین باشین . بهرحال دنیا هم به آدمهای خوشبین نیاز داره هم به آدمهای بدبین. آدمهای خوشبین هواپیما میسازن، آدمهای بدبین چتر نجات.

والله هزینه که چیزی نیست بیشتر برای اشنایی با دوستانه
    با مدیر محترم که میگن هرجایی بغیر از تهران موافق هستم دیگه واقعا خوش به حالشون شده
    من از جنوبی ترین استان کشور بوشهر میام اقا با ماشین خودم میام با دوستانم البته دوستانم برای گشتن یه چادر گنده هم میزنیم توی پارک کنار سی و سه پل دوستان جا نداشتن در خدمتشون هستیم خلاصه هم فاله هم تماشا یکم از این گروه های دیگه مثل ایران ویچ یاد بگیرید که برای تفریح تورهای ایرانگردی راه می ندازند ماکه برای هم ایرانگردی و هم علمی می خوام بریم افصفحون نصف جهون

کاربر دائمی آواتار wallfa
    محل زندگی
    همدان

والا منم موافقم ولی برام اصفهان مقدور نیست ، به دو دلیل یک دوری مسافت و دو جای خواب !

محل زندگی
    همدان

من این مشکلات گفتم ! ولی اگر به نظرم میخواهید همه با هم جمع بشن بهتر توی ماه اردیبهشت باشه و تهران چون ماشین برای تهران زیاده و راه دست تره ! اینطوری بهتره اونم بیفته توی نمایشگاه کتاب ! حداقل دو تا بهونه جوره با هم .

آمار توی پاسخ اول همین تاپیک ذکر شده. لطف کنید و شما و تمام کسانی که معرفی میکنید، ابتدا هزینه رو واریز کنید که بحث اومدن قطعی باشه و بتونیم آمارگیری کنیم. لطفاً توضیحات پاسخ اول این تاپیک رو کامل مطالعه کنید.

محل زندگی
    تهران

چقدر جالبه ! همون اتفاقی که برای بچه های تالار دات نت افتاد باز هم داره عینا اینجا اتفاق میافته ! انگار سرشت همه ما رو از یکجا برداشتند !
    پارسال هم موضوع با یک همچین قول و قراری شروع شد و آخرش قرار شد همه علاقمندان توی نمایشگاه کتاب همدیگه را ملاقات کنند ! یادمه بعد از نمایشگاه هم شرکت کنندگاه عزیز دستاورد این جلسه را در حد چند عکس یادگاری و خوردن فست فود و خرید چند کتاب ارزیابی کرده بودند. تنها چیزی که در موردش صحبت نشده بود همون مسائل اساسی بود که در پست اول توسط آقای شهرکی ذکر شده و در تالار دات نتی ها هم مشابهش وجود داشت.

از من نشنیده بگیرید :
    کسانی که به نمایشگاه کتاب میان برای خرید کتاب و صرفا بازدید از نمایشگاه میان . اگه بچه های سایت برنامه نویس را هم دیدند که چه بهتر ! چند تا عکس هم میگیرند و یه نهاری با هم میخورند و بعدش هم به خانه و شهر خودشون بر میگردند .

کسانی که به نشست اصفهان میان صرفا برای اهداف مذکور در پست اول همین تاپیک میان و وجود هر چیز حاشیه ای مثل کتاب ، فست فود ، عکس یادگاری ، محل استراحت و .... براشون در اولویت پایینتری قرارداره

در مورد کیک و ساندیس هم قابل شما رو نداره . شما نهار تشریف بیارید منزل ما .
    آخرین ویرایش به وسیله MMSHFE : دوشنبه 19 فروردین 1392 در 11:05 صبح دلیل: با اجازه، بحث سیاسی ممنوع

آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
    بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
    شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
    ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط $ M 3 H R D A D $ مشاهده تاپیک
    آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
    بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
    شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
    ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ساری

به نام خدا
    سلام آقای شهرکی و آقا مهرداد خوبین؟
    ببینید من و بقیه مشکل اصلیمون اسکانه !اگه بشه آقای شهرکی یه هماهنگی برا اسکان کنید و هزینه هاش بگید ! خیلی بهتره ! خیلیا میگن رفتیم کجا بمونیم و کجا و...! شهرو بلد نیستیم و از این چیزا!
    اگه شما آقای شهرکی بتونید با یه چی میگن مهمان پذیر یا مهمان سرا و ... یه هماهنگی کنید و تخفیف بگیرید
    بچه ها خیالشون جمع باشه که جاشون آمادست و فقط پول بدن استرسشون کمتر میشه الان مهم ترین چیزی که بزرگه متاسفانه اسکانه !!
    این حل شه خب خیلی میتونن بیان !

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

آقا من كيك و سانديس نميخورم ، سي دي ها را هم بعد از بچه ها ميگيرم رايت ميزنم ميشه اين 25 تومنا ندم
    ( بعد ميگيم چرا برا اصفهانيا حرف در ميارن )

پيوست :
    حجي تقريبا يه خيابون با هم فاصله داريم ، اگه جلسه برگزار شدني شد ،ما هم ميايم شايد شديم اسپانسر جهت ما بقي هزينه هاي باقيمانده
    اصلا برنامه نويساي شركت را همشون را ميفرستم بيان سياهي لشگر اونجا هي تشويق كنن و شعار بدن :)

همه دارند بال بال میزنند که بیان اما مشکل جا هست :دی
    دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا

محل زندگی
    تهران

با توجه به ایام نوروز میشه حدس زد که مهمانپذیر ها و مسافر خانه ها و هتل ها جای خالی نداشته باشند.
    با این حال دوستان به آدرس های زیر سری بزنند شاید مشکل تا حدی حل بشه
    http://www.artesfahan.ir/Default.aspx?page=9529§ion=litem&mid=25032&id=750 55

http://isfahan.ir/ShowPage.aspx?page...ame=publictemp

کاربر دائمی آواتار colors
    محل زندگی
    کــردســــــــــتــان

دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا
    اینو خوب اومدی

محل زندگی
    همدان

منم شرایط میزون شد هر جوری شده میام ولی باید بگم بد موقعه نباشه تو رو خدا !

سلام دوستان

اگه آقای شهرکی لطف میکردن یه پرداخت آنلاین اضافه میکردن خیلی بهتر بود .

ضمناً دوستان خارج از اصفهان که مشکل اسکان رو بهونه قرار دادن باید بهشون بگم شما بیا ؛ باقیش رو دوستان پیگیر هستند

فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
    من که اینظوری شنیدم
    جدای از شوخی ارزش این دور هم بودن خیلی بالاست دوستان
    خیلی ها پی ام میدن که مشکل اسکان و مرتفع کنید ما میایم
    دوستم که 15 سالشه از ساری میگه مشکل دارم خانواده مخالفن که کجا میخوای بمونی چون این دوست ما عاشق php هست
    گفتم شما بیا باقیش وقتی حد نصاب دسیدیم و تعداد مشخص شد رفع میشه
    خواستم بگم این پسر 15 ساله الگو بشه

فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
    من که اینظوری شنیدم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

پس اینجوره ، من با خانواده ام میام .
    خوبه خدارو شکر مساله اسکان حل شد .

دوستان هتل عباسی خوبه؟ فقط یکم گرونه ولی در عوض 5 ستاره است! از شوخی بگذریم، سایتهایی که دوستمون معرفی کردن، شماره تماس هتلها رو هم گذاشتن. فقط کافیه تماس بگیرین و هزینه رو بپرسین. حالا اگه فرصت کردم، فردا که تعطیل نیست، چند جا زنگ میزنم قیمت عمده میگیرم ببینم اگه یکجا بخوایم چندتا اتاق رزرو کنیم واسه هر شب چقدر میشه. اگه کسی هم خواست بیشتر از یک شب بمونه، بعد از مشخص شدن قیمت بگه تا هماهنگ کنیم.

دوستان زیادی خواستند که از استادی دکتری کسی دعوت به عمل بیاوریم
    استاد شهرکی استاد بنده هستند
    در کنار ایشون دارم با استادی مکاتبه می کنم که خبر اومدنشون و با شما در میان میزارم ، ایشون استاد بنده هستند ! واژه به واژه کلامشون تو مطالبشون به من نیروی پیشروی داد صادقانه عرض میکنم !
    استاد حمید نیرومند
    نویسنده سیستم های تستا ( آزمون آنلاین ) - نمراه و و و و
    به سایت ایشون حتما برید :
    http://niroomand.ir/
    هدف تنها جمع کردن بهترین ها نیست هدف اینه که ستونی بسازیم استوار تر از هر تیمی،هر صنفی
    بنده خوشبین هستم

باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.

محل زندگی
    همدان

خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

محل زندگی
    همدان

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.
    خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

محل زندگی
    تهران

حیفم اومد در مورد بعضی ها کمی توضیح ندم . آخه اون بیچاره ها هم حق دارن و اینجا کسی نیست که از طرف اونا حرف بزنه ! با اجازه آقای شهرکی من میشم وکیل اون دسته از دوستان که در زیر شرح مختصری از وضعیت زندگیشونو با هم میخونیم

صبح زود ساعت 10 از خواب بیدار میشه و میره که صبحانه بخوره . میبینه نون نداره و نانوایی ها هم دیگه پخت نمیکنند . زنگ میزنه به سوپری محله تا براش دو تا کلوچه با شیر کاکائو بیاره در خونه تحویلش بده . بعد که صبحانه را میل فرمودند ، سیستم را روشن میکنه و میاد تو نت . میره یه سری به ایمیلش میزنه و بعدش هم سایت های 50 تومنی که بالا برده را هم چک میکنه و از خودش و شغلش راضی میشه !
    بعدش اگه مجرد باشه به دوستش زنگ میزنه که با هم ناهار برن بیرون . وقتی از ناهار بر میگرده میبینه از آخرین 50 تومنی که تو جیبش بوده 25 تومنش پول ناهار خودش و دوستش شده و حالا باید بگرده دنبال یه پروژه 50 تومنی دیگه تا بتونه چند روز دیگه دوباره با دوستش بره ناهار بیرون.
    شب که شد میشینه پای تلویزیون و از قرار دوشنبه شبه و تا آخر برنامه پربار و وزین 90 را نگاه میکنه و دوباره فردا صبح زود ساعت 10 از خواب بیدار میشه .

آخه انصاف داشته باشین کسی که این همه مشغله تو زندگیش داشته باشه دیگه وقت نداره بیاد سفر و تازه 25000 تومان هم بده . آخه مگه پول علف خرسه ؟ چرا پولی را که میتونه یکی از ناهار های مشترکشو ساپورت کنه بیاد بده به یک نشست که میخواد تجارت 50 تومنیشو خراب کنه . تا حالا دیدی کسی اینطوری تیشه به ریشه خودش بزنه ؟

اگه دوستان دیگه هم کسانی را از این گروه میشناسند بیان و از ویژگی هاشون برامون بگن تا شاید ما هم از شرایط زندگی اونا بیشتر با خبر بشیم و در موردشون قضاوت صحیح تری داشته باشیم!!!

آقای مجید ظریف هم اعلام حضور کردن که از این بابت ازشون متشکرم.

کاربر دائمی آواتار armsoftpc
    محل زندگی
    خونه ی پسر شجاع (تهران)

سلام
    من هم با صبحت های شما قانع شدم و انشاالله نشست خوبی خواهد بود.

صفحه 3 از 17 اولاول 1234513 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 19 آذر 1390, 19:56 عصر
  2. خبر: برگزاری نشست های CodeRage 6 ار 17 تا 21 اکتبر
    نوشته شده توسط BORHAN TEC در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 27 مرداد 1390, 09:39 صبح
  3. انتخاب مدیر برای تالار PHP
    نوشته شده توسط cybercoder در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 29 مهر 1387, 16:34 عصر