نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: تکلیف Silverlight چه شد؟

Thumbs up تکلیف Silverlight چه شد؟

سلام
    امروز داشتم کتاب ها و Exam های ماکروسافت رو میدیدم.
    کلا در 2012 و ویندوز 8 چیزی از Sliverlight ندیدم. درصورتی که قبل تر خود SilverLight واسه خودش یک Exam جدا داشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خراسان جنوبی

نقل قول: تکلیف Silverlight چه شد؟

امروز داشتم کتاب ها و Exam های ماکروسافت رو میدیدم.
    کلا در 2012 و ویندوز 8 چیزی از Sliverlight ندیدم. درصورتی که قبل تر خود SilverLight واسه خودش یک Exam جدا داشت.
    از الویت های کاری و استراتژی اصلی مایکروسافت خارج شد و فقط قول داده که ازش پشتیبانی کنه که اونم معلوم نیست تا چه زمان

کلا بهتره برین سمت HTML5 و جی کوئری و...
    هر چند فناوری ها با تاخیر چند ساله وارد کشور بخصوص سازمانها میشه . اگر برین به سیستم های بانکی و سازمانها یک سری بزنین هنوز دارن از اکس پی سرویس پک 2 استفاده میکنند آپدیت رو هم غیر فعال کردن نا جنیون نشه

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

تا جایی که ما مطالعه و تحقیق کردیم حرف این دوستمون به معنی این نیست که زمل و سیلورلایت به طور کلی از دستور کار مایکروسافت خارج شده!
    بله قرار نیست دیگه سیلورلایت شش بیاد بیرون
    بلکه احتمالا قرار نیست اسمش دیگه سیلورلایت باشه.
    وین آر تی هم با زمل نوشته میشه مثل سیلورلایت! و خود مایکروسافت نوید این رو داده که میشه تمام برنامه های سیلورلایتی رو مهاجرت داد به وین آر تی. برای نوشتن برنامه تو ویندوز هشت از ام وی وی ام و زمل و اینتیتی فرئیم وورک استفاده میشه.
    خوشبختان سیلورلایت رو تمام نسخه های ویندوز قابل اجراست حتی هشت و اسمارت فون ولی وین آر تی فقط هشت.
    اینکه سمت اچ تی ام ال یا جئی کوئری برین بد نیست ولی باز نمیتونن مثل سیلورلایت برنامه های غنی و قوی، گرافیکی، کلاینت ساید کامل و سرویس گرای کامل، خارج از مرورگر، امن و سریع تولید بکنین باهاشون.
    واقعا کد نویسی با سی شارپ (وی بی) ذات نت رو مقایسه میکنین با کد نویسی با جاوا اسکریپت !!!؟؟؟

حسن ختام بحثمون هم،دیدن این تصویر از رود مپ محصولات مایکروسافت هم خالی از لطف نیست:
    آخرین ویرایش به وسیله taghvajou : دوشنبه 19 فروردین 1392 در 00:27 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خراسان جنوبی

من خودم به شخصه تولید RIA با سیلورلایت رو خیلی دوست دارم
    اما من مخاطب نظرمو افرادی میدونم که تازه قصد دارن بسم ا... بگن و بیان تو گود تا راه بیفتن و برنامه نویس حرفه ای بشن تکنولوژی اش دموده میشه و گرنه در حال حاضر برنامه نویسان سیلورلاین میتونن پول خوبی از برنامه نویسی اش در بیارن

بگذریم یکی به من بگه سرنوشت WPF و Microsoft Kinect SDK چی میشه ؟

فرمدید سیلورلایت 6 خبری نیست؟!!
    اما نقشه که خودتون گذاشتید سال 2014 نوشته سیلورلایت6 داتسان چیه دوست عزیز؟

سلام

وضع WPF هم مثل سیلورلایت ، تا زمانی که سیلور است WPF هم است.[زمل در هر دوتاشون هست ، فرقی هم بینشون جز در مواردی نیست]

Silver light برای کار های Web و WPF هم برای کار های رومیزی. به این طریق برنامه ها توسعه پیدا می کنه.

البته این روز ها به دلیل مزایای وب بیشتر سعی میشه که از همون Silver light استفاده بشه.

این را در نظرداشته باشید که بیشتر سازمان ها حتی سالی دو بار هم Browser هاشونو بروز آوری نمی کنن و متاسفانه هنوز از فایر فاکس 3.6 یا IE6 استفاده می کنن در این شرایط پلاگین هایی مثل فلش یا سیلورلایت سریع تر می تونن قابلیت های جدیدشونو به اونا اضافه کنن.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi Naderi مشاهده تاپیک
    من خودم به شخصه تولید RIA با سیلورلایت رو خیلی دوست دارم
    اما من مخاطب نظرمو افرادی میدونم که تازه قصد دارن بسم ا... بگن و بیان تو گود تا راه بیفتن و برنامه نویس حرفه ای بشن تکنولوژی اش دموده میشه و گرنه در حال حاضر برنامه نویسان سیلورلاین میتونن پول خوبی از برنامه نویسی اش در بیارن

بگذریم یکی به من بگه سرنوشت WPF و Microsoft Kinect SDK چی میشه ؟

نظر شما کاملا درسته - در مورد WPF نگران نباشید - همچنان قدرتمند حضور داره - اصلا سیلورلایت و WPF ربطی به هم ندارن - چون توسعشون هم زمانه و شبیه هستند نباید اینجوری دید که از یک ریشه اند - هر کدوم را بهر کاری ساختند و با از بین رفتن سیلورلایت ، WPF همچنان هست و کارایی خودش رو داره که البته خیلی هم مهمه - سلیورلایت هم یه زمانی خوب بود ولی الان به پیشرفت HTML5 و فریمورک های JS که به خوبی از عهده کار بر اومدن نیاز به سیلورلایت دیگه واقعا احساس نمیشه - من الان تو نمایش گزارشات یه مقداری هنوز احساس می کنم سیلورلایت مفیده ( اگر چه سرعت پیاده سازی با سیلورلایت خلیلی بیشتره) ولی فریمورک های کلاینت ساید خیلی خوب دارن جواب می دن و آینده هم که این طور که معلومه دست اوناست

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 45
    آخرین پست: شنبه 14 اسفند 1400, 10:08 صبح
  2. در موقع ساختن Setup تکلیف جداول پایگاه داده چی میشه؟
    نوشته شده توسط سهیلا در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 02 خرداد 1383, 06:26 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •