نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: استفاده از Multi threaded یا برنامه نویسی موازی در سی شارپ

کاربر جدید
    محل زندگی
    همدان

استفاده از Multi threaded یا برنامه نویسی موازی در سی شارپ

برای درس Data Retrieval در دوره ارشد من برنامه ای نوشتم که تعداد زیادی فایل text رو از پوشه ای بخونه و اونا رو توی یک Data Dictionary بنویسه و یکسری پردازش ها رو روشون انجام بده. این برنامه وقتی فایل ها کم حجم هستن و تعدادشون زیاد نیست مثلا 2000 لغت داره خوب جواب lمیده. ولی قراره همین کار رو روی تعداد فایل های زیاد در حد چند گیگی بایت انجام بدم. میدونید که کار بسیار وقت گیریه.به همین خاطر اگه اطلاعی دارید راجع به سریعتر اجرا شدن برنامه مثل برنامه نویسی موازی یا Multi threaded دارید مثلا چند thread بخونن و بقیه کار پردازش رو همزمان انجام بدن ،ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

Question نقل قول: استفاده از Multi threaded یا برنامه نویسی موازی در سی شارپ

نقل قول نوشته شده توسط mahsa_mb مشاهده تاپیک
    !!!!!!!!!!!mamnoon az javabeon
    یعنی یه پاسخ می خوای بدی یه ساعت طول میکشه تا این صفحه لود بشه . نمی دونم توی فروم برنامه نویسی ، برای یه مشت آدم که کارشون اینه که سرعت رو بالا ببرن ، چرا اینقدر سرعت باید پائین باشه ؟

مدیرای محترم ببخشید دیگه ، نقد کردیم . ایشالله ترتیب عمل داده بشه .

منم دنبال برنامه نویسی موازی می گردم . پروژه ی مرتبسازی با الگوریتم ژنتیک رو نوشتم . سرعتش وحشتناکه ... فک کنم هیچ راهی نداشته باشم مگه اینکه از برنامه نویسی موازی استفاده کنم . ضمن اینکه مجبورم واسه اینکه حوصله ی کاربر سر نره یا اینکه اصلا متوجه بشه که برنامه داره اجرا میشه و احیانا هنگ نکرده ، از یه شمارشگر ، یه پروسجر یا یه انیمیشنی چیزی استفاده کنم (مثلا Loading ... )
    ولی اگه همه برنامه رو توی یه thread بنویسی دیگه تایمر هام جواب نمی دن واسه اینکار.
    من یه چیزایی بلدم ولی خیلی وقته کار نکردم . امتحان می کنم اگه به جواب رسیدم برای شما هم دقیق شرح می دم . شمام اگه پیدا کردین حتما اینجا عنوان کنید تا درسی شود ، عبرت برای سایرین

تاپیک های مشابه

1. برنامه نویسی موازی
    نوشته شده توسط bpzone در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 06 اردیبهشت 1395, 07:40 صبح
  2. استفاده از دو thread در برنامه
    نوشته شده توسط combo_ci در بخش C#‎‎
    پاسخ: 12
    آخرین پست: سه شنبه 02 مرداد 1386, 15:12 عصر
  3. استفاده از فایلهای Html در برنامه نویسی VC++‎
    نوشته شده توسط zrahimic در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 02 آذر 1384, 00:46 صبح
  4. کمک : برنامه نویسی موازی
    نوشته شده توسط nima_trade در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 11
    آخرین پست: پنج شنبه 19 آذر 1383, 00:43 صبح
  5. استفاده از swf ها در برنامه نویسی
    نوشته شده توسط rezanew در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 24 تیر 1383, 09:07 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •