نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آیا سایت ایرانی برای امنیت وب سایت من در برابر بد افزار و هکرها وجود دارد؟؟

آیا سایت ایرانی برای امنیت وب سایت من در برابر بد افزار و هکرها وجود دارد؟؟

سلام
    من دنبال یه سایت ایرانی می گردم که بتونه وب سایت من رو در برابر حمله ی هکر ها و بدافزارها محافظت کنه، آیا توی ایران همچین سایت امنیتی وجود داره؟ اگه موردی رو می شناسین در موردش بهم اطلاعات بدین
    ممنون

نقل قول: آیا سایت ایرانی برای امنیت وب سایت من در برابر بد افزار و هکرها وجود دارد؟؟

کسی نیست جواب ما رو بده؟؟

کاربر دائمی آواتار hjran abdpor
    محل زندگی
    برنامه نويس + شبگرد + سیسکو به پارسی

نقل قول: آیا سایت ایرانی برای امنیت وب سایت من در برابر بد افزار و هکرها وجود دارد؟؟

نقل قول نوشته شده توسط counter_stricke مشاهده تاپیک
    کسی نیست جواب ما رو بده؟؟
    با سلام.
    دوست من برای این کار من تا حالا وب سایتی ندیدم، شما میتوانید از اسکنرها و انالیزهای تحت وب یا ویندوز استفاده کنید که برای این کار نرم افزارهای زیادی وجود دارد، برای شروع من Acunetix Web Vulnerability Scanner , Hivij را برای شما توصیه میکنم.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز

خدمتتان باید عرض کنم که وب سایت نماد امنیت وب که به تازگی با تیمی کارشناس مجرب در جهت پیشگیری و رفع مشکلات امنیتی وب سایت تاسیس شده است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا با اسکن امنیتی روزانه وب سایت شما و شناسایی هرگونه آسب پذیری و ارائه راه حل آن و همچنین ارائه گزارش های جامع و پشتیبانی 24 ساعته تمامی خطرات احتمالی از جمله ورود بدافزار و حمله هکر ها و دیگر آسیب پذیری ها را از وب سایت شما دور می نماید و این امکان را برای شما فراهم می کند تا با هزینه ی کم اعتماد مشتریان خود را بدست آورید.
    تمامی طراحان و برنامه نویسان وب و حتی افراد عادی می تواندد از خدمات نماد امنیت وب استفاده نمایند.

--------------------------------------------------------------------
    قصد من از این توضیحات صرفا برای اطلاع رسانی بوده است.

با تشکر

سلام...این سایت یکی از دوستانمونه..گمونم بدردت بخوره http://aria-security.org/farsi/

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا کاربران ایرانی برای نرم افزار موبایل پول میدهند؟
    نوشته شده توسط mri_6889 در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 16 آذر 1391, 19:48 عصر
  2. حرفه ای: از کدوم روش برای برقراری امنیت در سایت استفاده کنم؟
    نوشته شده توسط nasinas در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 19 خرداد 1390, 17:15 عصر
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 17 خرداد 1390, 22:27 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •