نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: trial کردن برنامه

Question trial کردن برنامه

سلام.
    خوب هستید ؟

ببخشید من یه سوال داشتم.

من یه برنامه نوشتم حالا می خوام برنامه ام بعد از یه سال غیر فعال بشه و یک لایسنس برای استفاده مجدد برای سال دیگه داشته باشه...

میشه بگید چجوری اینو به برنامه bind کنم؟؟
    با سپاس فراوان

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول: trial کردن برنامه

سلام
    روش های زیادی هست من چندتاش رو توضیح میدم:
    1- استفاده از دیتابیس یا فایل: خب ملومه دیگه باید تاریخ فعال سازی برنامه رو داخل یه فایل(بهتره باینری باشه) یا دیتابیست ذخیره میکنی یعد تو برنامت چک میکنی اگه یه سال از روش گذشته باشه برنامه خطا بده.
    2- استفاده از خود برنامه: یعنی شما میای فایل رو به صورت باینری باز میکنی بعد دو رقم آخر سال رو تو بایت آخر برنامت می نویسی، مثلا الان سال 1392 هست عدد 92 رو داخل آخرین بایت مینویسی.
    به نظر من امنیت روش دوم بیشتر از روش اول هست.

میتونی از سورس های این تاپیک استفاده کنی
    https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post1722844

سلام.
    روش دیگه ای نداره؟
    مثلا با توابع API بیاد تاریخ رو بگیره و اگه تاریخ از اون موقع گذشت دیگه پیغام بده و بگه باید دوباره اکتیو بشه...

کاربر دائمی آواتار m.4.r.m
    محل زندگی
    تبریز

یه برنامه جدا بنویس و اینو متصل کن به برنامه اصلی به نظر من بهترین مورد استفاده از ریجیستری ویندوز هست تو یه جای گم و گور ریجیستری می تونی یه کلیدی بسازی و شمارنده بزاری و تو برنامه چک کنی وقتی به اون روز رسید برنامه غیر فعال بشه تاریخ رو بزاری میشه عقب جلو کرد برنامه نمیتونه دی اکتیو بشه یا هم بیای تعداد اجرا های برنامه رو مثلا میانگین در یک روز 10 بار برنامه باز و بسته میشه تو یکسال مثلا میشه 1000 بار وقتی شد 1000 بار کد بخواد و از این کلک ها که زیاده فقط باید یکم وقت بزاریو ایده بسازی برا خودت که تکراری نباشه و زود لو بره

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

روش دیگه ای نداره؟
    مثلا با توابع API بیاد تاریخ رو بگیره و اگه تاریخ از اون موقع گذشت دیگه پیغام بده و بگه باید دوباره اکتیو بشه...
    چرا گفتم که روش های زیادی وجود داره.

رجیستری هم خوبه ولی زود لو میره، مسیر ذخیره مقدار تو ollydbg و امثال اون به راحتی دیده میشه، ولی روشی که عرض کردم یکم بهتره.

محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط محسن 15 مشاهده تاپیک
    چرا گفتم که روش های زیادی وجود داره.

رجیستری هم خوبه ولی زود لو میره، مسیر ذخیره مقدار تو ollydbg و امثال اون به راحتی دیده میشه، ولی روشی که عرض کردم یکم بهتره.
    اره میشه اما قبلش باید تاریخ رو فیریز کنی تا وقتی برنامه اجرا شد تاریخ رو چک کنه ببینه تاریخ تغییر کرده یا نه اگه تغییر کرده باشه خطا بده و اجازه نده برنامه کار کنه و حتما قبلا تاریخ رو اصلاح کنه بعدا اینو انجام بده اما ایده هایی زیادی باید باشن به جز اینا مثلا اکثر برنامه های حسابداری مثل هلو وقتی کد سالانه می خواد نه با تاریخ کار می کنه نه چیز دیگه شما یه برنامه جدا باید بنویسی که همزمان با برنامه شما اجرا بشه به صورت موازیبا برنامت کار کنه و این کار ها رو با برنامه دومی که همزمان در حال اجراست انجام بده البته اینم مشکلات خودشو داره که کرکر می تونه از لیست پردازنده خارجش کنه ولی بهترین کار یک کانتر در داخل خود برنامه باید باشه که این کارو برات انجام بده روز ها رو بشماره مثلا هر 24 ساعت رو 1 و ... وقتی رسید به 365 خطا بده این ایده به نظر من بهتره حالا خواستی بازم کمکت می کنیم

سلام

1 - نوشتن داخل رجيستري كه كاملا نا امن هست چون مسيرش به راحتي با نرم افزارهايي از جمله Regmon پيدا ميشه
    تازه اگر كاربر از ويندوزش ايميج بگيره كه ديگه برنامش غير فعال نميشه
    2 - استفاده از خود فايل exe هم اصلا خوب نيست چون طرف اولش از فايل كپي ميگيره و بعدا جايگزين مي‌كنه

اما روش هاي پيشنهادي
    1 - نوشتن تاريخ اعتبار به صورت كد شده در يك سايت اينترنتي متعلق به شما و چك كردن توسط برنامه (عيبش اينه كه موقع چك كردن طرف بايد به اينترنت وصل باشه، البته مي‌تونيد روزي يكبار يا حتي هفته اي يكبار چك كنيد ولي بهرحال اينترنت مي‌خواد اما در عوض امنيتش خيلي زياده)
    2 - نوشتن در حافظه قفل سخت افزاري (هزينه قفل به برنامه اضافه ميشه اما امنيتش نسبتا خوبه)
    3 - اگر برنامه حسابداري هست يا برنامه هايي كه تاريخ توشون مهمه مي‌تونيد در جاهاي مختلف برنامه و قبل از انجام كارهاي مهم، تاريخ رو چك كنيد چون طرف نمي‌تونه تاريخ سيستم رو تغيير بده و اگر تغيير بده تاريخ اسناد و حساب كتابش بهم ميريزه، فقط مهمه كه چندين جاي مختلف چك كنيد نه فقط اول برنامه

روش هاي ديگه هم شايد باشه، اما اول بگيد كار برنامتون چيه ؟
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

برنامه های ساخت Setup مثل install sheild هم می تونن برنامه رو trial کنند
    نظرتون در این مورد چیه ؟

نقل قول نوشته شده توسط djmohammad مشاهده تاپیک
    برنامه های ساخت Setup مثل install sheild هم می تونن برنامه رو trial کنند
    نظرتون در این مورد چیه ؟
    سلام

اصلا به اونها اعتمادي نيست، چون اونها فقط با روشهايي از نصب برنامه جلوگيري مي‌كنند و اگر كامپوننتها طور ديگه اي نصب بشن اونوقت برنامه شما بدون محدوديت اجرا ميشه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

محل زندگی
    تبریز

قا من یه کار برای تریل کردن برنامه بهت پیشنهاد می کنم لازم به هیچ کاری نیست و هیچ زحمتی هم نمیخواد ، در این انجمن هم اخر به این نتیجه رسیدیم که برای تریل کردن برنامه باید محدودیت بزاری تو برنامه نه قفل و کد و .... چون اینا همشون به نحوی سان برای کرکر قادر خواهد بود پس شما وقتی نسخه تریل برنامه رو می خوای بدی بیرون مثلا شرط بزار اگه تعداد رکورد های شما 5 تا شد خطا بگیره و رمز فعال سازی بخواد ازت این یکیش بعدیش هم اینکه ظاهر برنامه رو کامل درست کن و داخل باتون های برنامه رو اکثرا خالی بزار تا به کاربر اعلام کنی که این برنامه این کار هارو براتون انجام میده . خیلی راحت و بی دردسر

نقل قول نوشته شده توسط m.4.r.m مشاهده تاپیک
    قا من یه کار برای تریل کردن برنامه بهت پیشنهاد می کنم لازم به هیچ کاری نیست و هیچ زحمتی هم نمیخواد ، در این انجمن هم اخر به این نتیجه رسیدیم که برای تریل کردن برنامه باید محدودیت بزاری تو برنامه نه قفل و کد و .... چون اینا همشون به نحوی سان برای کرکر قادر خواهد بود پس شما وقتی نسخه تریل برنامه رو می خوای بدی بیرون مثلا شرط بزار اگه تعداد رکورد های شما 5 تا شد خطا بگیره و رمز فعال سازی بخواد ازت این یکیش بعدیش هم اینکه ظاهر برنامه رو کامل درست کن و داخل باتون های برنامه رو اکثرا خالی بزار تا به کاربر اعلام کنی که این برنامه این کار هارو براتون انجام میده . خیلی راحت و بی دردسر
    ولي دوست عزيز، ايشون برنامشون Trial نيست نسخه اصلي هست و بايد درست كار كنه نه اينكه برنامش محدود باشه
    فقط اينكه هر سال كد بخواد
    اون كاري كه شما مي‌گين براي درست كردن نسخه دمو هست

محل زندگی
    تبریز

میدونم ایشون چی میگه حرفش رو کاملا درک کردم معنی Trial یعنی نسخه ازمایشی دیگه مگه جز این نیست ؟ در مورد کد خواستن سالانه هم ایده زیاده من در پست های قبلی هم اشاره کردم من یه کامپوننت دارم که میشه این کار رو براحتی انجام بده اونم به صورت کد شده انجام گرفته کاملا حرفه ای حتی یه بارم گذاشتم اینجا بچه ها ازش تعریف کردن ولی نمیتونم پابلیکش کنم به نظر من باید از طریق کد فعال سازی برنامه کمک بگیری مثلا وقتی قفل نرم افزاری برای برنامه ایجاد می کنید مثلا کد برنامه من این هست = acv2514-122er-0098 ( مثال بود ) بعد من این کد رو به شما میدم شما کد فعال سازی به من میدین که برنامم کار کنه تا اینجا درست ؟ خوب شما بیا سر یکسال دوباره از همین کد کمک بگیر یعنی چی یه فرم جدا درست که فقط سر یکسال نشون داده بشه حالا تو این فرم همین کد بالایی که در زمان فعال سازی نمایش داده میشه رو دوباره به صورت کد شده نشون بده مثلا 7 تا کاراکتر اولش رو به صورت کد شده نشون بده وقتی کاربر اون کد رو به شما فرستاد شما کد گشایی کنی میبینی همین کد مربوط به فلان کاربر هستش براش یه رمز طراحی کن و حالا اینم بسته به نوع علاقه شماست که چه جوری میخوای باشه بده به کاربر به برنامه بده و برنامش فعال بشه . اینم یه ایده بود بدون استفاده از هیچ تغییرات اضافی و ریجیستری و تاریخ و ....

سلام
    به نظر چطور قفلی را برای نرم افزار میشه طراحی کرد که 1 فرد برای نصب نرم افزار روی هر سیستمی نخواسته باشه کد جدید دریافت کنه 2- اگر کد به دیگران دادنتونن ازش استفاده کنن

نقل قول نوشته شده توسط m.4.r.m مشاهده تاپیک
    میدونم ایشون چی میگه حرفش رو کاملا درک کردم معنی Trial یعنی نسخه ازمایشی دیگه مگه جز این نیست ؟ در مورد کد خواستن سالانه هم ایده زیاده من در پست های قبلی هم اشاره کردم من یه کامپوننت دارم که میشه این کار رو براحتی انجام بده اونم به صورت کد شده انجام گرفته کاملا حرفه ای حتی یه بارم گذاشتم اینجا بچه ها ازش تعریف کردن ولی نمیتونم پابلیکش کنم به نظر من باید از طریق کد فعال سازی برنامه کمک بگیری مثلا وقتی قفل نرم افزاری برای برنامه ایجاد می کنید مثلا کد برنامه من این هست = acv2514-122er-0098 ( مثال بود ) بعد من این کد رو به شما میدم شما کد فعال سازی به من میدین که برنامم کار کنه تا اینجا درست ؟ خوب شما بیا سر یکسال دوباره از همین کد کمک بگیر یعنی چی یه فرم جدا درست که فقط سر یکسال نشون داده بشه حالا تو این فرم همین کد بالایی که در زمان فعال سازی نمایش داده میشه رو دوباره به صورت کد شده نشون بده مثلا 7 تا کاراکتر اولش رو به صورت کد شده نشون بده وقتی کاربر اون کد رو به شما فرستاد شما کد گشایی کنی میبینی همین کد مربوط به فلان کاربر هستش براش یه رمز طراحی کن و حالا اینم بسته به نوع علاقه شماست که چه جوری میخوای باشه بده به کاربر به برنامه بده و برنامش فعال بشه . اینم یه ایده بود بدون استفاده از هیچ تغییرات اضافی و ریجیستری و تاریخ و ....
    سلام
    مثل اينكه دقيق نخونديد چي نوشتم
    بله معنی Trial یعنی نسخه آزمایشی اما برنامه ايشون Trial نيست يعني نسخه آزمايشي نيست بلكه نسخه اصليه
    اما نسخه اصلي كه هر سال هم بايد كد فعالسازي مجدد بگيره

نقل قول نوشته شده توسط rezavb6 مشاهده تاپیک
    سلام
    به نظر چطور قفلی را برای نرم افزار میشه طراحی کرد که 1 فرد برای نصب نرم افزار روی هر سیستمی نخواسته باشه کد جدید دریافت کنه 2- اگر کد به دیگران دادنتونن ازش استفاده کنن
    چنين چيزي ممكن نيست چون صحبتها با هم تناقض داره، اگر يك فرد روي هر سيستمي بتونه نصب كنه خب پس مي‌تونه اون سيستم رو به كسي ديگه هم بفروشه
    البته اگر قفل سخت افزاري باشه اين كار ممكنه چون قفل فقط دست خودشه ولي صحبت شما سر كد يعني قفل نرم افزاري هست نه سخت افزاري

دوست عزيز از اين برنامه استفاده كنيد كار كردن خيلي باهاش راحته در حال حاضر نسخه 32 بيتيش توي سايتهاي دانلود وجود داره كافيه توي گوگل سرچش كني مي توني باهاش انواع قفل نرم افزاري و سخت افزاري توليد كني من كه خيلي ازش راضيم. نام برنامه:SoftwarePassport | درصد كرك شدن برنامه شما رو پايين مياره

تاپیک های مشابه

1. سوال: Trial کردن برنامه
    نوشته شده توسط navid1n2000 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 10 مرداد 1390, 10:39 صبح
  2. آموزش: آموزش نحوه Trial ( مدت دار ) کردن برنامه
    نوشته شده توسط vbcenter در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 22 تیر 1389, 09:04 صبح
  3. سوال: trial کردن یک برنامه
    نوشته شده توسط linktaz در بخش Access
    پاسخ: 5