نقل قول نوشته شده توسط arashasadi مشاهده تاپیک
ضمن خسته نباشید بابت همه تلاشها و اقداماتی که تا الان در نهاد صورت گرفته
بنده یه پیشنهاد دارم بابت مدیریت که اینهمه سو تفاهمات پیش نیاد به نظر شما آیا بهتر نبود این نهاد بصورت شورا مدیریت بشه و اعضا هیئت مدیره تصمیمات نهایی رو بگیره و فشار ها از دوش یک نفر برداشته بشه؟ و هرکس به اندازه خودش پاسخ گو باشه اینطوری هرکه بهتر کار کنه سمتش بالاتر میره و هرکی کم کاری کنه به مرور از هیئت مدیره حذف میشه تا افراد کاری و پیگیر جاشونو پر کنن.
بنده اول که این تاپیکو خوندم امیدوار شدم ولی حالا میبینم مشکلاتی هست که سد راهه و باید برداشته بشه چون ایطوری به هیچ نتیجه ای نمیرسم
اینکه مدیریت فقط به دوش یک نفر به صورت انحصاری باشه هم ظلمه به اون میشه و هم کارها پیش نمیره
بنده فکر میکنم بهتره این جمعی که بوجود اومده
اولا نزاریم از بین بره
ثانیا چرا فکر میکنید نباید اهداف تجاری داشته باشین؟ اگه اهداف تجاری باشه و اعضا در این اهداف نفعی ببرن مثل اکثر شرکتهای بزرگ که در دنیا اینجوری شروع کردن به جاهای خوبی خواهیم رسید
و ثالثا باز هم تاکیدم به کار گروهی هست بنظر شما بهتر نبود به جای این کارها یه شرکت سهامی ثبت میشد که اعضا سهامداران شرکت باشن تا ایطوری هم به کار ترغیب بشن و هم کار گروهی بهتر شکل بگیره به خاطر سودی که حاصل میشه و اینطوری نتایج بهتری بگیریم

البته من که خودم قاطی شما کردم هنوز عضویت تایید نشده و همین چند دقیقه قبل ثبت نام کردم شاید ......
ولی فکر کنم ایده های خوبی از این نهاد بیرون بیاد من که منتظرم ببینم آخرش به کجا میرسه.
راستی این نهادی که ازش صحبت میشه مسئولیت مستقیمش با کیه؟ شعارهای خوبی دارین ولی خوب مدیریت نکردین.میدونین چرا ؟ چون فکر میکنم البته مسئلیت اصلی فقط با یه نفر بوده و در کار گروهی مشکل دارین. حالا اون آقایی که به همه تشر میزنید($ M 3 H R D A D) لطفا اگه ممکنه با لطافت هرچه تمام تر با دوستان برخورد کنین تا ناراحت نشن. البته اگه ممکنه
نهاد به تاریخ پیوست.احتمالا آیندگان بیان این نهادو راه بندازن. این کار از توان برنامه نویسای امروزی خارجه.
یه روز یه دفتر خاطرات باز میکنم به اسم نهاد نامه