مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا با ادامه بحث موافقید؟

رای دهنده
15. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • موافق نیستم

0 0%
  • موافقم

15 100.00%
صفحه 2 از 8 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 291

نام تاپیک: ارتباط با موبایل از طریق کامپیوتر و ارسال SMS

شما لطف دارین آقای ذوالقدر ، می خواستم بدونم که این dll شما رو می شه با GSM مودم هم استفاده .

با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط saniak_robot
    شما لطف دارین آقای ذوالقدر ، می خواستم بدونم که این dll شما رو می شه با GSM مودم هم استفاده .

با تشکر
    من خودم با گوشی M55 و S55 تستش کردم
    دوستان با گوشیها یا سایر مودمها تست کنن و نتیجه رو بذارن اینجا
    مخصوصا با GSM Modem نباید مشکلی داشته باشه
    دارم سعی میکنم آپلودش کنم در اولین فرصت این کار رو میکنم
    You never know what you can do until you try

با سلام خدمت دوست خوبم آقای محمد ذوالقدر
    من سخت منتظر DLL شما هستم .

بچه ها می خواستم بدونم جریان این شماره های 6 رقمی که برنامه های تلویزیونی ازشون استفاده میکنند چیه؟ آیا یک سرویس که میشه از مخابرات گرفت ؟ یا ....
    چون من در پروژه ای نیاز به دریافت و ارسال SMS به صورت Dynamic دارم و تراکنش و تعداد SMS هایی که باید ارسال و دریافت کنم حجم بالایی داره
    خلاصه اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره ممنونش میشم اگه کمک کنه
    از اقای محمد ذوالفقار هم تشکر میکنم بابت این که صادقانه اطلاعات شون رو Share کردن من وا قعاً از ایشون تشکر میکنم مطمِن باشید این کمک و تلاش شما بی جواب نمی مونه

دوستان این لینک رو داشته باشن
    DLL و نرم افزار ارسال SMS توسط کامپیوتر
    یکی اینکه اگه مشکلی توی دانلود داشتن بگن
    یکی دیگه اینکه دوستانی که امکان تست این برنامه رو دارن ببینن BPL یا DLL چیزی کم نداره
    اگه پیشنهادی هم بود مطرح کنن ونظرشون رو بگن.
    از همکاری تون ممنونم

سلام خدمت آقای محمد ذوالقدر و سپاس از زحمات شما .
    در دانلود مشکلی نبود ولی نرم افزار ارسال SMS که در موقع باز شده خصای پیدا نکردن فایل rtl70.bpl رو میده و برنامه باز نمیشه .
    خود Dll رو هم در #C و VB 6 امتحان کردم خطا داد و به پروژه اضافه نشد .

منم همین مشکل رو دارم من در VS.net نمیتونم از DLL استفاده کنم و موقع اجرای فایل Exe پیغام خطا دریافت کردم برای فایل rtl70.bpl

ممنون از دوستان .
    من امکان تست روی یک ویندوز جدید رو نداشتم.
    Rtl70 رو اضافعه می کنم. دوستان لطف کنن و تست کنن.
    ولی برای DLL به تنهائی فکر نمی کنم مشکلی باشه. دوستان اگه موردی به نظرشون میرسه راهنمائی کنن.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    من هم همین مشکل رو دارم . البته من روی سیستمم دلفی هم نصب دارم ولی باز هم کار نکرد

بررسی میکنم در اولین فرصت اصلاحش میکنم.

فایلهای مورد نیاز رو اضافه کردم .
    دوستان یک بار دیگه تست کنن.

سلام خدمت دوست عزیز آقای محمد ذوالقدر
    مشه بگید از کجا فایل جدید رو دانلود کنیم ؟
    من همان فایل قبلی رو از صفحه قبل گرفتم مثل قبل همان مشکل ها رو داشت .
    اگه میشه بگید با چه زبانی مینویسید که ما هم با همان تست کنیم .
    از زحمات شما خیلی خیلی سپاس گذارم .

نقل قول نوشته شده توسط Milad Mohseny
    سلام خدمت دوست عزیز آقای محمد ذوالقدر
    مشه بگید از کجا فایل جدید رو دانلود کنیم ؟
    من همان فایل قبلی رو از صفحه قبل گرفتم مثل قبل همان مشکل ها رو داشت .
    از همون جای قبلی.
    این دفعه با همه فایلهای مورد نیاز فرستادمش
    من با دلفی نوشتمش ولی شما فعلا یه برنامه دارید.
    نیاز به کامپایلر ندارید.
    بعد اگه لازم شد سورس هم میذارم
    دوستان لطف کنن اگه خطائی دریافت میکنن متن کامل خطا رو بنویسن

بچه ها سری گوشی های نوکیا که Modem GSM دارند کدومان؟ اونایی که تست کردن با چه گوشی تست کردن

آقای ذوالقدر من هنوز در رابطه با Dll مشکل دارم و نمیتونم از اون در VS.Net استفاده کنم لطفا کمکم کنید

اگه براتون مقدور dll رو ب صورت activx تبدیل کنید تا همه بتونن استفاده کنن که تو اون activx تابع های dll فرا خوانی بشه
    آخرین ویرایش به وسیله Leon_pro : چهارشنبه 17 خرداد 1385 در 09:12 صبح

نقل قول نوشته شده توسط Leon_pro
    آقای ذوالقدر من هنوز در رابطه با Dll مشکل دارم و نمیتونم از اون در VS.Net استفاده کنم لطفا کمکم کنید

اگه براتون مقدور dll رو ب صورت activx تبدیل کنید تا همه بتونن استفاده کنن که تو اون activx تابع های dll فرا خوانی بشه
    میشه بگید چه خطائی میده؟
    دوستانی که با DLL بیشتر آشنا هستن لطف کنن و بگن مشکل از کجاست

شاید اونو بصورت public تعریف نکرده ای
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

نقل قول نوشته شده توسط kia1349
    شاید اونو بصورت public تعریف نکرده ای
    آخه خودم ازش استفاده کردم
    این از استفاده اون در برنامه مقصد

function SendSMS(Num,Text:widestring):widestring;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    function GetAnSMS(Num:integer):widestring;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    Procedure SearchName(N:widestring;out1:TStrings);stdcall; external 'Mobile.DLL'
    Procedure ShowAllSMS(o1:Tstrings);stdcall; external 'Mobile.DLL'
    function RunAtCommand(R:WideString):WideString;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    function Connected:Boolean;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    function Init(i:integer):Boolean;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    Function GetNumberOfSMS:Integer;stdcall; external 'Mobile.DLL'
    Function SMSType(t:Integer):widestring;stdcall;external 'Mobile.DLL'
    Function GetSignalQuality:Integer;stdCall;external 'Mobile.DLL'
    Function GetSignalMaxQuality:Integer;stdCall;external 'Mobile.DLL'
    Function GetBatteryCharge:Integer;stdcall;external'Mobile.D LL'
    Function GetPhoneName:WideString;stdcall;external'Mobile.DL L'

کاربر جدید
    محل زندگی
    سبزوار
    با هر گوشی میتونید اس ام اس بزنید فقط باید ببینید چه پروتوکلی رو ساپورت میکنه ولی باز هم پیشنهاد من استفاده از IR1.0 GSM Modem هست به دلیل ارزون بودن - کاراییهای بالا - ساپورت کامل از فارسی و عدم نیاز به باطری ( مشکل نیاز به شارژ شدن مکرر ) و ... http://www.khazama.com
    آخرین ویرایش به وسیله behzad-khazama : چهارشنبه 17 خرداد 1385 در 14:56 عصر

نقل قول نوشته شده توسط behzad-khazama
    با هر گوشی میتونید اس ام اس بزنید فقط باید ببینید چه پروتوکلی رو ساپورت میکنه ولی باز هم پیشنهاد من استفاده از IR1.0 GSM Modem هست به دلیل ارزون بودن - کاراییهای بالا - ساپورت کامل از فارسی و عدم نیاز به باطری ( مشکل نیاز به شارژ شدن مکرر ) و ... http://www.khazama.com
    هدف از ایجاد این تاپیک چیر دیگه است دوست عزیز
    لطفا بحثهای تجاری را وارد این بحث نکنید

سلام خدمت آقای محمد ذوالقدر
    این خطا ها را دریافت کردم
    در VS
    A reference to e:\Mobile.Dll could not be added. Please make sure that the file is accessible, and that it is a valid assembly or COM component.
    در VB
    can't add a reference to the specified file.

متاسفانه من VS رو سیستمم ندارم
    یه سری تغییرات توی کد دادم اگه لطف کنید و دوباره تست کنید ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار Yalda2005
    محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    ممنون آقای ذوالقدر لطفاً این بحثو ادامه بدین

من میخوام گوشی برای این کار بگیرم ولی نمی دونم کدوم مدل Nokia مودم GSM داره که می شه از طریق کابل FBus با اون ارتباط برقرار کرد . به نظر شما 2100 nokia این کارو میکنه ؟ اگه شما میدونید کدوم مدلهای nokia , دارای GSM هستند لطفا کمکم کنید

اقای ذوالقدر می بخشی انقدر اذیتت میکنیم شرمنده ولی ما هنوز نمیتونیم Dll شما رو در VS.net استفاده کنیم اگه برات مشکلی نیست اون رو به طورت یک Activx یا com component در بیار تا همه زبان ها ازش استفاده کنن من خودم delphi بلد نیستم ولی با یکی از دوستام صحبت کردم گفت می شه اگه به سورس dll شما دسترسی ندارم تو delphi یک activx درست کنم که توابع dll رو فرا خوانی کنه من اگه delphi بلد بودم این کارو میکردم حالا از شما خواهش می کنم این کارو بکنید چون شما سورس dll رو هم دارید این کار براتون راحت تره

نقل قول نوشته شده توسط Leon_pro
    اقای ذوالقدر می بخشی انقدر اذیتت میکنیم شرمنده ولی ما هنوز نمیتونیم Dll شما رو در VS.net استفاده کنیم اگه برات مشکلی نیست اون رو به طورت یک Activx یا com component در بیار تا همه زبان ها ازش استفاده کنن من خودم delphi بلد نیستم ولی با یکی از دوستام صحبت کردم گفت می شه اگه به سورس dll شما دسترسی ندارم تو delphi یک activx درست کنم که توابع dll رو فرا خوانی کنه من اگه delphi بلد بودم این کارو میکردم حالا از شما خواهش می کنم این کارو بکنید چون شما سورس dll رو هم دارید این کار براتون راحت تره
    نهایتش مجبورم مین کار رو بکنم.
    ولی مشکل DLLهم باید حل بشه
    من میخوام گوشی برای این کار بگیرم ولی نمی دونم کدوم مدل Nokia مودم GSM داره که می شه از طریق کابل FBus با اون ارتباط برقرار کرد . به نظر شما 2100 nokia این کارو میکنه ؟ اگه شما میدونید کدوم مدلهای nokia , دارای GSM هستند لطفا کمکم کنید
    من از قابلیت گوشیهای مختلف اطلاعی ندارم

کاربر جدید
    محل زندگی
    سبزوار
    سلام به همگی
    تمامی مدلها دارای سیستم GSM هستند ( Global System of Mobile Device ) و با همگی میشه با استفاده از fbus یا mbus یا .. sms فرستاد . کلا تمامی گوشیها gsm هستند که خودش به دو بخش gsm900 یا gsm1800 تقسیم میشن و تو ایران از سیستم gsm900 استفاده میشه . پس اینکه بگیم کدوما gsm دارن بی معنیه .

با تشکر از آقای ذوالقدر
    در مورد استفاده از USB Port لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته شده توسط Arash_Faridi
    متاسفانه من فقط با Com کارکردم و در حال حاضر هم امکان تستش رو ندارم

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد
    نقل قول نوشته شده توسط Arash_Faridi
    با تشکر از آقای ذوالقدر
    سلام.
    اگر زمانی‌که شما گوشی را با USB به کامپیوتر وصل می‌کنید یک مودم هم به Deviceهای شما اضافه بشه، می‌تونید از داخل مشخصات اون مودم اضافه شده شماره پورت اون رو پیدا کنید و با اون پورت کار کنید.
    مثلاً موبایل خودم که نوکیا 7610 هست این امکان رو داره و در واقع یک GSM Modem داره که نصب می‌شه و می‌تونم با کابل خود گوشی این کار رو انجام بدم.

یکی از دوستان هم در مورد SMS فارسی پرسیده بودند، SMSهای فارسی (Unicode) حالت خاصی هستند و هر کاراکتر بصورت "CODE#" نمایش داده میشه. البته من تا اینجا بیشتر روش تحقیق نکردم و تنها برنامه SMSهای انگلیسی رو نوشتم.

ببخشید من یه سوال دارم که متاسفانه هنوز به جواب نرسیدم.
    سرویسهایی مثل این چطور کار میکنند؟
    http://sms.parsagostar.com/
    تمامی پیام ها از شماره 3000999 ( مخابرات ) ارسال می شود .
    اگر ممکنه من رو در مورد پیاده سازی سیستم هایی نظیر این راهنمایی کنید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد
    سلام.
    این شماره‌ها رو از مخابرات باید گرفت. ضمن اینکه شرکتهایی که این کارها رو انجام میدن SMS رو بصورت Bulk از مخابرات می‌خرن؛ مثلا 500،000 تا رو یکجا می‌خرن که هر SMS براشون حدود 10-11 تومن شاید هم ارزون‌تر درمیاد.
    ولی مطلبی که من نمی‌دونم اینه که آیا مخابرات یک سیم‌کارت با این شماره می‌ده یا چیز دیگری!!!
    اگر دوستان اطلاعات دارند لطفاً ... :)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    این جا چرا این طوری شده ؟ یک سری از مطالب نیست چرا ؟ زلزله اومده ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    ظاهرا یک مشکلی برای سایت بوجود اومده بوده .
    فکر کنم من یک بار دیگه سوال اخرم رو بنویسم .
    1- من تونستم از طریق دات نت و استفاده از IO.Ports.SerialPort و استفاده از دستورات AT-Command از طریق گوشی خودم SMS ارسال کنم . حالا چطور میشه خروجی رو هم گرفت مثل هایپرترمینال که یک خروجی نشون میده .
    2 - در مورد کارهای بیشتر مانند لیست شماره تلفن ها و تغییرات در آنها و همچنین SMS هایی که در دیگر قسمت های گوشی قرار دارند (خارج از Inbox)
    3 - دریافت SMS . مثلا چطور میشه با دریافت SMS یک SMS برای فرستنده به صورت اتوماتیک ارسال نمود .
    4 - یک Event برای زنگ . وقتی گوشی زنگ میزند مشخصات تماس گیرنده رو بشه بدست آورد . البته وقتی گوشی متصل هست اگه زنگ بزند هایپرترمینال یک پیام RING میزنه . حالا چطور میشه استفاده های بیشتری از اون کرد .

2 - در مورد کارهای بیشتر مانند لیست شماره تلفن ها و تغییرات در آنها و همچنین SMS هایی که در دیگر قسمت های گوشی قرار دارند (خارج از Inbox)
    3 - دریافت SMS . مثلا چطور میشه با دریافت SMS یک SMS برای فرستنده به صورت اتوماتیک ارسال نمود .
    4 - یک Event برای زنگ . وقتی گوشی زنگ میزند مشخصات تماس گیرنده رو بشه بدست آورد . البته وقتی گوشی متصل هست اگه زنگ بزند هایپرترمینال یک پیام RING میزنه . حالا چطور میشه استفاده های بیشتری از اون کرد .
    دستورات مربوط به اکثر اینها رو من نوشته بودم در اولین فرصت دوباره اضافه میکنم
    1- من تونستم از طریق دات نت و استفاده از IO.Ports.SerialPort و استفاده از دستورات AT-Command از طریق گوشی خودم SMS ارسال کنم . حالا چطور میشه خروجی رو هم گرفت مثل هایپرترمینال که یک خروجی نشون میده .
    اونو دیگه باید توی بخش مربوط به زبان برنامه نویسی بپرسی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    با سلام . درسته برخی رو شما نوشتین ولی مثلا برای اضافه کردن یک شماره تلفن و از همه مهمتر برای من نوشتن Event برای دریافت SMS و زنگ و تماس میباشد . یک مرجع کامل از این دستورات رو بعلاوه توضیحات از کجا میشه گیر آورد . من خیلی گشتم و یک سری پیدا کردم ولی اکثرا کامل نبود و بیشتر از اونها بدون توضیحات بود

برای تشخیص زنگ که کاری نداره کافیه پورت سریال رو کنترل کنی هر وقت RING دریافت کردی(به صورت رشته)حله.
    برای تشخیص sms من چیز خاصی ندیدم ولی نهایتش اینه که شما با کنترل تعداد پیغامها میتونی این رو چک کنی.
    متاسفانه من الان رابط گوشی ندارم و الا تست میکردم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط mzjahromi
    برای تشخیص زنگ که کاری نداره کافیه پورت سریال رو کنترل کنی هر وقت RING دریافت کردی(به صورت رشته)حله.
    برای تشخیص sms من چیز خاصی ندیدم ولی نهایتش اینه که شما با کنترل تعداد پیغامها میتونی این رو چک کنی.
    متاسفانه من الان رابط گوشی ندارم و الا تست میکردم
    شماره تلفنی که داره زنگ میزنه رو از کجا میتونم بگیرم ؟ برای SMS هم نمیشه کار دیگه ایی انجام داد ؟؟؟ منظور شما استفاده از تایمر هست و چک کردن تعداد پیامها ؟؟؟

شماره تلفنی که داره زنگ میزنه رو از کجا میتونم بگیرم ؟ برای SMS هم نمیشه کار دیگه ایی انجام داد ؟؟؟
    همونطور که گفتم من الان امکان تست ندارم اطلاعاتی هم که میبینید مربوط به 2 سال پیشه مسلما امکانات AT بیشتر از اینهاست
    برای SMS هم نمیشه کار دیگه ایی انجام داد ؟؟؟ منظور شما استفاده از تایمر هست و چک کردن تعداد پیامها ؟؟؟
    آره تقریبا.
    من نتونستم چیز دیگه ای پیدا کنم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    با سلام
    نمیدونم این کامپوننت Kylix SMS ActiveX رو دیدید یا نه . به هر حال امکانات خوبی داره . همون چیزی هست که من دنبالش هستم . البته هدف من استفاده از اون نیست ولی میخوام امکاناتی که اون داره من هم داشته باشم . این کامپوننت علاوه بر پروتکل at command از دو پروتکل دیگه به نام های Nokia MBus - Nokia FBus که همون طور که از اسمشون معلومه به نظر مختص نوکیا هست نیز استفاده میکنه. اینها چی هستن ؟
    نمیدونم که استفاده از تایمر درست هست یا نه ؟ این Kylix SMS ActiveX هم از تایمر استفاده میکنه ؟
    از بقیه دوستان هم میخوام اگه اطلاعاتی دارن رو بنویسن .

صفحه 2 از 8 اولاول 1234 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •