نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: نرم افزار دفترچه تلفن بامداد (نظرتون درباره این برنامه دفترچه تلفن چیه؟)

نرم افزار دفترچه تلفن بامداد (نظرتون درباره این برنامه دفترچه تلفن چیه؟)

با سلام خدمت دوستان
    این برنامه رو بنده به کمک آقای سیاوش ابراهیمی از دوستان عزیزم برای شرکت فناوران دانش آسیا تهیه کردیم ...

می خواستم لطف کنید و نظرتون رو بگین

چنانچه قابلیتی کم داره یا ایراد داره بفرمایید تا در نسخه های بعدی نرم افزار تصحیح یا اضافه بشه

با احترام اسماعیل ابراهیمی

حجم 3.1 مگابایت
    آخرین ویرایش به وسیله gwbasic : یک شنبه 29 اردیبهشت 1392 در 07:43 صبح

کاربر دائمی آواتار aradrobo
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: نرم افزار دفترچه تلفن بامداد (نظرتون درباره این برنامه دفترچه تلفن چیه؟)

خیلی عالی بود . ای کاش هر کدوم جدا جدا می ساختی . خیلی شلوغ پلوغ شده . 2 تا سوال داشتم .
    1- فایل ستاپ رو با چه برنامه ای ساختی ؟
    2- می توانید سورس را در اختیارمان قرار دهید ؟

کاربر دائمی آواتار mortezasar
    محل زندگی
    DARANGIA(سیستان)

نقل قول: نرم افزار دفترچه تلفن بامداد (نظرتون درباره این برنامه دفترچه تلفن چیه؟)

سلام میشه کامپوننت ها و رفرنس های بکار رفته در برنامه رو توضیح بدی ضمنا برنامت از گرافیک خوبی برخورداره!
    واقعا کارتون عالی بود خسته نباشید اگه مقدور بود سورس رو هم بذار
    کاربر دائمی آواتار mthreat.info
    محل زندگی
    رشت

نقل قول نوشته شده توسط اسماعیل ابراهیمی مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    این برنامه رو بنده به کمک آقای سیاوش ابراهیمی از دوستان عزیزم برای شرکت فناوران دانش آسیا تهیه کردیم ...

می خواستم لطف کنید و نظرتون رو بگین

چنانچه قابلیتی کم داره یا ایراد داره بفرمایید تا در نسخه های بعدی نرم افزار تصحیح یا اضافه بشه

با احترام اسماعیل ابراهیمی

حجم 3.1 مگابایت

لینک دانلود

با سلام یه سوال :
    چرا از سورس برنامتون محافظت نکردید؟
    آدم هایی مثل من زیادن که بخوان کد هاتون رو چک کنن! (دلیل مستحکم هم داریم ( اسمش رو نمی برم ولی تو این سایت گرفته بود Spyware پخش کرده بود !!! ))

من هرچی میزدم می گفت اطلاعات تکراری است

نقل قول نوشته شده توسط aradrobo مشاهده تاپیک
    خیلی عالی بود . ای کاش هر کدوم جدا جدا می ساختی . خیلی شلوغ پلوغ شده . 2 تا سوال داشتم .
    1- فایل ستاپ رو با چه برنامه ای ساختی ؟
    2- می توانید سورس را در اختیارمان قرار دهید ؟
    شما لطف دارین
    فایل ستاپ با خود ویزوال استودیو
    سورس رو خیر ... چون از شرکت کارفرما اجازه اش رو ندارم ولی تکه کد بعضی قسمت ها رو می تونم در اختیار تون قرار بدم

نقل قول نوشته شده توسط mortezasar مشاهده تاپیک
    سلام میشه کامپوننت ها و رفرنس های بکار رفته در برنامه رو توضیح بدی ضمنا برنامت از گرافیک خوبی برخورداره!
    واقعا کارتون عالی بود خسته نباشید اگه مقدور بود سورس رو هم بذار
    کامپوننت زیبا سازش که Dev component هست + کامپننت تاریخ شمسی Beh Component واسه تاریخ ها
    سورس رو اجازه ندارم بسازم ولی بعضی قسمت ها رو اگه خواستین براتون میزارم

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

به دلیل اتفاقاتی که اخیرا پیش اومد لطف بفرمائید فایل اجرایی برای دانلود نگذارید و سورس کدتون رو قرار بدید و در صورت عدم تمایل، به قرار دادن چند عکس اکتفا کنید.

نقل قول نوشته شده توسط HOJAT1 مشاهده تاپیک
    توی باتن جستجو - انتخاب شرطتت اشتباه است.خالی باشه فرم ارور داری
    میشه دقیق تر بفرمایید کدوم فرم ؟ همه یا فقط یه فرم ؟

ممنون میشم دقیق تر بفرمایید تا رفع خطا بشه

نقل قول نوشته شده توسط mthreat.info مشاهده تاپیک
    با سلام یه سوال :
    چرا از سورس برنامتون محافظت نکردید؟
    آدم هایی مثل من زیادن که بخوان کد هاتون رو چک کنن! (دلیل مستحکم هم داریم ( اسمش رو نمی برم ولی تو این سایت گرفته بود Spyware پخش کرده بود !!! ))
    توی ذهنم بود که این کار رو انجام بدم ولی به نرم اونقدر برنامه ی مهمی نبود که بخواد محافظت بشه ....
    خوشحال میشم در این زمینه چند روش یا برنامه که از همه بهتر هستن رو معرفی بفرمایید

نقل قول نوشته شده توسط trustmiracle مشاهده تاپیک
    من هرچی میزدم می گفت اطلاعات تکراری است
    توی کدوم فرم ؟
    بسته به فرمی که باهاش کار می کنید تکراری بودن چک میشه .... مثلا توی فرم قرارهای ملاقات اگه "عنوان - تاریخ و ساعت " 2 رکورد مثل هم باشه میگه تکراریه
    اگه غیر از این هست بیشتر توضیح بدین تا بررسی بشه
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط gwbasic مشاهده تاپیک
    به دلیل اتفاقاتی که اخیرا پیش اومد لطف بفرمائید فایل اجرایی برای دانلود نگذارید و سورس کدتون رو قرار بدید و در صورت عدم تمایل، به قرار دادن چند عکس اکتفا کنید.
    بنده تابع قوانین برنامه نویس هستم ولی ممکنه همین برنامه زمینه خلاقیت برنامه نویس های هموطن بشه و همچنین با جواب دادن به عملکرد برخی قسمت ها ممکن هست گره از کار خیلی ها باز بشه

نمونه بارزش که سئوال شده بود همین ایجاد فایل نصبی بود که اگه دوستمون واقعا بخوان مراحلش رو براشون میگم

بنده در خدمتتون هستم

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

من به شما اطمینان دارم اما موضوعات رو با هم قاطی نکنیم. طبق قوانین در یک تاپیک یک سوال مطرح می شه. بنابراین شما باید یک هدف در این تاپیک دنبال کنید. حالا این هدف چی هست؟
    - دیدن یک نمونه برنامه
    - آموزش setup
    - دیدن نمونه کد
    - نظر در مورد طراحی معماری نحوه کند نویسی و ...
    - یا تست برنامه
    که البته این آخری چندان با ماهیت این بخش همخوانی نداره

لطفا هدف رو مشخص کنید

تنها هدفم ارزیابی برنامه و در صورت نیاز دوستان پاسخ به سئوالاتشون بود و دیگر هیچ ...

اگه میدونید تاپیک اشتباهی ببندیدش

با احترام

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

ببینید منظورتون از ارزیابی چیه؟ ظاهر برنامه یا امکانات برنامه، هر دوی این موارد با قرار دادن چند عکس و بیان ویژگی های برنامه قابل ارزیابی خواهد بود.
    در مورد کدتون هم اگر نظری بخواین من خودم شخصا نظر خواهم داد.
    این سایت پر است از افرادی که توانایی ها و شعور متفاوتی دارند امیدوارم این موضوع رو در مورد قرار ندادن فایل اجرایی بپذیرید و از من دلخور نشید

کاربر دائمی آواتار mthreat.info
    محل زندگی
    رشت

نقل قول نوشته شده توسط اسماعیل ابراهیمی مشاهده تاپیک
    توی ذهنم بود که این کار رو انجام بدم ولی به نرم اونقدر برنامه ی مهمی نبود که بخواد محافظت بشه ....
    خوشحال میشم در این زمینه چند روش یا برنامه که از همه بهتر هستن رو معرفی بفرمایید
    https://barnamenevis.org/showthread.p...iler&p=1767934

تاپیک های مشابه

1. سوال: نظرتون درباره این برنامه (کتابخانه) به زبان دلفی چیه
    نوشته شده توسط محمد هاشم زاده در بخش پروژه‌های Open Source
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 14 خرداد 1389, 02:48 صبح
  2. نظرتون درباره این فرم چیه
    نوشته شده توسط loads در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 03 مرداد 1387, 21:05 عصر
  3. نظرتون درباره این برنامه چیه ؟
    نوشته شده توسط Apache66 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 26 اردیبهشت 1387, 20:05 عصر
  4. نظرتون درباره این چیه به عنوان اولین پروژه ؟
    نوشته شده توسط raika17metal در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 11 اردیبهشت 1387, 18:28 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •