صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 119 از 119

نام تاپیک: بحث و گفتگو در مورد سریال هوش سیاه 2 ، حمایت از برنامه نویسان در این سریال

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: بحث و گفتگو در مورد سریال هوش سیاه 2 ، حمایت از برنامه نویسان در این سریال

لطفا ویرایش رو درست کنید.یا حداقل اگر نمیکنید بگید چرا نمیکنید؟

s/دو/سه/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار یه ساحل خیلی زیبا

نقل قول: بحث و گفتگو در مورد سریال هوش سیاه 2 ، حمایت از برنامه نویسان در این سریال

با سلام به همه
    یکی از نکاتی که دوستان اشاره نکردن و برای من خاطراتی رو زنده کرد اون بحث دانلود آفلاینش بود واقعا این دیگه مصخره بود کسایی که بخوان این کارا رو انجام بدن فکر نکنم بیایین اینجوری عمل کنن اونم روی م ا ه و ا ر ه w3 با اون فرکانس های مشهورش 10928و ...یادش بخیر اینترنت دیال آپ بود!!سیستم رو از شب تا صبح با برنامه هایی مثل مانا و اسکای نت روشن میذاشتیم و صبح چی داشتیم .....یه مشت فایل مسخره

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط esafb52 مشاهده تاپیک
    با سلام به همه
    یکی از نکاتی که دوستان اشاره نکردن و برای من خاطراتی رو زنده کرد اون بحث دانلود آفلاینش بود واقعا این دیگه مصخره بود کسایی که بخوان این کارا رو انجام بدن فکر نکنم بیایین اینجوری عمل کنن اونم روی م ا ه و ا ر ه w3 با اون فرکانس های مشهورش 10928و ...یادش بخیر اینترنت دیال آپ بود!!سیستم رو از شب تا صبح با برنامه هایی مثل مانا و اسکای نت روشن میذاشتیم و صبح چی داشتیم .....یه مشت فایل مسخره
    rules و regex رو درست تنظیم کنی فایلهاش خوبه.

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    مک های روسی رو چرا نمیگی؟ مک های FB فایلاش حرف نداره فقط فیلماش دوبله روسی داره مسخرست
    -------------------
    یه سوتی دیگه توی فیلم یادم اومد...توی یه سکانسی برنامه ای که استفاده میکردن فکر کنم حرف "گ" بود توی برنامه بصورت ... بودش برنامشون فارسی ساپورت نبوده

سلام.
    اگه بخوایید زیاد وارد مسائل جزئی بشید فیلم سوتیای زیادی داره اما من از شخصیت کامران خوشم میاد .

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

دیشب تو فیلم اون دوربین مدار بسته تو فرودگاه داشت دنبال اون مرد عصا سفیده میرفت مگه دوربین یه جا ثابت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط matrix-program مشاهده تاپیک
    دیشب تو فیلم اون دوربین مدار بسته تو فرودگاه داشت دنبال اون مرد عصا سفیده میرفت مگه دوربین یه جا ثابت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوتی زیاد داره چند قسمت قبل میگفتن فایل های هاردش بدون پسوند و نامشخص هستند تازه دیشب میگفت دنبال فایل بدون پسوند باش
    کلا خیلی چرته من فقط میخوام ببینم آخرش چی میشه

محل زندگی
    /dev/null

من رو بگو که فکر میکردم اینها فایلهای فشرده رو on the fly عوض میکنن.از این به بعد پسوندشون رو عوض میکنم که نفهمن چیه.
    راهنمایی برای پلیس:
    توی سیستم من دنبال این پسوند بگردید:
    .zfs.aes.256.cbc.luks

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار یه ساحل خیلی زیبا

بله درست می فرمایید ولی اون اسکای نت زبل بویس چیز باحالی بود و اینها رو مرتب و بروز کرده بود خودم یه دوسالی کار کردم کل خوب نبود من از آف لاینش راضی نبودم فایل های exe اش همیشه برنامه های رایج بودن مثلا موزیلا و پلیرا فیلم اش همش یا خارجکی یا ........کم پیش میومد که با حال باشن ولی از فایل فشرده کد نشده اش چرا خصوصا ف رک ان س ه ای که بچه ایران دان میکردن در کل با حال بودخصوصا داستان هک مک ها که با یه میکروتیک و...........انجام میشد تجربه جالبی بود باحال ترینش یه گروه عربی بودن که یه برنامه داشتن که اسمش الان یادم نیس لیست فایل های دانلودی هر روز رو نمایش میداد و کافی بود برنامه رو اجرا میکردی و راحت کل فایل رو دان میکردی..........

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

سلام

درمورد برنامه نویسی در یک سکانس ، اول یک فایل نوت پد را نشون میده که ساختار اچ تی ام ال داره که در داخ تگ نوشته کتابخانه مرکزی و ربطی به هک و اینجور چیزا نداره تصویر زیر

در قسمت دوم این سکانس هم یک فایل رو نشون میده که کدهای سی اس اس و یک سری استایل نوشته که مربوط به رنگ و دایرکشن و .... هسش که این هم به نظرم ربطی به هک نداره

----------------------------------------
    یک سوتی جالب دیگه اش هم مربوط میشه به مونتاژ یک کامپیوتر با قطعات اسقاطی هستش که بعد از مونتاژ!!! همه درایدهای سخت افزارها و ویندوز و حتی فتوشاپ برای جعل نامه داخلش نصب بود

محل زندگی
    آذربايجان

اصلاح میکنم
    ..... همه درایوهای
    که اشتباها "همه درایدهای" تایپ شد

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط shahryari مشاهده تاپیک
    tag ه table رو بدون اینکه باز کنه بسته.

تاثیر روانیش روی من از Super Natural بیشتره.

نظرتون در مورد امشب و استفاده از نت ماه.واره ای چی بود؟

سلام.
    من فکر میکنم که این فیلم خیلی داره تخصصی است و واسه عموم زیاد جالب نیست و جذابیتی نداره واسه کسی حتی علم پایه از کامپیوتر را نداره!!!!!!
    مخصوصا زمانی که از الفاظ کاملا تخصصی استفاده می کنند.
    بهتر بود کمی از الفاظ عمومی تر استفاده کنند یا حداقل اگر از کلمه خاصی استفاده می کنند طوری بیان کنند یا توضیح سینمایی بدند که واسه اون کسی که علم و سررشته ای نداره متوجه عملکرد این افراد بشوند.
    اما در کل فیلم جالبیه.

کاربر دائمی آواتار sadaf_
    محل زندگی
    اصفهان

این سریال هنوز تموم نشده؟

نقل قول نوشته شده توسط shahryari مشاهده تاپیک
    سلام

درمورد برنامه نویسی در یک سکانس ، اول یک فایل نوت پد را نشون میده که ساختار اچ تی ام ال داره که در داخ تگ نوشته کتابخانه مرکزی و ربطی به هک و اینجور چیزا نداره تصویر زیر

تگ head کجا بسته شده ؟ تگ body کجا باز شده

دوستان فکر نمیکنید یکم دارید یک طرفه قضاوت میکنید ؟
    من حامی این فیلم نیستم اما خب برام جالبه که اساتیدی مثل شما اینجوری صحبت میکنند
    1-در مورد بحث لینوکس و ویندوز،والا شما نمیتونید عقیده یک شخص رو نسبت به سیستم عامل مورد استفادش تغییر بدید،هستند بسیاری که با ویندوز و ابزار های Win-Based فرایند های هک و امنیت رو انجام میدن و نیاز به لینوکس نیست.شاید عقیده و علاقه کامران استفاده از این سیستم هست،یا فراتر از اون عقیده سازمانی که براش کار میکنه استفاده از این سیستم هست
    در ثانی همین الانش خیلیا میگن فیلم تخصصی شده!شما فکر کنید لینوکس بیاد رو کار که دیگه واویلاست،مخصوصا اگه قرار نباشه از دسکتاپ استفاده بشه و تو محیط Command بکترک کاراشو انجام بده
    2-مورد بعدی در مورد نرم افزار کتاب خونه است،توضیح این مورد رو هم قبلا کارشناس بخش it فیلم مهرداد صالح گفته بودن کامران صرفا اون سیستم رو براش اشنایی با ویندوز جدید ( 7 ) میخواست،و با یک دیتابیس متنی یک برنامه تحت وب برای کتاب خونه نوشت.در مورد عدم نصب نرم افزار هم دلیلش کاملا مشخص بود.نمیخواستن نرم افزار دستش باشه که بتونه ازش سواستفاده کنه
    3-در مورد ماهواره و دانلود افلاین،شاید انجام این کار برای همچین شبکه بزرگی حرفه ای و صحیح نباشه.اما قابل باور ترین کاری بود که میتونستن تو فیلم نشون بدن ( ایده ها قبل فیلم زیاد بوده ولی مراجع بالاتر اجازه استفاده نمیدن،احتمال ایجاد اختلال توی سیستم های خودشون رو هم حساب کردن.تا همیجا هم خیلی قسمت ها به سازندگان فیلم برای استفاده یک سری موارد فشار اوردن)
    اما در مورد پسوند فایل ها،در حالت عادی بدون پسوند نمیشه اما وقتی چند فایل جداگانه داشته باشید که بخواید merge کنید ذخیره بدون پسوند ( تا اونجایی که بنده میدونم)ممکنه
    4-در مورد استفاده از کیت برای وصل شدن به شبکه زندان،ساختش ممکنه ولی یک بحثی که هست فراهم بودن موارد مورد نیازش تو زندان هست
    5-در مورد غلط نشون دادن کار هکر ها هم حرف دوستان درسته،اما خیلی از فیلم های خارجی هم همین معنی رو برای مخاطب تداعی میکنه،فقط فرق اینجاست که توی بینندگان خارجی اشخاصی که برای موارد تخصصی میرن بیشتره و خب کسب اطلاعاتی در مورد دسته بندی هکر ها و کارهاشون بیشتر
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نقد های دوستان تا اینجا یادم بود
    امیدوارم علم کم من کمک کوچیکه تونسته باشه انجام بده

پ.ن:فیلم سوتی هم زیاد داره اما میشه از این دست فیلم ها حمایت کرد تا اگه قرار شد فیلم های بعدی تولید بشه این نواقص برطرف بشه

یا حق

محل زندگی
    /dev/null

با یه مدار میشه به وایرلس کانکت شد ولی چه مداری؟
    باید accespoint ها رو در بیاره.
    رمزشون رو بشکنه.(که این کار CUDA یا ASiC مخصوص میخواد.
    associate بشه.
    با dhcp یک ip بگیره.با بتونه sniff کنه و یک ip برای خودش پیدا کنه.

به نظر من کسی که بتونه با یک مدار چنین کاری بکنه درآمدش از همه پولهایی که توی فیلم حرفی ازش برده شد بیشتره.

محل زندگی
    /dev/null

من هکر نیستم.
    ولی همین الان چون گفتی command رفتم و فایل .bash_history کاربر خودم رو باز کردم.
    خط اولش مال امروز صبح بود.
    اصلا نمیفهمم چطوری یک نفر میتونه همزمان Internet Explorer روی سیستمش داشته باشه.هک هم بکنه.

کاربر دائمی آواتار darknes666
    محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

فیلم کلا تخیلیه.
    ارزش دیدنم که اصلا نداره.

اگر تو IMDB میزاشتن برای امتیاز گرفتن احتمالا میرفت تو لیست بدترین سریال های 2013 و اونجا میشد 1 یعنی از این بدتر دیگه نداریم.

@shahryari
    ببینم این عکسا رو از کجا اواردی
    نرفتی فیلمو تهیه کنی بعداون قستو پیدا کنی و بیاری بزاری اینجا که ؟

محل زندگی
    آذربايجان

نقل قول نوشته شده توسط __UFNHGGI_H__ مشاهده تاپیک
    @shahryari
    ببینم این عکسا رو از کجا اواردی
    نرفتی فیلمو تهیه کنی بعداون قستو پیدا کنی و بیاری بزاری اینجا که ؟
    سلام
    هر قسمتی را که بخوای میتونی به راحتی از اینجا دانلود کنی
    http://hooshesiyah2.mihanblog.com/post/category/3

با یه مدار میشه به وایرلس کانکت شد ولی چه مداری؟
    باید accespoint ها رو در بیاره.
    رمزشون رو بشکنه.(که این کار CUDA یا ASiC مخصوص میخواد.
    associate بشه.
    با dhcp یک ip بگیره.با بتونه sniff کنه و یک ip برای خودش پیدا کنه.

به نظر من کسی که بتونه با یک مدار چنین کاری بکنه درآمدش از همه پولهایی که توی فیلم حرفی ازش برده شد بیشتره.
    رمز نیاز نداشت
    اکسس پوینت ریست شده بود

کاربر دائمی آواتار hamedarian2009
    محل زندگی
    گرگان

با سلام
    من این فیلمو اصلا ندیدم ولی ازین عکسی که بچه ها گزاشتن که کدهای html گزاشته بودن که اونم تازه غلط نوشته بودن کلی خندیدم یعنی این فیلم که در زمینه it و هک هست یه نفر کارشناس تو این زمینه نداشت که حداقل یک کد از یه زبان ناشناخته تر بزاره html که بچه مدرسه ای ها بلدن

کاربر دائمی آواتار saied_hacker
    محل زندگی
    404 Not Found

بابا اینقدر گیر ندید به این بنده خداها
    100 درصد مشاور دارن ولی، چشمان تیز بین بچه های این سایت غافل بودن (چند بار فیلم باز بینی شده و تصاویر هم اینجا گذاشتن ). ولی جزئیات کار رو به خوبی رعایت نکرده بودن.

درکل من با این که 7 8 قسمتشو بیشتر ندیدم ولی بد نیست ، حداقل یه فیلم با موضوع متفاوت ساختن که اخر به ازدواج چند نفر ختم نمیشه... هر چند که بازم همه چیز به خوبی و خوشی تموم میشه...

اره انصافا از بقیه فیلم ها و سریال بهتره
    کلا فیلم های ایرانی یکی 4 تا ادا اصول در میاره و می خنده
    دفاع مقدسی باشه طرف ایرانیه با ی کلاش میره جلو 500 تا عراقی می زنه هیچی شم نمی شه
    اخر داستانم ی جوری تموم می کنن ادم از دیدن فیلم پشیمون میشه
    یکمی هم بیش از حد حرفه ای بازی در اوردن انگار CIA,FBIهستن
    این منظورو می رسونه
    http://www.up.98ia.com/images/r7lgwi7blvgrloipm5.jpg

محل زندگی
    آذربايجان

ایول این تصور رو خوب اومدی ....
    مردم از خنده ...
    .
    .
    اخر سر یک گروهبان با یک سرباز اونم با موتور .....

کاربر دائمی آواتار SEZAR.CO
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

دوستان یک چیز را دقت کردید
    الکی الکی ادم میکشن و میرن
    مملکت مگه بی صاحابه
    فقط فیلم های ایرانی و امریکایی میتونه اینطوری باشه

کاربر جدید آواتار diamond-program
    محل زندگی
    اینترنت

من که سرم شلوغه نمیتونم زیاد فیلم ببینم اما اون چندقسمتی از اون رو که دیدم واقعا تصور بدی در ذهن بیننده از هکر ایجاد میکنه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Fars

نقل قول نوشته شده توسط SEZAR.CO مشاهده تاپیک
    دوستان یک چیز را دقت کردید
    الکی الکی ادم میکشن و میرن
    مملکت مگه بی صاحابه
    فقط فیلم های ایرانی و امریکایی میتونه اینطوری باشه
    خواستن هالیوودی کار کنن.

کاربر دائمی آواتار saeed_sho
    محل زندگی
    تهران

چند جا اشتباه کردن درست اما از این فیلم هایی که کل 90 قسمتش توی یه ساختمان دو طبقه ساخته میشه که بهتره شایدم یه طبقه

محل زندگی
    تهران

من هکر نیستم.
    ولی همین الان چون گفتی command رفتم و فایل .bash_history کاربر خودم رو باز کردم.
    اصلا نمیفهمم چطوری یک نفر میتونه همزمان Internet Explorer روی سیستمش داشته باشه.هک هم بکنه.
    لطفا یکم در مورد bash_history توضیح بدین

محل زندگی
    تهران

من هکر نیستم.
    این بخش چرا ویرایش نداره؟
    لطفا در مورد خط آخر پستتون هم یه توضیح بدین

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط saeed_sho مشاهده تاپیک
    چند جا اشتباه کردن درست اما از این فیلم هایی که کل 90 قسمتش توی یه ساختمان دو طبقه ساخته میشه که بهتره شایدم یه طبقه
    The Man From The Earth
    کلش توی یک اتاق ساخته شده.

در کل سریال جالبیه حداقل تفاوتش با بقیه اینه که عشق و عاشقی و طلاق ... نداره

محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط saeed_sho مشاهده تاپیک
    این بخش چرا ویرایش نداره؟
    لطفا در مورد خط آخر پستتون هم یه توضیح بدین
    .bash_history فایلی هست که در لینوکس آخرین دستوراتی که در bash اجرا کردید رو ذخیره میکنه.
    مال من 32KiB ه.
    یعنی Internet Explorer مثل پنیر سویسی میمونه اینقدر حفره امنیتی داره که اگر فقط رو سیستمت نصب باشه هک میشی.
    چه برسه به اینکه با اون سیستم هک و pen test ه active هم انجام بدی.

من خیلی از سازمانهایی که باید توی IT قوی باشن رو دیدم.مثل مخابرات یا اطلاعات.
    فقط میتونم بهتون بگم باور کنید ما چنین افرادی در ایران نداریم.که بتونن با css سرور هک کنند.یا با ویندوز با این سرعت به جاسوس های خارجی نفوذ کنند.
    یه سری چیزها هست که تئوری حساب میشه.
    من از port knocking + تونل ICMP برای ارتباط ssh استفاده میکنم.هکر های خارجی باید اصولا بهتر از من عمل کنند.
    حالا چند حالت داریم.
    هکر های خارجی از من احمقتر هستن.که باید حواسم بشه منو ندزدن.
    یا
    هکر های خارجی فیلم ساخت ایران هستن.
    یا
    کارگردان با هکرها صحبت کرده به جوانان مملکت سخت نگیرن که فیلم سریعتر پیش بره.

یه جای دیگهفیلم هم خیلی باحال بود.اونجایی که سرف رو snipe کردن قبلش سر رمز دعواش میشه تا آخر روز رو بهش میگه.
    جالبه رمزش ۴ رقم بود.و جونش بهش بند بود.
    میتونست ببره خونه سر سه صوت با با jtr بازش کنه.

سلام

فیلم جالبی و فوق العاده ای بود ولی آخر این فیلم هم دیدین چقدر بی نمک تموم شد
    اصلا از آخرش خوشم نیومد
    میتونستن دو سه قسمت هم ادامه بدن آخرش رو معقول تر تموم کنن

برای من خیلی چیزا هنوز مبهمه که فکر میکردم در ادامه فیلم روشنش میکنن که...
    جدا سوتی خیلی داره...

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

نقل قول نوشته شده توسط MohammadGh2011 مشاهده تاپیک
    سلام

فیلم جالبی و فوق العاده ای بود ولی آخر این فیلم هم دیدین چقدر بی نمک تموم شد
    اصلا از آخرش خوشم نیومد
    میتونستن دو سه قسمت هم ادامه بدن آخرش رو معقول تر تموم کنن

برای من خیلی چیزا هنوز مبهمه که فکر میکردم در ادامه فیلم روشنش میکنن که...
    جدا سوتی خیلی داره...

موفق باشید
    قبول دارم آخر فیلم سد شکونده بود
    میتونستن اینارو دستگیرکنن مگه به این راحتی پلیس میتونه آدم بکشه
    نویسنده زیادی خوابالو شده بوده گفته تموم بشه بره

نقل قول نوشته شده توسط hamedarian2009 مشاهده تاپیک
    با سلام
    من این فیلمو اصلا ندیدم ولی ازین عکسی که بچه ها گزاشتن که کدهای html گزاشته بودن که اونم تازه غلط نوشته بودن کلی خندیدم یعنی این فیلم که در زمینه it و هک هست یه نفر کارشناس تو این زمینه نداشت که حداقل یک کد از یه زبان ناشناخته تر بزاره html که بچه مدرسه ای ها بلدن
    سلام
    کامران به کامپیوتر کتاب خونه میرسه، کتاب خونه هم جمر داره، پس امکان ارتباط به اینترنت از این طریق نیست، کامران درحال نوشتن برنامه‌ی کتابداری دیده میشه، تنها نرم افزار کامران Notepad بود و هیچ نرم افزار دیگه‌ای در اختیارش قرار نمی‌گیره، راحت‌ترین زبان برنامه نویسی با ,Notepad HTML است! یادمان باشد که در زندان هستیم و از پک‌های 24 DVD با تمام نرم افزارهای تخصصی خبری نیست پس HTML برای زندان کافی است، چرا که با یک فرم ورود اطلاعات و یک دیتابیس به صورت فایل TXT می‌تونیم یک کار قابل قبول انجام بدیم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

تاپیک های مشابه

1. بحث و گفتگو در مورد تاپیک آموزش WPF
    نوشته شده توسط Mahdi.Kiani در بخش WPF
    پاسخ: 108
    آخرین پست: جمعه 13 دی 1398, 14:20 عصر
  2. گفتگو: بحث و گفتگو در مورد بانک اطلاعاتی به نام Mongodb
    نوشته شده توسط mhdsbt در بخش سایر پایگاه‌های داده
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 20 تیر 1396, 07:30 صبح
  3. کمک در مورد درخت قرمز-سیاه
    نوشته شده توسط cloudo در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C