نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: آیا طراحی قالب ربطی به سئو داره؟

آیا طراحی قالب ربطی به سئو داره؟

سلام دوستان..
    در رابطه با سئو خیلی کم میدونم..
    من کلا قالب html طراحی میکنم و بعدش شخص دیگری اون رو تبدیل به وردپرس یا جوملا میکنه..
    حالا میخام بدونم آیا قالب html که من طراحی میکنم میتونه ربطی به سئو داشته باشه؟
    (البته میدونم که باید از Div استفاده کنم) به جز این چی؟ آیا کارهای دیگه ای هم باید انجام بدم؟

نقل قول: آیا طراحی قالب ربطی به سئو داره؟

سلام

موارد استاندارد کردن قالب خیلی چیزا میتونه باشه من مواردی که به ذهنم میرسه رو بهتون میگم

اولین چیزی هم که باید رعایت بشه این هست که کدهای منسوخ شده استفاده نشه که داخل سایت w3schools چک کنید و از تگ های منسوخ شده استفاده نکنید مانند تگ ها b که به جاش strong جایگذین شده

بعد استاندارد نوشتن خود کدها هست که مثلاً نباید داخل تگ span از div استفاده کنید و باید هر تگی در کاربرد خودش استفاده بشه

و هم چنین میتوند از تگ های heading مانند h1, h2 و ... برای نمایش قسمت های با اهمیت سایت استفاده کنید که تاثیر زیادی در موتور جستجو داره البته منظور این نیست که حتماً سایز نوشته بزرگ بشه مهم اینه که به ترتیب اهمیت داخل این تگ ها قرار بگیره تا موتور جستجویی مثل گوگل به اهمیت مطالب پی ببره و میتونید برای حفظ ظاهر سایت از طریق css اندازه تگ رو کنترل کنید هم چنین تگ های heading بیشتر برای عنوان ها به کار میره و در صورت استفاده بیش از حد تاثیر منفی هم داره

موردی بعدی هم تعیین اندازه تگ های img هست که مقدار عرض و ارتفاع که باید هنگام استفاده از این تگ تعریف بشه و هم اینکه مقدار alt و title براش قرار بگیره

encoding صفحات هم باید متناسب با زبان سایت تنظیم بشه که در سورس کد تولید شده به صورت special character نمایش داده نشه و تنظیم درست یک سری از meta تگ ها داخل قالب باید انجام بشه

البته بعضی از این موارد هم باید توسط کسی که قالب رو تبدیل میکنه صورت بگیره و کیفیت خود محتوا هم بسیار تاثیر گذار هست

موفق باشید

موردی بعدی هم تعیین اندازه تگ های img هست که مقدار عرض و ارتفاع که باید هنگام استفاده از این تگ تعریف بشه
    با تشکر از توضیحات کامل شما...
    اما سایز عکس چه ربطی به سئو داره؟

کاربر دائمی آواتار mehbod.rayaneh
    محل زندگی
    اصــفــهــان

سلام
    برای قالب html همون title و alt برا لینکها و عکسها مهمه!
    اگه باید وردپرس و جوملا بشه اونی ک تبدیل میکنه بیشتر باید حواسشو جمع این چیزا!
    در مورد تگ h1 , h2 , ... خوشبختانه از الزامات حذف شد! (2 ماه پیش)
    سرعت بارگذای بسیار مهمه!
    فقط سعی کن از html5 و css3 استفاده کنی.
    موفق باشید دوست خوبم

تاپیک های مشابه

1. آیا هر سی دی شماره سریال داره؟
    نوشته شده توسط ESG_Esfahan در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 15
    آخرین پست: شنبه 20 خرداد 1385, 22:39 عصر
  2. درخواست کمک در طراحی قالب برنامه
    نوشته شده توسط rezaei manesh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 23 فروردین 1385, 17:21 عصر
  3. بهترین راه برای طراحی قالب یک فرم وب (asp.net)
    نوشته شده توسط sinpin در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 17 مرداد 1384, 23:22 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •