نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کمک فوری : سورس بسته کردن پروژه html (به صورت اتوران و عدم دسترسی به ریسورس اصلی)

Exclamation کمک فوری : سورس بسته کردن پروژه html (به صورت اتوران و عدم دسترسی به ریسورس اصلی)

سلام دوستان
    من یک پستی با این عنوان در تالار: تولید و توسعه برنامه های Setup و Install زدم هیچکی جوابی نداد .
    ایده ای ندارین که با C#‎.net اینکار رو انجام بدم ؟ خیلی فوریه .
    میخوام فایلای html swf image ,... رو توی ریسورس بزارم و با یک فایل exe فایل index.html که فایل اصلی هست رو نمایش بدم .
    مثل یک مرورگر بشه ولی کسی کاربر به عکس و فایل فلشم دسترسی نداشته باشه .

با تشکر از همگی

کاربر دائمی آواتار drsina
    محل زندگی
    Iran - Esf

نقل قول: کمک فوری : سورس بسته کردن پروژه html (به صورت اتوران و عدم دسترسی به ریسورس اصلی)

داداش از HTML Executable v3.6.5 - نرم افزار تبدیل فایل های HTML به فایل اجرایی EXE
    استفاده کن .
    چند تا نرم افزار دیگه هم تو همین کار هستن ولی من اینو از همه بیشتر دوست دارم

http://p30download.com/fa/entry/1302...%8C%DB%8C-exe/

فقط چند تا نکته بگم ×
    از فایل صوتی استفاده نکن , قفل میکنه و دیگه اینکه فقط تو کامپیوتری که اینترنت اکسپلورر داره اجرا میشه یعنی فقط ویندوز!

امیدوارم جوابم کمکت کرده باشه !

نقل قول: کمک فوری : سورس بسته کردن پروژه html (به صورت اتوران و عدم دسترسی به ریسورس اصلی)

نقل قول نوشته شده توسط drsina مشاهده تاپیک
    داداش از HTML Executable v3.6.5 - نرم افزار تبدیل فایل های HTML به فایل اجرایی EXE
    استفاده کن .
    چند تا نرم افزار دیگه هم تو همین کار هستن ولی من اینو از همه بیشتر دوست دارم

http://p30download.com/fa/entry/1302...%8C%DB%8C-exe/

فقط چند تا نکته بگم ×
    از فایل صوتی استفاده نکن , قفل میکنه و دیگه اینکه فقط تو کامپیوتری که اینترنت اکسپلورر داره اجرا میشه یعنی فقط ویندوز!

امیدوارم جوابم کمکت کرده باشه !
    سلام برنامه خوبی بود ولی این پروژم کلش مبتنی بر فلش هس توی قالب html کار میکنه . قالب سایت های مانستر هست.... الان exe کردم ولی تو لودینگ گیر کرد....

کاربر دائمی آواتار drsina
    محل زندگی
    Iran - Esf

ببین دادش نرم افزارت حجمش بالاست
    وقتی فایل رو درست کردی قبل از اینکه exe کنی ، برو در قسمت Security > روی Global password کلیک کن > اون پایین نوشته Maximum file size اونو ببر بالا (سمت راستش هم یه virtual storage capacity )هم هست ، اونم ببر بالا {از حجم پروژت هم بالا تر}

ممکنه بعد از استفاده از این در خوندن فایل های js مشکل پیدا کنی ، توو user interface حتما قابلیت های دیگه ی IE رو هم فعال کن .

امیدوارم مفید باشه .

تاپیک های مشابه

1. سوال: کمک فوری : سورس بسته کردن پروژه html (به صورت اتوران و عدم دسترسی به ریسورس اصلی)
    نوشته شده توسط par3eh در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 27 خرداد 1392, 11:24 صبح
  2. درخواست کمک فوری برای Shape کردن اعداد لاتین به فارسی در JTextField
    نوشته شده توسط kobari در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 29 آذر 1386, 08:59 صبح
  3. کمک فوری در Encrypte ‌کردن فایل Exe‌ ویژوال فاکس
    نوشته شده توسط mehdi_doraghi در بخش Foxpro
    پاسخ: 14
    آخرین پست: سه شنبه 25 اردیبهشت 1386, 00:34 صبح
  4. کمک - مشکل در باز کردن پروژه asp.net