نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مقایسه کردن 2 رشته با طول متفاوت در C++‎

Unhappy مقایسه کردن 2 رشته با طول متفاوت در C++‎

سلام دوستان
    من یه تابع میخوام که 2 رشته با طول متفاوت رو مقایسه کنه یک رشته از ورودی دریافت میشه و یک رشته از استراکچر گرفته میشود برنامه به این صورت است که کاربر یه خط کد وارد میکنه حالا این خط کد کاربر توی یک ارایه ریخته میشه بعد بر اساس کد اسکی که عدد یا حرف یا اپراتور در ارایه های مربوطه ذخیره میشه حالا ارایه مربوط به حروف 7 خونه ای است اگر if داخل ان قرار بگیرد اخر ان 0\قرار می گیرد که وقته با استفاده از تابع strcmp مقایسه میشه با if که در داخل استراکچر است به دلیل ان 0\که اخران قرار دارد عددی غیر از صفر بر می گرداند که باعث اشتباه می شود من میخواستم نوع ارایه ها رو vector در نظر بگیرم اما نمیدونستم که با چه تابعی باید با استراکچر مقایسه کنم با تابع فوق خطا می داد که وکتور از نوع const *char نیست
    ممنون از دوستانی که کمک میکنند لظفا سریع کمک کنید که وقتی ندارم مرسی

نقل قول: مقایسه کردن 2 رشته با طول متفاوت در C++‎

کدتو نشون بده
    سوالت اصلا معلوم نیس چیه سواله جوابه باگه چیه

نقل قول: مقایسه کردن 2 رشته با طول متفاوت در C++‎

نقل قول نوشته شده توسط __UFNHGGI_H__ مشاهده تاپیک
    کدتو نشون بده
    سوالت اصلا معلوم نیس چیه سواله جوابه باگه چیه
    من سوال پرسیدم نه جواب نه باگه من باید یک برنامه با زبان C++‎بنویسیم که عمل پارس کردن درکامپایلر انجام بده برنامه به این صورت است که باید بگه مثلا while یک کلمه رزوشده است من کلمات رزو شده رو در یک استراکچر ذخیره کرده ام کاربر کد مورد نظر خودش رو وارد میکنه کد در یک ارایه ذخیره میشود حالا از اریه تا رسیدن به یک کلمه میخواند ودر یک اریه ذخیره میکند طول این ارایه 7 تا است که اگر طول رشته خوانده شده کمتر از 7 باشد با استفاده از تابع strcpm برنامه دچار خطا می شود مثلا رشته خواند شده از ارایهwhileولی چون طولش کمتر از 7 تا است اخرش 0\ قرا می گیرد که طمانی که با محتویات استراکچر مقایسه میشود در صورتی که while ذخیره شده اما تشخیص نمی دهد حالا من یه راه حل برای این مشکل میخواستم اینکه چطوری مقایسه کنم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: مرتب کردن نتایج جستجو بعد از کوئری و با مقایسه 2 رشته
    نوشته شده توسط numberone1 در بخش PHP
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 23 آبان 1391, 09:44 صبح
  2. سوال: مقایسه کردن دو رشته
    نوشته شده توسط nunegandom در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 05 شهریور 1390, 15:47 عصر
  3. مقایسه دو رشته
    نوشته شده توسط قیوم در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 5