نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: انتخاب نوع پایگاه داده برای یک برنامه ی آفلاین

Question انتخاب نوع پایگاه داده برای یک برنامه ی آفلاین

با سلام خدمت دوستان عزیز، من قراره برای یه شرکت یه برنامه بنویسم که فعلا قراره به صورت آفلاین کار کنه (البته در آینده قراره آنلاین بشه و مشتری ها بتونن سفارش هاشونو آنلاین بدن) و برنامه هم از این قراره که قراره یه اطلاعاتی رو بدیم و بعد یه گزارش هایی رو بگیریم . میخواستم در مورد انتخاب پایگاه داده ازتون سوال کنم الان سه تا گزینه پیش رو دارم :

1- SQL Server
    2- SQL Server Compact Edition یا همون SSCE
    3- Access

من به یه پایگاه داده ای نیاز دارم که برای استفاده از اون به هیچ پیش نیازی نیاز نداشته باشیم . مثلا برای استفاده از SQL Server حتما باید قبلش SQL Server رو نصب کنیم بعد از برنامه استفاده کنیم ، SSCE هم همینطور ولی خیلی بهتر از SQL Server هست چون نصبش سریعه ، Access رو دقیقا باهاش کار نکردم، آیا برای استفاده از Access حتما باید MS Access روی سیستم نصب باشه ؟

خلاصه اگه میشه راهنمایی کنید که بهترین پایگاه داده ای که فعلا بشه باهاش آفلاین کار کرد و بعد ها برای آنلاین کردنش به مشکل بر نخوریم و همچنین برای استفاده از اون به هیچ پیش نیازی نیاز نداشته باشیم رو انتخاب کنم . و اینکه آیا میشه کاری کرد که از SQL Server استفاده کرد بدون اینکه نصبش کنیم ؟ ینی کتابخانه های مورد نیازش رو تو فایل Setup قرار بدیم ؟

ممنونم ، فکر کنم تعداد سوال هام زیاد شد ولی اگه میشه راهنماییم کنید.

نقل قول: انتخاب نوع پایگاه داده برای یک برنامه ی آفلاین

نقل قول نوشته شده توسط Arcsinos مشاهده تاپیک
    من به یه پایگاه داده ای نیاز دارم که برای استفاده از اون به هیچ پیش نیازی نیاز نداشته باشیم . مثلا برای استفاده از SQL Server حتما باید قبلش SQL Server رو نصب کنیم بعد از برنامه استفاده کنیم ، SSCE هم همینطور ولی خیلی بهتر از SQL Server هست چون نصبش سریعه ، Access رو دقیقا باهاش کار نکردم، آیا برای استفاده از Access حتما باید MS Access روی سیستم نصب باشه ؟
    سلام

دیتا بیس SQL Server Compact Edition (CE) نیاز به نصب چیز خاص نداره ، ...

اگر 100% میخواهی مستقل باشه و نیاز به هیچ نداشته باشه SQLite گزینه مناسب است چون فقط یک dll است ،همچنین Firebird هم هست ...

بشخصه SQLCE بیشتر دوست دارم ، آخرین نسخه ان از بقیه خیلی خیلی سریعتر بوده در کارهای من ...

اینجا را نگاه کن همیچی دست می آید :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Compari...gement_systems

نقل قول: انتخاب نوع پایگاه داده برای یک برنامه ی آفلاین

آیا این قابلیت وجود داره که بشه بعدا آنلاینش کرد؟

تاپیک های مشابه

1. سوال: نیاز به راهنمایی برای انتخاب زبان برنامه نویسی و پایگاه داده برای برنامه مدیریت فست فود.
    نوشته شده توسط darkspy در بخش مباحث مرتبط با مهندسی نرم‌افزار
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 21 مهر 1391, 09:51 صبح
  2. گفتگو: انتخاب پایگاه داده برای برنامه
    نوشته شده توسط sehm67 در بخش مطالب مرتبط با بانکهای اطلاعاتی در VB6
    پاسخ: 15
    آخرین پست: سه شنبه 01 آذر 1390, 17:50 عصر
  3. سوال: انتخاب پایگاه داده برای کاربا asp.net
    نوشته شده توسط newsoft در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 10
    آخرین پست: سه شنبه 06 مهر 1389, 09:56 صبح
  4. سوال: کمک برای انتخاب یک پایگاه داده مناسب برای یک برنامه
    نوشته شده توسط si6arp در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: چهارشنبه 10 شهریور 1389, 16:23 عصر
  5. سوال: بهترین پایگاه داده برای برنامه های پورتابل چیست؟
    نوشته شده توسط pepeland در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 09 اردیبهشت 1389, 09:12 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •