صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 161

نام تاپیک: فرا مشکل برنامه نویسان ایرانی ...

نقل قول: فرا مشکل برنامه نویسان ایرانی ...

نقل قول نوشته شده توسط hamidhws مشاهده تاپیک
    عزیز من توهین کجا بود! اجنبی به معنی خارجی و بیگانه هست!

اخه عزیز من برادر من اون بابای امریکایی یا انگلیسی برنامه فارسی منو تورو میخواد چیکار؟! الان قرن ارتباطاته شما باید جهانی فکر کنی محلی عمل کنی(گفته بیل گیتس) نه برعکس!در ضمن اگه فکر کردی میتونی برنامه ای بسازی که کسی نتونه بسازه و بخاطر این فروش میکنی سخت در اشتباهی!با یه مهندسی معکوس راحت تا ته برنامتو میکشن بیرون فرداش 100 تا کپی عین همون با 1 دهم قیمت میریزن جلوت :D

عزیزم ما 1 ساعت داریم خودمون رو جر میدیم (از بکار بردن این اصطلاح عذر میخوام) که کاری کنیم نفهمن ما ایرانی هستیم اونوقت شما میگی بفروشیم به خارج به اسم ایران ? :D عزیزم میفهمی تحریم یعنی چی؟یعنی اگه بفهمن داری به نفع ایران فعالیت تجاری میکنی بلافاصله بلاک میکنن و اصلا هم براشون مهم نیست چقدر اونجا حساب بانکی یا اعتبار داری!

ما قراره برنامه بفروشیم به مردم نه مردم به ما

کوتاه بیا نیازی به این همه خشونت نیست فکر کنم فیلم هندی زیاد میبینی
    من 1 ساعت دارم میگم نرم افزار میسازیم برای اون اجنبی ها بعدش خودشون با سیستم کپی رایتی که دارن مانع دسترسی غیر مجاز به نرم افزارامون میشن اونوقت شما میخوای بری برای بابای امریکایی نرم افزار فارسی طراحی کنی بعدش کادو کنی یه بمب هم بزاری توش براش پست کنی؟به اسم ایران اونم؟
    سلام برادر من اصلاً فیلم هندی نمی بنیم چون خوشم نمی یاد چون خخالی بندی تا دلت بخواد داری . دوم اینکه این سیستم به تمام زبان های دنیا هستش برای ایران به فارسی . کشور های خارجی هم به زبان خودشون میتونند استفاده کنن و سوم اینکه شما روی سیستم های سخت افزاری اپل می تونید یه سخت افزار از شرکت دیگه نسب کنید و استفاده کنید. خیر چون شرکت اپل سیستم های سخت افزاری که میسازی مرتبت به شرکت خودش هستن و سیستم های سخت افزاری خودش رو میشناسی این از این چون منی که میخوام سیستمی بسازم توش یه خورده شلوغ کاری کنم این هستش که کسی سعی نکنه بشکافتش تا ببینی چطور ساخته شده بخاطر همین یه بمب معمولی و کوچیک در هدی که دستگاه رو بسوزونی نه اینکه بیاد آسیب بزنه و تنها کسای که می تونن دستگاه رو باز کنن افراد شرکت هستش که ساخته به غیر از شرکت سازنده هم کسی دیگه نتونه تعمیر کنه. و سوم اینکه کسی که جرت نداره به اسم کشور بده پس کامل کازه کوزه رو جمع کنه بره همون کشور بسازه و همون جا بفروشه به نام اون کشور دیگه نه مشکل ترحیم داریم نه چیز دیگه و از طرف دیگه کشور های خارجی سیستم های امنیتی استفادهمیکنن نه مثل ما ویندوز بیاد استفاده کنه و ندونه لینوکس چی هستش بیشتر شون رو نمیگم و عکسرین سیستم های امنیتی استفاده میکنن یا سیستم عامل MAC یا Linux از این دو خارج نیست. به نظر شما یه شرکت میاد از ویندوز استفاده کنه بخاطر اطلاعاتش نه میاد سیستم های امنیتی استفاده میکنه طرف تو خارج جز اینکه مردم آدی باشن تا از سیستم های امنیتی استفاده کنن. از طرفی این سیستم که میخوام بسازم بدرد اونها هم میخوره خیلی شدید چون یه سیستم یک مظوره نیست بلکه یه سیستم چند منظور هستش که داره مسایل امنیتی خیلی بالا و کارای راحت و زبان سخن گو هستش به زبان هر کشور اول نسخه فارسی رو برای ایران میسازم بعد کم کم زبان های دیگه اول انگلیسی و بعدآلمانی ، فرانسه و غیره رو به هش اضافه میکنم و برای هر کشور به زبان همون کشور باشه تا کلی بیشه فروخت اگه کسی ثبول نمی تونه بکنه که اگه به نام ایران برنامه فوخته بیشه به اون ور آب چون یه موقع میان ما رو بلوک میکنن باید این رو در نظر بگریم اگه اونها بخوان ما رو بلوک کنن زود طر از اینها این کار میکردن ما که دات نت رو داریم میان روی شناسه هم میزارن وقتی وصل شدیم به اینترنت برنامه میبینی تو ایران فععال شده همون لحظه بلوک میشه دیگه ما برنامه کوچیک هم نمی تونیم بنویسیم چی بریسی به حساب داری . از طرف کرا هم از مکم کاری عیب نمیکنه که یه بمب کوچیک تو سیستم بزاریم تا کسی بازش نکنه و طرف دیگه برنامه های که ساخت میشه فقط روی همون سیستم سخت افزاری نصب میشه نه سیستم دیگه این طوری خیالیمون راحت هر کس نرم افزار میخره مجبور هستش سخت افزار همون سیستم هم بخره چون چون نرم افزار و سخت افزار با هم هستن منظور من قفل ایمین نیست منظور من نثب سخت افزار روی سخت افزار هستش. که خود اون یه سیستم عامل هستش مثل یه کامپیوتر همراه.

خواهشن یه قسمت ویرایش بزارید برای این قسنت یه Like هم بزارید ببنیم حرف چند نفر لاک داره.

کاربر دائمی آواتار darknes666
    محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

ای کاش فقط یک میلیاردم درصد از این حرفا عملی بود.
    ای کاش ...

یه معماری رو خدا شید پاشید برین اونور
    یا اینکه بمونید و بجنگید و فرهنگ سازی کنید (!!!!!!!!!) و باباتون درآد

نقل قول نوشته شده توسط darknes666 مشاهده تاپیک
    ای کاش فقط یک میلیاردم درصد از این حرفا عملی بود.
    ای کاش ...
    سلام برادر اگه کسی بخواد عملی کنه می تونه فقط یه همت میخواد و یه یا علی میخواد که طرف شروه کنه . خود من میدونیم چیزی که میخوام بسازم تا جون خودم و خانوادم به خطر میندازه و دوشمن زیاد داشته میشم ولی چیزی که میخوام رو به دست میاره درست دارم حرف بزرگ تر از دهنم حرف میزنم چون من یه تازه کار هستم و تازه برنامه نویسی یاد گرفتم منظور سی شارپ هستش وگر زبان برنامه نویسی وی بی 6 رو هم بلد هستم . ولی یه یه آدتی دارم اون چیزی که گفتم رو همیشه به دست آوردم و تنها چیزی که به دست نیاوردم فرد مورد علاقم و گیر نه کاری رو که گفتم و انجام داد و با تمام دهن سرویسی های که داشتم انجام دادم . و دیر یا زود جواب گرفتم. ولی یه چیز به تمام بچه برنامه نویسی میگم این اخرین حرف هستش شما که میگید بیاد سایت سوپر مارکت بزنیم تا برنامه های خودمون رو بدون ترحیم بفروشیم که نفهمن برای ایران هستش چرا این رو نمگید برنامه بازار اندروید که استفاده میکنیم و یه سوپر مارکت هستش که برنامه های هم فروشی داره و هم رایگان . حالا باید بی قید و شرط کشور آمریکا یا همون شرکت اندرد بیاد نرم افزار بازار رو بلوک کنه و تمام سیستم های ما رو هم همین طور چون ما برنامه فارسی داخل برنامه بازار میزاریم ولی میبنید طرحیم نشده و ین رو میگم ببنید چطور قوی ترین سیستم رو میسازم و به کل دنیا با نام ایران میفروشم تا ترحیم که نمیشیم و بلوک تازه طرف دارمون هم زیاد میشه تو کل دنیا وایستید ببنید اگه سیستمی به نام سایه بان وارد بازار نشد . تا چند سال آینده چون یه تنها نرم افزار نیست بلکه سخت افزار هم هستش. بهتنون گل میدم میسازم و نشان میدم که به وسیله این نرم افزار ایران به کجا میریسی و مردم التماس میکنن تا براشون نثب کنیم. و تماو وسایل خانه داره هوش مصنوعی میشی با قیمت مناسب ولی فروش فراوان. ایگه این کار رو نکردم هرچی دلیتون خواصت بگید . از طرفی من برای ساختش تنها هستم و کسی رو ندارم که بخواد من رو کمک کنه. چون به دوستام گفتن ترسیدن گفتن نمیشه ولی نشان میدم میشه و شما هم منتظر اسم سایه بان باشید که سیستمی به این نام بیرون میاد. و به کل دنیا فروخته میشه و زبان همون کشور هم هستش . موفق و پیروز باشید.

davidrobert عزیز ببخشید ببخشید ببخشید شما ایرانی هستید ؟
    آخه نوع املاتون با خود املاتون گیج(:) کننده هست .... تنها چیزی که از پست های شما فهمیدم این بود که قراره یه جنگ هسته ای راه بندازیم :)

hamidhws عزیز فیلم هندی از رده خارج شده الان فیلم چینی مد شده ... به جای پول نفت فیلم چینی خوراک مردم میدن :)

davidrobert عزیز جنگ هسته ای رو خوب اومدی ... مثل فیلم اکشن های آمریکایی چنتا موشک هسته ای میزنیم تو قلب شرکت های مایکروسافت و گوگل و پل و ... اینطوری دنیا نرم افزار نیاز میشه و میاد از ما نرم افزار میگیره ! :)

خب شوخی کردم به بزرگی خودتون ببخشید ... !

هوز هم میگم تشکیلات خود گردان ... راه حل این ها همینه ...
    Boy_nn عزیز قرار نیستف رهنگ سازی کنیم در مورد ایده های جدید و یا در مورد کرک نرم افزار های خارجی و یا خرید اون ها و ...
    اینجا تایپیک فرا مشکل برنامه نویسان ایرانی هست ... !

مشکل ما اقتصاد برنامه نویس های ایرانی و حمایت از اون ها هست و برای داشتن این دو اصل نیاز هست که کپی رایت و ... به وجود بیاد ...
    این کار رو نه الان و نه 100 سال دیگه دولت انجام نمیده چون خودش و دستگاه های وابسته و مردم ایران به نرم افزار های خارجی وابسته هستند اونم از نوع کرک شدش + رایگانش ...
    حالا به نظر شما دولت میاد به اقتصاد مملکت و خودش و مردم فکر میکنه یا به برنامه نویس ها ... !
    منطقا دولت نمیاد از جیب خودش پول بده برای اینکه برنامه نویس ها به حقشون برسن ... پس چی ؟
    حق دادنی نیست گرفتنیه ... اینو هزار با شنیدم ... ما نمیتونیم صبر کنیم تا کسی بیاد دلش برامون بسوزه و کمکمون کنه ... و حقمونو بده ...
    حقمونو خودمون میگیریم با تشکیلات مردمی که از برنامه نویس ها راه میندازیم
    تشکیلت برنامه نویسان ایرانی IP(Iranian Programming)a خب چی میگین ؟ تشکیلاتی قدرت گرفته از خود برنامه نویس ها ...
    اینطوری از دولت مجزا میشیم و خودمون یه نهاد جداگانه میشیم و چون کشور های دنیا نظام ایران رو تحریم کردن و با مردمش کاری ندارن میتونیم تحریم ها رو خنسی کنیم و با برنامه نویس ها ی دیگر دنیا ارتباط داشته باشیم و مصولاتمون رو به سراسر جهان صادر میکنیم ...

و در آخر یه مشکلی که ما داریم اینه که همش میگیم نو تولید کنیم و یا ...
    خلاصه میگم من برنامه نویس وقتی پولی در قبال نرم افزار های عمومی دریافت نمیکنم هیچ وقت نمیتونم یک نرم افزار خوب تولید کنیم ... این دلیلشه که نمیتونیم مثل خارجی ها باشیم ...

منتظر تایید آدرس ایمیل

اقای davidrobert شما اول سعی کن فارسی نوشتنو یاد بگیری سر درد گرفتم تا پستتو خوندم!
    دوما این قدر فیلم تخیلی نگاه نکن تو روحیت تاثیر میزاره:)

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    سلام برادر اگه کسی بخواد عملی کنه می تونه فقط یه همت میخواد و یه یا علی میخواد که طرف شروه کنه . خود من میدونیم چیزی که میخوام بسازم تا جون خودم و خانوادم به خطر میندازه و دوشمن زیاد داشته میشم ولی چیزی که میخوام رو به دست میاره درست دارم حرف بزرگ تر از دهنم حرف میزنم چون من یه تازه کار هستم و تازه برنامه نویسی یاد گرفتم منظور سی شارپ هستش وگر زبان برنامه نویسی وی بی 6 رو هم بلد هستم . ولی یه یه آدتی دارم اون چیزی که گفتم رو همیشه به دست آوردم و تنها چیزی که به دست نیاوردم فرد مورد علاقم و گیر نه کاری رو که گفتم و انجام داد و با تمام دهن سرویسی های که داشتم انجام دادم . و دیر یا زود جواب گرفتم. ولی یه چیز به تمام بچه برنامه نویسی میگم این اخرین حرف هستش شما که میگید بیاد سایت سوپر مارکت بزنیم تا برنامه های خودمون رو بدون ترحیم بفروشیم که نفهمن برای ایران هستش چرا این رو نمگید برنامه بازار اندروید که استفاده میکنیم و یه سوپر مارکت هستش که برنامه های هم فروشی داره و هم رایگان . حالا باید بی قید و شرط کشور آمریکا یا همون شرکت اندرد بیاد نرم افزار بازار رو بلوک کنه و تمام سیستم های ما رو هم همین طور چون ما برنامه فارسی داخل برنامه بازار میزاریم ولی میبنید طرحیم نشده و ین رو میگم ببنید چطور قوی ترین سیستم رو میسازم و به کل دنیا با نام ایران میفروشم تا ترحیم که نمیشیم و بلوک تازه طرف دارمون هم زیاد میشه تو کل دنیا وایستید ببنید اگه سیستمی به نام سایه بان وارد بازار نشد . تا چند سال آینده چون یه تنها نرم افزار نیست بلکه سخت افزار هم هستش. بهتنون گل میدم میسازم و نشان میدم که به وسیله این نرم افزار ایران به کجا میریسی و مردم التماس میکنن تا براشون نثب کنیم. و تماو وسایل خانه داره هوش مصنوعی میشی با قیمت مناسب ولی فروش فراوان. ایگه این کار رو نکردم هرچی دلیتون خواصت بگید . از طرفی من برای ساختش تنها هستم و کسی رو ندارم که بخواد من رو کمک کنه. چون به دوستام گفتن ترسیدن گفتن نمیشه ولی نشان میدم میشه و شما هم منتظر اسم سایه بان باشید که سیستمی به این نام بیرون میاد. و به کل دنیا فروخته میشه و زبان همون کشور هم هستش . موفق و پیروز باشید.
    یه کلمش رو هم نخوندم چون میدونم عملی نیست.

اول عذر خواهی میکنم بابت غلط املایی شرمنده موقع نوشتن توجه نمیکنیم و سری ارسال پاسخ میزنم . ولی این رو هم به این برادر darknes666 من بچه بابام نیست عملیش نکنم اگه عملی نکردم اون موقع بگو. من از طرفی بسازم اون رو با کشور آمریکا یکی میشم برای فروش به کل دنیا.

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

داش خودتو خسته نکن.شما اگر اون آدمی که فکر مکینی هستی,بودی.
    الان اینجا نبودی.

برادر من اصلا فیلم تخیلی نگاه نمیکنم برادر خیلی دارن بد متوجه شدن در مورد ساخت سیستم فکر میکنن یه رویا بچه گونه هستش. نه این طور نیست. و گر نه باید بگید اعلان آمریکا از تخیلات ش روبات امداد گر ساخته که دیگه آدم ها برای امداد گری نه رن بلکه روبات ها برین اگه قبول داری یا نه اگه قبول نداری یه جستجو کن رو اینترنت روبات های امداد گر که ساختن رو میبیند برای آزمایش بیرون رها کردن روبات هم ببینن مردم متوجه میشین روبات هستن یا نه دیدن اصلاً کسی متوجه نشده همه فکر کردم آدم هستن که فقط لباس امداد گر ها رو پوشیدن. و اعلان هم روسی پلیس های روبات ساخته برای حمله به تروریست ها که باید بگیم اینها هم فیلم تخیلی دیدن حتماً.

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

داش کم آمریکا آمریکا کن.
    خسته شدم خبببببببببببببببببببببببب بب.
    شما تو ایرانی یک.
    اگر اونچیزی که میگی هستی الان باید اینجا رو ترکونده بودی و چندتا مقاله هم به اسمت بیرون بود.
    در حد دهنت لقمتو بردار.
    اون کسی که اینکارایی که شما میگی رو کرده.1 در میلیارده.نکنه شما هم فکر میکنی هستی؟اگر هستی یه چندتا مدرک رو کن.
    ما تو ایرانیم شما حتی تجربه ی نوشتن یه برنامه ی به در بخور رو نداری چه برسه به اینچیزا.
    ما 1دونه آمریکا داریم یه دونه روسیه داریم.په چی بیاد برات پیکان درست کنه؟
    آخه عزیز من یه چیزی بگو بشه دیگه.گوش ما از این حرفاااا پرههه.

الان دعوا میشه ... :)

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

نقل قول نوشته شده توسط Abbas Naghdi مشاهده تاپیک
    خوب شده دیگه!!

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

منظورم همون ""خب"" خودمونه

منتظر تایید آدرس ایمیل

داش خودتو خسته نکن.شما اگر اون آدمی که فکر مکینی هستی,بودی.
    الان اینجا نبودی.
    قانون شماره 15

لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده می گردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل یادگیری است.

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

تو مملکت ما ویندوز 2 هزار تومنه و نصب ویندوز 15 هزار تومن ... !
    این حرف واقعا لایک داره ...

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

نقل قول نوشته شده توسط httplistener مشاهده تاپیک
    قانون شماره 15

لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده می گردد خودداری نمایید. به خاطر داشته باشید که این سایت محل یادگیری است.
    آخه عزیز من ایشون یه چیزی میگه که اساتید محترم نمیگن.
    الان شما خودتونم میدونین اینجا کسانی رو داریم که خیلی خیلی میدونن ولی من تا به حال ندیدم چنین حرفی بزنن.
    حقیقت یه چیزهه و اعتقاد یه چیز دیگه.

خوب شده دیگه!!
    منظورم فیزیکی از نوع آنلاینش بود ... :)

داش کم آمریکا آمریکا کن.
    شما تو ایرانی یک.
    اگر اونچیزی که میگی هستی الان باید اینجا رو ترکونده بودی و چندتا مقاله هم به اسمت بیرون بود.
    در حد دهنت لقمتو بردار.
    اون کسی که اینکارایی که شما میگی رو کرده.1 در میلیارده.نکنه شما هم فکر میکنی هستی؟اگر هستی یه چندتا مدرک رو کن.
    ما تو ایرانیم شما حتی تجربه ی نوشتن یه برنامه ی به در بخور رو نداری چه برسه به اینچیزا.
    دستت درد نکنه کلی خندیدیم ... دوست داری از مدیر سایت درخواست کنم برای شما یه چت روم راه بندازه ... ! :)

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

دستت درد نکنه کلی خندیدیم ... دوست داری از مدیر سایت درخواست کنم برای شما یه چت روم راه بندازه ... ! :)
    قابلی نداشت.همیشه بخندی و شاد باشی

ولی دوستان تقصیر من نیست.ایشون واقعا یه چیز هایی میگه که...
    تو مدرسه که اینقدر از این حرفااا زدن ترکیدم.
    ایشون چندتا پست زد تو همش هی گفت آمریکا
    بخدا دیگه به بچه هم بگی آمریکا میدونه یعنی چی.

جسارت نباشه نوشته های ایشونو بخونین.پر غلط املایی.
    دوست عزیز اول سعی کن درست بنویسی.باقیش بمونه.
    دیگه بهرحال هرچیزی حدی داره.

به خدا اگه دعوا بشه من میدونم و شما

ایجاد چنین تاپیک های صرفاً هدر دادن منابع

سرور برنامه نویسه ،البته اگه طبق معمول

به این شکل پیش بره
    ، یکم رعایت کنید .
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

داش کم آمریکا آمریکا کن.
    شما تو ایرانی یک.
    در حد دهنت لقمتو بردار.
    ببخشید برادر که خدا ایده رو تو این ترحیم ها انداخته تو ذهنم و از بد شانسی که دارم تو ایران من رو خدا به وجود او رده که ای کاش میمردم ولی تو کشور ایران نبودم که همشون از نا امیدی حرف میزنی و ببخشید که از درجات بالا علم بر خورد نیستم و تازه دارم تمام اینها رو یاد میگریم تا کم کم پیاده کنم و ببخشید که بیل گیتس نیستم درجه هو شیم 180 باشه و حرف بزرگ تر از دهن م میزنم. ولی امید به این دارم که نشان بدم چطور یه بچه فقیر پایین شهری که خرج ش رو به سختی در میاره و اینکه به وسیله کتاب و فیلم آموزشی درس های رو یاد میگیره که بیرون پول کلاس آموزشی ندهد که کلی هزینه درس های میشه که یاد مدن. آموزش ها رو و کلی کار میکنم تا بتونم بابت کارم جواب بگریم. و تو کشوری هستم که به علم توجه نمیشه. و از علم مردم خوشش نمیاد فقط به فکر جنگ کردن هستن. و فقط بگن انرژی هستی داریم که میدونم از این انرژی هستی ایران هم با خواری در نمیاد. و شرمنده نتوانستم از ایران فرار کنم برم آمریکا چون هزینه رو نداشتم داشتم زود تر از اینها فرار میکردم و پشت سرم رو نگاه نمیکردم. و به فکر پیشرفت کشور های خارجی میشدم و میگفتم ول کن ایران رو به زار تو خو ماری به مونن اونها تکنولوژی رو میخوان چیکار بزار تو همون دوره قاجار هستن بمونه و میخوان چیکار پیشرفت کنن . اگه میتوانستم میرفتم. ولی شانس بدم تو ایران هستم ولی سیستم رو به زور زحمت میشنیم میسازم و نشان میدم میشه تو کشوری که هیچ علمی نیست پیشرفت کرد و کسی هم وضع مالی خوبی نداره میتوانی بهترین تکنولوژی رو بسازی و بفروشی به کل دنیا. فقط شما بشنید از ناامیدی هات ون حرف بزنید.

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

ببخشید برادر که خدا ایده رو تو این ترحیم ها انداخته تو ذهنم و از بد شانسی که دارم تو ایران من رو خدا به وجود او رده که ای کاش میمردم ولی تو کشور ایران نبودم که همشون از نا امیدی حرف میزنی و ببخشید که از درجات بالا علم بر خورد نیستم و تازه دارم تمام اینها رو یاد میگریم تا کم کم پیاده کنم و ببخشید که بیل گیتس نیستم درجه هو شیم 180 باشه و حرف بزرگ تر از دهن م میزنم. ولی امید به این دارم که نشان بدم چطور یه بچه فقیر پایین شهری که خرج ش رو به سختی در میاره و اینکه به وسیله کتاب و فیلم آموزشی درس های رو یاد میگیره که بیرون پول کلاس آموزشی ندهد که کلی هزینه درس های میشه که یاد مدن. آموزش ها رو و کلی کار میکنم تا بتونم بابت کارم جواب بگریم. و تو کشوری هستم که به علم توجه نمیشه. و از علم مردم خوشش نمیاد فقط به فکر جنگ کردن هستن. و فقط بگن انرژی هستی داریم که میدونم از این انرژی هستی ایران هم با خواری در نمیاد. و شرمنده نتوانستم از ایران فرار کنم برم آمریکا چون هزینه رو نداشتم داشتم زود تر از اینها فرار میکردم و پشت سرم رو نگاه نمیکردم. و به فکر پیشرفت کشور های خارجی میشدم و میگفتم ول کن ایران رو به زار تو خو ماری به مونن اونها تکنولوژی رو میخوان چیکار بزار تو همون دوره قاجار هستن بمونه و میخوان چیکار پیشرفت کنن . اگه میتوانستم میرفتم. ولی شانس بدم تو ایران هستم ولی سیستم رو به زور زحمت میشنیم میسازم و نشان میدم میشه تو کشوری که هیچ علمی نیست پیشرفت کرد و کسی هم وضع مالی خوبی نداره میتوانی بهترین تکنولوژی رو بسازی و بفروشی به کل دنیا. فقط شما بشنید از ناامیدی هات ون حرف بزنید.
    از همه ی دوستان عذر میخوام که اینارو میگم.

دوست عزیز یکم رعایت کن.
    هیچ علمی؟
    دستت درد نکنه.واقعا که.این واقعا از اون حرفهاا بودا.
    برو خداتو شکر کن تو آفریقا نیستی که همشون بدبختی میکشن.
    بیل گیتسم قرار نیست باشی.همین آدمایی با ضریب هوشی 90 هم میتون کارهای بزرگ کنن.مگه چینی ها همشون بیل گیتسن؟
    همه قرار نیست نابغه باشن ولی بهتره که همه کارهاشونو درست انجام بدن.
    بنده از نا امیدی حرف نمیزنم.شما به جای تولید یه محصول برای جهان بیا همین مشکل ماهارو حل کن.
    مثلا به جای حل کردن مشکل گرمایش زمین بیا برای دریاچه ی ارومیه فکری کن.

بازم از همه معذرت میخوام که اینا رو گفتم.

کاربر تازه وارد آواتار delta7
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    بحث جالبی شده
    تو کشور ما فرهنگ این چیزا نیست
    من اون روزی با دوستم که دانشجوی عمران هست بحثم شد میگفت 35 تومن پول نصب ویندوز روی لپ تاپ زیاده کلی بحث میکرد که چیز خاصی نداره
    منم گفتم شما ببر کافی نت با 5 تومن برات نصب میکنن اون یکی دوستم پرستاره گفت اگه تو سرما بخوری میتونم بهت بگم فلان قرص رو بخور خوب میشی ولی تو اینکار رو نمیکنی میری دکتر 15 تومن پول ویزیت میدی بهش همون قرصی که من بهت گفتمو میده بهت ولی هیچ اعتراضی نمیکنی ...
    آقا یک دعوایی شد که ...
    مردم ما در این حد هستن اونوقت شما میخواین فرهنگ سازی کنید؟!!
    این از مهندسش بود بقیه رو دیگه ...
    واسه اعمال قانون کپی رایت دیر شده این یک واقعیته
    من هنوز وارد بازار کار نشدم هنوز دانشجو هستم ولی هر وقت تونستم از اینجا میرم هرچند خیلی دلم میخواد کشورمون مثل بقیه کشورا(این یکی کشورا نه اون یکی کشورا مثل جاپن ) باشه

محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

خیلی خیلی ببخشید ها قصد جسارت ندارم.
    ما اگر نتونیم اینجا اونچیزی که میخواییم باشیم.اونورم نمیتونیم.
    مگه اونور بریم به راحتی میتونیم هرجا که میخواییم استخدام بشیم.
    اگر اینجور بود که دیگه دنیا اینجور نبود.
    اتفاقا اونور سخت تره.
    بریم اونجا باید بشیم ظرف شور.
    مگر اینکه واسه خودت کسی باشی.مدرک آنچنانی داشته باشی.یا پول آنچنانی داشته باشیم.

از همه ی دوستان عذر میخوام که اینارو میگم.

دوست عزیز یکم رعایت کن.
    هیچ علمی؟
    دستت درد نکنه.واقعا که.این واقعا از اون حرفهاا بودا.
    برو خداتو شکر کن تو آفریقا نیستی که همشون بدبختی میکشن.
    بیل گیتسم قرار نیست باشی.همین آدمایی با ضریب هوشی 90 هم میتون کارهای بزرگ کنن.مگه چینی ها همشون بیل گیتسن؟
    همه قرار نیست نابغه باشن ولی بهتره که همه کارهاشونو درست انجام بدن.
    بنده از نا امیدی حرف نمیزنم.شما به جای تولید یه محصول برای جهان بیا همین مشکل ماهارو حل کن.
    مثلا به جای حل کردن مشکل گرمایش زمین بیا برای دریاچه ی ارومیه فکری کن.

بازم از همه معذرت میخوام که اینا رو گفتم.
    منم به نوبه خودم از تمام دوستان عذر میخوام . و همین طور از برادر گرامی darknes666 درست من گفتم هیچ علمی ولی ببینید خودتون چی گفتید که من مجبور شدم بیگم هیچ علمی ندارید. چون کسی علم داشته باشه از ناامیدی حرف نآمیزند از امید حرف میزنه. یه حرف میزنم خدا وکیلی اگه به این حرف ایمان داری بگو. همه انیشتین رو میشناسید پدر ریاضیات به نظر خودتون انیشتین سخت ترین معدلت رو حل میکرد ولی من میگم اون نمی توانست 2+2 رو تا دوره راهنمایی حل کنه اگه کسی قبول داره بگه ولی حالا ببینید به جز اینکه بلد هستش 2+2 رو با هم جمع کنه بلد هستش سخت ترین مسئله های ریاضی که کسی نمی تواند حل کنه. به نظر تان سعی تلاش رو تو درس زیاد کرد یا چی امید داشت. خوب این از این . یه مثال دیگه به نظرت ادیسون یک دفعه مخترع شد که بیاد برق رو ابداع کنه نه هیچ میدونستید ادیسون مدرسه نرفته فقط تا 2 علاء 5 ابتدای مدرسه رفته بیشتر از اون نرفته و مادرش نگذاشت ادیسون مدرسه بره ولی حال چی این نعمت خدا دادی که برق هستش از اون داریم کاری ندارم که میگن خدا رو میشناسد شیطان پرست و اعلا آخر ولی اونها که بهترین پیشرفت رو داشتن او خدا رو شناختن بعد پیشرفت کردن درست خدا رو نپرستیدند ولی ببینید چی نشانه های از خدا به ما دادن که یکیش امید هستش که نمیذاره شکست پیروز بیشه . انیشتین خواست که شد انیشتین و ادیسون خواست شد ادیسون و هر کسی که برای علم تجربه کسب کرده و برای پیشرفت مردم به کار برده بدون امید داشتن اگه من هم دم از ناامیدی بزنیم مطمئن باش ظرف 6 ماه برنامه نویسی سی شارپ رو با فیلم یاد نمیگیریم 80 درصد شو و علل باقی ش رو به کمک بچه های برنامه نویس یاد گرفتم این هم قسط دارم هم مشکل خودمون رو حل کنم و هم مشکل تمام مردم که میترسن تو خیابان راه میرن یا تو ماشین هستن و میترسن یکی بهشان حمله کنه هم هستم که چیزی که میخوام بسازم این امکانات رو داره.که از مردم محافظت کنه درست چیزی که میگم روبات نیست ولی چیزی که میخوام بسازم . مشکل تمام برنامه نویس ها هستش که مشکل شان رفع میشه و کسی که چیزی از برنامه نویسی بلد نیست و تنها چیزی که بلد هستن از سایت های آماده استفاده کردن هستش و برنامه های کرک شده. ولی چیزی که میسازم دیگه کسی جز افراد برنامه نویس نمی تواند خودش رو دخیل کنه و بگه من میتوانم بسازم چون دیگه راهش رو میبندیم و نمیگزارم کسی از جاش بلد شد بلدی برنامه رو کرک کنه به خودش بگه برنامه نویس. من کلی امید دارم که میتوانم بهترین چیز رو بسازم وقتی اولیش رو بسازم ادامه ساخت برنامه باید برم سراغ سازمان ها بزرگ تا مسائل امنیتی هم روش قرار بدم. وقتی تمام شد من سیستم رو به کل ایران میفروشم و نشان میدم میشی پیشرفت کرد با نداری.
    بابت حرف هام از تمام بچه ها عذر خواهی میکنم. موفق و پیروز باشید خواهش که دارم کسی تا پیک ایجاد میکنه دم از امید بزنه و پیشرفت نه ناامیدی و بگه ما وضع مالی خوبی نداریم نمیشه . این رو میگم بهترین دانشمندان جهان نان برای خوردن هم نداشتن ولی اعلان میبینید پولشون از پارو بالا میره. چون امید داشتن موفق میشین خواهش از شما این هستش در از امید بزنید نه ناامیدی و بگید موفق نمیشویم و به ما توجه نمیشه.

شرمنده بعضی از حرف هام هماهنگ در نیامده سیستم موقع تحلیل نوشتهای من رو درست کنه تا غلط املای نداشته باشم. خوب درست نکرد بخاطر همین یه خورده بعضی از حرف ها خوب از آب در نیامده. ببخشید من رو.

کاربر دائمی آواتار alireza es
    محل زندگی
    سرزمین اتش

سلام داداش.من با خیلی از حرفات موافقم.گاهی اوقات تاجایی پیش میرم که حاظرم توی آمریکا(الآن دارکنس میاد میگه کم بگین آمریکا خب باشه بابا هرجایی جز ایران.البته نه هرجایی)داشتم میگفتم حاظرم توی آمریکا توی کوچه بخوابم و بی خانمان باشم تا توی ایران یعنی وقتی میبینم یکی توی مدرسمون که بلد نبوده کامیون رو از دمپایی ابری تشخیص بده مهاجرت کرده به انگلستان دلم میخوام خودمو بکشم اینایی که دارن شمارو مسخره میکنن بابت این ایده هاتون وقتی که عملیشون کنی میان میگن که خب قصد ما فقط این بود که شمارو تحریک کنیم تا ایده هاتون رو عملی کنید
    منم تازه برنامه نویسی رو شروع کردم اما با هدف و از این خوشم نمیاد که بشینی یه جا و فقط حرف بزنی
    کسایی هم که میگن اینا همشون حرفه لطفا به جای این چیزا و فرستادن موج منفی راه حل ارائه بدن چون به معنای واقعی دارن اسپم ارسال میکنن
    آرزو میکنم که تکتک ایده هاتون رو به کوری چشم خیلی ها عملی میکنی

حرف زدن رو همه بلدن کدتونو نشون بدین
    ازین تاپیک ها زیاد دیدم هر کس میاد ی چی بلغور می کنه و میره
    اخرشم چند صد تا صفه پر میشه

حرف زدن رو همه بلدن کدتونو نشون بدین (خودم ع)

davidrobert عزیز به دلیل املای پر محتوای شما من تنها چیزی که متوجه شدم هیچی بود ! :(
    حالا خواهشا میشه یه خلاصه از ایدتون بگین ؟

آها .. اینم بگم من به شما امید دارم و از امید شما امید میگیرم منم یه ایده هایی دارم که اگه بشنوید خنده بازار راه می افته اما هیچ وقت بلند پروازی هامو به کسی نمیگم ... در 100% ایده هام موفق شدم وقتی پشتکار داشتم / به کسی نگفتم !

بحث داره از این تایپیک فرا تر میره و من پیش بینی میکنم جنگ سایبری رخ میده (همتونو هک میکنم )

davidrobert عزیز اگه برات بگم من چه مشکلاتی دارم اخ میگی ! اینقدر مشکل دارم که آنتی ویروسی که قرار بود بسازم رو بهش نمیرسم ... الان یه چندر روزه دسترسی به کامپیوتر دارم که میتونم پست بدم

بیا اینم کد من : 0912 دوتا 2 بقیشو بگیرو برو :)

آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا

اینقدر میگم تا دلتون بسوزه ... واقعا چرا ما عادت نداریم یکی رو بهتر از خودمون ببینیم !

بحث سر اینور و اونورم نکنید که دیگه خسته شدم ...
    خیلی از کشور های دنیا هستن که مردمشون آرزو میکنن ایرانی باشن ...
    من که این حرف رو میزنم خودم اگه میتونستم از ایران خارج میشدم ... اما کشورمو فراموش نمیکردم ... درسته که هیچی برام نداره اما کشورمه ...
    نکته ی بعدی اینه که اگه مردی با همین امکانات محدود ایران پیشرفت کن ... پیشرفت داشتن هیچ معنی نداره وقتی بهترین امکانات و بهترین تکنولوژی ها و بهترین زندگی رو داشته باشی
    آدمی تلاش میکنه تا پیشرفت کنه ... و وقتی با این تلاش به پیشرفت میرسه لذت میبره ... اگه غییر این باشه زندگی معنی نداره ...

اگه بهتون بگم چه وضعیت اینترنتی دارم و چه مشکلاتی دارم باورتون نمیشه ... من میدونم امکانات من از همتون کم تره و باور دارم هیچ کس به اندازه ی من کم امکان نیست ... حیف که نمیشه توضیح بدم اما بدونید با همین امکاناتم من تونستم خیلی پیشرفت کنم ...

اصل زندگی اینه که با بد ترین ها بهترین ها رو بوجود بیاری ...

خب دیگه اینجا شده فیسبوک ... البته فقط چنتا خانوم کم داره :)
    خواهشا به بحث اصلی برگردین .... خواهش مکنم ...

davidrobert عزیز به دلیل املای پر محتوای شما من تنها چیزی که متوجه شدم هیچی بود ! :(

آها .. اینم بگم من به شما امید دارم و از امید شما امید میگیرم منم یه ایده هایی دارم که اگه بشنوید خنده بازار راه می افته اما هیچ وقت بلند پروازی هامو به کسی نمیگم ... در 100% ایده هام موفق شدم وقتی پشتکار داشتم / به کسی نگفتم !

بحث داره از این تایپیک فرا تر میره و من پیش بینی میکنم جنگ سایبری رخ میده (همتونو هک میکنم )

davidrobert عزیز اگه برات بگم من چه مشکلاتی دارم اخ میگی ! اینقدر مشکل دارم که آنتی ویروسی که قرار بود بسازم رو بهش نمیرسم ... الان یه چندر روزه دسترسی به کامپیوتر دارم که میتونم پست بدم

آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا آمریکا

اینقدر میگم تا دلتون بسوزه ... واقعا چرا ما عادت نداریم یکی رو بهتر از خودمون ببینیم !

من که این حرف رو میزنم خودم اگه میتونستم از ایران خارج میشدم ... اما کشورمو فراموش نمیکردم ... درسته که هیچی برام نداره اما کشورمه ...
    نکته ی بعدی اینه که اگه مردی با همین امکانات محدود ایران پیشرفت کن ... پیشرفت داشتن هیچ معنی نداره وقتی بهترین امکانات و بهترین تکنولوژی ها و بهترین زندگی رو داشته باشی
    آدمی تلاش میکنه تا پیشرفت کنه ... و وقتی با این تلاش به پیشرفت میرسه لذت میبره ... اگه غییر این باشه زندگی معنی نداره ...

اگه بهتون بگم چه وضعیت اینترنتی دارم و چه مشکلاتی دارم باورتون نمیشه ... من میدونم امکانات من از همتون کم تره و باور دارم هیچ کس به اندازه ی من کم امکان نیست ... حیف که نمیشه توضیح بدم اما بدونید با همین امکاناتم من تونستم خیلی پیشرفت کنم ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    35°41′46″N 51°25′23″E

سلام دوستان!
    نقل قول نوشته شده توسط IamOverlord مشاهده تاپیک
    از ماست که برماست!
    با سلام مجدد
    با این جمله گنده ای که نوشتی موافقم اما بقیه گفته هاتون دقیقا در تضاد با این جملتون هست:

سلام دوستان!
    اگه شما یه رفتار پسندیده ای رو داشته باشید، چه لزومی داره که حتما بقیه هم به اون رو بیارن؟!
    اگه شما از نرم افزار های کرک شده استفاده نکنی، اگه شما پول نرم افزار ها رو اون طور که باید بدی، اگه شما از نرم افزار های رایگان و قانونی استفاده کنی، اگه شما...، مگه مردمی که به خلاف عادت کردن میان به نام بشریت رفتار شما رو در پیش بگیرن؟!
    وقتی سایت های دانلود نرم افزارهای کرک شده جمع شدن، اون موقع بیاید خودتون رو درست کنید، چون اگه شما خودتون رو درست کنید ولی راه خلاف باز باشه، مردم خلاف نمی کنن؟!
    من با اون جملات می گم: حرکت خودجوش ما لازم هست اما کافی نیست... تغییر اخلاق خود ما برنامه نویس ها لازم هست اما کافی نیست... حالا معلومه که شما این برداشت رو کردی که: حرکت خودجوش ما لازم نیست... تغییر اخلاق ما لازم نیست...
    از ماست که برماست: ما چه کار کردیم؟ از چه کاری داریم ضرر می کنیم؟ دقیقا تو پست قبل گفتم از چه کاری: ظلم به حقوق نرم افزار های خارجی... که نتیجه اش ظلم به حقوق نرم افزار های خودمون هم شده... این در واقع یه جور اثر جانبی هست...

دوست عزیز،چرا ما نمیایم جمعی فکر بکنیم؟ چرا فقط خودمون رو می بینیم؟چرا نمی تونیم خودمون رو زیر مجموعه جامعه ای ببینیم که رفتارمون توش موثره؟
    با حرفت موافقم ولی این فکری که من دیدم جمعی نبود! یه عده برنامه نویس یه فکری کردن... برای خودشون... اون طرف قضیه آدم های غیر برنامه نویس هم وجود دارن... ضمنا مگه من گفتم رفتار ما تاثیر نداره؟ رفتاری که پیشنهاد شد البته که در جامعه تاثیر داره اما در جامعه ی برنامه نویس ها... نه کل ایران... فرض کن فلان برنامه نویس از نرم افزار کرک شده تو سیستمش استفاده نکنه... مشتری چی کار به این کارا داره... فوقش چهار تا برنامه نویس دیگه این رفتار رو یاد می گیرن...
    در ضمن ما حق نداریم جلوی مشتری ها رو بگیریم بگیم که از این آقا نخر از اون آقا بخر البته تا زمانی که حقوق کد بقیه ی برنامه نویس ها رعایت بشه... مشتری عشقش می کشه که یکی بیاد با قیمت دو هزار تومن براش پروژه رو سمبل کنه... نمی گم پروژه رو به ناحق کپی کنه... سمبل کنه... حالا هر کی می خواد بیاد کار حرفه ای خودشو بکنه... مشتری خودشو داره... شما برای ایجاد تعادل در بازار نباید از زور استفاده کنی... بازار مکان رقابته... البته باز هم می گم تا زمانی که حقوق کد بقیه رعایت شه... فقط ما نیاز به ایجاد شرایط رقابت داریم... نیاز به قانون Copyright داریم...
    اگرم کسی یه کدی رو نوشته و گفته هر بلایی می خواید سرش بیارید... دیگه به ما ربطی نداره که یکی می خواد همون کد رو با گرفتن پول بنویسه یا یکی می خواد اون کد رو کپی کنه یا...

قانون وقتی می تونه وضع و اجرا بشه که یک خواست عمومی به وجود بیاد،برخورد قانونی زمانی معنا میده که
    تخطی کنندگان در اقلیت باشند.
    تو پست قبل توضیح دادم چرا این خواست عمومی به وجود نیومده... ولی اگه قانون Copyright اجرا بشه، یه اثر جانبی اش اینه که یه خواست عمومی برای استفاده از نرم افزار های رایگان و متن باز ایجاد می شه...
    در ضمن این حرفی که شما زدید پتانسیل بالایی برای مغالطه داره... بستگی داره که شما مجموعه ی مرجعتون رو چه مجموعه ای در نظر بگیرید... مثلا برخورد قانونی با مجموعه ی دزد ها... خوب همشون دزدن... پس طبق اون حرف می تونیم بگیم بی خیال؟
    شاید شما بگید نه یه مجموعه ی بزرگ تر وجود داره... مجموعه ی مردم ایران... پس من هم می گم یه مجموعه ی بزرگ تر وجود داره... مجموعه ی مردم دنیا...
    در کل منظورم رو گرفتید؟ این که قانون Copyright اجرا نشه یعنی پایمال کردن حقوق یه عده از مردم دنیا... یعنی دزدی... دیگه از این واضح تر؟... نمی تونیم بگیم نباید اجرا شه چون مردم به نبودش عادت کردن... وقتی ما فقط مصرف کننده باشیم و خارجی ها تولید کننده معلومه که مردم نمی خوان... همین رفتار هم باعث ضرر به تولید کننده ی داخلی شده... عدم رعایت قانون Copyright یه جنایته... ضد حقوق بشره... پس مواظب باشیم چه ادعایی داریم... این خلاف، عادت شده چون راهش باز گذاشته شده... وگرنه تو ژن مردم ایران نبوده که!

بعد هم یه لطفی بکن از این شکلکه کمتر استفاده بکن [--> <--]
    چون این به نظرم یجورایی توهین به شعور کسانی هست که تو این تاپیک شرکت کردند..
    من فکر کردم جمع دوستانه است... ولی چشم... اگه باعث شدم به کسی بر بخوره عذر می خوام...

در کل من با ایجاد یه تشکیلات خودگردان موافقم... اما فعالیت اون به تنهایی کافی نیست باید این قانون Copyright اجرا بشه...

سلام ببخشید که بابت غلط املای و نوشته ها م سر شما رو درد آوردم ولی ببخشید ایده من کج آش خنده داری اون جاش که ما فقیر هستیم و با وضع مالی بد میتوانم بهترین سیستم رو بسازم. برادر من نتوانستم برم دانشگاه بخاطر وضع مالی افتضاح که دارم نتوانستم برم یه کلاس تست برای کنکور چون پولش رو ندارم و دارم زور میزنم با برنامه نوشتن و فروختن خرج خودم رو در بیاوریم تا بتونم برم دانشگاه . حال وضع کی خراب هستش وقتی میام میبینم طرف نمی توانی یک کامپیوتر رو روشن کن دانشگاه هستش حرص میخورم چون پولش رو ندارم و به زور هزینه اینترنت که استفاده میکنم رو جور میکنم تا بتوانیم مطلب کمکی بیشتر بگریم تا بتوانم به سیستم خودم که هوش مصنوعی بیشتر نزدیک بشیم . بله از نظر شما که مثل برادر خودم بر خورد میکنید دم از ناامیدی میزنید که دولت پوشت ما نیست بودجه نداریم و نمی توانیم پیشرفت کنیم ولی بگم برادر من برنامه نویس نیست و خودش با کامپیوتر کار کرد و فقط کار با کامپیوتر یاد گرفته و دم از ناامیدی حرف زدن. تا حالا شده بری ایده که داری رو به یه شخصی که تو سازمان هستش بگی. اگه نگفتی من رفتم گفتم و ایده که دادم قبول شد و گفتن تو انجام بده ما میفرستیم تو رو مقامات بالا تا هزینه کنن برای ساخت ش ولی هیچ وقت این اشتباه رو نمیکنم. چون میدانیم وقتی کاریشان تمام بیشه من رو میندازن بیرون. و سیستم رو ور میدارند برای خودشون. اون موقع من میشه کاسه به دست وقتی خودم بسازم خودم بازار گرمی میکنم و میفروشم به بهشون ولی منم یه ایده دیگه دارم برای شما ، شما برید به ایده کسای دیگه بخندید و امید خودتون رو سلب کنید چون دولت پشت شما نیست. و این رو قبول دارم وقتی پیشرفت کنیم طعمه مون میره بالا تا بیشتر پیشرفت کنیم اگه طمع همون نره بالا که هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم و تو همان جای که هستیم استوب میکنیم و میگیم میخواهیم چیکار پیشرفت کنیم. آدم به امید زنده هستش اگه امید هم نداشته باشه در کل بره بمیره شما هم اگه ایده دارید انجام بدید انشاالله توش موفق میشوید. ولی خواهش ایده کسی دیگه رو مسخره نکنید و کلی هم یاس و ناامیدی به خودتون دست ندید این طوری باشه کسی نباید پیشرفت کنه چون امیدی نداره. برای پیشرفت ش. و کلی هم جمله ناامید کننده نزنید که کسی دیگه ببینه بگه برنامه نویسی که بدرد نمیخورد کسی برای ما قائل نیست من امیدم سلب نمیشه ولی کسی دیگه ببینه مطالب شما رو زده میشه و دنبال برنامه نویسی نمیاد.
    موفق و پیروز باشید.

سلام ببخشید که بابت غلط املای و نوشته ها م سر شما رو درد آوردم ولی ببخشید ایده من کج آش خنده داری اون جاش که ما فقیر هستیم و با وضع مالی بد میتوانم بهترین سیستم رو بسازم. برادر من نتوانستم برم دانشگاه بخاطر وضع مالی افتضاح که دارم نتوانستم برم یه کلاس تست برای کنکور چون پولش رو ندارم و دارم زور میزنم با برنامه نوشتن و فروختن خرج خودم رو در بیاوریم تا بتونم برم دانشگاه . حال وضع کی خراب هستش وقتی میام میبینم طرف نمی توانی یک کامپیوتر رو روشن کن دانشگاه هستش حرص میخورم چون پولش رو ندارم و به زور هزینه اینترنت که استفاده میکنم رو جور میکنم تا بتوانیم مطلب کمکی بیشتر بگریم تا بتوانم به سیستم خودم که هوش مصنوعی بیشتر نزدیک بشیم . بله از نظر شما که مثل برادر خودم بر خورد میکنید دم از ناامیدی میزنید که دولت پوشت ما نیست بودجه نداریم و نمی توانیم پیشرفت کنیم ولی بگم برادر من برنامه نویس نیست و خودش با کامپیوتر کار کرد و فقط کار با کامپیوتر یاد گرفته و دم از ناامیدی حرف زدن. تا حالا شده بری ایده که داری رو به یه شخصی که تو سازمان هستش بگی. اگه نگفتی من رفتم گفتم و ایده که دادم قبول شد و گفتن تو انجام بده ما میفرستیم تو رو مقامات بالا تا هزینه کنن برای ساخت ش ولی هیچ وقت این اشتباه رو نمیکنم. چون میدانیم وقتی کاریشان تمام بیشه من رو میندازن بیرون. و سیستم رو ور میدارند برای خودشون. اون موقع من میشه کاسه به دست وقتی خودم بسازم خودم بازار گرمی میکنم و میفروشم به بهشون ولی منم یه ایده دیگه دارم برای شما ، شما برید به ایده کسای دیگه بخندید و امید خودتون رو سلب کنید چون دولت پشت شما نیست. و این رو قبول دارم وقتی پیشرفت کنیم طعمه مون میره بالا تا بیشتر پیشرفت کنیم اگه طمع همون نره بالا که هیچ وقت پیشرفت نمی کنیم و تو همان جای که هستیم استوب میکنیم و میگیم میخواهیم چیکار پیشرفت کنیم. آدم به امید زنده هستش اگه امید هم نداشته باشه در کل بره بمیره شما هم اگه ایده دارید انجام بدید انشاالله توش موفق میشوید. ولی خواهش ایده کسی دیگه رو مسخره نکنید و کلی هم یاس و ناامیدی به خودتون دست ندید این طوری باشه کسی نباید پیشرفت کنه چون امیدی نداره. برای پیشرفت ش. و کلی هم جمله ناامید کننده نزنید که کسی دیگه ببینه بگه برنامه نویسی که بدرد نمیخورد کسی برای ما قائل نیست من امیدم سلب نمیشه ولی کسی دیگه ببینه مطالب شما رو زده میشه و دنبال برنامه نویسی نمیاد.
    موفق و پیروز باشید.
    خب .... میشه بگین من کجای مطالبم به شما خندیدم ؟ ... باید ثابت کنی ... !
    میخواستم نگم اما میگم ... !
    اگه برای اینترنت پول میدی بیا بهت رایگان بدم ... ! (خودم رایگان استفاده میکنم سرعتشم 256 میشه !)
    1 یال پیش منم ایده داشتم ساخت ربات ... یه تیم داشتیم و منم قرار بود هوش مصنوعیش رو طراحی کنم ... 6 میلیونم قرار بود از طرف سایت نخبگان جوان (متصل به بنیاد نخبگان) به صورت بودجه ی پایه دریافت کنیم ..
    افراد تیم همه جزو نخبگان بودن + بنده !
    به دلایلی نشد که یکی از این دلایل این بود که من بروجردم و تیم اصفهان بود ... !
    تیم رو من جمع کرده بودم و بودجه رو من درخاست کرده بودم و ایده مال من بود و ... من همه کره بودم و به دلیل مسافت نتونستم ایده رو اجرایی کنم ... اونقدر پولدار نیستم که خونه بخرم !
    منم مشکلاتم کمتر از شما نیست اما در برابر مشکلات خدا رو شاکر میشم و همیشه راهی براش پیدا میکنم ...
    یادش بخیر یه دوستی داشتم همش میگفت من بدبختیم (کرایه تاکسیشو من میدادم) دلم براش میسوخت ... یکی دو ماه بعد که دوستیمون عمیق تر شد فهمیدم فقط 3 تا خونه دارن که یکیش 2 طبقه هست ... این بماند و گوشی آیفنش و ... بماند :)

اینا رو گفتم صرفا جواب پست شما ... !
    حالا خواهشا بحث رو به انحراف نکشید ... !

سایت خیلی جالب شده

یکی یه تاپیک رو شروع میکنه ( حالا ایده یا اموزش) یک نفر یه حرفی میزنه،طبال گرامی خوششون نمیاد
    شروع میکنن به نقد کشیدن و زیر سوال بردن علم بقیه و ادعا استاد بودن در تمامی علوم (منطق و فلسفه و برنامه نویسی و ...) میکنند( منظورم با یک شخص نیست تمامی اشخاصی که این کار رو انجام میدن به کسی تو این تاپیک توهین نشه)

چند نفر دیگه سو استفاده میکنند و اش رو شور تر میکنند،تاپیک دعوا میشه ، مدیر میاد،تاپیک رو جمع میکنه و میریم برای تاپیک بعدی

فک کنم یکی از مشکلای اصلی ایرانیا تو فضا سایبر عدم رعایت احترام ( و عدم احترام سازی برای خود مجازی ) هست،بعد میگیم چرا امریکا شد فلان ، روسیه شد ابر قدرت اصلی ترین نهاد حفاظت سایبر کشور بره اونجا،چین شده بزرگ it ما به هیچ جا نرسیدیم

[در مورد خودم میگم که به کسی بر نخوره]فکر کنم قبل اینکه قرار باشه بریم از فروم های خارجی علم یادبگیرم ( اگه یاد بگیرم)بهتر باشه اول چجوری بحث کردن و احترام سازی رو ازشون یادبگیرم

موفق باشید

دوستان بحث های بی فایده که هیچ سودی برامون نداره رو کنار بزارید. کسایی که با من موافقن (در مورد ثبت شرکت در خارج از ایران و تعامل با برنامه نویسان ایرانی) لطفا اعلام کنن تا یه فکری کنیم.فکر نکنم ایده ای بهتر از این تو شرایط فعلی باشه(اگه هست لطفا اعلام کنید.اگه نیست موافقت خودتون رو اعلام کنید)

اگه برای اینترنت پول میدی بیا بهت رایگان بدم ... ! (خودم رایگان استفاده میکنم سرعتشم 256 میشه !)
    دوست عزیز این که فرمودید جدی بود یا مزاح؟اخه توی این مملکت؟اونم مفتی؟من که باورم نمیشه

دوست عزیز این که فرمودید جدی بود یا مزاح؟اخه توی این مملکت؟اونم مفتی؟من که باورم نمیشه
    نه کاملا جدی گفتم ... سرعت دانلودشم 52 کیلوبایت هست ... !

دوستان بحث های بی فایده که هیچ سودی برامون نداره رو کنار بزارید. کسایی که با من موافقن (در مورد ثبت شرکت در خارج از ایران و تعامل با برنامه نویسان ایرانی) لطفا اعلام کنن تا یه فکری کنیم.فکر نکنم ایده ای بهتر از این تو شرایط فعلی باشه(اگه هست لطفا اعلام کنید.اگه نیست موافقت خودتون رو اعلام کنید)
    دوست من شرکت برپا کردن شرکت داخل ایران باید 7 خان رستم رو با جیب های پر پول رد کنی ... !
    داخل خارج که دیگه جای خود دارد ...
    مسئله ی بعدی اینه که اگه بفهمن که ما داریم چیکار میکنیم که 100% میفهمن علاوه بر قطع رابطه با ما تمام گردش های مالی ما رو مسدود میکنن ... این یعنی هر روز باید منتظر باشیم ببینیم کی جممون میکنن ! :)

دوست من شرکت برپا کردن شرکت داخل ایران باید 7 خان رستم رو با جیب های پر پول رد کنی ... !
    مسئله ی بعدی اینه که اگه بفهمن که ما داریم چیکار میکنیم که 100% میفهمن علاوه بر قطع رابطه با ما تمام گردش های مالی ما رو مسدود میکنن ... این یعنی هر روز باید منتظر باشیم ببینیم کی جممون میکنن ! :)

آخه چطوری داداش؟

دوست گلم ما نیاز به یه حامی قوی داریم که قابل اعتماد هم باشه. تو این زمینه شاید دولت بتونه کاری کنه اگه درخواست ها زیاد باشه میشه کارایی کرد(طبیعتا منظورم به صورت غیر رسمی هست)
    اگه طرح خوب اجرا بشه به این سادگی ها لو نمیره. من خودم یه سری ایده دارم که تا حدی کارو اطمینان بخش میکنه.این یه بازی ۲ سربرده. حتی اگر شرکت x هم لو بره میشه شرکت y رو ثبت کرد.باز هم اگر ایده ثبت شرکت با مشکل مواجه شد میشه راهی مطمئن برای تبادلات مالی داخل به خارج و بالعکس پیدا کرد(الان نمونه این سایت ها زیاده ولی مشکل همون عدم اطمینان هست)

صفحه 2 از 5 اولاول 1234 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. چرا اینقدر JSON در بین برنامه نویسان ایرانی کمرنگ شده است؟
    نوشته شده توسط vahid4134 در بخش XML و کاربرد آن
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 09 شهریور 1387, 18:35 عصر
  2. کمک از برنامه نویسان این مشکل از چی هستش
    نوشته شده توسط padash در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 28 مرداد 1387, 02:04 صبح
  3. نظر خواهی از برنامه نویسان عزیز ایرانی
    نوشته شده توسط pm_hamze در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 07 مرداد 1387, 23:17 عصر
  4. سال نو بر همه اعضای جامعه برنامه نویسان ایرانی مبارک :)
    نوشته شده توسط مهدی کرامتی در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 65
    آخرین پست: پنج شنبه 01 اردیبهشت 1384, 03:40 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •