نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغییر کند؟؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Question سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغییر کند؟؟!

با سلام.من میخوام یک سند را در شیرپوینت ذخیره کنم به طوری که سند بر روی هارد دیسک قرار داشته باشه و شیرپوینت تنها لینکی به اون سند داشته باشه و در صورت تغییر محتوا یا مکان سند شیرپوینت خود به صورت اتوماتیک این تغییرات را مطلع بشود و خودش را بروز کند آیا این کار امکان پذیر است؟
    آخرین ویرایش به وسیله mohsenashkboos : شنبه 15 تیر 1392 در 08:19 صبح

کاربر تازه وارد آواتار feri10
    محل زندگی
    في الارض

نقل قول: سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغی

سلام.
    چیزی که شما میخواید از نظر منطقی درست نیست. وقتی شما یک فایل را توی یک Document اضافه می کنید باید اون را آپلود کنید و وقتی هم فایل آپلود بشه شیرپوینت اون را توی یک مسیر و پوشه مشخصی قرار میده و دسترسی شما به فایل از طریق این مسیر جدید هست پس کلا کار شما به اینصورت قابل انجام نیست.
    اگر کاری که میخواید انجام بدید را بگید شاید بشه کمکتون کرد به یک روش دیگه انجامش بدید.

نقل قول: سوال : امکان انتقال اسناد یک سازمان به دیتابیس طوری که در صورت تغییر اسناد کتابخانه نیز تغی

شما دوست عزیز،باید تمام فایل هارو در شیرپوینت آپلود کنید،بعد هر تغییری خواستین بدین،از داخل شیرپوینت تغییر بدین(البته اگر فایل ها از نوع آفیس هستند این کار قابل انجام هست)...وگرنه من تا حالا همچین چیزی که شما خواستید رو جایی ندیدم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نهران

سلام
    من یه اپلیکیشن نوشتم که مشابه این کار رو انجام میده
    البته چیزی که شما خواستی یکم منطقش مشکل داره

شما هم میتونی که اپلیکیشن مورد نیاز خودتو بنویسی که تو حافظه مقیم بشه و با تغییر فایل های یک مسیر خاص کاری رو که میخوای انجام بده

تاپیک های مشابه

1. سوال: Wink انتقال دادهای جدول از یک دیتابیس بر روی دیتا بیس دیگر
    نوشته شده توسط abbasjafarnezhad در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 29 مهر 1387, 00:42 صبح
  2. سوال: انتقال دادهای جدول از یک دیتابیس بر روی دیتا بیس دیگر
    نوشته شده توسط abbasjafarnezhad در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 28 مهر 1387, 23:22 عصر
  3. امکان اتصال دوتا جدول از دوتا دیتابیس مختلف
    نوشته شده توسط rmb_ali در بخش SQL Server
    پاسخ: 5