نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: 2 سوال - یک نوع منو - دسترسی به اشیاءفرم دیگر

2 سوال - یک نوع منو - دسترسی به اشیاءفرم دیگر

با عرض سلام به همه دوستان . من یه تازه واردم . اول جا داره که یه تشکر حسابی از مدیر سایت بکنم چون اینجا واقعا جای خوبیه . قبل از سوال کردن به چند تا سوالهای دوستان جواب دادم که شاید کمکی کرده باشم . حالا هم دو تا سوال دارم :

1- می خوام یه منو بسازم مانند toolbox (جعبه ابزار) vb.net . همونی حالت vertical tab داره . حتما .net کارا دیدنش . اگه می تونید راهنماییم کنید چون من حتی اسم درستش رو نمی دونم چیه که بخوام دنبالش بگردم .

2- دو تا فرم دارم form1 و form2 که هردو اونها باز هستند . داخل فرم اول یک textbox دارم که می خوام وقتی توی فرم 2 هستم اون را پر کنم . البته از داخل form2 می شه به اشیاء form1 دسترسی داشت اما هر کاری می کنم نمی تونم مقدار دهی کنم . (در ضمن نمی خوام از پارامتر استفاده کنم ها )

اگر توضیحات کافی نیست بیشتر توضیح بدم .... :wink:

با تشکر نسیم .[/list]

سوال اولتون فکر کنم منظورتون Outlook Bar باشه

http://www.windowsforms.com/Default....dex=9&tabid=50

و برای سوال دوم بهتره از یک Property استفاده کنید

Public Property FirstName() As String
    Get
    Return txtFirstName.Text
    End Get
    Set(ByVal Value As String)
    txtFirstName.Text = Value
    End Set
    End Property

salam

سلام دوست من

در مورد سئوال دومت یک مثال برات میگذارم

مثال خوبی بود.
    ممنونم

سلام به همه دوستان
    آقای s.azish به خاطر راهنماییتون خیلی ممنون هستم . اون سایت سایت خوبی بود اما راستش هر کدوم اون منوها یه ایرادی داشت . یا فارسیش یا رنگش یا ... اونهاییشم که مشکلی نداشت پولی بود :roll: . بالاخره نشد از هیچ کدوم استفاده کنم و مجبور شدم خودم یه Outlook بسازم که اتفاقا خیلی هم قشنگ شد .

ولی سایت جالبی بود و ازتون ممنون .

از آقای شهریار هم ممنون . مثال خوبی بود .

نسیم

مهمان
    این هم یک مثال برای کسانی که می خواهند ازButton List استفاده کنند ( البته یادم نیست این مثال رو از کجا DownLoad کردم )

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •