نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: آیا میشه با نوشتن برنامه ویندوزی غیر مستقیم یه برنامه تحت وب رو دستکاری کرد؟

کاربر دائمی آواتار sajadzare
    محل زندگی
    فسا

آیا میشه با نوشتن برنامه ویندوزی غیر مستقیم یه برنامه تحت وب رو دستکاری کرد؟

سلام

شاید سوالم کمی گیج کننده و نامفهوم باشه.

توضیح میدم:

ما یه برنامه تحت وب توی اداره داریم که کاربران باید با اون کار کنن و مثلا نامه مکانیزه ارسال کنند و کارهای دیگه که شبیه به همونه.
    توی ارسال نامه مکانیزه ما باید از منوی امکانان برنامه گزینه نامه مکانیزه رو بزنیم. بعد یه صفحه باز میشه که 4 تا تب داره که باید بریم توی تب 2

حالا تمام کار ما توی این تب هست. چند تا تکست باکس توی این صفحه هست که هر تکست باکس وصله به یه جدول و وقتی ما کد مثلا 00053 رو میزنیم از جدول خودش موضوع رو برمیگردونه که پاسخ نامه مکانیزه باشه.

به همین ترتیب یه قسمت دیگه فرستنده نامه که یه لیست کشویی هست و باید یه سمت رو انتخاب کنیم مثلا ثبات ابلاغ

در یه کادر متن نامه نوشته میشه.
    این اطلاعات که پر شد... اول باید دکمه ثبت رو بزنیم و صبر کنیم تا بگه اطلاعات ثبت شد. و بهد بیایم و دکمه امضا و ارسال نامه رو بزنیم و صبر کنیم تا نامه ارسال بشه.

حالا من میخوام بدونم میشه یه برنامه بنویسم که این عملیات رو بتونه انجام بده رو اون نرم افزار تحت وب. انگار که کاربر داره باهاش کار میکنه.
    یعنی من برنامه نوشته شده خودم رو باز کنم و دکمه ارسال نامه رو بزنم و یه نامه با متن مورد نظرم ارسال بشه و نیازی نباشه هر دفعه اون همه تکست باکسو پر کنم

اینم بگم برنامه تحت وب توسط وارد کردن آی پی توی مرورگر باز میشه و ما بهش دسترسی مستقیم نداریم. یعنی سرور برنامه تهرانه و ما فقط آی پی رو میزنیم برنامه باز میشه.

فکر کنم برنامه با اوراکل نوشته شده.

محل زندگی
    فسا

نقل قول: آیا میشه با نوشتن برنامه ویندوزی غیر مستقیم یه برنامه تحت وب رو دستکاری کرد؟

چرا هیشکی جواب نمیده؟ یه تاپیکی بود در مورد ارتباط سی شارپ با html خیلی مطلب نوشته بودن در موردش . وقتی میشه تکست باکس های یوزرنیم و پسورد رو توی وب دسترسی داشت و توسط سی شارپ کنترلشون کرد حتما میشه با دونستن سورس htmlبرنامه تحت وب ما اونو تحت کنترل گرفت. هر کی میتونهکمک کنه بگه من سورسشو بذارم

نقل قول: آیا میشه با نوشتن برنامه ویندوزی غیر مستقیم یه برنامه تحت وب رو دستکاری کرد؟

اگر بتونید به database درسترسی داشته باشید میتونید خودتون تمام این کارارو واسش برنامه بنویسید

چیزی که به نظرم میرسه اینه که شما یک شبیه ساز موس و کیبرد طراحی کنی و مثلا توش بگی برو به فلان مختصات و کلیک کن و یک متنی رو تایپ کن . اگه این طوری چیزی خواستی فکر میکنم در پست های قبلیم که مربوط به ریموت کنترل میشد یه مثالی گذاشته باشم .

محل زندگی
    فسا

نقل قول نوشته شده توسط reza_mostafavi63 مشاهده تاپیک
    چیزی که به نظرم میرسه اینه که شما یک شبیه ساز موس و کیبرد طراحی کنی و مثلا توش بگی برو به فلان مختصات و کلیک کن و یک متنی رو تایپ کن . اگه این طوری چیزی خواستی فکر میکنم در پست های قبلیم که مربوط به ریموت کنترل میشد یه مثالی گذاشته باشم .
    به دیتا بیس که اصلا دسترسی نداریم

شاید بشه با همین ریموت کنترل یه کارایی کرد

اقا جواب شما اینجا هست اما باید یکم وقط بزاری با inspect Elements مرورگرت ای دی فیلد هارو در بیاری تو برنامه وارد کنی بعد همه چی حله ران میکنی برنامه رو برات پر میکنه میفرسته فقط کد امنیتی داشته باشه یه کم به مشکل میخوری وگرنه مشکلی نیست
    watin.org
    این سایت واسه این کاره نمونه هم داره برو حتما جواب میگیری

محل زندگی
    فسا

ممنون دوست عزیز. دارم دانلودش میکنم . کد امنیتی نداره فقط توی اون قسمتی که نامه مکانیزه زده میشه چند تا تب هست که باید توی هر تب اطلاعات مخصوص رو وارد کرد و در آخر دکمه ثبت و سپس دکمه ارسال نامه رو زد. امیدوارم بشه به نتیجه خوبی رسید.

تاپیک های مشابه

1. آیا میشه با جاوا برای میکرو کنترولر ها و AVR ها برنامه نوشت
    نوشته شده توسط sayeh007 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 26 تیر 1395, 14:08 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 خرداد 1390, 19:07 عصر
  3. آیا میشه به جاوا برنامه هایی نوشت که ......
    نوشته شده توسط milligator در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 27
    آخرین پست: شنبه 28 اردیبهشت 1387, 17:31 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 02 اسفند 1386, 11:57 صبح
  5. پاسخ: 17
    آخرین پست: جمعه 07 مهر 1385, 09:38 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید