نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: PerformancePoint

PerformancePoint

سلام دوستان

من روی یک پروزه برنامه نویسی شیرپوینت کار میکنم و لازم هست که از PerformancePoint استفاده کنم
    من تجربه ای در PerformancePoint ندارم.
    اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه لطفا خبر بده . شرکتی که بزاشون کار میکنم در لندن هست و در صورت همکاری ( که میتونه همکاری بصورت انلاین باشه) دستمزد به پوند انگلیس مجاسبه میشه و قطغا دستمزد خوبی خواهد بود.
    خیلی زمان کمی داریم برای تحویل پروژه و به همین خاطر اگر زودتر خبر بدید متشکر میشم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: PerformancePoint

با سلام
    من می تونم به شما کمک کنم. فقط لطفا دقیقا بگید که چه کاری می خواید انجام بدید ....
    ایمیل: ghafarnia@gmail.com

منتظرتون هستم.

نقل قول: PerformancePoint

با تشکر از هر دو دوست عزیز

ما یک فایل اکسل داریم که میخواهیم همون کاری رو که این فایل انجام میده دز شیر پوینت پیاده سازی کنیم.در ان جدولی داریم به نام Demo data که برای هز centre یک رکورد شامل اطلاعات زیر وجود داره:

..., nine Performance: Reliability, avalibility
    in each performance criteria we have 5 columns named: Supplier
    در صفجه دیگری دز همین فایل ، گزارش گیری داریم که وقتی کاربر از drop down list ها ،نام centre و نام Asset و نام Supplier و measure (که براساس سال یا ماه هست) را انتخاب میکنه گزارشی در صفجه برای هر 8 Performance criteria ساخته میشه
    ما باید بر اساس فرمولهایی Actual را در KPI ها محاسبه کنیم. مقدار Target برای هر Performance criteria ثابت است
    من فرمها را با info path ساختم و ارتباطشون رو هم با لیست برقرار کردم فقظ میمونه محاسبه مقدار Actual برای هر Performance criteria و ساختن scorecard , dashboard و در نهایت گذاشتن وب پارت ساخته شده در پایین صفجه ی گزارش.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •