نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: نحوه ورود دیتابیس فاکس پرو داس به محیط ویندوز بدون نرم افزار خاصی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هر کجا هستم باشم آسمان مال من است پنجره -فکر- هوا- عشق- زمین مال من است.

نحوه ورود دیتابیس فاکس پرو داس به محیط ویندوز بدون نرم افزار خاصی

دوستان نحوه ورود دیتابیس فاکس پرو تحت داس به محیط ویندوز بدون نرم افزار خاص
    دیسکت حاوی دیتابیس را در هارد کپی کنید
    excell را باز کنید ازمنوی.... data/import external data /import data
    مسیر دیتابیس را که کپی کردید تعیین کنید ودیتابیس مر بوطه را انتخاب نمائید
    اگر دیتابیس فوق ظاهر نشد در قسمت کادر محاوری filename تا یپ کنید *.*
    و پس از انتخاب دیتابیس ok
    حالا با خیال راحت در اکسس کاربرگ فوق را table link کنید یا import کنید
    با تنظیمات اکسل می توانیدنوع refershe راتعیین کنید(در کاربرگ راست کلیک کنید واز قسمت پراپارتیز به تنظیمات دلخواهتان بپردازید
    آخرین ویرایش به وسیله moustafa : پنج شنبه 25 اسفند 1384 در 18:25 عصر

مصطفی جان
    تا حالا که خیلی چیزا از آقای صارمی و شما یاد گرفتیم و لازمه که تشکر کنیم انشاء الله در تمام مراحل زندگی موفق باشید .
    یه سوال در این مورد :
    من یه برنامه ای تحت داس دارم که با C نوشته شده (برنامه های آموزش و پرورش مثل دبیرستان ها) حالا میخوام اطلاعاتی از آن را به جداولم منتقل کنم ابتدا گزارشی از فایلهایی که میخواستم در آن برنامه می سازم و به TEXT تبدیل می کنم سپس با convertor پارسا اونو به فارسی تحت ویندوز تبدیل کردم و بعد اونو توی اکسس توی اون جدول خاص import می کنم اما یه جای کار عیب داره یا فیلدهارا جابجا دریافت میکنه یا اصلا دریافت نمی کنه به نظرت روش بهتری سراغ داری که اون گزارش TEXT تحت داس مستقیما بشه توی اون جدول اکسس دریافت بشه به کدپیج صحیح .
    ممنون می شم اکه کمک کنی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ممنون دوست عزیز
    من با سی کانکت نشدم با اکسل مشکل داره ؟
    اگر ممکنه یک جدول نمونه بذار ببینم می توانم اطلاعات ان را وارد اکسس کرد یا باید از کانوکتورهای خاص استفاده کرد

مصطفی جان اینم یه گزارش که تحت داس همون برنامه به تکست تبدیل کردم و باید به جدول اکسس اضافه بشه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    متاسفانه با تکس نتونستم اگه ممکن خود فایل را بذار ایا بانک ان دستساز یا از دیتابیس دیگری استفاده میکنه ؟

متاسفانه دستسازه ولی برای بانکها با همین تکست فرستاده می شه برای انتقال به بعضی برنامه های تحت ویندوز هم همینطور اما چطوریشو نمی دونم بجز اینم نمی دونم چه فایلی بفرستم اگه دستت رسید به جایی منتظرم باتشکر

ضمن تشکر من موضوع

ضمن تشکر من موضوع مطروحه را چک کردم و در تبدیل dbf به اکسل مشکل داشت و فونت

ضمن تشکر من موضوع مطروحه را چک کردم و در تبدیل dbf به اکسل مشکل داشت و فونت ها غیر قابل تشخیص بود چنانچه مورد خاصی باید لحاظ شود ممنون میشوم راهنمائی
    آخرین ویرایش به وسیله سیدعلی : چهارشنبه 25 مرداد 1385 در 15:15 عصر دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.

کاربر دائمی آواتار Ali_Fallah
    محل زندگی
    همین نزدیکی ها
    معمولا تبدیل دیتابیس فاکس پرو تحت داس به محیط اکسل به راحتی صور ت میگیره ولی فونتهای اون به هم می ریزه مانند ؟چ!@ب# این مشکل رو میتونید حل کنید...
    در قسمت VB من یک فایل رو که مربوط به تبدیل دیتابیس فاکس پرو تحت داس به محیط ویندوز بود دانلود کردم ولی مشکل فونت بازم باقی بود...

من فکر می کنم با توجه به اینکه فاکس پرو تحت داس هست احتمالا از یکی از فارسی سازها برای فارسی شدن استفاده کرده پس ابتدا باید کدپیج آنها به میکروسافت تبدیل بشه بعد به اکسل منتقل بشه .
    شهر الکترونیک چیزی که همه بهش نیاز دارن و ما ایرانیها از همه نیازمند تر و در عین حال بی تفاوت تر به آن .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •