صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 95

نام تاپیک: سایت تبلیغاتی برنامه نویس!!!

سایت تبلیغاتی برنامه نویس!!!

سلام.
    با این که می دونم مدیران این سایت این پست رو هم به فنا می دن و ابدا براشون اهمیتی نداره،
    عزیزان، این بود قولی که برای بهبود سایت دادید؟
    10 تا تبلیغ بالای فرم، که عملا یک صفحه رو تبدیل به مزخرف کرده و تا باز می شه مجبوریم اسکرول کنیم،
    این آخری هم این پایین که دیگه محشره.
    به یکی گفتند فرار مغز ها داریم، گفت همون بهتر که برن..
    ممنون از این نوآوری جدید در سایت.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

کاربر دائمی آواتار alihassanabadi
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: سایت تبلیغاتی برنامه نویس!!!

سلام اتفاقا من میخواستم این پست رو بزنم که دوستان زحمت کشیدن
    اقا وقتی پای پول وسط بیاد همه چی تغییر میکنه حتی یک تومان
    حالم از این تبلیغات به هم میخوره ,
    یکی نیست بگه آخه خرید و فروش پراید یا خط رند رند رند رند ایرانسل چه ربطی به برنامه نویسی داره.
    من جای شما بودم به ازای هر کلیک یه صفحه جدید تبلیغاتی باز میکردم اینجوری شاید در آمدش بیشتر میشد.
    سایت برنامه نویس دیگه هیچ وقت حس و حال اول رو نداره
    من خودم شخصا خیلی کم میام در حد لاگین و لاگاوت
    امیدواریم که این سایت بتونه به وضعیت چند سال پیش خودش برگرده.
    آره حتما برمیگرده بشین تا برگرده

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

من هم با دوستان موافقم
    به نظرم صاحبان اولویتشون درآمدزایی شده نه ترویج برنامه نویسی.
    اصلا مهم نیست که بار علمی تالارها شدیدا افت کرده، سوال ها بی جواب میمونه، هر کی هر پستی بخواد میزنه ، و .....
    هر پست و مطلب به درد بخوری هم هست مربوط به سال های گذشته ست
    واقعا متاسفم
    آخرین ویرایش به وسیله ahmad156 : دوشنبه 07 مرداد 1392 در 10:24 صبح دلیل: تغییر کلمه مدیر به صاحب

به مدیران ربطی نداره ، مدیران خودشون هم با این موضوعات مشکل دارند و بارها تو بخش خصوصی مطرح کردن ، رسالت جدید این سایت درامدزایی هست و وظیفه ای بابت مشکلات کاربران و مدیرانش نداره ...

لطف کنید از این پس به جای واژه مدیران از صاحبان استفاده کنید .

:)

محل زندگی
    Tehran

آقای کرامتی لطفا تحویل بگیر.
    پایین آمدن کیفیت به مدیران هم مربوط میشه.

جوری صحبت میکنید که تمامی اعضا Donate انجام میدن برای سایت
    سایت هزینه داره دوستان ، هاست ، دامین ، برنامه نویسی ، و...

محل زندگی
    Tehran

دوست عزیز ما منکر این نیستیم ولی در آمد زایی با روش های دیگه هم امکان پذیره
    به روش های دیگه اقدام کنن مثل خیلی از سایت های بزرگ...
    نه با تبلیغ پراید و سیم کارت اعتباری و صدور ویزا و ...
    این کار غیر حرفه ای بودن سایت رو میرسونه و فقط کاربران رو فراری میده
    من از خیلی ها شنیدم که ای بابا سایت برنامه نویس چیه "دیگه نمیرم" شده جای تبلیغ و ...

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول نوشته شده توسط WOLF_MEHRDAD مشاهده تاپیک
    دوست عزیز یه سر به آموزشگاه برنامه نویس هم بزنین بد نیست.فکر نمیکنم درآمد کمی باشه(نوش جونشون) که نیاز باشه تبلیغات پراید و سیم کارت اعتباری و صدور ویزا و ... رو انجام بدن

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

دوست عزیز ما منکر این نیستیم ولی در آمد زایی با روش های دیگه هم امکان پذیره
    میشه مثال بزنید ؟ روشی که از خوده سایت برای سایت درآمدزایی کنه ...
    به روش های دیگه اقدام کنن مثل خیلی از سایت های بزرگ...
    خیلی از سایت ها رو نمیشه با سایت برنامه نویس مقایسه کرد
    این کار غیر حرفه ای بودن سایت رو میرسونه و فقط کاربران رو فراری میده
    غیرحرفه ای بودن یک سایت با تبلیغ های درونش و این چیزا مشخص نمیشه ... بلکه با سطح علمیش و سابقه ی کاریش و اینجور چیزا مشخص میشه...
    کاربران هم اگه بخوان با این چیزا از سایت فرار کنن معلوم میشه برای کسب علم اومدن یا چیزه دیگه...

مسئله رو خیلی گنده کردید ... انگار حالا با چار تا تبلیغ ، سایت برنامه نویس به فنای ابدی رفته ...!!
    بابا شما که دارید میاید انجمن ... حالا چار تا تبلیغ اون بالا باشه ... یعنی واقعا این قدر اذیتتون میکنه و مانع پیشرفت شما میشه ؟؟
    بس کنید .. برید به کارتون برسید بابا ... سایت باید خرج خودش رو در بیاره ...

نقل قول نوشته شده توسط ahmad156 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز یه سر به آموزشگاه برنامه نویس هم بزنین بد نیست.فکر نمیکنم درآمد کمی باشه(نوش جونشون) که نیاز باشه تبلیغات پراید و سیم کارت اعتباری و صدور ویزا و ... رو انجام بدن
    شما دوتا مسئله جدا رو داری قاطی میکنی !
    آموزشگاه چه ربطی به سایت داره.
    این سایت یک مرجع رایگانه ، هیچ حق عضویتی ازتون نمیگیره . حالا چندتا تبلیغ باشه مشکلی پیش میاد برای شما ! ( خیلی هم کلیک میکنید :دی )

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

دوست عزیز ناراحتی دوستان بابت اینه که رویه سایت عوض شده و داره بدتر میشه.مسئولین به جای اینکه فکر بهبود بار علمی ساین باشن دارن فقط فکر درآمدزایی هستن.
    درضمن بنده آموزشگاه برنامه نویس رو جدا از سایت نمیدونم هر چی باشه به اعتبار این سایت اعتبار پیدا کرده

محل زندگی
    Tehran

این سایت یک مرجع رایگانه ، هیچ حق عضویتی ازتون نمیگیره . حالا چندتا تبلیغ باشه مشکلی پیش میاد برای شما
    مگه satckoverflow یا codeproject میگیره
    آره چون اینقدر منظم و حرفه ای نیست که آدم بتونه به عنوان رزومه ازش استفاده کنه
    به عنوان مثال شاید سایتی مثل codeproject خیلی ازش استعلام میشه واسه اینکه فقط آمار کاربران حرفه ای رو بده این خودش یه مسیر درآمد زایی شاید خیلی از شرکت های گردن کلفت واسه استخدام همین کارو کنن و این خودش یه خط بیزینسه.
    دوستان خسته نباشید.

این سایت داره من رو یاد سایت ایران سان می ندازه.

یک پیشنهاد:
    یک قسمت هم اصافه کنید برای چت کردن کاربران با هم. هر کس هم روی هر لینکی کلیک کرد یک صفحه تبلیغ براش باز شه. می تونید یک حلقه هم اضافه کنید که هر 3 دقیقه خودش یک لینک رو به زور به کاربر بلینکونه!

سایت باید پول خودش رو در بیاره، بله، پس اون پونیشا مسخره اونجا چکاره هست؟ این سایت چقدر هزینه داره؟ واقعا چقدر؟ ماهی بیشتر از 300 200 تومان؟! یک میلیون؟ چقدره که شصت تا تبلیغ جواب نمی ده؟
    از سر دلسوزیه، ته تهش اینه که دیگه نیاییم، ولی با این کار سایت به شدت از چشم می افته و افتاده.
    اون عزیزانی هم که سنگ به سینه می زنند، من رو یاد اون شاگردایی می ندازن که : "استاد! امروز یادتون رفت امتحان بگیرید"
    دلمون به این خوش بود که این سایت از این چرندیات کمتر داره، که البته انتظار زیادی بود..
    اشکال نداره اگر نصف سایت پر بشه از چرت و پرت تبلیغ موبایل و تیغ و شورت، ولی به ازاش یه تکونی هم ببینیم تو روند سایت. ما که به اندازه خودمون ترکوندیم، بی منت و مزد، از دستمون همین بر می اومد، دیگه باید مالکان هم یک کاری کنند که فقط در جهت خودشون نباشه، نه؟!
    با FELONY موافقم. مالکان و نه مدیران..

نرم افزار پخش مویرگی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

نقل قول نوشته شده توسط Variant مشاهده تاپیک
    خیلی از سایت ها رو نمیشه با سایت برنامه نویس مقایسه کرد
    غیرحرفه ای بودن یک سایت با تبلیغ های درونش و این چیزا مشخص نمیشه ... بلکه با سطح علمیش و سابقه ی کاریش و اینجور چیزا مشخص میشه...
    کاربران هم اگه بخوان با این چیزا از سایت فرار کنن معلوم میشه برای کسب علم اومدن یا چیزه دیگه...

مسئله رو خیلی گنده کردید ... انگار حالا با چار تا تبلیغ ، سایت برنامه نویس به فنای ابدی رفته ...!!
    بابا شما که دارید میاید انجمن ... حالا چار تا تبلیغ اون بالا باشه ... یعنی واقعا این قدر اذیتتون میکنه و مانع پیشرفت شما میشه ؟؟
    بس کنید .. برید به کارتون برسید بابا ... سایت باید خرج خودش رو در بیاره ...
    سلام.
    من برای یک لحظه که سایت رو باز کردم فکر کردم بین سایت برنامه نویس و Soft98.ir یک قرارد مشترک تجاری بسته شده!!
    فقط یه چیز کم داره اونم اینه که با کلیک کردن روی هر لینک، 3 تا لینک دیگه از چپ و راست و پایین بزنه بیرون، البته اونم به نظرم خیلی خوبه، جناب کرامتی بهمون نشون میده که چطوری میشه در عین واحد افکت گذاری کنیم روی صفحات وب
    شعبه اصفهان رو هم که ماشااله راه اندازی کردید و بزودی در سراسر ایران! به اعتباری که از همین کاربران بدست آوردید به تعداد راه های رسیدن به خدا شعبه می زنید.
    این تبلیغ آخر گند زده به ماهیت سایت، مثل بورس آدم فروشی میمونه!(مدرنیته خرید برده).اون زمان میگفتن "دویست 1، دویست دو، دویست سه" بعد میگفتن فروخته شد.اینا با تایمر اینو پیاده سازی کردن. میگه فروخته شد!!
    آقای Variant! دیدید گواهینامه یا چک پول تقلبی رو پانچ میکنن؟
    خداشاهده اگه قدرت این کار رو داشتم، مدیریت بخشت رو پانچ الکترونیکی میکردم. آدمه خودت باش دوست من. میکروفون گرفتی جار میزنی که چی؟.
    اعتبار این سایت رو تک تک افرادی رقم زدن که از روز تاسیس تا به امروز دارن بدون چشم داشت فعالیت میکنن.
    ما هم منکر این نیستیم که جناب فرمانده سود ببرن. ولی به این میگن ...
    لا اله الا الله.
    گفته بودی غیر حرفه ای بودن به این چیزها نیست، اگه به اینا نیست حتما به هندونه نرسیده توی بازار میوه فروش هاست.
    اتفاقا همین چیزهاست نشون میده که یک مدیر چقدر بابت ارتقا کیفیت فنی یک سایت اهمیت میده و چقدر دیدش حرفه ای هست.
    آقای کرامتی حدود 10 ماه پیش یه قولی داد که گقتن منتظر ایجاد تغییرات اساسی در سایت باشید. گفتن که برای کاربران حرفه ای هم خواب های خوشی دیدن تا اونا هم از سایت فرار نکنن. مرد مومن چرا قول دادی و عمل نکردی؟. حداقل برای کاربرانی که اون پست شما رو خوندن اونقدر ارزش قائل میشدید و میگفتید به فلان دلیل امکان ایجاد تغییرات نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله veniz2008 : دوشنبه 07 مرداد 1392 در 12:38 عصر

سلام
    منم نظرم اینه که تبلیغات رو از این سایت بردارید. حداقل اگر هم بر نمیدارید این تبلیغ پایینی رو بردارید چون واقعاً اعصاب آدم رو خرد می کنه. احساس می کنم برای پست زدن باید این تبلیغات رو با دست کنار بزنم و بعد بنویسم. من هم قبول دارم که سایت هزینه داره ولی بهتره که یک روش دیگه رو برای تامین هزینه های سایت انتخاب کنید. من خودم حاضرم که ماه به ماه هزینه ای رو برای کمک به سایت پرداخت کنم. مطمئن هستم که دوستان دیگه هم این کار رو می کنند. حالا دیگه مشکل چیه؟

اگه واقعا این قدر تند تند تو 10 ثانیه جنساش رو رو هوا می زنن، چه نیازی به تبلیغ داره؟!!
    من هم حاضرم به سایت کمک مالی کنم.
    به دوستام هم سپردم فطریه هاشون رو به من بدن
    البته شوخی کردم، ولی تو رو خدا اون بالایی ها قابل تحمل تره، این پایینیه چیه آخه؟
    مثلا با یک عده آدم تحصیل کرده طرفید بابا..
    رسما داره به آدم توهین می کنه، بودنش، محتواش، جاش..
    آخرین ویرایش به وسیله یوسف زالی : سه شنبه 08 مرداد 1392 در 19:43 عصر

نرم افزار پخش مویرگی

کاربر دائمی آواتار matrix-program
    محل زندگی
    Iran ->Isfahan

آخه نمیدونم چی بگم
    حالا فرض میکنیم 1 میلیون خرج سایت میشه
    10 تا تبلیغ تو سایت هست
    هر کدوم ماهی 300 تومن میدن
    میشه 3 میلیون درآمد سایت!
    حالا اون لینک به پونیشا به کنار...
    از مدیران خواهش میکنم یه بخش donate راه بندازن و هزینه سایت رو هم بگن

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

در مورد تبلیغات:
    اگه شما می خواهید در هزینه ها شریک باشید مشکلی نیست. یک ماه آزمایشی هزینه رو شما تامین کنید، همه اون تبلیغات برداشته میشود.

فهرست هزینه ها:

1. هزینه سرور اختصاصی: ماهیانه یک میلیون و هفتصد هزار تومان.
    2. هزینه دریافتی مسولین دیتاسنتر جهت مراقبت سلامتی سرور ماهیانه 2 میلیون تومان (هزینه ارزان ترین پلن Managed).
    3. هزینه حقوق یک نفر مسئول فنی سرور (نگهداری و تغییرات نرم افزاری سرور جهت کارکرد بهینه) ماهیانه 800 هزار تومان.
    4. هزینه فایروال (در صورت بروز حملات Dos Atack و ...) هر 24 ساعت 120 دلار.

با من هم سر قیمت ها چانه نزنید که اگر فلان کار را انجام دهید ارزان تر تمام میشود. گزینه های دیگر قبلا بررسی شده. سرور اختصاصی فوق فقط در اختیار سایت برنامه نویس است و هیچ سایت دیگری بر روی این سرور میزبانی نمی شود.

در ضمن تبلیغات امسال زیادتر شده چون هزینه ها زیادتر شده. سال های گذشته تبلیغ آنچنانی در کار نبود و هزینه ها طی 11 سال گذشته کلا از درآمد شخصی بنده تامین شده. 2 ماهی هست که تعداد تبلیغات بیشتر از سابق شده. قبل از اون چی؟ کسی چرا اعتراض نمی کرد که چرا هزینه ها رو کسی کمک نمی کنه؟

در مورد کاهش کیفیت:
    اینجا یک جامعه (Community) است با بیش از 200.000 نفر عضو. کیفیت مطالب رو فرهنگ اعضا تعیین میکنه. خیلی ها اینجا فقط به فکر استفاده هستند و زمانی مراجعه می کنند که کارشون راه بیافته و بعد غیب می شوند. در حالی که خیلی از این افراد اگر حضور داشتند قدرت این رو داشتند که با کمک تجربیات قبلی خودشون به کسانی که به مشکلی که اینها قبلا برخورده اند و حلش کردند برخورده باشند و بتوانند کمک دیگران کنند. کم هستند افرادی که به این فکر کنند که اگر کسی به من کمک کرد، من هم از طریق کمک به دیگران جبران کنم.

در مورد وعده ها:
    روزهایی که اون بحث ها مطرح شد خیلی ها اعلام همیاری کردند و قول های حسابی دادند ولی خبری از قول شان نشد. یکی شان که نام نمی برم و یک از کارهای اساس رو بعهده گرفته بود از دی ماه سال گذشته تا بحال به سایت لاگین نکرده!
    من یک نفرم، بدون کمک افرادی که هر کدوم یک کاری را بعهده بگیرند در مقابل این همه جمعیت چکار می توانم بکنم؟
    هر وقت همیاری غیرمالی افراد به میزان مورد نیاز انجام کارها رسید، اونوقت بگید چرا کاری انجام نمیشه. من همین که بتوانم مجموعه را زنده نگه دارم از سرم هم زیاده، خودش کلی کاره.

در مورد لینک به پونیشا:
    سایت پونیشا ربطی به سایت برنامه نویس نداره. لینک پونیشا به 2 دلیل در سایت ما هست:

1. هدایت درخواست های انجام پروژه و حل تمرین های دانشجویی به اون سایت
    2. کمک به توسعه فرهنگ و بازار کار فری لنسینگ در کشور.

ما درآمد خاصی از همکاری با پونیشا نداریم.

درود به همه
    روزهایی که اون بحث ها مطرح شد خیلی ها اعلام همیاری کردند و قول های حسابی دادند ولی خبری از قول شان نشد
    من یک نفرم، بدون کمک افرادی که هر کدوم یک کاری را بعهده بگیرند در مقابل این همه جمعیت چکار می توانم بکنم؟
    راستش من خودم توی این سایت همه جوره پایم و کسانی مثل You-See هم که دیگه نیازی به گفتن نداره فعالیتشون معلومه.

اگه نیاز به کمک دارید من حاظرم [و مطمئنا دوستان دیگه ای هم هستن]چون واقعا اون روزایی رو که چیزی بلد نبودم و با هربار بازدید از سایت چیزای جدید یاد میگرفتم هنوزم یادمه. اگر قابل دونستید بگید باید چکار کنیم.

با تشکر از آقای کرامتی و دیگر دوستانی که به آینده این سایت فکر میکنن.
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

محل زندگی
    کرج، گلشهر

تعداد کاربران 220,180

تعداد کاربران فعال 2,737

تعداد داوطلبین همکاری و همیاری چند نفر؟

یه تاپیک برای این موضوع ایجاد کنید معلوم میشه ،

بهترین نمونه برای اینکه نتیجه همکاری ها رو نشون میده همون مجله برنامه نویسه اون مجله نشون میده از چه تاریخی دیگه همکاری ها کم شده

امید وارم دوباره دوستان کمک کنن تا روزهای قبل برگرده.

اقا تبلیغ کنید زیادم کنید
    ولی چیزی که به تیپ سایت بخوره
    کم مونده کرم حلزون تبلیغ بشه

کاربر دائمی آواتار sohil_ww
    محل زندگی
    هر جا شادی باشه

تبلیغ، کاری که از نظر من اصولی هست، چون می دونم این سایت خرج داره و مطمینم این سایت و این تلبیغات به هیچ وجه کفاف درآمدشو نمی ده !

ولی تبلیغی که جدیدا به سایت اضافه شده(تبلیغ سایت ایسام) من نمی گم این تبلیغ حذف بشه !
    این تبلیغ دسترسی به سمت چپ سایتو یکم سخت کرده
    من این گونه تبلیغاتو زیاد دیدم که گوشه های سایت قرار می دن ولی این گونه تبلیغات تو قسمت های بی مصرف سایت قرار می گیره

ممنون میشم اگه بتونید(البته اگه در قرار داده تبلیغیتون جای تبلیغ ذکر نشده) جا این تبلیغ عوض کرده فکر کنم گوشه های بالا خیلی بهتر باشه تا روی کلید ارسال پاسخ فوری ! حالا بماند که حالت پیشرفته دیگه نداریم !!

بازم می گم ممنون میشیم اگه تغییر جا پیدا کنه

با تشکر !

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

در مورد همکاری باید بگم بنده هم مایلم هرگونه کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم .. همونطور که الان دارم انجام میدم!
    پیشنهادم اینه که دوباره مجله رو راه بندازیم ... یه مجله ی گرافیکی ولی در حوزه ی برنامه نویسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

1. هزینه فایروال (در صورت بروز حملات Dos Atack و ...) هر 24 ساعت 120 دلار.

30*120
    با دلار 2 هزار تومنی
    میشه 7200000

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

بچه ها زیاد سخت می گیرید من نرم افزار adguard نصب کردم دیگه تبلیغات دیده نمیشه شما هم همین کارو انجام بدید تا جناب کرامتی هم مخارج سایتو تامین کنه.

محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول نوشته شده توسط Veteran مشاهده تاپیک

30*120
    با دلار 2 هزار تومنی
    میشه 7200000
    فایروال همیشه وصل نیست. بنابر درخواست و مواقع مورد نیاز وصل میشه.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران

show image & javascript مرورگر خود را غیر فعال کنید.

نمی دونم این پشینهادم می تونه عملی بشه یا نه ولی ترجیح می دم بیان کنم

میشه این کارو کرد که یه قسمت جدا واسه تبلیغات طراحی بشه افرادی که مایل هستند به سایت کمک کنند ، داوطبانه روی اون لینک ها کلیک کنند ؛ یه چیزی مثل سایت های کلیکی ، منتهی اینجا کسی که کلیک می کنه انتظار پول نداشته باشه ..
    یه عده دیگه هم می تونن با حمایت مادی اشون حامی سایت بشن که بالا دوستان بهش اشاره کردن ، متنهی در صورتی که سایت پشرفت کرد و مزایایی برای کاربران در نظر گرفت این کاربران در اولویت باشند

محل زندگی
    کرج، گلشهر

کسانی که نمی خواهند تبلیغات را ببینند می توانند پلاگین AdBlock Plus را روی فایرفاکس نصب کنند و تبلیغات مورد نظر را بلوک کنند.

با تشکر از این که بالاخره جواب بنده رو دادید.
    بنده و سایر دوستان اگر از دستمون بر بیاد وقت می گذاریم. البته با تناسب وقت آزاد خودمون. دوستان زیادی دیگه نیستند که این کار رو کنند ولی بهتر از هیچیه.
    (البته داستان مدیریت و این چیزا نیاز به توضیح داره، اگر در این باره بجث بشه)

جناب کرامتی:
    هیچ کس از کسی طلب نداره. همه دلمون داره می سوزه. این نبودن شما برای پاسخ خیلی مطالب حاشیه ای می سازه. خود من برای اولین باره موفق شدم با شما صحبت کنم. هرگز پیام خصوصی هم ندادم. اما اگر صلاح می بینید یک فکری کنید.
    الان نصف سایت فکر می کنند که شکاف بزرگی بین مدیران و مالکین این سایت وجود داره. خیلی ها فکر می کنند که شما و سایر مالکین و ذی نفع ها فقط به فکر خودید. من هم روش!
    قصد من بی ادبی نیست که مایه اش یه اخراج ساده هست! می خوام بدونید که سایت چی داره می شه.
    چند وقت قبل هم چند تا پست زدم که ..

چه می شود کرد؟
    اول باید دید می خواهیم چه بشود..

چند وقت پیش چند تا از دوستان هم پیشنهاد هایی داشتند که عملی نشد.
    نمی دونم!
    دلم می گیره از این که برنامه نویس هامون از این سایت می رن. آقایان کشاورز، SAASTN، Felony و ... عملا انگیزه ای ندارند.
    پیشنهاد می کنم که یک جلسه ای نظر سنجی ای چیزی برگزار کنید، نتایجش رو پایلوت کنید ببینیم چی می شه.
    اگر لازمه به مدیران و کاربران فعال امتیازاتی اعطا بشه، انگیزه داده بشه، سایت رو غلطک بیفته. گروه های همفکری برای پروژه ها و درامد های اشتراکی ایجاد بشه، سهمی از اون هم بالطبع به سایت می رسه. شاید اصلا بشه پروژه هایی در سطوح ملی انجام بشه، هماهنگی و لینک می خواد که شما خودتون این کاره اید.
    با حرف زدن و همفکری و مشورت و جلسه و این داستان ها کار یه تکونی می خوره. اگر قرار گذاشته شده کارهایی انجام شه، اون کار ها زمان بندی بشه، با مسوول مرتبط در تاپیکی اعلام بشه، روند کارها قدم به قدم انجام شه. سنگ بزرگ نشه علامت نزدن.

من خودم هر چی بلدم از همین دوستان گله؛ البته چیز زیادی هم بلد نیستم، در حد توان و وقتم لاگین می کنم، دوستان زیادی هم هستند که بی منت کمک می کنند. اما به دلیل بی برنامگی و بی انگیزگی هدر می رند. با هم کل کل می کنند، هکر بازی راه می ندازن و ...

در بدترین حالت ممکن، اون تیلیغ نباید حذف شه، ولی بشه یک تبلیغ مرتبط با جای خوب...
    فکری بشه که بتونیم عملیش کنیم. کاربران رو هم کنار خود ببینید،
    این کمرنگی شما خیلی کارها رو بد تر می کنه...

نرم افزار پخش مویرگی

محل زندگی
    کرج، گلشهر

این نبودن شما برای پاسخ خیلی مطالب حاشیه ای می سازه
    من همیشه بودم و هستم. اما تنها کاری که به صورت عمده انجام میدم نگهداری سرور و اندیشیدن تمهیداتی است که بتونم همچنان این جامعه رو زنده و پا بر جا نگهدارم، بیشتر از این هم انرژی ای برام باقی نمی مونه.
    این جا اسمش جامعه است. جامعه رو هم اعضایش تشکیل میده، نه رهبرش.
    روز اول میدونید سایت برنامه نویس چطوری جان گرفت و به اینجا رسید؟ یک سری ایده شخصا گذاشتم وسط، یک عده هم خوششان اومد. اون ایده به اشتراک گذاری دانش بود. این قضیه باعث شد تعداد اعضای سایت از 8 نفر به 20 نفر، سپس به 80 نفر، و بعد از یک سال به 2000 نفر برسه. اون موقع ها (سال 81) مونده بودیم چطوری اون همه جمعیت (2000 نفر!) رو مدیریت کنیم. اما جواب خود به خود نمود کرد: با همکاری خود اعضای سایت. هر کس مسئولیت یک کاری رو بعهده گرفت. این جریان هم تا سال ها ادامه پیدا کرد. اون زمان ما از کسی درخواست همکاری نکردیم، اعلامیه نزدیم که تو رو خدا بیایید هر کس کاری را بعهده بگیره، افراد خودشون خواستند و همکاری کردند. از اون جور افراد خیلی وقته کم شده. افراد بیشتر به فکر خودشون هستند تا دیگران. طرف میاد دنبال جوابش و تا جواب گرفت میره دنبال کارش. مقداری معرفت لازمه. این روزها هیچ کس پیدا میشه به شما 100 گرم پنیر مجانی بده؟! ما اینجا از کسی پول نخواستیم. داره 12 سال میشه که همین روال رو ادامه دادیم. اما خود افرادی که بهشون اشاره شد چی؟ یک جو معرفت تو وجود افراد باشه با خودش نباید فکر کنه اگر من از اینجا خیر دیدم، یک خیری هم به دیگران برسونم؟ اون آدم پول نداده برای دریافت کمک فنی. میتونه خودش هم همین جوری جبران کنه. با کمک به دیگران. از 220.000 نفر جمعیت اینجا قطعا چند نفر پیدا میشن که به دانشی که همین آدم داره نیاز داشته باشند. وقتی دریغ کنه، جریان میشه مثل الان. وقتی درک و معرفت باشه، میشه مثل سابق (جریانی که تا سال 86 بود).

اگر قراره حرکتی اینجا صورت بگیره از من انتظار معجزه نداشته باشید، من خدا یا پیامبر نیستم، یک آدمم مثل شما. خودتون یک فکری به حال خودتون بکنید. وقتی به یک اجماع نظر با دیگر کسانی که مایل به همکاری هستند رسیدید به من اطلاع بدید، من قول میدم امکاناتش رو برایتان فراهم کنم.

من 11 ساله برای خدمت به کسانی مثل من خودم که از همه طرف به هر دلیل تحریم هستند و از دسترسی به منافع مفید محروم هستند از عمر و درآمدم مایه گذاشتم، تا روزی هم که بتونم اینجا رو نگه میدارم. خیلی ها بودند که از عضویت از اینجا به خیلی جاها رسیدند. اسامی همه شان را یادمه. اما اونها الان کجا هستند؟

شماها شروع کنید، یا علی بگید، ایده بدید، پیگیر باشید، حمایت کردنش هم از من. بعد یک مدت هم غیب تون نزنه.

خود من برای اولین باره موفق شدم با شما صحبت کنم. هرگز پیام خصوصی هم ندادم.
    حرف نزدن بزرگترین ظلمیه که یک نفر میتونه به خودش و دیگران بکنه. اگر حرف ها زودتر مطرح می شد شاید الان اوضاع خیلی زودتر از این حرفها فرق کرده بود.

قصد من بی ادبی نیست که مایه اش یه اخراج ساده هست!
    بنده دچار هیچ گونه جنونی نیستم که کاربری رو که 5 ساله تو این سایت عضوه و 2498 پست داره رو اخراج کنم. وقتی یک نفر با این اوصاف انتقادی کرد گوش میدم و جواب میدم. از اون تعداد پست 10% اش هم کمک به دیگران بوده باشه دعای خیر مخاطبین پاسخ ها و نظر خداوند پشتوانه شماست. لازم نیست آدم حتما پول تو جیب کسی بگذاره که کمک و کار خیر حساب شود. همین پاسخ ها زندگی خیلی ها رو عوض میکنه. وقتی طرف با حل شدن یک مشکل از مخمصه و فشاری که کارفرما بهش به خاطر وجود مشکل وارد میشه رها میشه حتی اگر یادش نباشه بیاد و تشکر کنه ثوابش براتون منظور میشه.

چند وقت پیش چند تا از دوستان هم پیشنهاد هایی داشتند که عملی نشد.
    دوستانی که پیشنهاد دادند آیا پیگیر درخواست شان شدند و عملی نشد؟!
    چند نفر از اعضا درخواست ایجاد بخش Firebird را داشتند، طرف به آقای صادقیان، به من و ... پیام خصوصی داد. این احتمال زیاده که پست طرف زیر تعداد زیادی از پست ها که هر روز اضافه میشه دفن بشه. طرف مصر بود، پیگیر بود، بعد از یک هفته درخواستش عملی شد. یک نفر دیگه پیدا شد گفت حاضره مدیریت اون بخش رو بعهده بگیره، بررسی شد، ایشان همون روز مدیر بخش مذکور شد. اینها معنی خاصی نداره؟
    اگر لازمه به مدیران و کاربران فعال امتیازاتی اعطا بشه، انگیزه داده بشه، سایت رو غلطک بیفته. گروه های همفکری برای پروژه ها و درامد های اشتراکی ایجاد بشه، سهمی از اون هم بالطبع به سایت می رسه. شاید اصلا بشه پروژه هایی در سطوح ملی انجام بشه، هماهنگی و لینک می خواد که شما خودتون این کاره اید.
    عرض کردم. از شما حرکت، از ما حمایت.

با حرف زدن و همفکری و مشورت و جلسه و این داستان ها کار یه تکونی می خوره. اگر قرار گذاشته شده کارهایی انجام شه، اون کار ها زمان بندی بشه، با مسوول مرتبط در تاپیکی اعلام بشه، روند کارها قدم به قدم انجام شه.
    اون قدیم که اشاره کردم جریان کار همین جوری بود. مدیرها هماهنگ میکردند، جلسات ماهیانه میگذاشتیم، همفکری میکردیم و اجرا میشد، ماه بعد هر کس گزارش پیشرفت میداد. فیلم های جلسات اون زمان رو هنوز تو آرشیوم دارم.

اگر برای جلسات نیاز به مکان بود با من هماهنگ کنید. محیط آموزشگاه و خودم در خدمت شماست. خودم هم در جلسات شرکت خواهم کرد. 5 روز اول هفته تا قبل از ساعت 4 می توانید روی فضای آموزشگاه برای حلسات حساب کنید.

این کمرنگی شما خیلی کارها رو بد تر می کنه
    من روزی بیش از 20 بار سایت رو باز میکنم. اما وفتی حرکت و خبری نیست بعد از 5 دقیقه و حداکثر چند تا پاسخ دادن، برمیگردم سرکار خودم. اگر حرکتی باشه من هم تحریک می شم، خبری نباشه، نتیجه سکونه. مثل این چند سال.

پ.ن: جهت بهتر دیده شدن این تاپیک و مشارکت دیگر افراد در امور، این تاپیک به اعلان تبدیل شد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

عرض کردم. از شما حرکت، از ما حمایت.
    مدیریت متاسفانه تبدیل شده به یک وسیله برای قدرت نمایی و دفع مخالف تو سایت ، تالارهایی وجود دارن که اگر پروفایل مدیرانشون رو نگاه کنید متاسفانه حالا حالاها حتی وارد سایت هم نمیشن...
    چه برسد به مدیریت...
    واقعا" متاسفم این رو میگم ، بعضی تالارها دارای مدیرانی هستن که از لحاظ علمی صلاحیت مدیریت اون تالار رو ندارن

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

دقیقا با NimaNT موافقم بارها دیده شده اعضای تازه وارد جواب فنی به مدیری دادن در عوض مدیر تالار جهت ضایع نشدن پست کاربر را حذف و تاپیک را قفل کرده جناب کرامتی خیلی از ماها مایل نیستم نام ببرم جواب فنی به طرف دادیم مدیرا با هم ریختن سر مون البته الان دیگه اون مدیرا تو سایت نمی یان و یا اینکه کسی بی احترامی می کنه به اعضای سایت ،مدیر در پست بعدی مطلب میزاره و پست کاربری که بد بیراه میگه را حذف نمی کنه به هر حال اگر کسی تخصصی در زمینه ای رو نداره اگر هم پیشنهاد مدیریت تالاری رو بهش میدن خود طرف نبایستی قبول کنه و بعضی تالار ها مدیراشون 2 یا 3 ساله لاگین نکردن دوست ندارن باید خودشون خداحافظی کنن و گرنه شما باهاشون خداحافظی کنین.

محل زندگی
    کرج، گلشهر

جناب کرامتی خیلی از ماها مایل نیستم نام ببرم جواب فنی به طرف دادیم مدیرا با هم ریختن سر مون
    خود من برای اولین باره موفق شدم با شما صحبت کنم. هرگز پیام خصوصی هم ندادم.
    شما در این باره به من چیزی گفتید و من رسیدگی نکردم؟

حرف نزدن بزرگترین ظلمیه که یک نفر میتونه به خودش و دیگران بکنه. اگر حرف ها زودتر مطرح می شد شاید الان اوضاع خیلی زودتر از این حرفها فرق کرده بود.
    مدیرهای غیرفعال رو گزارش بدید، ترجیحا یک نفر رو هم به جایش پیشنهاد بدید. حتی باهاش مذاکره کنید. همه کارها رو که من نباید انجام بدم. اینطور هم نیست که من فقط اینگونه درخواست ها رو از دیگر مدیران بشنوم و یا کسی خودش درخواست بده. هر کسی دلش به حال این جامعه میسورزه میتونه این کار رو انجام بده.

محل زندگی
    کرج، گلشهر

چه شد، بقیه کجا هستند؟

کاربر دائمی آواتار sohil_ww
    محل زندگی
    هر جا شادی باشه

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    چه شد، بقیه کجا هستند؟
    در رابطه با صحبت شما 1 پیام خصوصی برای شما ارسال کردم
    اگه با نظر بنده در اون پیام موافق بودید من حاضر هستم به شخصه با افراد ذکر شده صحبت کنم !

با تشکر

کاربر دائمی آواتار عقاب سیاه
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    تعداد کاربران 220,180

تعداد کاربران فعال 2,737

من اطلاعات زیادی ندارم واسه همکاری اما آماده همیاری ام اونم 24 ساعته
    چون هرچیزی که از برنامه نویسی بلدم از این سایت هست

کاربر دائمی آواتار سعید صابری
    محل زندگی
    برازجان

به نظر من بی انصافی در حق "صاحبان سایت" است داریم از امکانات سایت مجانی استفاده می کنیم و... . خداییش من یک بار پیام خصوصی دادم به جناب کرامتی فکر کنم 1-2 ساعت بعد پیگیری کردند
    بیش از 50% مشکلات سایت به خاطر خودمان(ما کاربران)است فرار مغزها! مطمئنن به خاطر این موضوعات پیش پا افتاده نیست.مدیران هم مشکل خودمون است تا قبل از مدیریت که یک ساعت هم از سایت خارج نمیشیم ولی بعد از اینکه مدیر بخش زیر اسم ظاهر شد دیگه برعکس میشه و هفته ای یک ساعت هم سر نمیزنیم. کار مدیران مثل "کشاورزها که هندوانه می کارند و وقتی به سود مورد نظرشون رسیده اند بقیه حاصل رها می کنند" است.

به خاطر گیر دادن آقای عباسی به کلمه "کشاورزها" :تاکید می کنم منظور بنده آقای مهندس کشاورز نیست.
    آخرین ویرایش به وسیله سعید صابری : پنج شنبه 10 مرداد 1392 در 04:48 صبح دلیل: رفع سوء تفاهم

درود به همه .
    به نظر من بی انصافی در حق "صاحبان سایت" است داریم از امکانات سایت مجانی استفاده می کنیم و... .
    موافقم .
    مدیران هم مشکل خودمون است تا قبل از مدیریت که یک ساعت هم از سایت خارج نمیشیم ولی بعد از اینکه مدیر بخش زیر اسم ظاهر شد دیگه برعکس میشه و هفته ای یک ساعت هم سر نمیزنیم.
    این که شما میگی هفته ای 1 بار ، شاید به ابن خاطر باشه که مدیر ها میتونن به صورت مخفی وارد سایت بشن و اسمشون توی لیست کاربران آنلاین نیست و هروقت پستی بدن یا پستی حذف کنن شما فکر میکنید اونا بالاخره امدن به سایت ،

* ویرایش شد
    آخرین ویرایش به وسیله بهروز عباسی : پنج شنبه 10 مرداد 1392 در 13:58 عصر دلیل: رفع سوء تفاهم

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. استخدام طراح وب سایت و برنامه نویس
    نوشته شده توسط 13661366 در بخش آگهی های استخدام
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 10 فروردین 1390, 11:00 صبح
  2. لزوم فراگیری طراحی سایت برای برنامه نویس وب
    نوشته شده توسط FM.ALPACHINO در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 24 آبان 1389, 13:49 عصر
  3. لزوم فراگیری طراحی طراحی سایت برای برنامه نویس وب
    نوشته شده توسط FM.ALPACHINO در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 23 آبان 1389, 21:21 عصر
  4. قرار عمومی اعضای سایت "برنامه نویس" در نمایشگاه الکامپ 2010
    نوشته شده توسط Behrouz_Rad در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 108
    آخرین پست: یک شنبه 16 آبان 1389, 23:34 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید