نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: آموزش نوشتن وب پارت سیلورلایت به همراه نحوه استفاده از linq در سیلور لایت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آموزش نوشتن وب پارت سیلورلایت به همراه نحوه استفاده از linq در سیلور لایت

سلام کسی اگر مقاله ای در این زمینه داره بزاره ممنون میشم.اگر آموزشی هم بزارید ناراحت نمیشیم!!
    آخرین ویرایش به وسیله mohsenashkboos : یک شنبه 13 مرداد 1392 در 14:00 عصر

کاربر تازه وارد آواتار feri10
    محل زندگی
    في الارض

نقل قول: آموزش نوشتن وب پارت سیلورلایت به همراه نحوه استفاده از linq در سیلور لایت

سلام.
    آقای وحید نصیری مطالب بسیار خوبی دارند حدود 20 تا 30 فایلی هست حجمش یکم زیاده نمی تونم براتون میل کنم جستجو کنید راحت پیداش میکنید خیلی کامل و مفیده و همراه با مثال هم هست.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آموزش نوشتن وب پارت سیلورلایت به همراه نحوه استفاده از linq در سیلور لایت

میشه لینکشو بزارید ممنون میشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

آقای feri من وب پارتی نوشتم الان که پابلیش میکنم تو شیرپوینت،فعالشم میکنم.بعد که میخوام به مکانی اونو اضافه کنم خطای زیر رو میده :

امکان بارگذاری مجموعه گروه وجود ندارد. تهیه کننده مجموعه گروه، یک استثنا را در حین تلاش برای تهیه مجموعه های کاربری برای مجموعه گروههای تعیین شده، ایجاد می نماید.

محل زندگی
    في الارض

میشه لینکشو بزارید ممنون میشم
    این لینک دانلود
    http://csebook.ir/persian-ebook/webd...%87%D8%A7.html
    امکان بارگذاری مجموعه گروه وجود ندارد. تهیه کننده مجموعه گروه، یک استثنا را در حین تلاش برای تهیه مجموعه های کاربری برای مجموعه گروههای تعیین شده، ایجاد می نماید.
    زبان شیرپوینت را به انگلیسی تغییر بدید اون وقت Error را بفرستید این جوری من که متوجه نشدم منظورش چیه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این خطا رو میده : Unable to load assembly group. The user assembly group provider threw an exception while trying to provide user assemblies for the specified assembly group.

محل زندگی
    في الارض

این خطا باز هم مربوط میشه به پروژه های Sandbox Solution، نمی دونم چه اصراریه که از این نوع استفاده کنید ولی به هر حال فعلا من که روشی برای رفع این مشکل پیدا نکردم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

باور کنید sandbox نیست من وب پارت رو بر روی فارم ساختم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط feri10 مشاهده تاپیک
    این خطا باز هم مربوط میشه به پروژه های Sandbox Solution، نمی دونم چه اصراریه که از این نوع استفاده کنید ولی به هر حال فعلا من که روشی برای رفع این مشکل پیدا نکردم.
    اضافه کنم من تو پروژم از linq برای کار با لیستهام خطایی در پروژه هم وجود ندارد.استفاده میکنم.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 23
    آخرین پست: جمعه 04 مرداد 1398, 12:41 عصر
  2. آموزش نوشتن DLL
    نوشته شده توسط amin_deltang در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 03 تیر 1386, 07:16 صبح
  3. آموزش نحوه استفاده از ُSQL SERVER در delphi !
    نوشته شده توسط ghaem در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 14 آذر 1384, 18:37 عصر
  4. آموزش نوشتن توابع در php
    نوشته شده توسط رها در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 04 شهریور 1383, 13:59 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید