نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: یک سوال خیلی مهم در فلش !!

یک سوال خیلی مهم در فلش !!

سلام
    دوستان من یک سوال دارم و اون اینه که آیا کدی که با اکشن اسکریپت 1 نوشته شده را وقتی با اکش اسکریپت 2 بنویسیم مشکلی به وجود میاد من یک کد دارم که با ورژن 1 نوشته شده و به راحتی اجرا میشه اما وقتی این کد را در فلش 8 مینویسم اجرا نمیشه کد اینه :

onClipEvent (load) {
    startDrag(mouse1,true);
    Mouse.hide();
    }

میشه راهنمایی کنید ؟

Cool تنظیمات پابلیش رو عوض کن

سلام - دوست عزیز باید تنظیمات پابلیش رو از ورژن 2 پلیر به ورژن 1 تغییر بدی و بعد F12 بزنی.

یعنی چجوری ؟ من تازه کار هستم میشه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار behzad_gh
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    از منوی File>Publish Settings رو انتخاب کن
    در پنجره ظاهر شده در قسمت flash از لیست گشودنی ActionScript Version گزینه ActionScript 1 رو انتخاب کن و دکمه OK رو می‌زنی . حالا دوباره پروژه رو Publish می‌کنی.

Cool

همین که دوست خوبمون - بهزاد - گفت.
    نمیدونستم تازه کارید - و گرنه بیشتر توضیح میدادم. تشکر از توجه شما.

سلام مشکل از اکشن اسکریپت نبود من فلش پلیر رو از 8 به 6 تغییر دادم در قسمت پابلیش و مشکل حل شد !!!! از لطف همه شما ممنونم

من یک سری کیت های آموزشی فلش همراه با سورس آن دارم که خیلی جالبه اگه بشه میخوام یک تاپیک ایجاد کنم و تمامشو همراه با آموزش برای شما دوستان عزیز قرار بدم

Cool مرسی

خواهش میکنم- اگه همون اول گفته بودید که فایلی که داشتید Fla با ورژن 6 یا 7 فلش ایجاد شده بهتون میگفتم ... - به هر حال تشکر از توجه شما - کیت ها رو بذار عزیز تا همه استفاده کنند.

فقط من یک سوال دیگر دارم این فایلها که با فلش 6 یا 7 هست رو وقتی تو 8 مینویسی و پابلیش آن را فلش 6 قرار میدیم آیا در فلش 8 یا بالاتر اجرا میشه یا نه و اگر در کنار این کدها کدهایی از فلش 8 به کار ببریم مشکلی ایجاد نمیشود

محل زندگی
    تهران
    سلام
    وقتی شما پابلیش رو رو فلش ۶ یا ۷ قرار می‌دهی نمی‌تونی از امکانات فلش ۸ مانند فیلترهای مختلفی که جدید اضافه شده است و هر چیز دیگری که مربوط به فلش ۸ باشد استفاده کنی و فایل شما با فلش پلیر ۶ یا ۷ هم قابل اجراست .

نه دوست عزیز من با فلش 8 تست کردم اجرا میشه

محل زندگی
    تهران
    می‌شه بگید چی با فلش ۸ اجرا می‌شه؟

Cool مسلمه که اجرا میشه!

شما اگه کدی رو با ورژن بالای فلش مثل 8 نوشته و پابلیش میکنید ( با هر ورژنی ) قطعا اجرا میشه - چون روی کامپیوترتون شما پلیر 8 رو دارید - پس تمام آنچه که پلیرهای قبلی داشتند رو الان دارید + قابلیت اجرای بعضی اسکریپت جدید FLASh 2 که به تازگی توسعه یافته اند.

سلام
    پسرم تو میتونی از این دستور استفاده کنی و دیگه نیاز به تغییر flash نباشه.
    روی فریم اول اکشن ها را وارد میکنی.
    Mouse.hide();
    stop();
    _root.onEnterframe=function()
    {startDrag(_root.m1};

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •