نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چرا در ویژوال استدیو 2012 نمی توان به بانکی که توسط تنظیمات لاگین می توان درست کرد دسترسی داشت؟

چرا در ویژوال استدیو 2012 نمی توان به بانکی که توسط تنظیمات لاگین می توان درست کرد دسترسی داشت؟

سلام وقت به خیر
    من پروژه ای رو شروع کردم که می خوام تشیکل بانک بدم . ویژوال استدیو 2012 رو نضب کردم و بعد به لاگین رفتم و گزینه administer website رو زدم . تو قسمت security که می رم ارور می ده و دیگر نمی توانم کار کنم . پیامی هم که می ده این است :
    There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: Unable to connect to SQL Server database.
    نمی دونم مشکلش چیه؟

نقل قول: چرا در ویژوال استدیو 2012 نمی توان به بانکی که توسط تنظیمات لاگین می توان درست کرد دسترسی د

کسی نمی دونه جواب سوال بنده چیه؟

امروز رفتم و ویژوال استدیو 2010 رو نصب کردم . در 2010 می توان لاگین و membership رو ساخت و ارور نمی ده و یه بانک داخل app-data می سازه و مشکلی نداره.

دوباره رفتم ویژوال استدیو 2012 رو نصب کردم که قسمت securty از membership کار نمی کنه.
    ضمنا موقع نصب چند تا فایل رو هم نتونست بخونه و rety زد و من برای ادامه نصب دانلود از اینترنت رو زدم.
    نمی دونم مشکل چیه ؟ در صورتی که همین ویژوال استدیو رو روی یک لب تاپ دیگر نصب کردم و مشکل حل شد .
    اگه کسی میت ونه راهنمایی کنه لطفا.
    البته داخل ویژوال استدیو بقیه موارد خیلی خوب کار می کنه اما این مورد لاگین و تشکیل بانک کار نمی کنه

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

نقل قول: چرا در ویژوال استدیو 2012 نمی توان به بانکی که توسط تنظیمات لاگین می توان درست کرد دسترسی د

ديتابيس attach كردي تو محيط sql server?

تاپیک های مشابه

1. سوال: فعال کردن آفلاین blend در ویژوال استدیو 2012
    نوشته شده توسط کاربر مبتدی در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 01 بهمن 1391, 23:22 عصر
  2. سوال: چرا نمیتونم ویژوال استدیو نصب کنم
    نوشته شده توسط sajjad_india در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 20 دی 1391, 18:56 عصر
  3. کنترلهای جدید ویژوال استدیو 2012
    نوشته شده توسط mohammadjp در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 18 مهر 1391, 11:13 صبح
  4. خبر: ویرایش کننده رنگ ویژوال استدیو 2012
    نوشته شده توسط arman_Delta2002 در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 21 شهریور 1391, 10:47 صبح
  5. Windows Service توی ویژوال استدیو 2012 چیه ؟
    نوشته شده توسط Veteran در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 19 مرداد 1391, 01:56 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •