صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 125 از 125

نام تاپیک: الگوریتم فشرده سازی

نقل قول: الگوریتم فشرده سازی

از اخرین ارسالی در این تاپیک زمان زیادی می گذره ، میخوام بدونم که اخرین دستاوردهای الگوریتم فشرده سازی چی بوده ؟ الان به صورت علمی یک فایل رو صرف از نظر اینکه چه نوع فایلی هست تا چه میزان می تونن فشرده کنن ؟!

چون این تاپیک قدیمی است احتمال اینکه دوستانی که توش فعالیت میکردند اینجا نباشند وجود دارد برای همین پیشنهاد میدم خودتون یک سرچی بزنید تا بقیه دوستان هم بیان!

مخصوصا شما آخرین دستاوردهای الگوریتم فشرده سازی را بخواهید بهتر است در سایتهای علمی جستجو کنید مانند IEEE , Sience Direct و غیره چون الگوریتمها معمولا اولین بار بصورت مقاله در همچین جاهایی معرفی میشوند و بعد توسط افراد و شرکتهای مختلف پیاده سازی و به عموم ارائه میشوند
    برای همین اگه دنبال جدیدترین الگوریتمها باشید بیشتر دنبال مقاله های علمی باشید نه دنبال نرم افزارهای فشرده ساز
    در کل این نظر من بود

کاربر دائمی آواتار darknes666
    محل زندگی
    دونستنش فایده ای نداره

نقل قول نوشته شده توسط بیتا حکمت مشاهده تاپیک
    از اخرین ارسالی در این تاپیک زمان زیادی می گذره ، میخوام بدونم که اخرین دستاوردهای الگوریتم فشرده سازی چی بوده ؟ الان به صورت علمی یک فایل رو صرف از نظر اینکه چه نوع فایلی هست تا چه میزان می تونن فشرده کنن ؟!
    خوب حالا که میپرسین بد نیست یه سری توضیحات برای دوستانم بدیم.
    به خاطر همین من یه تاپیک دیگه زدم که هدفش آموزش هست.البته میشد اینجا هم گفت ولی این تاپیک خیلی طولانی شده و ترجیح دادم تاپیک جدید بزنم.اینم لینک:

https://barnamenevis.org/showthread.p...46#post2234946
    آخرین ویرایش به وسیله darknes666 : چهارشنبه 10 تیر 1394 در 04:14 صبح

دیشب که خیلی فکر کردم دیدم کار این آقا ممکنه!!
    البته به شرطی که تمام فایل های ممکن رو هر دو طرف بصورت ذخیره داشته باشند و فشرده سازی اون بشه آدرس اون!!!!
    ممکنه به نظر راه بی خودی بیاد ولی برای مکالمات رمزی خیلی خوب جواب می ده.
    توابع تبدیل تاریخ با دقت 5000 سال
    پذیرش پروژه، کامپوننت، آموزش برنامه نویسی (دلفی، اس کیو ال، ..) -> 09123780840

دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

نرم افزار پخش مویرگی

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول نوشته شده توسط You-See مشاهده تاپیک
    دیشب که خیلی فکر کردم دیدم کار این آقا ممکنه!!
    البته به شرطی که تمام فایل های ممکن رو هر دو طرف بصورت ذخیره داشته باشند و فشرده سازی اون بشه آدرس اون!!!!
    ممکنه به نظر راه بی خودی بیاد ولی برای مکالمات رمزی خیلی خوب جواب می ده.
    آفرین.xD به اختراع شما میگن: https://en.wikipedia.org/wiki/Codebook

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •