نقل قول نوشته شده توسط abasfar مشاهده تاپیک
با تمام احترام ، شرمنده که این و میگم
شما برنامتون رو نفروختید شما برنامه نویسان رو فروختید(البته حالا شما خوبید که پول گرفتید بعضی ها هستش نوشتند مثلا هاست بخرید طراحی وب سایت به صورت رایگان از ما)
من تو موقعیت شما بودم!
مجبور نیستم که با 200 تومن برنامه رو بفروشم نه نه ! هرچه قدر هم بی پول باشم با 200 تومان یک برنامه واسه یک سازمان نمینویسم! با اینکارم شاید پروژه رو من نگیرم اما حداقل یک کاری خوبی کردم بازار برنامه نویسان رو خراب نکردم ! دفعه بعدی که یک برنامه نویس دیگه اینکار رو انجام میده پروژه من میگیریم

یک نکته دیگه ای هم هست شما قیمت رو خوب بگو اما همراهش نرم افزارت رو خوب توضیح بده به جان خودنم 100% میگیری

اما اگر به جای شما بودم یک کار دیگه هم میتونستم بکنم
یک نرم افزار رو به صورت عمومی مینوشتم بعدش بدون ذکر نام موسسه که بهش فروختم در لوگو ی برنامه ، به معرفی کامل نرم افزار و معرفی وب سایتهای خرید نرم افزار(یعنی تبلیغات در خودد نرم افزار) وارد بازار میکردم
حال این نرم افزار رو به قیمت بالای 400 تومان بدون پشتیبانی و با پشتیبانی کمش 60% قیمت فروش به عموم میدادم

ببینید این و کلی میگم ما باید یک قیمت حداقل واسه نرم افزار بزاریم (شما وقتی سوار تاکسی بشین یک قیمت حداقل داریم مثلا کمتر از 500 نداریم حال 100 متر بری یا 300 متری بری فرقی نداره بلخره سوار شدی)

samad1987 ببخشید
خب دوست عزیز من از این برنامه تا کنون ۴ نسخه فروختم و اصلا هم پشیمون نیستم البته ناگفته نمونه اون مبلغ ۲۰۰ مال اولین فروش بود که همون باعث تبلیغ و پیدا شدن ۳ مشتری دیگه شد.. من هم با حرف شما کاملا موافقم.. بایستی یه مبلغ پایه وجود داشته باشه