نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: آموزش ویدئویی یک پروژه سی شارپ از ابتدا تا انتها

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

آموزش ویدئویی یک پروژه سی شارپ از ابتدا تا انتها

به نام خداوند بخشنده مهربان
    سلام دوستان.
    حدود 3 سالی میشه که از حضورم در سایت و تالار سی شارپ میگذره. در این مدت شاهد این بودم که دوستان خیلی زیادی وجود دارند که علاقه مند به یادگیری در زمینه زبان قدرتمند #C هستند ولی متاسفانه به دلایل زیادی از جمله : نبود منبع مناسب، وضع مالی نه چندان مناسب برای حضور در کلاس ها ، فرصت نداشتن یا دور بودن محل زندگی از مراکز آموزشی و ... امکان یادگیری رو نداشتن.
    امروز قصد این رو دارم که آموزش گام به گام و کامل یک پروژه سی شارپ رو بصورت ویدئویی (به همراه صوت) رو در 16 جلسه برای شما دوستان به مرور بر روی سایت قرار بدم.(هر هفته سعی میکنم 2 ویدئو رو قرار بدم).
    در این آموزش که در 16 ویدئو تولید شده من یک نرم افزار آزمون گیر ساده رو برای شما پیاده سازی کردم. شما در این آموزش ها یاد خواهید گرفت که چطور یک پروژه رو از ابتدا شروع و تا پایان ادامه دهید.
    این آموزش ها، کاربران مبتدی تا متوسط رو مخاطبان اصلی خودش قرار میده ولی در بعضی ویدئوها از جمله ویدئوهای مربوط به عملیات Backup & Restore برای پروژه مطالبی خدمت شما عرضه خواهد شد که تا به امروز در هیچ آموزشی بنده اون مطالب رو ندیدم و سعی شده از روش هایی استفاده بشه که بتونید دیتابیس های سنگین و در حد چند گیگابایت رو براحتی ازشون پشتیبان تهیه یا بازگردانی کنید بدون اینکه دغدغه قفل شدن یا هنگ کردن نرم افزارها رو داشته باشید.
    سعی شده آموزش ها بسیار ساده و روان توضیح داده بشه ولی در عین حال از روش های قدرتمند و مناسبی استفاده بشه.
    سعی کردم که مطالب متنوعی رو در آموزش ها بیان کنم و تا جایی که امکان داشته تلاش شده با روش های مختلف و اصولی در برنامه نویسی و کدنویسی آشنا بشید.
    در این آموزش ها، از سبک برنامه نویسی Stored Procedure ها استفاده شده تا دوستان یکی از بهترین، سریعترین و امن ترین روش ها رو یاد بگیرند.
    در این بخش بعضی از امکاناتی رو که در این ویدئوهای آموزشی براتون تهیه کردم رو ذکر میکنم :
    1. عملیات پایه : شامل ثبت، حذف، ویرایش و کلا مدیریت کردن یک موجودیت
    2. طراحی فرم لاگین و تعیین اینکه آیا کاربر معمولی لاگین میکنه یا که یک مدیر لاگین میکنه.
    3. طراحی یک فرم لوگو برای پروژه
    4. پیاده سازی فرم برگزاری آزمون (نکات بسیار زیادی رو در این فرم یاد خواهید گرفت).
    5. یادگیری کار با تابع Random برای تولید اعداد تصادفی غیر تکراری جهت تولید سوالات تصادفی غیر تکراری
    6. ایجاد یک فرم برای عملیات Backup & Restore بر روی دیتابیس های سنگین با قابلیت توقف عملیات پشتیبان گیری در حین انجام عملیات.
    7. بخش گزارشات پروژه که از نرم افزار فوق العاده کاربردی StimulSoft در این آموزش استفاده میشه. شما یاد خواهید گرفت که چطور از یک دیتاتیبل یا ارسال همزمان چندین دیتاتیبل بتونید استفاده کنید و همچنین یاد خواهید گرفت که چطور بدون اینکه نیازی به نصب این گزارش گیر در سیستم مقصد (سیستم مشتری) باشه اون رو بر روی سیستم مقصد اجرا کنید.
    8. تولید یک فایل راهنما برای پروژه با استفاده از نرم افزار قدرتمند WinCHM .
    9. و در پایان بصورت کامل یاد خواهید گرفت که چطور نرم افزاری رو که ساختید بصورت تحت شبکه در بیارید و اونو بتونید در یک محیط چند سیستمی اجرا و استفاده کنید. نکات ریزی که در بحث شبکه کردن ممکنه پیش بیاد رو یاد خواهید گرفت. یاد خواهید گرفت چطور از طریق فایروال ویندوز یا فایروال آنتی ویروس برای نرم افزار تحت شبکه خودتون اجازه دسترسی صادر کنید.
    اینها رئوس مطالبی بودن که در این آموزش ها وجود داره ولی نکات بسیار زیادی در این 16 ویدئو وجود داره که سعی شده یک نفر مبتدی رو تا حد متوسطی بالا بکشه.
    زمان ویدئوها بطور متوسط بین 50 تا 60 دقیقه برای هر ویدئو هست ولی بعضی از ویدئوها تا 100 یا 110 دقیقه هم زمان دارند ولی با این وجود حجم ویدئوها با در نظر گرفتن زمان آموزش ها بسیار مناسب خواهد بود. (یک فایل فشرده 60 دقیقه ای تقریبا 50 مگابایت خواهد بود با کیفیت خیلی بالا).
    امیدوارم دوستانی که ترس از برنامه نویسی دارند یا اینکه راه رو بلد نیستن با دیدن این آموزش ها بتونن خودشون شروع به نوشتن پروژه کنن.
    این ویدئوها کاملا" رایگان می باشند و بنده از هرگونه استفاده مالی از اونها رضایت ندارم.
    از دوستان عزیز خواهش میکنم که در این تاپیک هیچگونه پستی رو قرار ندید تا نظم تاپیک بهم نخوره. به محض قرار دادن اولین ویدئو، یک تاپیک مجزا ایجاد میکنم تا دوستان بتونن انتقادات، پیشنهادات، سوالات و ابهاماتی رو که در رابطه با ویدئوها براشون پیش میاد رو در اون تاپیک مطرح کنن.
    بدون شک هیچ کار انسانی خالی از اشکال نیست، ولی سعی شده تا حد امکان مطالب اصولی و بهینه باشند.
    آخرین ویرایش به وسیله veniz2008 : یک شنبه 03 شهریور 1392 در 11:06 صبح

تاپیک های مشابه

1. آموزش ADO .NET در سی شارپ
    نوشته شده توسط danial82 در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 19
    آخرین پست: جمعه 08 مرداد 1395, 23:51 عصر
  2. عنواین آموزش سی شارپ از ابتدا
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 28 مرداد 1388, 18:36 عصر
  3. آموزش ویدئویی سی شارپ ( بیش از 5 ساعت آموزش )
    نوشته شده توسط nasimnastaran در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 05 مهر 1385, 22:57 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •