نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: درخواست یک نفر برنامه نویس برای تیم سایت(به صورت همکار)php

درخواست یک نفر برنامه نویس برای تیم سایت(به صورت همکار)php

سایت آماده هست فقط یه سری مشکلات برنامه نویسی داره. سایت بعد بالا اومدن بعد حدود چند ماه(چون سایت انگلیسی و جهانیه) حداقل درآمد از سایت 50 میلیون در ماه میشه(اینو با اطمینان 99.99 در صد میگم اون 0.01 درصد هم راه فرار) و هر روز بیشتر هم خواهد شد دنبال یک نفر هستیم که مسلط به چند زبان برنامه نویسی باشه در هر ماه و 10% کل درآمد سایت هم به ایشون داده میشه

زبان اسکریپت php هست

حدود هر هر4-6 ماه یکبار هم از شما یه اسکریپت برای نوشتن خواسته میشه

ما یه تیم هستیم:پشتیبانی-تهیه کننده سرور و .... فقط یه برنامه نویس مونده

ابتدا فقط یه کم کارتون سنگینه(سنگین سنگین نه) مثلا اولش یه خورده باید به اسکریپت برسین و بعد یه اسکریپت بنویسین و لی تو 6 ماه بعدش وقتتون خالیه و فقط سود سایت رو میگیرین(بعد بیرون رفتن اولین اسکریپت درآمد سایت حدود 200-300 میلیون با اطمینان 100% میشه)

نکته:حقوقی نیست به صورت شراکت %10 است

نقل قول: درخواست یک نفر برنامه نویس برای تیم سایت(به صورت همکار)php

داش حالا چه سایتی هست؟؟کسی که قبول میکنه بدون حقوق برنامه نویسی کنه باید از سود ایندش خیالش جمع باشه

نقل قول نوشته شده توسط omidabedi مشاهده تاپیک
    داش حالا چه سایتی هست؟؟کسی که قبول میکنه بدون حقوق برنامه نویسی کنه باید از سود ایندش خیالش جمع باشه
    پ.خ شد خدمتتنون

کاربر دائمی آواتار mtnam1372
    محل زندگی
    کاشان

با چه تضمینی؟

کاربر دائمی آواتار navid3d_69
    محل زندگی
    تهران

فقط این رو بگم اگر شما داخل ایران هستین و سایت جهانی هست فکر این رو بکنید که هیچ جوره نمی تونید اکانتی بفروشید یا ... چون نمی شه درگاه پرداخت گرفت این رو فقط برای این گفتم که یک وقتی روی اون حساب نکرده باشین

نقل قول نوشته شده توسط navid3d_69 مشاهده تاپیک
    فقط این رو بگم اگر شما داخل ایران هستین و سایت جهانی هست فکر این رو بکنید که هیچ جوره نمی تونید اکانتی بفروشید یا ... چون نمی شه درگاه پرداخت گرفت این رو فقط برای این گفتم که یک وقتی روی اون حساب نکرده باشین
    سایت نه دامنش نه سرورش به نام من نیست به نام یه آشنا تو سوئد هست اگه پاسخگویی هم بخوان ایشون جواب میدن

دوستان بعضی ها به اشتباه فکر کردن که درآمد بعد 6 ماهه نه سایت همین فردا بخوایم راه میافته یه چند تا کار کوچیک داره فقط من گفتم درآمد بالای سایت بعد 6 ماه (درآمد میلیونی)

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط MEEA499 مشاهده تاپیک
    دوستان بعضی ها به اشتباه فکر کردن که درآمد بعد 6 ماهه نه سایت همین فردا بخوایم راه میافته یه چند تا کار کوچیک داره فقط من گفتم درآمد بالای سایت بعد 6 ماه (درآمد میلیونی)
    اینجا هیچ کس شما رو نمیشناسه. کسی هم به این راحتی ها به کسی اعتماد نمیکنه. پس شما باید با اون فردی که میخوای کار کنی قرار داد ببندی. این راه بهتره.

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    اینجا هیچ کس شما رو نمیشناسه. کسی هم به این راحتی ها به کسی اعتماد نمیکنه. پس شما باید با اون فردی که میخوای کار کنی قرار داد ببندی. این راه بهتره.
    فعلا که چند نفری فتن منم گذاشتمون تو لیست انتخابا بهتربنشون رو انتخاب کنم

در ضمن قرارداد نبستن به نفع برنامه نویس میشه تو اینجور سایتا(که با خیلی پول زیاد سر و کار داره یه باگ باشه میتونم از برنامه نویس شکایت کنم اون باید میلیاردی پول بده چون قرارداد داره

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول نوشته شده توسط MEEA499 مشاهده تاپیک
    فعلا که چند نفری فتن منم گذاشتمون تو لیست انتخابا بهتربنشون رو انتخاب کنم

در ضمن قرارداد نبستن به نفع برنامه نویس میشه تو اینجور سایتا(که با خیلی پول زیاد سر و کار داره یه باگ باشه میتونم از برنامه نویس شکایت کنم اون باید میلیاردی پول بده چون قرارداد داره
    من این حرف ها رو زیاد شنیدم روزی چند نفر فقط در چت میان به من میگن من هکرم و فلان سرویس وبلاگی رو هک کردم . من باید باور کنم؟
    شما باید زمینه ی اعتماد رو فراهم کنی. وقتی این کار رو نمیکنی چطور توقع داری کسی بهت اعتماد کنه؟

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    من این حرف ها رو زیاد شنیدم روزی چند نفر فقط در چت میان به من میگن من هکرم و فلان سرویس وبلاگی رو هک کردم . من باید باور کنم؟
    شما باید زمینه ی اعتماد رو فراهم کنی. وقتی این کار رو نمیکنی چطور توقع داری کسی بهت اعتماد کنه؟
    بنده گفتم هرکسی میخواد بیاد پی ام بزنه اگه جریان رو ببینه میفهمه چه خبره عزیز

کاربر دائمی آواتار mbf5923
    محل زندگی
    vb.NET-قسمت کد ویو-لاین هفتم

با سلام
    برنامه نویس در هیچ جای دنیا بابت باگ محاکمه و جریمه نمیشه مگه اینکه ثابت بشه در استفاده از باگ یا عمومی کردن باگ شرکت داشته.
    محض اطمینان دوستان عرض کردم

نقل قول نوشته شده توسط mbf5923 مشاهده تاپیک
    با سلام
    برنامه نویس در هیچ جای دنیا بابت باگ محاکمه و جریمه نمیشه مگه اینکه ثابت بشه در استفاده از باگ یا عمومی کردن باگ شرکت داشته.
    محض اطمینان دوستان عرض کردم
    من که نفتم فقط باگ این سایت رو پول میگرده خوب اسکریپت درصورت داشتن باگ هک بشه و تمام پولا به یه حساب بعد به بیرون منتقل شه من نمیتونم شکایت کنم؟؟؟(درصورتی که قرارداد بسته باشم)
    البته تیم امنیتی سایت اسکریپت رو بعد هر ادیت چک میکنه و اگه مشکلی باشه فیکسش میکنه

کاربر دائمی آواتار AliRezaPro
    محل زندگی
    PE Header

منم در مورد اعتماد سازی به این دوست عزیزمون گفتم . اگر بنده را بخواهید بهتون آدرس دفتر و شرکت رو میدم و براتون اعتماد سازی میکنم , اما شما چی ؟ من به چه صورت باید بهتون اعتماد کنم ؟

داداش تعدادی که میخواستم پیدا شده دیگه نمیخوام چند نفرم هستن که تو این بین pm دادن جوابشون رو بفرستن

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 22 مرداد 1392, 09:37 صبح
  2. پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 04 شهریور 1391, 09:59 صبح
  3. سوال: درخواست برنامه نویس برای نوشتن برنامه به زبان java
    نوشته شده توسط gearjava در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 21 تیر 1388, 12:50 عصر
  4. toolbar سایت برنامه نویس برای ie و firefox
    نوشته شده توسط ghafoori در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0