نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: جلوگیری از تغییرات روی پوشه خاصی در برنامه

کاربر دائمی آواتار systam
    محل زندگی
    مشهد (امام رضا (ع))

جلوگیری از تغییرات روی پوشه خاصی در برنامه

سلام
    یک برنامه بایگانی عکس برای عکاسی
    نحوه ذخیره اطلاعات مسیر در بانک فایل مورد نظر هم در پوشه ای در برنامه
    حالا مشکل ما اینه چیکار کنیم که نشه تغییرات روی پوشه و محتویات پوشه انجام
    یک دو نمونه کد در توی سایت بود که اگه طرف یکم حرفه ای باشه به راحتی میتونه باز کنه پوشه رو
    خیلی توی نت گشتم یک نمونه کد توی سایت codeproject اونم کار راه انداز نبود
    و این پوشه فقط و فقط توسط برنامه قایل دسترسی باشه

یه نمونه کد از توی سایت گرفتم ضمیمه کردم پوشه فقل میکنه و لی اگه طرف حرفه ای باشه راحت بازش میکنه

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار systam
    محل زندگی
    مشهد (امام رضا (ع))

نقل قول: جلوگیری از تغییرات روی پوشه خاصی در برنامه

از دوستان کسی نیست راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

با سلام
    ابتدا اگر پوشه ناشناس باشه که حرفه ای و غیر حرفه ای برای پیدا کردنش باید از خود برنامه نویس کمک بگیرن!
    یه سرویس فعال روی سیستم هم می تونه برای مدیریت این پوشه کمک خوبی باشه!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط ROSTAM2 مشاهده تاپیک
    ابتدا اگر پوشه ناشناس باشه که حرفه ای و غیر حرفه ای برای پیدا کردنش باید از خود برنامه نویس کمک بگیرن!
    میشه اینو که گفتید توضیح بدید؟

کاربر تازه وارد آواتار biyarjomandi
    محل زندگی
    گرگان

سلام . این موضوع مربوط میشه به تنظیمات امنیتی ویندوز نه برنامه شما . البته راه های هست برای قفل کردن پوشه که کمی پیچیده و گاه کمی راحته ولی از طرق کد نویسی بهترین و امن ترین راه برای این کاره که البته باید کدهایی رو که مربوط به API ویندوز هست گیر بیاری که من دقیقا نم دونم ولی از طریق نت در APIها دنبال جواب سوالت بگرد . با نرم افزار های ساخت ست آپ هم میشه تا حدی این کارو کرد که بد نیست نگاهی هم به اونا داشته باشی . زحمت جستجو و پیدا کردنش با خودت باشه .

من خودم هم دنبال همچنین چیزی هستم ولی نرفتم دنبالش تو sql2008 همچین امکانی به طرف میده.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

دوستان من به یک مقاله در این خصوص برخوردم که خیلی جالبه اگه بشه عملیش کرد ولی هرچی گشتم نتونستم مثالی ازش پیدا کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم:
    http://bigboxdotir.wordpress.com/200...7%D8%A7%DB%8C/

البته چون فیلتره این صفحه، من خلاصه مطلب رو که نویسنده اخرش گذاشته رو اینجا میذارم:
    بطور خلاصه : شما یک فولدر رو در سرویس دهنده Share می کنید ، یک User و یا Account در ویندوز سرور برای استفاده اختصاصی برنامه خودتون ایجاد می کنید ، و سپس حق دسترسی به فولدر مذبور رو فقط به همین User میدین.در انتها کافیه که از طریق Impersonation کاری بکنید که برنامه جوری اجرا بشه که انگار اون User برنامه رو اجرا کرده! قابل ذکره که کاربر استفاده کننده از برنامه لازم نیست که Username و Password اون اکانت رو بدونه و حتی لازم نیست روی برنامه شما در ایستگاه کاری رایت کلیک بکنه و گزینه Run As User را انتخاب بکنه بلکه همه اینکارها براحتی از داخل کد انجام میشه! بهمین سادگی
    در نتیجه شما برنامه ای دارید که وقتی اجرا میشه ، انگار بعنوان کاربری از کاربرای ممتاز سرویس دهنده اجرا میشه و در نتیجه فقط برنامه شما به اون فولدرها دسترسی داره و نه هیچ کاربر و یا برنامه دیگه!

نقل قول نوشته شده توسط ehsanvb مشاهده تاپیک
    دوستان من به یک مقاله در این خصوص برخوردم که خیلی جالبه اگه بشه عملیش کرد ولی هرچی گشتم نتونستم مثالی ازش پیدا کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم:

البته چون فیلتره این صفحه، من خلاصه مطلب رو که نویسنده اخرش گذاشته رو اینجا میذارم:
    بطور خلاصه : شما یک فولدر رو در سرویس دهنده Share می کنید ، یک User و یا Account در ویندوز سرور برای استفاده اختصاصی برنامه خودتون ایجاد می کنید ، و سپس حق دسترسی به فولدر مذبور رو فقط به همین User میدین.در انتها کافیه که از طریق Impersonation کاری بکنید که برنامه جوری اجرا بشه که انگار اون User برنامه رو اجرا کرده! قابل ذکره که کاربر استفاده کننده از برنامه لازم نیست که Username و Password اون اکانت رو بدونه و حتی لازم نیست روی برنامه شما در ایستگاه کاری رایت کلیک بکنه و گزینه Run As User را انتخاب بکنه بلکه همه اینکارها براحتی از داخل کد انجام میشه! بهمین سادگی
    در نتیجه شما برنامه ای دارید که وقتی اجرا میشه ، انگار بعنوان کاربری از کاربرای ممتاز سرویس دهنده اجرا میشه و در نتیجه فقط برنامه شما به اون فولدرها دسترسی داره و نه هیچ کاربر و یا برنامه دیگه!
    اگه شما خودتون این کار رو کردین می تونید مراحل این کارو با یه قطعه فیلم کوچک یا یه نمونه برنامه به من یاد بدین؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

ولی هرچی گشتم نتونستم مثالی ازش پیدا کنم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم:
    اگه تونسته بودم که اینجا سوال نمیکردم جوابش رو میذاشتم بقیه استفاده کنند.

بابا اساتید یه نگاهی به دور و برتون بندازید

اگه تونسته بودم که اینجا سوال نمیکردم جوابش رو میذاشتم بقیه استفاده کنند.

بابا اساتید یه نگاهی به دور و برتون بندازید
    بابا اساتید (بقول دوستمون)

پس کجایین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

بالاخره بعد از مدتها تونستم عملیش کنم :

لینک آموزشش رو هم میذارم برای دوستانی که با جستجو به اینجا رسیدن

امیدوارم بدردشون بخوره :

https://barnamenevis.org/showthread.p...=1#post1915406

تاپیک های مشابه

1. سوال: جلوگیری از تغییرات پوشه خاص در برنامه
    نوشته شده توسط systam در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 17 شهریور 1392, 17:46 عصر
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 25 اسفند 1388, 22:03 عصر
  3. PHP-Nuke و تغییرات روی اون
    نوشته شده توسط ehsan-ets در بخش PHP
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 21 بهمن 1382, 03:21 صبح
  4. تغییرات ساعت در ایران و برنامه های تاریخ و ...
    نوشته شده توسط faramarz_s در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 31 شهریور 1382, 11:08 صبح
  5. تغییرات روی سرور به وسیله asp
    نوشته شده توسط mostafa_sh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 16 مرداد 1382, 02:24 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید