نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کند شدن سرعت اجرای برنامه های دات نت

Question کند شدن سرعت اجرای برنامه های دات نت

تا حالا شده که دات نتتون کند بشه؟در زمان دیباگ و کلاً در زمان اجرا...
    میخواهم بدونم آیا این طبیعی هست یعنی بعد از مدتی این اتفاق میفته یا ...؟
    و یه سوال دیگه شاخه Temporary ASP.NET Files برای چی ساخته میشه؟آیا کند شدن به زیاد شدن حجم اون شاخه ربط داره؟

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    کاش فقط کند بشه بعضی وقت ها یه کارهائی می کنه آدم شاخ در می یاره !!!
    من 4-5 ساعت وقتم به خاطر اینکه Asp.net نمی تونست ایونت یه DropDownList رو اجرا کنه به هدر رفت.. خیلی ساده ست من روی صفحه یه DropDownList داشتم و AutoPostBack رو هم ست کردم و یه ایونت OnChange رو هم بهش اختصاص دادم صفحه PostBack می شد اما EventHandler اجرا نمی شد !!!!!!!!!!!!!!

یا مثلا برای اجرای یه پروژه خالی بعضی وقت ها از کدهای خودش ایراد می گیره !!!!!!!! جالبی این قضیه وقتی به حد خودش می رسه که می فهمم یه بار ایراد می گیره دو بار ایراد نمی گیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این فقط یه چشمه از شاهکارهای Asp.net بود که من حضور ذهن داشتم ...

خدا خیرت بده آقا سوتی نده آبرومون جلوی کارفرما بره سرعت پیشکشش ...

بعضی وقت ها با گیر کردن اجرای دستورات asp.net در یک حلقه اجرای بی انتها این اتفاق ممکنه میفته.
    برای حل این مشکل TaskManager ویندوز رو باز کنید و aspnet_wp.exe رو از لیست پروسس ها حذف کنید. با این کار دوباره کل asp.net ریستارت میشه.
    اگر webdev.webserver.exe رو هم دیدید اونو هم حذف کنید.

Temporary ASP.NET Files هم محلی برای ذخیره فایل های کامپایل شده asp.net است.
    چون همونطور که می دونید قبل از اولین اجرا کد های اجرایی کلاسها و کد های aspx و غیره با هم ترکیب شده و سپس کامپایل می شوند که این مکانی برای فایل های ترکیب شده و کامپایل شده است.

کاربر دائمی آواتار manager
    محل زندگی
    Z
    بعضی وقت ها با گیر کردن اجرای دستورات asp.net در یک حلقه اجرای بی انتها این اتفاق ممکنه میفته.
    ولی بعضی وقتها برای یه پروژه خاص همیشه این اتفاق می افته در حالی که برای یه پروژه دیگه نه ؟ شما دلیل این رویداد رو چه طوری تشریح می کنید ؟

جالبی لیت قضیه وقتی به اوج خودش می رسه که اگر تک تک فایل های اون پروژه ای رو که همین ایراد رو داره را در یک پروژه خالی دیگه کپی کنم مشکل حل می شه ؟!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار mahdi_negahi
    محل زندگی
    www.iranbuycenter.com
    دوستان این ایرادها به این علت است که از نسخه های رجستر نشده استفاده می کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •