نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چطوری اطلاعات موجود درون دیتابیس یک نرم افزار را بر روی یک صفحه از سایت نمایش دهم؟

کاربر دائمی آواتار rayson
    محل زندگی
    3A+bdn=useL>useR>Repeat

چطوری اطلاعات موجود درون دیتابیس یک نرم افزار را بر روی یک صفحه از سایت نمایش دهم؟

با سلام.
    خسته نباشید.
    من یک نرم افزار دارم که یک سری محاسبات را انجام میدهد و درون دیتا بیس خود قرار میدهد.
    من میخوام بعضی از این اطلاعات را بر روی یک صفحه یک سایت نمایش بدهم.
    چنین کاری را باید چطوری انجام داد ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.( لطفا به شکل ساده در این رابطه اصلا اطلاعاتی ندارم)
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار parvizwpf
    محل زندگی
    TEH

نقل قول: چطوری اطلاعات موجود درون دیتا بیس یک نرم افزار را بر روی یک صفحه از سایت نمایش دهم؟

شما اگر میخواهید اطلاعاتی ذخیره شده رو در وب نشون بدید باید اون اطلاعات در فضای وب هم وجود داشته باشه نیاز دارید دیتا بیس رو ببرید روی یک هاست که بتونید روی برنامه وب هم ببینیدش و همچنین این برنامه ویندوزی هم از اون اطلاعات بخونه. یعنی دیتا بیس شما کلا رو وب سرویس بده.

کاربر دائمی آواتار rayson
    محل زندگی
    3A+bdn=useL>useR>Repeat

نقل قول: چطوری اطلاعات موجود درون دیتا بیس یک نرم افزار را بر روی یک صفحه از سایت نمایش دهم؟

مرسی.
    این کار که من میگم آبا مناسب است: من یک دیتا بیس برای اطلاعاتی که میخوام نمایش داده بشه سمت سایت و روی هاست ایجاد کنم . و بخشی در برنامه قرار بدم که اطلاعاتی که میخوام را جستجو کرده و دکمه ای هم برای ارسال قرار بدم به سمت دیتا بیس درون هاست. و در سمت سایت هم کدی برای نمایش اطلاعات بر روی صفحه مورد نظر(با گرفتن اطلاعات دیتا بیس درون هاست ) بنویسم ؟
    نظر شما در مورد این روش چیست ؟
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار khokhan
    محل زندگی
    اسکو

نقل قول نوشته شده توسط rayson مشاهده تاپیک
    مرسی.
    این کار که من میگم آبا مناسب است: من یک دیتا بیس برای اطلاعاتی که میخوام نمایش داده بشه سمت سایت و روی هاست ایجاد کنم . و بخشی در برنامه قرار بدم که اطلاعاتی که میخوام را جستجو کرده و دکمه ای هم برای ارسال قرار بدم به سمت دیتا بیس درون هاست. و در سمت سایت هم کدی برای نمایش اطلاعات بر روی صفحه مورد نظر(با گرفتن اطلاعات دیتا بیس درون هاست ) بنویسم ؟
    نظر شما در مورد این روش چیست ؟
    با تشکر
    بهترین گزینه برای کاری که شما می خواهید انجام دهید استفاده از WebClient می باشد

لینک
    لینک2

تاپیک های مشابه

1. نصب sql 2000 و attch دیتابیس توسط نرم افزار های setup ساز
    نوشته شده توسط Borland-Delphi7 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 16 فروردین 1392, 16:28 عصر
  2. خروجی یک دیتابیس در نرم افزار های office
    نوشته شده توسط anahitanaragh در بخش ابزارهای گزارش سازی
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 01 دی 1390, 22:28 عصر
  3. پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 06 مرداد 1390, 08:43 صبح
  4. دیتابیس با نرم افزار
    نوشته شده توسط abi_sarab در بخش SQL Server
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 08 مهر 1387, 13:58 عصر