نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سوال در مورد ftp

Question سوال در مورد ftp

با سلام ،
    من سایتی (php) رو روی یک سرور آپ کرده ام . همچنین با توجه به اینکه یکی از کاربریهای این سایت ، بخش دانلود است ، یک سرور دانلود هم تهیه نموده ام و فایلهای دانلود را روی آن آپ می کنم(هر کدام حجمی حدود 400mg) . اما مشکل از اینجا شروع می شود که پس از آپ شدن این فایلها اطلاعات آنها مثل لینک دانلود باید در پایگاه داده ذخیره شود که روی سرور سایت است نه سرور دانلود . به همین دلیل من باید فایها رو اول آپ کنم و سپس اطلاعات رو از طریق صفحه های مدیریتی که ساختم ، وارد کنم .
    حال با این شرایط من به فکر این افتادم که یک صفحه ی مدیریتی روی سرور سایت آپ بکنم با این کاریرد که فایل را در آن انتخاب و اطلاعات را وارد کنید و پس از تایید ، فایل مورد نظر از طریق ftp روی سرور دانلود آپ شود و اطلاعات هم در پایگاه قرار بگیرد . البته با توجه به این نکته که سرور سابت فضا ندارد و حتی فایل tmp هم نمیتواند روی آن آپ شود !
    طبق جستجوهای من نمی توان با توابعی مانند ftp_put و ... چنین صفحه ای درست کرد ، حالا ممنون می شم دوستان گل برنامه نویس نظرشون رو بگن و اگر راهی به نظرشون میاد با بنده در میان بذارند!
    با تشکر.
    آخرین ویرایش به وسیله Sir.Achilles : شنبه 20 مهر 1392 در 19:59 عصر

نقل قول: سوال در مورد ftp

دوستان خیلی ببخشید ،اما من متوجه یک چیزی نمی شم.
    دیروز که سوالم رو پرسیدم ، دوستان دیگه ای هم همراه با من و یا بعد من سوالات دیگه ای پرسیده بودند . الان که نگاه می کنم اونها همه نظرات و پاسخ شما رو گرفتند ولی این سوال با 56 تا بازدید بدون پاسخ است.
    آیا بد و گنگ بیان کردم و یا مسئله پیچیده است؟ خلاصه یه چیزی بگید آدم یه چی دستش بیاد !

کاربر دائمی آواتار AliRezaPro
    محل زندگی
    PE Header

نقل قول: سوال در مورد ftp

سلام
    تا به حال به همچین مشکلی بر نخوردم که حتی تمپ هاستم 400 مگ فضا نداشته باشد . چون اگر داشت به راحتی کارها قابل انجام بود . شما ببینید میتونید به صورت ایجکسی فایل رو به سرور دانلود بفرستید ؟ در سرور دانلود اسکریپتی برای گرفتن درخواست ها قرار بدید و از این سمت فایل رو برای هاست بصورت ایجکسی بفرستید . تست کنید

تاپیک های مشابه

1. سوال: سوال در مورد FTP سرور
    نوشته شده توسط soroush.r70 در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 06 خرداد 1391, 18:36 عصر
  2. یک سوال در مورد ارسال فایل برای ساخت ftp سرور
    نوشته شده توسط mammad_asir در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 14 اسفند 1390, 15:40 عصر
  3. سوال در مورد upload/Download در FTP به روش Socket Programming
    نوشته شده توسط ali_nob در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3