صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 283

نام تاپیک: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

در این پست تمام نسخه های mono android به همراه basic4android قرار داده میشود.

Xamarin.Android 4.6.000.49

mono_for_android_header.jpg

Captu654564re.jpg

[RIGHT]از انجایی که دانلود این برنامه مشکلات خاص خودش رو دارد . در این پست اخرین نسخه به همراه فعال ساز آن برای شما دوستان عزیز قرار داده می شود.

توجه :
    این نسخه با ویژوال استدیو 2012 هماهنگی کامل دارد .

سایت سازنده : آدرس

لینک دانلود mono android نسخه 4.6.000.49 : دانلود

لینک دانلود فعال ساز همین نسخه : دانلود

پسورد :
    goldpower

ابزار مورد نیاز :

لینک Java JDK : دانلود

لینک Android SDK : دانلود

لینک NDK : دانلود

لینک GTK SHARP : دانلود

لینک Xamarin Studio : دانلود

لینک Xamarin.iOS for Visual Studio : دانلود

نسخه 4.6.0

نسخه 4.8.1

نسخه 4.8.3

Xamarin.Android 4.10.00003

Capture2.PNG

اخرین نسخه ارایه شده تا کنون + فعال ساز آن ( قابل اجرا بروی سیستم های 32 و 64 بیتی)
    از مهمترین تغیرات ان می توان به اجرا شدن در محیط Visual Studio 2013 و ....

تغییرات :

New Features

Visual Studio 2013 Support
    Visual Studio changes:
    The device chooser dialog (which would appear from Debug > Start Debugging) has been removed. Use the Xamarin.Android toolbar (View > Toolbars > Xamarin.Android).
    The Toolbar now includes simulators and attached devices. When selected, simulators will transition from A (Available) to S (Starting) to just then name when finished running.
    Added Java.Interop.JavaLibraryReferenceAttribute.SourceU rl property.
    Add FragmentManager.FindFragment*<T>() utility methods.
    Add Java.Lang.Throwable.Class property.
    Generate a warning if IJavaObject is implemented without inheriting from Java.Lang.Object.
    Java Binding project can import javadoc and generate .NET XML documentation with new Build action JavaDocIndex on the JavaDoc's index.html. Note that this works only for standard default doclets.
    AndroidEnvironment files now can be embedded in Android libraries. They are automatically extracted at application build time.
    OpenGL ES 3.0 support added to OpenTK.

لینک مراجعه :

http://docs.xamarin.com/releases/android/xamarin.android_4/xamarin.android_4.10

لینک دانلود mono android نسخه 4.10.00003 :
    http://download.xamarin.com/MonoforAndroid/Windows/mono-android-4.10.00003.msi

لینک دانلود XamarinStudio :
    http://download.xamarin.com/studio/Windows/XamarinStudio-4.0.13-38.msi

لینک دانلود Xamarin iOS :
    http://download.xamarin.com/MonoTouchforVisualStudio/Windows/Xamarin.iOS_Setup-1.6.138.0.msi

لینک دانلود فعال ساز مخصوص همین نسخه 4.10.00003:
    http://www.mediafire.com/download/xo94xnrk3qvc07v/XAUPB.rar

پسورد:
    goldpower

برنامه های مورد نیاز :

لینک دانلود Gtk
    http://download.xamarin.com/GTKforWindows/Windows/gtk-sharp-2.12.22.msi

لینک دانلود Java Development Kit
    http://download.xamarin.com/Installer/MonoForAndroid/jdk-6u39-windows-i586.exe

لینک دانلود : Android SDK
    http://dl.google.com/android/installer_r22-windows.exe

لینک دانلود : Android NDK
    http://dl.google.com/android/ndk/android-ndk-r8d-windows.zip

اموزش راه اندازی برنامه :
    http://docs.xamarin.com/guides/android/getting_started/installation/windows/manual_installation/

اموزش غیر فعال کردن اتصال به اینترنت :
    برید تو تنظیمات visual studio قسمت Tools->options->xamarin و تیک گزینه Notify me about را بردارید .
    Capture0.jpg

اموزش حذف کامل نسخه های قبلی برنامه :
    این راهنمایی برای کسانی هست که نسخه پایین تر رو نصب کردند و حالا با نصب نسخه جدید به مشکل خوردند.

روش اول (باید به مسیر های زیر رفته و پاکشان کنید )
    Remove the installed versions and folders in Xamarin (MSBuild and the Microsoft Visual Studio XX.0 \ Common7 \ IDE \ Extensions)
    If you have used the trial version , uninstall XX: \ ProgramData \ Mono for Android \ License \ monoandroid.licx
    Install the downloaded version
    After the installation does not start Visual Studio or Xamarin Studio, and run the patch as administrator !
    Choosing mandroid (XXX: \ Program Files \ MSBuild \ Xamarin \ Android). If you do not want to patch this component , then just close the window of choice.
    Choosing a mtouch.exe (XXX: \ Program Files \ MSBuild \ Xamarin \ iOS). If you do not want to patch this component , then just close the window of choice.
    After the patcher finished his business , you can try.
    If it is not a ride , then try Method 2 from the beginning!

روش دوم :
    Remove the installed versions and folders in Xamarin (MSBuild and the Microsoft Visual Studio XX.0 \ Common7 \ IDE \ Extensions)
    If you have used the trial version , uninstall XX: \ ProgramData \ Mono for Android \ License \ monoandroid.licx
    Install the downloaded version
    After the installation does not start Visual Studio or Xamarin Studio, and run the patch as administrator !
    Choosing mandroid (XXX: \ Program Files \ MSBuild \ Xamarin \ Android). If you do not want to patch this component , then just close the window of choice.
    Choosing a mtouch.exe (XXX: \ Program Files \ MSBuild \ Xamarin \ iOS). If you do not want to patch this component , then just close the window of choice.
    Choosing gacutil.exe (XXX: \ Program Files \ Microsoft SDKs \ Windows \ XX \ bin is not below 8.0A)
    If the patcher has issued a message on the restart , then restart . If successful , will post All Done!
    We try to

Basic4android v 3.20

[/CENTER]

توضیحات:
    زبان Basic4android شبیه به زبان ویژوال بیسیک است که علاوه بر آن شی ء گرا نیز می باشد. برنامه های کاربردی که توسط Basic4android کامپایل می شوند برنامه هایی برای سیستم عامل های آندروید هستند، برای این برنامه ها هیچ گونه زمان اجرای اضافی و یا وابستگی وجود ندارد. بر خلاف دیگر محیط های برنامه نویسی، Basic4android به صورت ۱۰۰% بر توسعه آندروید متمرکز است. با Basic4android می توان رابط کاربری گرافیکی قدرتمندی را برای صفحه نمایش های چندگانه و چند جهته طراحی کرد. Basic4android دارای مجموعه ای غنی از کتابخانه ها است که ایجاد برنامه های کاربردی پیشرفته را آسان می کند. این مجموعه شامل: پایگا داده SQL، پورت های سریال (بلوتوث)، GPS، دوربین، تجزیه XML، سرویس های وب (HTTP)، سرویس های (background tasks)، انیمیشن ها، JSON، شبکه (TCP & UDP)، متن به گفتار (TTS)، تشخیص صدا، WebView، نمودارها، AdMob (ads)، گرافیک ها، OpenGL و … می باشد.
    قابلیت های کلیدی نرم افزار Basic4android :
    - عدم نیاز به نوشتن XML
    - امکان شبیه سازی آندروید و یا با یک دستگاه واقعی (متصل به USB یا برروی شبکه محلی) به ایجاد و اشکال زدایی پرداخت
    - دارای مجموعه ای غنی از کتابخانه ها
    - پشتیبانی Android 1.6 و بالاتر
    - پشتیبانی از شی ء گراییپ

تغیرات برنامه :
    This version includes many important improvements:

Visual designer
    Anchors feature - makes it easier to target multiple screen sizes. See this short video.
    Copy & paste - work both inside the layout or between different layouts.
    Undo / redo feature.
    The views are organized in a tree for easier navigation.
    AutoScaleAll keyword now works with all variants, not just the "standard" variant.
    Colors fields can be copied and the colors values can be pasted or directly typed.
    Designer script find / replace dialog.
    The grid is saved in the layout file.
    Landscape / Portrait designer keywords to test the current orientation.
    UI Cloud threshold reduced to 10 seconds.

#AdditionalRes attribute - Makes it possible to wrap Android library projects (projects with resources). See this example: jfeinstein10 SlidingMenu library
    Sync button in the Files tab - Syncs the project files with the Files folder.
    Modules added to the Find Sub / Module tool (Ctrl + E).
    Tabs order in the IDE is preserved.
    Modules files that were not modified will not be saved thus preserving the correct time stamp.
    DateTime.SetTimeZone now accepts a Double instead of Int.
    Shortcuts: F11 - Restart (rapid debugger), F2 in the designer connects to the device.
    JavaObject v1.00 - new RunMethodJO / GetFieldJO methods.
    Bug fixes and other minor improvements.

Notes

RerunDesignerScript is now considered a deprecated method. It will continue to run as before. However it doesn't support the new anchors feature and will fail when running in Rapid debug mode.
    Layout files saved with v3.20 cannot be loaded with previous versions.

لینک دانلود + فعال ساز:
    https://www.mediafire.com/?f494j4stuik5jes

پسورد:
    goldpower

سایت برنامه:
    http://www.basic4ppc.com

.
    آخرین ویرایش به وسیله rubiks.kde : جمعه 18 بهمن 1392 در 18:42 عصر دلیل: مدیریت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: دانلود اخرین نسخه mono android به همراه فعال ساز

من نسخه قبلی نصب کردم
    الان این فرقش با قبلی در چی هست؟
    یعنی منظورتون از فعال ساز چی هست

نقل قول نوشته شده توسط sara_traveler مشاهده تاپیک
    من نسخه قبلی نصب کردم
    الان این فرقش با قبلی در چی هست؟
    یعنی منظورتون از فعال ساز چی هست

Captursdsdsde.PNG

این نسخه ویژوال استدیو 2012 پشتیبانی می کنه و مشکلات نسخه قبلی نداره . در ضمن فعال ساز روی موقعی که نصب می کنید تمام محدودیت های برنامه رو از بین می بره مثلا اگه برنامه برای 60 روز کار می کنه و یا خروجی نمی گیره برطرف می شه.

ممنونم از لطفتون مخصوصا goldpower که زحمت این کار رو کشیدن منم خیلی وقته دنبال این برنامه ها بودم روی نسخه 2010 مشکلاتی داشت و اصلا جواب نمیداد...

یه سوال عد از نصب این برنامه های آیا نیاز هست برنامه به اینترنت متصل بشه و شروع به دریافت دیتا کنه؟

با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    ممنونم از لطفتون مخصوصا goldpower که زحمت این کار رو کشیدن منم خیلی وقته دنبال این برنامه ها بودم روی نسخه 2010 مشکلاتی داشت و اصلا جواب نمیداد...

یه سوال عد از نصب این برنامه های آیا نیاز هست برنامه به اینترنت متصل بشه و شروع به دریافت دیتا کنه؟

با تشکر

نه لازم نیست .
    بزودی نسخه هماهنگ با ویژوال استدیو 2013رو قرار می دهم (تغییرات خوبی نسبت به قبل داشته )

نقل قول: دانلود اخرین نسخه 4.10 Mono Android به همراه فعال ساز ( هماهنگ تا نسخه Visual Studio 2013

سلام ممنونم امیدوارم همیشه پیروزو موفق باشید خیلی گلید امیدوارم بعد از دانلود نیاز به اینترنت نداشته باشه چون دسترسی ندارم...
    و مشکلی هم در نصب نداشته باشه شاید باور نکنید الان 6 ماهه دنبال یه نسخه مناسب بدون مشکل هستم دنلود میکنم.
    موفق باشید
    نسخه های 4.6 ; 4.8 ; 4.10 رو در انجمن قرار دادم.
    نسخه 4.6 با ویژوال استودیو 2012 سازگاری داری و هیچ گونه نیازی به اینترنت هم نداره.
    ولی نسخه 4.10 فقط برای چند ثانیه ایجاد پروژه به اینترنت احتیاج داره.

نقل قول: دانلود اخرین نسخه 4.10 Mono Android به همراه فعال ساز ( هماهنگ تا نسخه Visual Studio 2013

نقل قول نوشته شده توسط HAMRAHSOFT.IR مشاهده تاپیک
    امکان داره تک لینک قرار بدبد

نسخه 4.6 :

https://barnamenevis.org/showthread.php?414389-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-mono-android-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2

نسخه 4.8.1:

https://barnamenevis.org/showthread.php?423284-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-4.8.01013-Mono-Android-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2

نسخه 4.8.3 :

https://barnamenevis.org/showthread.php?423893-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-4.8.03015-Mono-Android-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2

نقل قول نوشته شده توسط LegendMAR مشاهده تاپیک
    با سلام
    ضمن تشکر, لطفا در مورد هر بسته یه توضیحی بدید, مثل اینکه کدوم بسته ها الزامی هست و...
    من با Eclipse کار کردم و بسته NDK و GTK Sharper و ... رو نداشت, ممکنه در مورد این بسته ها یه توضیحی بدید
    با تشکر
    شما اگه الان روی سیستمتون Eclipse دارید و باهاش کار می کنید. فقط کافیه که mono android و GTK SHARP و Xamarin Studio دانلود و نصب کنید.

سلام .. ببخشید .. این نسخه ای که گذاشتید (4.6) با Visual Studio 2012 سازگاری داره ؟
    من الان Mono android 4.6 و Pacher رو دانلود کردم .. Visual Studio 2012 رو هم نصب رو سیستمم دارم .. دیگه چه کاری باید انجام بدم .
    یه توضیح کوچیک در مورد طریقه پچ کردن برنامه هم بگید ممنون میشم ..
    آخرین ویرایش به وسیله mranger : جمعه 10 آبان 1392 در 11:51 صبح

نقل قول نوشته شده توسط mranger مشاهده تاپیک
    سلام .. ببخشید .. این نسخه ای که گذاشتید (4.6) با Visual Studio 2012 سازگاری داره ؟
    من الان Mono android 4.6 و Pacher رو دانلود کردم .. Visual Studio 2012 رو هم نصب رو سیستمم دارم .. دیگه چه کاری باید انجام بدم .
    یه توضیح کوچیک در مورد طریقه پچ کردن برنامه هم بگید ممنون میشم ..
    مانند تصویر زیر عمل کنید :

سلام دوستان کسه دیگه ای نصب کرده ؟ درست نصب شد؟
    برنامه مشکلی نداره خودم از همین نسخه استفاده می کنم.

کاربر جدید
    محل زندگی
    همدان-ملایر

نقل قول نوشته شده توسط goldpower مشاهده تاپیک
    نسخه 4.6 با ویژوال استودیو 2012 سازگاری داری و هیچ گونه نیازی به اینترنت هم نداره.

نقل قول نوشته شده توسط Abolhol مشاهده تاپیک
    سلام
    برای ساخت هر پروژه جدید احتیاج به اینترنت هست یا اینکه وقتی اولین پروژه ساخته شد برای بقیه پروژه ها اینترنت لازم نیست؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته شده توسط goldpower مشاهده تاپیک
    با سلام دوستان عزیز هیچ کدوم از نسخه ها نیاز به اینترنت نداره. برید تو تنظیمات visual studio قسمت
    Tools->options->xamarin و تیک گزینه Notify me about را بردارید مشکلتون حل میشه.
    موفق باشید..

سلام
    من روی ویژوال استدیو نصب کردم و یک برنامه هم نوشتم که کار کرد، اما نمیدونم چطور باید برنامه ام رو Export کنم و روی گوشی نصب کنم. آیا میشه یه آموزش در مورد نصب برنامه روی گوشی هم قرار بدید، ممنون میشم.

کاربر جدید
    محل زندگی
    همدان-ملایر

نقل قول نوشته شده توسط mohebbi310 مشاهده تاپیک
    سلام
    من روی ویژوال استدیو نصب کردم و یک برنامه هم نوشتم که کار کرد، اما نمیدونم چطور باید برنامه ام رو Export کنم و روی گوشی نصب کنم. آیا میشه یه آموزش در مورد نصب برنامه روی گوشی هم قرار بدید، ممنون میشم.
    بعد از اجرای برنامه توی پوشه پروژه تو فولدر bin->debug یا bin->release فایلی با پسوند apk ذخیره میشه که اونو منتقل کنید به گوشی و نصبش کنید تمام.

نقل قول نوشته شده توسط milad_1374 مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان من این برنامه رو نصب کردم ولی موقع اجر در وِیژوال استودیو با همچین خطایی روبرو می شم لطفا کمک کنید (چون Android -sdk ای که گذاشته بودید platform-tools نداشت آدرس sdk آندروید استدیو رو دادم)

شما برنامه SDK Manager اجرا کنید ( باید وی پی ان داشته باشید تا بتونید مستقیم دانلود کنید )
    بعد هر قسمتی که خواستی تیک می زنی و دانلود می کنی .

ضمیمه 114226Capture.PNG

http://www.irspeed.ir/

سلام هرکاری کردم نتونستم وی پی ان جور کنم با ساکس هم نشد اگه میشه فایل ها را آپلود کن.
    آخرین ویرایش به وسیله milad_1374 : شنبه 30 آذر 1392 در 16:28 عصر

نقل قول نوشته شده توسط milad_1374 مشاهده تاپیک
    سلام هرکاری کردم نتونستم وی پی ان جور کنم با ساکس هم نشد اگه میشه فایل ها را آپلود کن.

حتما باید سرور usa انتخاب کنید .
    http://www.irspeed.ir/
    آخرین ویرایش به وسیله goldpower : شنبه 30 آذر 1392 در 17:33 عصر

روش حذف برنامه در پست اول توضیح داده شده.

سلام من پچ رو اجرا میکنم به درستی هم کامل مبشه all done
    ولی ویژوال رو اجرا میکنم باز ازم نام کاربری میخواد
    4.10 رو یبار نصب کزدم جواب داد تا رفتم SDK رو دانلود میکردم بعدش ازم نام کاربری میخواد
    پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی دیگه نشد..
    4.6 هم که نصب میکنم میگه لایسنس قدیمیه
    حتی کرک هم اجرا میکنم کرک میشه ولی توی ویژوال باز پنجره لایسنس نشون داده میشه
    VS2012 هم دارم
    ممکنه برای SDK ها باشه؟
    SDK Platform Tool رو هم آپدیت کردم...
    تمامی فایل ها رو هم پاک میکنم دوباره نصب میکنم طبق دستور پچ
    میشه راهنمایی کنین؟
    آخرین ویرایش به وسیله myadmin : چهارشنبه 11 دی 1392 در 17:37 عصر دلیل: تغییرات

نقل قول نوشته شده توسط myadmin مشاهده تاپیک
    سلام من پچ رو اجرا میکنم به درستی هم کامل مبشه all done
    ولی ویژوال رو اجرا میکنم باز ازم نام کاربری میخواد
    4.10 رو یبار نصب کزدم جواب داد تا رفتم SDK رو دانلود میکردم بعدش ازم نام کاربری میخواد
    پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی دیگه نشد..
    4.6 هم که نصب میکنم میگه لایسنس قدیمیه
    حتی کرک هم اجرا میکنم کرک میشه ولی توی ویژوال باز پنجره لایسنس نشون داده میشه
    VS2012 هم دارم
    ممکنه برای SDK ها باشه؟
    SDK Platform Tool رو هم آپدیت کردم...
    تمامی فایل ها رو هم پاک میکنم دوباره نصب میکنم طبق دستور پچ
    میشه راهنمایی کنین؟

موقع نصبب به اینترنت وصل نباشید .
    یک بار با دقت تمام نسخه های قبلی رو پاک کنید دستور کامل ان در پست اول گفته شده است.
    و اخرین نسخه رو بریزید و اجرا کنید .

دقت کنید که تمام فایلها در ادرس های گفته شده پاک بشوند.

به کلی پاک کردم یکبار هم از اینترنت قطع کردم
    ولی پیغام بازم بالا میاد
    فایل Mandroid.exe کرک میشه ولی انگار جواب نمیده
    اگه امکانش هست پوشه Msbuid رو برام زیپ کنین تا جایگزین فایل هام کنم؟

سلام
    من دانلود کردم کرک کردم اما کار نمیده بعد که پروژه ایجاد شد میخواد به Xamarin.com وصل شه بعد میگه ارور میده که وصل نشد بعد پروژه رو close میکنه
    ویژوال 2012 هم دارم

همش الکیه !

بیشتر 3,4 بار از 6ماه پیش برنامه mono های جدا رو دانلود کردم اما هیچ کدوم درست نبودن !

به هر حال موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط ramtinak مشاهده تاپیک
    سلام
    من دانلود کردم کرک کردم اما کار نمیده بعد که پروژه ایجاد شد میخواد به Xamarin.com وصل شه بعد میگه ارور میده که وصل نشد بعد پروژه رو close میکنه
    ویژوال 2012 هم دارم

همش الکیه !

بیشتر 3,4 بار از 6ماه پیش برنامه mono های جدا رو دانلود کردم اما هیچ کدوم درست نبودن !

به هر حال موفق باشید

عزیزم اگر درست انجام ندهی تا قیامت هم این کارو تکرار می کردی جواب نمی گرفتی ....... .

اخرین نسخه + اموزش لازم اینجا گفته شده .

کاربر جدید آواتار nimar1
    محل زندگی
    گاهی مثل الان ایران

باگی وجود داشت که تحت ویندوز سون و استودیو 2013 برنامه نویسی برای رشته با پیغام خطا برای اجرا روبرو میشود این باگ را دنبال کردم و هنوز در سایت زامارین حل نشده متاسفانه و باییذ تا نسخه های بعدی صبر کنیم شاید حل بشود متاسفانه باگهای زامارین از حد خارج است و هر قدم که درش بر میداری میبینید که باید کارهای عجیبی برای راه اندازی آن قسمت بکنید که بسیار خسته کننده میباشد سرعت اجرا بسیار پایین با توجه به اینکه واقعا سی شارپ هم نمینویسید و بیشتر میشه گفت شبیه سی شارپ هست من هنوز دلیل استفاده از این برنامه را نمی فهمم توجه داشته باشین برنامه ای مثل unity هم با سی شارپ می شود نوشت و مشکلات عجیب زامارین را هم ندارد تازه در حد یک بازی سه بعدی با کمترین می شود نوشت تلاش زامارین از وقتی مونو شرکتش تغییر کرده و برنامه نویس هم کم داره برای نگهداری برنامش همه را دچار مشکل کرده من تصمیم جدی گرفتم که تا زمانی که خود ماکروسافت وِزال استودیو را برای اندرود اماده نکرده سراغ برنامه نویسی با سی شارپ برای اندروید نروم و شباهت کم برنامه نویسیش را رها کنم این در صورتی است که جاوا هم آنقدرها تفاوت برنامه نویسی ندارد به نسبت زامارین ندارد من یک ماه وقت برای زامارین گذاشتم و واقعا پشیمان شدم سریع به باگهای این برنامه بزنید و تعدادش را ببینید بعدا تصمیم بگیرید با زامارین کار بکنید یا خیر موفق باشید نظر من کاملا شخصی بود نه یک راهنمایی برای دوستان

نقل قول نوشته شده توسط nimar1 مشاهده تاپیک
    باگی وجود داشت که تحت ویندوز سون و استودیو 2013 برنامه نویسی برای رشته با پیغام خطا برای اجرا روبرو میشود این باگ را دنبال کردم و هنوز در سایت زامارین حل نشده متاسفانه و باییذ تا نسخه های بعدی صبر کنیم شاید حل بشود متاسفانه باگهای زامارین از حد خارج است و هر قدم که درش بر میداری میبینید که باید کارهای عجیبی برای راه اندازی آن قسمت بکنید که بسیار خسته کننده میباشد سرعت اجرا بسیار پایین با توجه به اینکه واقعا سی شارپ هم نمینویسید و بیشتر میشه گفت شبیه سی شارپ هست من هنوز دلیل استفاده از این برنامه را نمی فهمم توجه داشته باشین برنامه ای مثل unity هم با سی شارپ می شود نوشت و مشکلات عجیب زامارین را هم ندارد تازه در حد یک بازی سه بعدی با کمترین می شود نوشت تلاش زامارین از وقتی مونو شرکتش تغییر کرده و برنامه نویس هم کم داره برای نگهداری برنامش همه را دچار مشکل کرده من تصمیم جدی گرفتم که تا زمانی که خود ماکروسافت وِزال استودیو را برای اندرود اماده نکرده سراغ برنامه نویسی با سی شارپ برای اندروید نروم و شباهت کم برنامه نویسیش را رها کنم این در صورتی است که جاوا هم آنقدرها تفاوت برنامه نویسی ندارد به نسبت زامارین ندارد من یک ماه وقت برای زامارین گذاشتم و واقعا پشیمان شدم سریع به باگهای این برنامه بزنید و تعدادش را ببینید بعدا تصمیم بگیرید با زامارین کار بکنید یا خیر موفق باشید نظر من کاملا شخصی بود نه یک راهنمایی برای دوستان
    http://docs.xamarin.com/releases/android/xamarin.android_4/xamarin.android_4.10/

سلام
    این ورژن 4.10 خیلی باگ داره . کرک شده ولی بعضی وقت ها امولاتور ها رو نمیخونه و پیدا نمیکنه و خیلی چیزای دیگه.
    یه سوال داشتم از goldpower عزیز
    چطوری به صفحه XML بریم . ورژن 4.10 چرا XML نداره؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط m90g90 مشاهده تاپیک
    سلام
    این ورژن 4.10 خیلی باگ داره . کرک شده ولی بعضی وقت ها امولاتور ها رو نمیخونه و پیدا نمیکنه و خیلی چیزای دیگه.
    یه سوال داشتم از goldpower عزیز
    چطوری به صفحه XML بریم . ورژن 4.10 چرا XML نداره؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز بنده چند نسخه با ورژن های مختلف معرفی کردم . از هر کدوم که راحت تر هستید استفاده کنید.
    در ضمن مشکل xml نداره .

صحیح ولی من Visual Studio 2013 دارم.فقط همین نسخه میشه نصب کرد.

این عکس رو ببین گوشه پایین سمت چپ tab داشت . یکی XML بود .اون یکی Disigner .منظور من اینه که چرا توی این ورژن نیست؟ واسه شما هم اینجوری هست؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تبریز

من در مورد این نرم افزار یه سوال کلی دارم:

با نصب این فقط میشه با خانواده C برنامه نوشت یا VisualBasic رو هم ساپورت میکنه؟
    آخرین ویرایش به وسیله Hadi.Me : شنبه 14 دی 1392 در 19:29 عصر

Hadi.Me یعنی چی؟؟؟؟

Xamiran Android SDK نصب میشه رو Visual Studio و کدهاش هم سی شارپ هست.

خب داداش من شما که زحمت این تاپیک رو کشیدی لا اقل میگفتی اول چیو نصب کنیم ، چیکار کنیم ، چیکار نکنیم!

نسخه ای که شما لینک کردید واسه ویژوال استودیو 2013 مگه نیست ؟ من ویندوز 7 دارم با ویژوال استودیو 2012 نسخه ی ultimate روی این ها کار میکنه ؟

اول mono رو نصب کنم یا Xamarin studio ؟ شما همین ها رو توضیح بدید ممنون میشم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط m90g90 مشاهده تاپیک
    Hadi.Me یعنی چی؟؟؟؟

Xamiran Android SDK نصب میشه رو Visual Studio و کدهاش هم سی شارپ هست.
    منظورم این بود که از visual studio که زبان های مختلقی برای برنامه نویسی داره، این فقط #C رو ساپروت میکنه یا میشه با زبان های دیگه مثل visual basic برنامه نوشت؟
    که اونم گفتین کد هاش #C هستن.

موضوع اینه که من و داداشم برنامه نویسی با VisualBasic فول هستیم. دنبال یه همچین افزونه ای میگردیم که بشه با VB برنامه نوشت.
    قبلا یکی از دوستان B4A رو معرفی کردن که کدها و سطحش تقریبا به VB6 میخوره و محیطش هم مخصوص خودش بود؛ در حالیکه ما میخوایم توی همین محیط VB2012/VB2013 برنامه بنویسیم.

اگه برنامه/افزونه مشابهی برای VisualBasic وجود داره لطفا معرفی کنید

xamiran فقط سی شارپ هست.
    شما که vb6 بلدین خوبه که برین دنبال b4a .من خودم هم دارم باهاش کار میکنم.خیلی بهتره.هنگ و باگ نداره.XML نداره.فقط کد نویسی هست به روش vb
    سرعت کامپایل و غیره زیاد هست.

فعلا برای محیط VS همین xamiran وجود داره که واسه سی شارپ هست.
    یکی از دوستان دیگه گفته بودن مایکروسافت بیاد واسه آندروید افزونه برنامه نویسی بزاره من دنبال میکنم !!!!!!
    آندروید آخه واسه میکروسافت هست/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرق نداره اول کدوم رو نصب کنی
    اول xamiran studio
    دوم xamiran Android
    سوم کرک کن

Question نقل قول: دانلود اخرین نسخه 4.10 Mono Android به همراه فعال ساز ( هماهنگ تا نسخه Visual Studio 2013

با سلام خدمت دوستان
    فقط اگر میشه نحوی کرک این برنامه چطوره
    بابا یه راهنمایی چیزی فقط باید دانلود کنیم
    من نمیدونم اون فایل های پوشه XAUPB کجا باید کپی کنم
    لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته شده توسط MAHDIhp_devsq مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    فقط اگر میشه نحوی کرک این برنامه چطوره
    بابا یه راهنمایی چیزی فقط باید دانلود کنیم
    من نمیدونم اون فایل های پوشه XAUPB کجا باید کپی کنم
    لطفا راهنمایی کنید.

شما پست اول کامل مطالعه کن . دیگه مشکلی پیش نمی یاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من mono-android-4.10.00003 دانلود کردم و با vs 2010 هم کار کرد و محیطش باز میشه ولی یه مشکلی که دارم وقتی run میکنم این پیغامو میده
    Untitled.png
    ماشین مجازیمم نصبه با esclipse درست کار میکنه ولی اینجا نمیدونم چجوریه لطفا راهنماییم کنید.

سلام خدمت دوستان عزیز من xamiran را نصب کردم و یه پروژه در محیط VS 2013 ساختم ولی موقع اجرا این خطا داد خیلی تو نت دنبال این خطا گشتم ،بعضی جاها گفته بودن با بروزرسانی API ها و SDK این مشکل حل میشه .الان من چندروزی هست که دارم بسته های محتلف اندروید را اپدیت میکنم ولی هنوز این خطا را موقع اجرا میدهو حالا نمیدونم باید من تمام نسخه و بسته ار بروز رسانی کنم یا فقط بسته های که الزامی هست را لطفا راهنمایی کنید.
    من بسته های 2.1 و 2.2 و 4.1.1 و 4.2.2 و 4.3 و 4.4.2 و همچنین android sdk build-tools همه رو اپدیت کردم ولی هنوز خطا زیر را میده.

Error 1 The "Aapt" task failed unexpectedly.
    System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'Ionic.Zip, Version=1.9.1.5, Culture=neutral, PublicKeyToken=edbe51ad942a3f5c' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
    File name: 'Ionic.Zip, Version=1.9.1.5, Culture=neutral, PublicKeyToken=edbe51ad942a3f5c'
    at Xamarin.Android.Tools.Files.HashZip(String filename)
    at Xamarin.Android.Tools.Files.HasZipChanged(String source, String destination, String& hash)
    at Xamarin.Android.Tools.Files.CopyIfZipChanged(Strin g source, String destination)
    at Xamarin.Android.Tasks.Aapt.Execute()
    at Microsoft.Build.BackEnd.TaskExecutionHost.Microsof t.Build.BackEnd.ITaskExecutionHost.Execute()
    at Microsoft.Build.BackEnd.TaskBuilder.<ExecuteInstan tiatedTask>d__20.MoveNext()

WRN: Assembly binding logging is turned OFF.
    To enable assembly bind failure logging, set the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog] (DWORD) to 1.
    Note: There is some performance penalty associated with assembly bind failure logging.
    To turn this feature off, remove the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog].
    AndroidApplication2

[/QUOTE]
    سلام خدمت دوستان عزیز من xamiran را نصب کردم و یه پروژه در محیط VS 2013 ساختم ولی موقع اجرا این خطا داد خیلی تو نت دنبال این خطا گشتم ،بعضی جاها گفته بودن با بروزرسانی API ها و SDK این مشکل حل میشه .الان من چندروزی هست که دارم بسته های محتلف اندروید را اپدیت میکنم ولی هنوز این خطا را موقع اجرا میدهو حالا نمیدونم باید من تمام نسخه و بسته ار بروز رسانی کنم یا فقط بسته های که الزامی هست را لطفا راهنمایی کنید.
    من بسته های 2.1 و 2.2 و 4.1.1 و 4.2.2 و 4.3 و 4.4.2 و همچنین android sdk build-tools همه رو اپدیت کردم ولی هنوز خطا زیر را میده.

Error 1 The "Aapt" task failed unexpectedly.
    System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'Ionic.Zip, Version=1.9.1.5, Culture=neutral, PublicKeyToken=edbe51ad942a3f5c' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
    File name: 'Ionic.Zip, Version=1.9.1.5, Culture=neutral, PublicKeyToken=edbe51ad942a3f5c'
    at Xamarin.Android.Tools.Files.HashZip(String filename)
    at Xamarin.Android.Tools.Files.HasZipChanged(String source, String destination, String& hash)
    at Xamarin.Android.Tools.Files.CopyIfZipChanged(Strin g source, String destination)
    at Xamarin.Android.Tasks.Aapt.Execute()
    at Microsoft.Build.BackEnd.TaskExecutionHost.Microsof t.Build.BackEnd.ITaskExecutionHost.Execute()
    at Microsoft.Build.BackEnd.TaskBuilder.<ExecuteInstan tiatedTask>d__20.MoveNext()

WRN: Assembly binding logging is turned OFF.
    To enable assembly bind failure logging, set the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog] (DWORD) to 1.
    Note: There is some performance penalty associated with assembly bind failure logging.
    To turn this feature off, remove the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog].
    AndroidApplication2[/QUOTE]

ionic.zip.dll ورژن 1.9.1.5 هست و باید در فولدری که mandroid نصب هست بجای dll قبلی (ionic.zip.dll v1.9.1.8) کپی کنند.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: آخرین نسخه های Mono Android به همراه فعال ساز

سلام دوستا
    از زحماتتون متشکرم
    من با vs2010 کار میکنم ، الان این ارور رو می بیده ، چیکار کنم ؟

صفحه 1 از 8 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. دانلود اخرین نسخه 4.8.03015 Mono Android به همراه فعال ساز
    نوشته شده توسط goldpower در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 28 دی 1394, 13:45 عصر
  2. دانلود اخرین نسخه Mono Touch 1.6.x به همراه فعال ساز ( هماهنگ با نسخه Visual Studio 2013 )
    نوشته شده توسط goldpower در بخش برنامه نویسی iOS با Objective C و Swift
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 28 بهمن 1393, 16:43 عصر
  3. دانلود اخرین نسخه 4.8.01013 Mono Android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393, 12:26 عصر
  4. دانلود اخرین نسخه mono android به همراه فعال ساز
    پاسخ: 21
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 21:56 عصر
  5. پاسخ: 0