نمایش نتایج 1 تا 26 از 26

نام تاپیک: چگونگی ارسال پیام به نرم افزارهای موبایل مثل wechat,viber,line, whatsapp

چگونگی ارسال پیام به نرم افزارهای موبایل مثل wechat,viber,line, whatsapp

سلام دوستان.من می خواهم در سایت بتونم به نرم افزارهای موبایل مثل viber,wechat,whatsapp,line پیام ارسال کنم.کسی می تونه بنده را در این زمینه راهنمایی کنه

نقل قول: چگونگی ارسال پیام به نرم افزارهای موبایل مثل wechat,viber,line, whatsapp

اول از همه باید کار با نرم افزارهایی هم چون wechat رو یاد بگیری ( از نظر ساختاری ) . برای فهم بیشتر به نظرم به لینک زیر توجه کنید

http://dev.wechat.com/wechatapi/documentation

نقل قول: چگونگی ارسال پیام به نرم افزارهای موبایل مثل wechat,viber,line, whatsapp

دوستان ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

نقل قول نوشته شده توسط SilverLearn مشاهده تاپیک
    اول از همه باید کار با نرم افزارهایی هم چون wechat رو یاد بگیری ( از نظر ساختاری ) . برای فهم بیشتر به نظرم به لینک زیر توجه کنید

http://dev.wechat.com/wechatapi/documentation
    تاپیک برام جالبه!
    این را می دونم که اول باید از لحاظ ساختاری این ها را یاد بگیرم چون هر کدوم زبان مخصوص به خودشون را دارند.

ولی یک سوال اساسی دیگه دارم: چه طوری میشه از طریق کامپیوتر همانطوری که از موبایل یکی چیزی به viber می فرستیم، بفرستیم؟ یعنی چه طوری میشه یک سیم کارت را به کامپیوتر معرفی کرد و باهاش کار کرد که مثلا WhatsApp فکر کنه تو یک موبایلی؟

یعنی چه طوری میشه یک سیم کارت را به کامپیوتر معرفی کرد و باهاش کار کرد که مثلا WhatsApp فکر کنه تو یک موبایلی؟
    بهترین روش استفاده از مودم های gsm خواهد بود . در این صورت کامپیوتر شما دیگر هیچ فرقی با موبایل نخواهد داشت
    پس در مورد موردم های gsm و نحوه کار با آنها یک سرچ کوچک کنید و کارتون رو برای نوشتن چنین نرم افزارهایی شروع کنید....

GSM modem که برای ارسال و دریافت پیامکه! چه طوری میشه وقتی سیم کارت با GSM به کامپیوتر وصله مثلا Viber یا WeChat را در کامپیوتر استفاده کرد؟!

ببین دوست عزیز شما گفتین چطوری میشه یک سیم کارت رو معرفی کرد و ... بنده هم این نوع مودم را خدمت شما معرفی کردم

اما در مورد سوال بعدیتون خوب اگر در جواب اولم دقت کنید یکسری api این نوع اپلیکیشن ها در اختیار developer ها قرار دادند که می تونید از آنها استفاده کنید

و با SDK مخصوصی که این سایت ها در اختیار شما قرار می دهند می توانید برنامه مستقل و در ارتباط با این اپلیکیشن ها بنویسید

آره SDK ای که شما میگی درسته! ولی برنامه یا روی موبایل اجرا میشه یا روی کامپیوتر. اگر روی موبایل باشه که مشکلی نداره چون بستر ارتباط مخابراتی را موبایل داده و برنامه هم با SDK داره با زبان مربوطه با WeChat حرف می زنه..
    ولی اگر قرار باشه برنامه روی کامپیوتر اجرا بشه موقع توسعه با SDK مربوطه نوشته میشه ولی بستر ارتباط مخابراتی وجود نداره! من دنبال جواب این بودم که بستر مخابراتی را چکار کنم که گفتید GSM من هم گفتم نمی شود چون GSM تنها برای ارسال و دریافت پیامکه!

نتیجه ای که تا الان گرفتم اینه که اگر قرار باشه برنامه روی کامپیوتر اجرا بشه نمی تونه با WeChat و ... کار کنه چون بستر مخابراتی را نداره مگر این که از طریق اینترنت با WeChat و ... صحبت کنه.

بستر مخابراتی !
    شما برای ثبت نام در این سایت ها فقط شماره موبایل خودتون رو میدید و برنامه یک کد فعال سازی به این شماره براتون ارسال می کنه
    و تا اونجایی که بنده می دونم دیگر نیازی به بستر مخابراتی نیست و شما در موبایل خودتون هم از اینترنت گوشی استفاده می کنید برای کار با این نوع برنامه ها ....

همانطور که دوستان گفتند اصلا نیاز به بستر مخابراتی نیست بلکه شما فقط از طریق موبایل خود کد فعالسازی را دریافت می کنید. برای برقراری ارتباط یا باید از sdk استفاده کرد یا از webservice ها
    حالا اگر کسی اینها رو پیدا کرد به ما ماهم بدید متشکر میشیم

من نسخهء PC نرم افزار viber رو نصب کردم ولی برای فعال سازی اولیه نیاز هست که با گوشی انجام بدم. فکر کردم فقط یه شماره باشه sms رو بگیره و کد فعال سازی رو بخونم کافیه، و اومدم از این سرویسهای آنلاین که شماره موبایل موقتی مجانی میدن استفاده کردم اما جواب نداد. فکر کنم حتما برنامش باید روی گوشی نصب باشه، ولی بعدش که فعال شد میشه با نسخهء PC و بدون سیم کارت و این حرفا هم کار کرد.

کاربر دائمی آواتار abolfazl-z
    محل زندگی
    فکر

https://github.com/2085020/php-whatsapp-api
    http://blog.philippheckel.com/2013/0...sing-whatsapi/

البته نمیدونم درست عمل میکند یا نه

ولی هر چی هست فعال سازی هست که باید حتما توسط گوشی انجام بشود و بقیه کار ها یک سری اطلاعاتی هست که به سرور ارسال میشه.

کسی app برای اندروید سراغ ندارد مانند live http headers در موزیلا هدر هایی که ارسال می شوند را شنود کند ؟
    آخرین ویرایش به وسیله abolfazl-z : شنبه 18 مرداد 1393 در 20:57 عصر

نقل قول نوشته شده توسط مهرنژاد مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.من می خواهم در سایت بتونم به نرم افزارهای موبایل مثل viber,wechat,whatsapp,line پیام ارسال کنم.کسی می تونه بنده را در این زمینه راهنمایی کنه
    سلام دوستان کسی هست بدونه چجوری به وایبر اس ام اس میشه داد از طریق برنامه نویسی C#‎

سلام
    من اصولا با این کار مخالفم و نمیدونم چرا تاپیک در این مورد زیاد شده و به همین علت هم راهنمایی نمیکنم متاسفانه !

شما اگه میخاید سایتتون رو تبلیغ کنی که اینکارا دیگه چیه سایتی که بخاد با تبلیغ اینجوری بره بالا صد سال نره بالا بهتره والا .
    و اگه برای موضوعات دیگه مثل دوست یابی یا فروش اکانت و چیزهایی که مد شده و فوق العاده دور از اخلاق حرفه ای هست و باید فردیکه این کارو میکنه واقعا خجالت بکشه .

به نظرم همش اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم ، اسپم و بسسس

سلام خدمت تمامی دوستان .
    یه ذره فکر باعث دریافت نتیجه میشه . شما یه دیتابیس روی سرور (حالا هرچی -> linux,window) داشته باش و با استفاده از کامپوننت های مختلف به اون دیتابیس وصل شو . تیبل بندیش هم که سادس. یعنی طراحی این جور چیزا سادس ولی زمان بره و یک نفره به اجرا در نمیاد
    اگر دوستان علاقه دارن کامل توضیح بدم باید به بنده اجازه بدن که فینگلیش تایپ کنم چون اینجوری اذیتم

سلام ،
    منظور شما ( king ) این هست که راه حلی برای سوال دوستمون دارید ؟
    اگر دارید بفرمایید خوشحال میشیم ، اما چه ربطی به تیبل بندی داره ارسال پیام به وایبر ؟
    الزاماً نیاز به سرور و دیتابیس و ... نیست !!!!

من از این سایت یه API خریدم.البته واسه سایتم که PHP هست.نمیدونم روی #C هم جواب میده یا نه.
    http://viberapi.ir/

نقل قول نوشته شده توسط asalehkho مشاهده تاپیک
    سلام دوستان کسی هست بدونه چجوری به وایبر اس ام اس میشه داد از طریق برنامه نویسی C#‎‎
    اینجا php هست
    ما انجمن C#‎ داریم
    اسپم ندید لطفا

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نیاوران

نقل قول نوشته شده توسط Black Evil مشاهده تاپیک
    اینجا php هست
    ما انجمن C#‎‎ داریم
    اسپم ندید لطفا
    بهتره با احترام صحبت کنید دوست عزیز از شمال کشور

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    نیاوران

نقل قول نوشته شده توسط mjheidari مشاهده تاپیک
    من از این سایت یه API خریدم.البته واسه سایتم که PHP هست.نمیدونم روی #C هم جواب میده یا نه.
    http://viberapi.ir/
    2 تا پروژه است API واتس آپ توی این سایت است که فعلا این یکی را برات پیدا کردم
    https://github.com/perezdidac/WhatsAPINet
    ولی متاسفانه باید رجیستر کردن را با موبایل انجام بدی و کد را داخل این برنامه استفاده کنی در نهایت احتمالا بعد از 50 تا پیام بلاک میشی پس بهتره که از یه موبایل دیگه استفاده کنی
    موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط haririan2 مشاهده تاپیک
    بهتره با احترام صحبت کنید دوست عزیز از شمال کشور
    ایشون کاملاً با ادب و احترام صحبت کردن. توی تالار PHP سؤال درمورد #C پرسیدن بی احترامی به نظم تالاره. موفق باشید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    Qom

سلام من از این دو تا اسکریپت استفاده کردم و کار میکنه

https://github.com/venomous0x/WhatsAPI
    https://github.com/mgp25/WhatsAPI-Official

اما مشکلاتی هم داره !!! و اگر زیاد ارسال کنی بلاک میکنه

دوستان خواهشا تاپیک زیر خاکی بالا نکشین!!! تاپیک جدید بزنین.

وب سرویس وایبر ، واتس اپ و لاین که کاملا اماده سازی شده می باشد : http://adspanel.ir/webservice.html
    - عدم محدودیت در ارسال
    - عدم بلاک شدن شماره ها

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بابل

دوستان کسی تا حالا دنبال این موضوع نرفته؟؟
    تو سایت ها که گشتم هیچ مطلبی راجع به این موضوع نتونستم پیدا کنم،جز چندتا سایت ایرانی که دارن وب سرویس میفروشن
    کسی تا حالا همچین وب سرویسی ننوشته؟
    API اینا رو از کجا باید گرفت؟

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

هر چیزی که پول توش در بیاد اینجوری می شه در کل واتس آپ که API هاش موجوده تحت وب می تونید شماره بسازید و ارسال کنید وایبرم برای api موجود نیست ولی کسانی که الان فعالیت می کنند به این شکل عمل می کنند که همون وایبر دسکتاپ را برای یک کالیبریشن تعریف می کنند و باهاش کار می کنند اینا هم که api میهند چندتا vmware درست کردند با یک پایگاه مشترک که می تونند بفرستند برای ارسال به این ها یک فایل config هم داره وایبر دسکتاپ که برای تعویض شماره اینو میاند عوض می کنند ...

تاپیک های مشابه

1. سوال: نحوه برقراری ارتباط نرم افزارهای موبایل با مرکز اطلاعات (؟)
    نوشته شده توسط soheyl_ir89 در بخش برنامه نویسی موبایل
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 15 آذر 1391, 17:32 عصر
  2. چگونگی ارسال پیام یک کلاینت برای کلاینت دیگر با سرور
    نوشته شده توسط sajioo در بخش توسعه نرم افزارهای تحت شبکه
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 18 خرداد 1389, 17:45 عصر
  3. سوال: چگونگی ارسال پیام به صورت همزمان به تعداد زیادی clients
    نوشته شده توسط ghrzarei در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 11 اسفند 1388, 19:48 عصر
  4. ایجاد نرم افزارهای موبایل با دلفی 2010