نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ببهترین روش جستجو در ado.net

ببهترین روش جستجو در ado.net

با عرض سلام من یک جدول اکسس دارم که حدود پنجاه هزار رکورد داره به نظر شما بهترین روش برای جستجو با ado.net چی هست در حالی که سرعت ado.net نسبت به ado بسیار پایین تر است؟

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا
    از dataview استفاده کنید . البته این نظر منه

دوست من مشکل من اینه که همین پر شدن dataset و به روز شدن آن خیلی زمان می بره و گرنه وقتی dataset پر بشه دیگه سرعتش خوبه

اگه اشتباه نکرده باشم، شما «جستجو» رو لازم دارین و نه نمایش رکوردها رو.
    بر اساس چه پارامترهایی می‌خواهید کاربر جستجو کند؟
    در دیتابیس، پارامترهایی را که جستجو می‌شوند ایندکس گذاری کنید.
    سعی کنید فیلدهایی رو ایندکس گذاری کنید که داده‌های تکراری کمی داشته باشن.

در حالی که سرعت ado.net نسبت به ado بسیار پایین تر است
    سلام
    کی گفته. اگه شما بی خیال این ویزاردی کار کردن بشید (ما که خودمونو کشتیم) سرعتش بالاترم هست. التبه بحث نحوه صحیح طراحی بانک و کوئری ها هم در در سرعت موثر هستند.

Talking

نقل قول نوشته شده توسط niloufar
    سلام
    کی گفته. اگه شما بی خیال این ویزاردی کار کردن بشید (ما که خودمونو کشتیم) سرعتش بالاترم هست. التبه بحث نحوه صحیح طراحی بانک و کوئری ها هم در در سرعت موثر هستند.
    هنگامی که شما 50000 رکورد را می خواهی در datagrid نمایش بدی آن وقت معلوم میشه سرعت کدوم بالاتره تا ado.net بخواد dataset را پر کنه 60 سال طول میکشه در حالی که adoمثل آبخوردن این کار را انجام می ده

اولا که بانک اکسس با این همه رکورد همینجوریش هم کنده
    دوما به قول دوستمون بهترین روش ایندکس گذاری یا شاخص بندی رکوردهاست دلیلش هم اینه که
    اگه کربر بخواد براساس مثلا فیلد نام جستجو کنه برنامه باید 50000 فیلد نام رو توی حافظه بیاره تا جستجو رو انجام بده کلی مصرف حافظه- اشغال cpu و ... بقیشو هم که خودت می دونی ..

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •