صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 42

نام تاپیک: قیمت برای نوشتن یک سیستم مدیریت محتوای ساده

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

قیمت برای نوشتن یک سیستم مدیریت محتوای ساده

سلام.
    یه مشتری یه سیستم مدیریت محتوای ساده ، سفارش داده ولی من توی دادن قیمت دچار مشکل شدم. من هر وقت به مشتری قیمت دادم بعدا پشیمون شدم. چون درست نمی دونم چقدر قیمت بدم؟ ای کاش سایت برنامه نویس یه تالاری رو برای این موضوع در نظر می گرفت!
    ازم خواسته یکی یکی قیمت ها رو بهش بدم. اگه لطف کنید قیمت هر بخش رو کنارش بنویسید .
    متشکرم.
    1) ارسال مطلب با یک ویرایشگر و یک فرم آپلود فایل
    2) ویرایش مطلب
    3) حذف مطلب
    4) نظر دهید و پاسخ به نظر
    5) تماس با ما به همراه قسمت مدیریت که حذف هم داره.
    6) ویرایش قالب . استفاده از موتور قالب. (این قسمت رو میخوام خودم بنویسم و نمیخوام از اسمارتی استفاده کنم)
    7) قسمت ارسال توضیحات و عنوان سایت. نام نویسنده و ویرایش آنها
    8) پیوندهای سایت.
    9) یک قسمت برای ارسال کدهای آمارگیر.
    10 ) rss feeds

نقل قول: قیمت برای نوشتن یک سیستم مدیریت محتوای ساده

1.از ویرایشگر ckeditor یا مشابه اونها میتونی استفاده کنی و خودش پلاگین اپلود داره = 70 هزارتومان
    2.ویرایش مطلب و حذف مطلب همشون جزء کوئری ها محسوب میشن میتونی کلاس بنویسی براش = 100 هزارتومان و بیشتر (نکات امنیتی باید رعایت شود)
    3.برای نظردادن هم باز همینطور 120 هزارتومان
    4.پنل مدیریت+فرم تماس با ما 70هزارتومان
    5.برای قالب هم نمیدونم دیگه چون خودت میخوای بنویسی خودت بهتر میدونی چیکار میخوای کنی
    6.قسمت تنظیمات سایت هم مثل عنوان و نویسنده و .... حدودا از 70 تا 130 هزارتومان
    7.پیوند ها هم که یه مشت لینک هست حالا بسته به اینکه چقدر انعطاف پذیرهست میشه از 30 تا 80 90 قیمت داد.
    8.ارسال کد امارگیر؟؟
    9.برای rss هم بسته به تعداد محتوا و نوعشون باید نظر داد. برای یک نوع محتوا 70 هزارتومان مناسبه.

70+100+120+70+100+50+70-قالب= 600 هزارتومان + قالب

اگر هم میخوای mvc کار کنی میتونی همه ی اینارو مقداری بیشتر بگیری اما خب بستگی به قراردادتون داره دیگه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    WLAN

دوست عزیز ، با 600 هزار تومن قالب وردپرس هم نمی زنن

محل زندگی
    راوند کاشان

l
    8.ارسال کد امارگیر؟؟
    منظورم یه قسمتی هست مثل بلاگفا که میتونی هر کدی رو برای نمایش توی قالب ارسال کنی . مثلاً کد آمارگیر وبگذر را وارد دیتابیس کنی و در قالب نمایش بدی.
    خیلی متعجب شدم! یعنی واقعا مشتری های شما اینقدر پول میدن؟ چطوری این مشتری ها رو پیدا می کنید؟
    من هرچی ام کم بامشتری حساب میکنم بازم میگه کمش کن! پس حتما شما وضع مالی خوبی دارید!
    راستی قالب سایت هم با کس دیگه ای هست.
    لطفا بقیه هم نظراتشون رو بدن .
    متشکرم.

نقل قول نوشته شده توسط poriab مشاهده تاپیک
    نظر شما درسته اما یکم منصفانه در نظر بگیرید و تجربه ی کار داشته باشید میدونید که قیمت ها بد نیست اما خب توی عمل یه چیز دیگست
    یهو یجاش گیر میکنه کلی وقتتو میگیره

با این حال نظر من این بود
    الان این میشه تقریبا یک سیستم بلاگ که وردپرس حالت default همه ی این امکانات رو داره :)
    اما الان ایشون باید با php بنویسن
    600 + قالب که حدودا بام میشه 900 یا .... (بستگی به کار ایشون داره دیگه)

محل زندگی
    راوند کاشان

راستی شما چند روز طول می کشه اینا رو بنویسید؟

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    l منظورم یه قسمتی هست مثل بلاگفا که میتونی هر کدی رو برای نمایش توی قالب ارسال کنی . مثلاً کد آمارگیر وبگذر را وارد دیتابیس کنی و در قالب نمایش بدی.
    خیلی متعجب شدم! یعنی واقعا مشتری های شما اینقدر پول میدن؟ چطوری این مشتری ها رو پیدا می کنید؟
    من هرچی ام کم بامشتری حساب میکنم بازم میگه کمش کن! پس حتما شما وضع مالی خوبی دارید!
    راستی قالب سایت هم با کس دیگه ای هست.
    لطفا بقیه هم نظراتشون رو بدن .
    متشکرم.
    :) نه بابا
    میگم که شما باید به مشتری مشاوره بدید و بگید اینجوری پاشون زیاد میوفته و.... بیاید از وردپرس استفاده کنید
    اینجوری نسبت به هزینه ای که دریافت میکنید میتونید سیستمی حرفه ای تر و پرکاربرد تری رو بهشون ارائه بدید از طرفی هم طرف لازم نیست پول بیشتری بده.

راستی شما چند روز طول می کشه اینا رو بنویسید؟
    همه ی اینها بستگی به سفارش مشتری داره خب برای یه چیزی که متعادل باشه میشه 1 هفته یا کمتر اینارو نوشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://reza.biz

مدت زمان دو هفته
    اسکریپت هسته 1 تا 1.200
    قالب هم یا خودتون بسازید یا بدید بسازن براش 500 تا 700

کاربر دائمی آواتار farazsahebdel
    محل زندگی
    اسپانیا - بارسلونا

به نظر من بجای این که هر کی می خواد یک پروژه ای رو درست کنه و هی بخواد اینجا تاپیک ایجاد کنه کار درستی نیست ... !

باید دوستا در انجمن ایران نهاد یک صفحه ای درست کنند که لیست قیمت امکانات رو بذارن تا راحت خودمون بفهمیم که حدودا چقدر می شه قیمت یک پروژه ی مد نظر .

البته من خیلی کوچک هستم که نظر بدم ولی خواستم بگم که یک تلنگری باشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

2,500,000 تومان

کاربر دائمی آواتار farazsahebdel
    محل زندگی
    اسپانیا - بارسلونا

نقل قول نوشته شده توسط Veteran مشاهده تاپیک
    2,500,000 تومان
    آخه واقعا کی میاد این همه پول بده خوب وردپرس نصب می کنه یا جوملا ... !

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط farazsahebdel مشاهده تاپیک
    هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

معمولا بر اساس ورودی ها و خروجی ها قمیت تعیین می کنن مثلا می گن من هر text box در هر فرم بزار 100 تومان میگیرم و آخر سر تعداد این text box هارو میشمری یک قمیت بدست می آید !

یکی رو میشناسم بهش جوملا رو دادن ۳.۵ میلیون (البته با قالب سفارشی ) و برای امکانات مثل این تقریبا ۲ میلیون کافیه. الان شرکتهای معتبر ( یا نسبتا) زیر ۳ میلیون اصلا قبول نمی کنن. اگر کم بگیرین بعدا پشیمون میشید.

اولا که قیمت باید منطقی باشه نمیشه که رو هوا پروند.
    بعدشم اینو هم بگم باید بین برنامه نویس کم تجربه و حرفه ای فرق هایی باشه.
    برنامه نویس حرفه ای و با تجربه قیمتش قاعدتا بالا تره/جا افتاده کارش و مشتری دنبالش میاد و ....
    اما برنامه نویس کم تجربه از جمله خود من باید دنبال مشتری بدویم تا بتونیم کم کم تجربه کسب کنیم و ....
    بعضی قیمت ها هم واقعا منصفانه نیست.
    جوملا 3 میلیون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

نقل قول نوشته شده توسط farazsahebdel مشاهده تاپیک
    هرکاری ی ارزشی داره !
    ارزش این کار از نظر بنده اینه !

نقل قول نوشته شده توسط Veteran مشاهده تاپیک
    هرکاری ی ارزشی داره !
    ارزش این کار از نظر بنده اینه !
    جدا بعضی پروژه ها انقدر ریزه کاری داره که گیج کننده میشه
    حتی اگه بخوای از فرم وورک ها هم استفاده کنی
    پس باید قیمتی باشه که ارزش عصاب،چشم،مغز و ... رو داشته باشه
    طرف که میاد سفارش بده درک نمیکنه چه زحمتی پشت این وب سایت که آماده میدیم بهش، کشیده شده

کاربر دائمی آواتار mohsen_31369
    محل زندگی
    خانه

من خودم باشم امکاناتی رو که گفتی با گرافیک اختصاصی 2.5 پیشنهاد میدم. البته از cms آماده استفاده نمی کنم!! و خودم کد میزنم.
    البته بستگی به شخصی که سفارش رو میده هم داره شاید بشه بیشتر قیمت داد.

محل زندگی
    راوند کاشان

من فقط یه سوال از همه ی شما ها دارم اینکه کدوم یک از شما تا حالا کسی پیدا شده که این پول ها رو بهتون بده؟ من قصد توهین ندارم فقط برام سوال شده کسی فکر بد نکنه.
    چون وقتی می بینم اسکریپت های رایگانی مثل جوملا و وردپرس و ... هست دیگه چرا کسی برای یه سیستم مدیریت محتوای ساده باید مثلا 2.5 میلیون پول بده؟ شما باشید همچین پولی به کسی میدید؟ اگه کسی بخواد همچین پولایی بده خب میره پول میده برنامه نویسی یاد میگیره! نوشتن یه برنامه ی حذف و ویرایش و تماس با ما که آپالو هوا کردن نداره!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران، گیلان، لاهیجان

من فقط یه سوال از همه ی شما ها دارم اینکه کدوم یک از شما تا حالا کسی پیدا شده که این پول ها رو بهتون بده؟ من قصد توهین ندارم فقط برام سوال شده کسی فکر بد نکنه.
    چون وقتی می بینم اسکریپت های رایگانی مثل جوملا و وردپرس و ... هست دیگه چرا کسی برای یه سیستم مدیریت محتوای ساده باید مثلا 2.5 میلیون پول بده؟ شما باشید همچین پولی به کسی میدید؟ اگه کسی بخواد همچین پولایی بده خب میره پول میده برنامه نویسی یاد میگیره! نوشتن یه برنامه ی حذف و ویرایش و تماس با ما که آپالو هوا کردن نداره!
    سلام، خودم یه سایت شبکه اجتماعی رو از صفر برای یکی نوشتم و 3 میلیون ازش گرفتم! روزی که خواست سفارش بده همه سیستم های رایگان رو بهش معرفی کردم ولی گفت میخواد یکی براش اختصاصی بنویسه یا قالب اختصاصی. میشه گرفت :) همه هم حوصله ندارن برن یاد بگیرن! هرکسی سرش تو کار خودش باشه بهتره :) هم برای ما که کد میزنیم و هم برای مشتری!

کاربر دائمی آواتار engmmrj
    محل زندگی
    تهران

2.5 تازه کم گفتن !! شما ها چون همیشه با مبلغ های پایین کار می کنید به قول معروف معدتون تعجب میکنه

دیگه جوری هم باشه به قول دوستمون ravand شعار ندیم :)

بزارید من یه چیزیو اینجا مشخص کنم.دوست عزیز راوند جان شما دقیقا سفارشتون cms هست یا یک سایت ؟
    چیزایی که شما گفتید میشه سایت,هر سایتی هم باید یک قسمت برای مدیریت داشته باشه.
    اما cms نه,باید ماژولار باشه و ....

الان بنظرم دوستانی که قیمت 2 3 دادن برای cms شاید این قیمت رو دادن
    من که گیج شدم :|

2.5 تازه کم گفتن !! شما ها چون همیشه با مبلغ های پایین کار می کنید به قول معروف معدتون تعجب میکنه
    من شخصا سفارش های بالا هم داشتم اما خب تخمین زدم حدودا چقدر باید برای هر قسمتش فعالیت داشته باشم چقدر مطالعه ,کم و زیاد کار رو در نظر میگیرم و قیمت میدم اما همونجور که گفتم دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن
    هم قیمتشون بالاتره هم اینکه با مشکلات حین انجام کار بیشتر اشنا هستن.

کاربر دائمی آواتار mohsen_31369
    محل زندگی
    خانه

به نظرم آدم باید برای کاری که میکنه ارزش قائل باشه ! ما خودمون هفته پیش اساس کشی داشتیم ، کارگر ساعتی 16 تومن ازمون گرفت.
    فکر کنم ارزش کار برنامه نویسی خیلی بیشتر از کارگری باشه.

نقل قول نوشته شده توسط mohsen_31369 مشاهده تاپیک
    به نظرم آدم باید برای کاری که میکنه ارزش قائل باشه ! ما خودمون هفته پیش اساس کشی داشتیم ، کارگر ساعتی 16 تومن ازمون گرفت.
    فکر کنم ارزش کار برنامه نویسی خیلی بیشتر از کارگری باشه.
    درست اما برای کسایی که دیگه مشتری های خودشونو دارن و جا افتاده کارشون.
    من دیدم تازه کار هایی رو که برای جمع اوری نمونه کار رایگان کار کردن
    یا مثلا شرکت های بزرگی همچون ایرانسل
    اگه یادتون باشه تازه که اومده بود میگفت نرخ تماس 49 تومان :| و...
    من اگر به مشتریم بگم اینجور چیزی 1 میلیون فرار میکنه :دی
    اخه جنبه های دیگه هم در نظر بگیریم.مثلا طرف قرار نیست که از این سایت درامد کسب کنه یه سایت اطلاع رسانی هست(مثال).
    خود شما میاید اینقدر هزینه کنید؟

کاربر دائمی آواتار Jarvis
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط mahmod2000 مشاهده تاپیک
    ...پس باید قیمتی باشه که ارزش عصاب،چشم،مغز و ... رو داشته باشه
    زمان رو هم به همه ی این موارد اضافه کنید :) .. این روزا هیچ کسی الکی وقت خودش رو برای کسی تلف نمیکنه ... مردم برای وقت خودشون ارزش قائل هستن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

حقیقتش بنده یا پروژه نمیگیرم یا اگه بگیر درست حسابی پولشون میگیرم !
    واسه 2 تومن ارزش نداره وقته خودمو تلف کنمو درگیر مسائل برنامه نویسی بشم.
    اما اگر پروژه ایی رو هم گرفتم درست حسابی تحویل میدم ! نه یک چیزی که فقط کار کنه ! روی تک تک مسائل وقت میزارم.
    واسه همین زیاد پروژه گیرم نمیاد،چون قیمت بالا میدم.

کاربر دائمی آواتار qartalonline
    محل زندگی
    تبریز

اگه واقعا کیفیت کارتون بهترین باشه مبالغ بیشتر از 2 تومن هم میتونید بگیرید (و پرداخت می کنند) البته نحوه صحبت با مشتری تاثیر زیادی داره.

جوملا 3 میلیون
    مساله اینه که نه مشتری و نه کارمندهای متوجه نیستن و نمی دونن جوملا یعنی چی، اونا فقط سایت میخوان.

من خودم شخصا این مورد برام پیش اومده و 3.2 گرفتم و مشتری من میدونست هم جوملا هست هم ورد پرس و ... و تازه یکی دیگه هم داره بهم سفارش میده.

اخه جنبه های دیگه هم در نظر بگیریم.مثلا طرف قرار نیست که از این سایت درامد کسب کنه یه سایت اطلاع رسانی هست(مثال).
    لگر مشتری رو توجیه کنید که براش در آمد داره و یا می تونه راه در آمد زایی براش ایجاد کنه ( بازار یابی ) مطمئن باشید خیلی خیلی بیشتر از ابنها هم خرج میکنه. موقعی که مشتری به بیلبورد خیابونی که موقت هست داره 8 میلیون میده به سایت بیشتر هم میده.

نوشتن یه برنامه ی حذف و ویرایش و تماس با ما که آپالو هوا کردن نداره!
    از شما این حرف بعید بود واقعاً ! اتفاقاً نوشتن یه برنامه حذف و ویرایش و تماس با ما دقیقاً آپولو هوا کردنه. همونطور که برای من و شمای برنامه نویس این کار راحته، برای بقیه مثل آپولو هواکردنه وگرنه برای مهندس رشته عمران هم چهارتا خط کشیدن روی کاغذ که آپولو هوا کردن نیست! ولی چرا برای نقشه کشی ساختمان داره میلیونها تومان پول میگیره؟ بخاطر تخصصی که پشت اون به ظاهر خطها وجود داره. شما هم بخاطر تخصصتون در چیدن دستورات برطبق الگوریتمی که طراحی میکنید، پول میگیرین وگرنه به قول شما خودش میتونه بره Syntax رو یاد بگیره ولی مطمئن باشین برنامه نویسی رو یاد نمیگیره مگه اینکه عاشق این کار باشه و مثل من و شما چند سال وقتش رو صرف کنه.
    همین الآن روی یک پروژه دارم کار میکنم که اتفاقاً یک سایت آگهیه (درست متوجه شدین: همون اسکریپت نیازمندیها که کلی نمونه رایگان تو اینترنت داره) ولی با الگوریتم هوشمندی که خودمون طراحی کردیم، روش کار کلاً عوض شده و یک پروژه کاملاً متفاوت قراره بشه و صرفاً جهت اطلاع عرض میکنم که قیمت این پروژه 25 میلیون تومانه! بله مشتری اگه بدونه کار تخصصی تحویل میگیره و زندگیش قراره با اون برنامه متحول بشه و الگوریتم منحصربفردی دارین تحویلش میدین، از اینجور پولها هم میده.
    به عقیده من مهمترین چیزی که باعث شده مشتریها حاضر نباشن پول خوب برای پروژه ها بدن، این نیست که کارپردازهای ارزون قیمت زیادن؛ بلکه علت اینه که کار بی کیفیت زیاد تحویلشون داده شده و بی اعتماد شدن. بهترین تبلیغ، کیفیت خوب محصوله. شما کار رو با کیفیت تحویل بده. فوقش اوایل کمتر مشتری گیرت میاد ولی بعد ببین چطور مشتریها برای اینکه کارشون رو انجام بدی سر و دست میشکنن و با وجود افرادی که هزینه خیلی کمتر میگیرن و حتی ممکنه کارشون هم بد نباشه، دنبال اینن که با شما کار کنن. بعد از مدتی، اسمت خودش میشه برند!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط poriab مشاهده تاپیک
    دوست عزیز حرفی که میزنید به نظرم درست نیست ! بنده خودم قالب وردپرس میزنم کل بلوکهاش وِیژوال طراحی بشه اسلایدر فقط ادرس بگیره یعنی مشتری نیاز نداشت هباشه کوچکترین کدی اضافه یا کم کنه برای ویرایش 400 500 تومان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    WLAN

نقل قول نوشته شده توسط DR.HTML مشاهده تاپیک
    دوست عزیز حرفی که میزنید به نظرم درست نیست ! بنده خودم قالب وردپرس میزنم کل بلوکهاش وِیژوال طراحی بشه اسلایدر فقط ادرس بگیره یعنی مشتری نیاز نداشت هباشه کوچکترین کدی اضافه یا کم کنه برای ویرایش 400 500 تومان
    همان طور که مشاهده می کنید ، هرکسی یک قیمت برای پروژه در نظر گرفته دوست عزیز ! من هم قیمت طراحی وردپرس توسط بهترین طراح رو عرض کردم . برای مثال p30download زیر 1 میلیون نیست ولی وردپرس هست

شما هم باید برای کاری که انجام می دی ارزش قائل بشی ، اگه طراحی اختصاصی انجام داده می شه قیمت بیش از این هاست ...

فقط و فقط طراحی اولیه سایت Layout ( که با نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ انجام می شه ) هم قیمت کل کار شما هست .
    آخرین ویرایش به وسیله poriab : چهارشنبه 27 آذر 1392 در 18:22 عصر دلیل: Layout

کاربر دائمی آواتار shahriyar3
    محل زندگی
    تهران

این جمله رو دیدم یاد این افتادم (همه تون حتما شنیدین)
    میخوان ماشین معامله کنن میگن این ماشین دست خانوم دکتر بوده میرفته مطب برمیگشته اصلا کار نکرده :))
    ما هم سایت میزنیم چون اطلاع رسانی هست خیلی کار نمیکنه فقط میره تا خبر گذاری بر میگرده
    فقط فرقشون اینه که خانوم دکتر با این جمله ماشینش و گرون تر میفروشه ما سایتمونو ارزونتر

نقل قول نوشته شده توسط shahriyar3 مشاهده تاپیک
    این جمله رو دیدم یاد این افتادم (همه تون حتما شنیدین)
    میخوان ماشین معامله کنن میگن این ماشین دست خانوم دکتر بوده میرفته مطب برمیگشته اصلا کار نکرده :))
    ما هم سایت میزنیم چون اطلاع رسانی هست خیلی کار نمیکنه فقط میره تا خبر گذاری بر میگرده
    فقط فرقشون اینه که خانوم دکتر با این جمله ماشینش و گرون تر میفروشه ما سایتمونو ارزونتر

دوست عزیز بحث سر این نیست.اصلانم ربطی نداشت
    حرفم اینه که وقتی یه سایت تجاری هست شما بگو 10م طرف میگه بقرما چرا؟چونکه میدونه درش میاره و براش میصرفه و توجیه اقتصادی داره بیاد 10م بریزه توی کسب و کاری و بعدم درش بیاره
    اما فرض کن طرف یه سایت میخواد داشته باشه که مثلا اطلاع رسانی کنه به اعضای گروهش خب وقتی شما بگی 2م برای طرف توجیه اقتصادی نداره و نمیگیره
    میگه من برم اس ام اس به همشونم که بدم کمتر از اینا پام میوفته

من نمیدونم ظاهرا اکثرا ایران زندگی نمیکنید
    بجز پروژه های خاص نمیشه برای پروژه های معمولی قیمت های بالا داد (نمیگم نمی ارزه و بخوام ارزش کارو پایین بیارم)
    اما برای کسی که درامدش از این راه هست و تازه کاره یک پروژه هم خودش یک پروژه هست
    حالا شما بیا بگو 2م وقتی کسی نیست که ازت بگیره چی؟تا اخر عمرتم بشین بگو من برای کارم ارزش قائلم
    تو هر کاری یه سیاست کاری باید باشه
    بله اقای شهرکی پروژه بگیره 30م ایشون اقای شهرکی هستن من امید عابدی / ایشون 15 سال تو این کار دارن فعالیت میکنن من 5 سال هم نمیشه
    از کم باید شروع کرد تا نمونه کار جمع کنی یکم تجربه کسب کنی اونوقت برای مشتری قیمت بالا بدی
    این حالتی که شما دارید میگید دو سر ضرر هست/هم پروژه گیرت نمیاد هم نمونه کار ایجاد نمیشه
    اما با قیمت مناسب تری که بدی اگر از یه طرف ضرر هست از اونطرف سود هست که نمونه کار و تجربه کسب کردی
    از طریق همون سایت شاید برات چندتا مشتری بیاد که اتفاق افتاده برام.
    خلاصه این نظر منه هرکسی نظرش محترمه

محل زندگی
    تهران

شما یه روند اشتباه دارین از اول دارین به پول فکر میکنید. باید مدتی کار مجانی روی پروژه های متن باز انجام بدید مدتی برای شرکت های دیگه کار کنید کارمند باشید تجربه کسب کنید رابطه پیدا کنید .
    بعد برای خودتون مستقل بشید و شروع کنید مستقل کار کردن و پروژه گرفتن
    من این پروسه رو کامل طی کردم مطمئنم آقای شهرکی هم این کار و کردن و خیلی های دیگه هم همینطور بودن
    شما برای اینکه مدیر بشید باید از اول کارمند بودن و تجربه کنید پله پله برید بالا
    شما الان به قول خودتون آماتور هستید باید این پله ها رو دونه دونه برید بالا مطمئن هستم چند سال دیگه حتما موفق میشین
    وقتی کسی پلنی داره برای شروع کار حتما فکر جوانب کارش و هم کرده و حتما پلن براش توجیه داشته که میخواد شروع کنه
    موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط shahriyar3 مشاهده تاپیک
    شما یه روند اشتباه دارین از اول دارین به پول فکر میکنید. باید مدتی کار مجانی روی پروژه های متن باز انجام بدید مدتی برای شرکت های دیگه کار کنید کارمند باشید تجربه کسب کنید رابطه پیدا کنید .
    بعد برای خودتون مستقل بشید و شروع کنید مستقل کار کردن و پروژه گرفتن
    من این پروسه رو کامل طی کردم مطمئنم آقای شهرکی هم این کار و کردن و خیلی های دیگه هم همینطور بودن
    شما برای اینکه مدیر بشید باید از اول کارمند بودن و تجربه کنید پله پله برید بالا
    شما الان به قول خودتون آماتور هستید باید این پله ها رو دونه دونه برید بالا مطمئن هستم چند سال دیگه حتما موفق میشین
    وقتی کسی پلنی داره برای شروع کار حتما فکر جوانب کارش و هم کرده و حتما پلن براش توجیه داشته که میخواد شروع کنه
    موفق باشید
    بحث سر قیمت دادن برای پروژه هست نه پروسه ی کسب تجربه ی من
    خود من دارم تفننی کار میکنم و بیشتر وقتمو روی یادگیری و تست چیزهای مختلف میزارم/کاری هم که میکنم بیشتر بخاطر اینه که هزینه های اموزش هام و تست هایی که میکنم در بیاد.

منم دارم همینو میگم باید کار رو رایگان یا با قیمت پایین انجام داد.

اما خب الان توی این تاپیک چرا هرکسی یه قیمت داده (با اختلاف زیاد) تعجب برانگیزه
    تناقض توی قیمت هایی که داده شده توی این تاپیک 2 دلیل داره بنظر من
    1.اینکه دقیقا معلوم نیست ایا یه سایت با کنترل پنل هست یا یک cms
    2.همین تجربه ی کاری و اشنایی با مشکلات حین انجام کار
    کسی هم درباره ی قیمتش توضیحی نمیده که ما بدونیم علاوه بر ارزش کاری سختی این پروژه از لحاظ فنی کجاست؟فقط همین

محل زندگی
    تهران

دقیقا بحث من سر همین کسب تجربه هست. مطمئنم شما چند ساله دیگه امکان نداره با این قیمت هائی که الان میدید کار کنید!
    قیمت های که دادن خیلی هم بالا نیست .
    افراد حرفه ای نباید توانشون و بزارن برای رقابت با قیمت های برنامه نویس های آماتور
    برنامه نویس های آماتور اگر پله پله شروع کنن بیان بالا و وارد رقابت نشن با قیمت های پائین این مشکلات پیش نمیاد.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

اتفاقاً یک سایت آگهیه (درست متوجه شدین: همون اسکریپت نیازمندیها که کلی نمونه رایگان تو اینترنت داره) ولی با الگوریتم هوشمندی که خودمون طراحی کردیم، روش کار کلاً عوض شده و یک پروژه کاملاً متفاوت قراره بشه
    مشکل من دقیقا همینجاس.یعنی اینکه چطور مثلا یک سایت نیازمندی بزنیم اما متفاوت
    پیشه خودم میگم خب،سایت : دسته بندی داره،جستجو داره،امکان اضافه کردن تبلیغات به صورت های مختلف داره و ... بعد به این نتیجه میرسم که بابا ! خب اینا که توی اینترنت هست ! چرا من بیام همچین سیستمی بنویسم(دوباره کاری) ؟
    حالا منظور شما چیه ؟ ایا این سیستم امکانات این سیستم های اماده رو نداره ؟ یا علاوه بر این امکانات ایده های جدیدی درش هست ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 09 مهر 1392, 17:05 عصر
  2. سوال: آیا برای حرفه ای شدن در سیستم مدیریت محتوای جوملا باید PHP بلد بود؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 27 مهر 1391, 23:11 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 12 بهمن 1386, 14:49 عصر
  4. راهنمای فارسی کردن سیستم مدیریت محتوای دات نت نیوک
    نوشته شده توسط delphi77 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: سه شنبه 20 آذر 1386, 08:34 صبح
  5. سیستم مدیریت محتوای وب - قسمت اول
    نوشته شده توسط mehdvirus در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 04 دی 1384, 20:58 عصر