نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: چگونه چند یوزر از یک اکانت اینترنت در ویندوز 2003 همزمان در شبکه استفاده کنند؟

چگونه چند یوزر از یک اکانت اینترنت در ویندوز 2003 همزمان در شبکه استفاده کنند؟

با سلام
    ما یک شبکه داخلی داریم و از طریق ماهواره از اینترنت استفاده می کنیم یوزر های ما بوسیله وی پی ان به اینترنت متصل می شدند هم اکنون می خواهیم چند یوزر در ویندوزدو هزارو سه در یک لحظه با یک اکانت از اینترنت استفاده کنند.در ضمن قبلا این اتفاق در ویندوز دوهزار انجام می شده است
    الان هم چند یوزر متصل می شوند ولی فقط نفر اول توانایی باز کردن صفحات اینترنت را دارد و بقیه که با همان اکانت وارد شده اند نمی توانند صفحه ای را باز کنند برای رفع این مشکل چکار باید بکنیم
    با تشکر

خوب اینترنت رو بده به سرورت و بعد خودت از طریق *** هر تعداد که خواستی user تعریف کن و به اینترنت متصل شو.

با تشکر
    همین کار را انجام دادیم -سیستم کاری ما همین می باشد-دقیقا اینترنت را به سرور دادیم و همه هم با وی پی ان متصل هستند ولی فقط نفر اولی که با یوزر و پسورد وارد می شود میتواند صفحه باز کند و بقیه با اینکه متصل هستند هیچ سند و رسیوی ندارند و نمی توانند صفحه ای را باز کنند-با توجه به اینکه این مورد در ویندوز 2000 به درستی انجام می شده است

والا من که اصلا با 2000 تا حالا کار نکردم ولی تا دلت بخواد با 2003 کار کردم چند جا هم *** Server راه انداختم و چنینن مشکلی نداشتم.
    همه با یه یوزر و پسورد وصل میشند یا هر کسی برای خودش یوزر داره؟
    ضمنا Incomming Connection ساخته‌ای یا با RRAS این کار رو کردی؟
    موقعی که یوزرها کانکت می‌شند روی سرور هم connection شون رو می‌بینی یا نه؟

با Ras
    این کار را کرده ام
    بله زمانی که یوزرها کانکت می شوند انها را روی سرور می بینم
    بعضی از یوزر ها و پسوردها برای اتصال به اینترنت بین چند نفر مشترک هستند

مشکلت فقط با یوزر های مشترک است یا با همه. یعنی اگر دو نفر با یوزرهای مختلف وصل بشند مشکلی نیست؟

نه فقط با یوزر های مشترک
    بقیه طبق روال عادی کار می کنند
    در یوزرهای مشترک هم نفر اولی که وصل می شود راحت کار می کند بعدی ها که با همان یوزر وارد می شوند -اتصال برقرار است- صفحه اینتر نتی را نمی توانند باز کنند

اگر جسارت نباشد به دلیل اهمیت موضوع و همچنین اینکه کلیه کارهای ما خوابیده اگر امکان دارد با تلفن من تماس بگیرید تا کلیه جزییات را برای شما توضیح دهم021-82072046
    حمید عسکری

دوست عزیز در صورتی که از Radius استفاده کنید و برای user ها static ip تخصیص بدهید این مشکل به وجود خواهد آمد و شما به IP confilict مواجه خواهید شد. در غیر اینصورت مشکل در NAT و Network Subnetting است.موفق باشید.

با تشکر از آقای جعفری آقای ذوالقدری 3 سوال دارم اول اینکه من از Radius

استفاده می کنم برای جایگزین کردن آن آیا می توانم از Pool
    استفاده کنم
    و دوم اینکه Network Subnetting
    کجاست
    و آخر اینکه اگر نخواهم از Nat
    استفاده کنم و از وی پی ان استفاده کنم و این مشکل هم مرتفع بشه باید چکار کنم
    از زحمات شما و آقای جعفری صمیمانه تشکر می کنم

استفاده می کنم برای جایگزین کردن آن آیا می توانم از Pool
    استفاده کنم
    بله در زمان configure کردن radius میتونید این pool را تعریف کنید.

و آخر اینکه اگر نخواهم از Nat
    استفاده کنم و از وی پی ان استفاده کنم و این مشکل هم مرتفع بشه باید چکار کنم
    زمانی که شما از RRAS استفاده میکنید و 2 کارت شبکه دارید خود به خود NAT روی اون Pool که تعریف کرده اید انجام میشه و مشکل خاصی پیش نمیباد شما اگر از pool استفاده کنید و در radius برای هز کاربر static ip تعریف نکنیدمشکلی در concurrent connection نخواهید داشت.
    در صمن pool جایگزینی برای Radius نیست و فقط شما بجای اینکه از خصوصیت radius reply استفاده کنید و برای هر کاربر IP منحصر به فرد تعریف کنید میایید از امکانات خود RRAS استفاده میکنید. و همچنان radius عملیات authentication و accounting را انجام می دهد.

موفق باشید .

تاپیک های مشابه

1. اکسس 2003 و VB.NET یا VB6
    نوشته شده توسط منصور بزرگمهر در بخش Access
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 13 مرداد 1387, 07:59 صبح
  2. برنامه ای با vb.net 2003 نوشته ام ولی...
    نوشته شده توسط hadi9623 در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 01 اسفند 1386, 23:29 عصر
  3. دیتاگرید 2003
    نوشته شده توسط mansoor_csharp در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 11 شهریور 1385, 07:37 صبح
  4. کمک در مورد add کردن dll در محیط vb.net 2003
    نوشته شده توسط mahdie در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 26 بهمن 1383, 14:55 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار