نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مدیریت آگهی های پولی و رایگان در سایتی مشابه سایت ایستگاه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

مدیریت آگهی های پولی و رایگان در سایتی مشابه سایت ایستگاه

سلام.
    در مورد نحوه مدیریت آگهی های ویژه در سایتی مشابه سایت http://istgah.com/
    سوال داشتم.
    کاری که به نظر خودم رسیده اینه که یه صفحه بزارم برای ثبت آگهی ویژه و یکی برای ثبت آگهی رایگان.
    اگه کاربر خواست آگهی ویژه ثبت کنه ابتدا می ره به صفحه پرداخت آنلاین و پرداخت رو که انجام داد اگه موفقیت آمیز بود (که فکر کنم بانک خودش با یه داده ای موفقیت آمیز رو برای ما مشخص می کنه)
    اطلاعاتی که بانک به ما داده (که هنوز نمی دونم چطور این اطلاعات رو می تونیم بگیریم )
    رو مثل تاریخ و ساعت پرداخت، شماره ارجاع، و ... رو در یه جدول به همراه نام کاربری پرداخت کننده ذخیره کنم
    بعد که کاربر به صفحه آگهی ویژه رفت برای درج ازش شماره ارجاع و تاریخ پرداخت رو هم بخوام وارد کنه و بعد بررسی کنم اگه در جدولی که در بالا ذکر شد وجود داشت آگهی رو ویژه کنم (یعنی یه فیلد IsSpecial در جدول آگهی ها رو True کنم)
    حالا اولاً این روالی که گفتم درسته؟
    دیگه اینکه به چه نحو باید یونیک بودن شماره ارجاع رو بررسی کنم؟ آخه ظاهراً بانکهای مختلف ممکنه شماره ارجاع های یکسان بدن و خوب ممکنه دو نفر در زمان واحد از درگاه های مختلف بانکهای مختلف پرداختشون رو انجام بدن.

در آخر اینکه لطفاً یه سری هم به این لینک بزنید تا حدی به این مسئله ای که اینجا مطرح کردم مربوطه.
    https://barnamenevis.org/showthread.php?435601

کاربر دائمی آواتار moslem.hady
    محل زندگی
    پشت میز کامپیوتر

نقل قول: مدیریت آگهی های پولی و رایگان در سایتی مشابه سایت ایستگاه

در مورد ویژه یا عادی بودن که کاربر هنگام درج آگهی مشخص میکنه. و ویژه بودن و عادی بودن با تعداد ستاره مشخص میشه. آگهی عادی تعداد ستاره: -1 و ویژه: از 0 تا مثلا 7
    برای پرداخت، بعد از درج اگه ویژه بود به بانک وصل میشید. وقتی پرداخت انجام بشه اطلاعات برمیگرده به سایتتون و میتونید در هنگام ارسال مشخص کنید که چه آگهی رو برای پرداخت رفته. وقتی به سایت برگشت اگه پرداخت ok بود، جدول رو ویرایش کرده و یه فیلد isPaid از جدول آگهی رو true میکنید و توی جدول پرداختی ها هم آپدیت میکنید وضعیت پرداخت رو!!
    یکم پیچیده بود نتونستم بهتر بگم.

دیگه اینکه به چه نحو باید یونیک بودن شماره ارجاع رو بررسی کنم؟ آخه ظاهراً بانکهای مختلف ممکنه شماره ارجاع های یکسان بدن و خوب ممکنه دو نفر در زمان واحد از درگاه های مختلف بانکهای مختلف پرداختشون رو انجام بدن.
    این اتفاق خیلی نادره. ولی جهت احتیاط شما میتونید پارامتری با عنوان مثلا شماره فاکتور به بانک ارسال و مجدد از بانک دریافتش کنید.
    اینجوری متوجه میشید که پرداخت مربوط به کدام فاکتور بوده. پس قطعا مشخصات خریدار رو هم میونید از طریق همین فاکتور بدست بیارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

دیگه اینکه به چه نحو باید یونیک بودن شماره ارجاع رو بررسی کنم؟ آخه ظاهراً بانکهای مختلف ممکنه شماره ارجاع های یکسان بدن و خوب ممکنه دو نفر در زمان واحد از درگاه های مختلف بانکهای مختلف پرداختشون رو انجام بدن. این اتفاق خیلی نادره. ولی جهت احتیاط شما میتونید پارامتری با عنوان مثلا شماره فاکتور به بانک ارسال و مجدد از بانک دریافتش کنید.
    اینجوری متوجه میشید که پرداخت مربوط به کدام فاکتور بوده. پس قطعا مشخصات خریدار رو هم میونید از طریق همین فاکتور بدست بیارید
    اینو فکر کنم اصلاً نیازی به فرستادن id به بانک نباشه و موقع ثبت در جدول خودم باید یه عدد رندم که به یه طریقی مطمئن بشم یکتاست هم در جدول ثبت کنم و از این فیلد و شماره سفارش به عنوان کلید استفاده کنم. درست می گم؟

در مورد ویژه یا عادی بودن که کاربر هنگام درج آگهی مشخص میکنه. و ویژه بودن و عادی بودن با تعداد ستاره مشخص میشه. آگهی عادی تعداد ستاره: -1 و ویژه: از 0 تا مثلا 7
    برای پرداخت، بعد از درج اگه ویژه بود به بانک وصل میشید. وقتی پرداخت انجام بشه اطلاعات برمیگرده به سایتتون و میتونید در هنگام ارسال مشخص کنید که چه آگهی رو برای پرداخت رفته. وقتی به سایت برگشت اگه پرداخت ok بود، جدول رو ویرایش کرده و یه فیلد isPaid از جدول آگهی رو true میکنید و توی جدول پرداختی ها هم آپدیت میکنید وضعیت پرداخت رو!!
    یکم پیچیده بود نتونستم بهتر بگم.
    اینم خیلی نزدیک به روالی بود که خودم در نظر گرفته بودم. ممنون از راهنمایی.

اینو فکر کنم اصلاً نیازی به فرستادن id به بانک نباشه و موقع ثبت در جدول خودم باید یه عدد رندم که به یه طریقی مطمئن بشم یکتاست هم در جدول ثبت کنم و از این فیلد و شماره سفارش به عنوان کلید استفاده کنم. درست می گم؟
    بله. شماره فاکتور یا سفارش رو شما باید در سیستم خودتون ایجاد کنید. پس قطعا یکتا خواهد بود. و اینکه شما نیاز دارید پارامتری به عنوان شماره سفارش به بانک ارسال کنید.
    البته وقتی شما مستندات بانک رو مطالعه کنید پارامترهای مورد نیازشون رو متوجه خواهید شد.

تاپیک های مشابه

1. طراحی جداول سایتی مشابه سایت ایستگاه
    نوشته شده توسط bftarane در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 18 دی 1392, 16:34 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 10:37 صبح
  3. طراحی سایتی مشابه سایت آمازون
    نوشته شده توسط animsamodi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 11 فروردین 1389, 10:06 صبح
  4. سیستم جامع نمایش و مدیریت داده های تاریخ دار(مبتنی بر وب)
    نوشته شده توسط faramarz_s در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 19
    آخرین پست: جمعه 26 مهر 1387, 21:14 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •