نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: چطور می تونم سرور اس ام اس راهندازی کنم ؟ کد نویسی مشکلی نیست توی خرید شماره تلفن مشکل دارم نمیدونم

Question چطور می تونم سرور اس ام اس راهندازی کنم ؟ کد نویسی مشکلی نیست توی خرید شماره تلفن مشکل دارم نمیدونم

چطور می تونم سرور اس ام اس راهندازی کنم ؟ کد نویسی مشکلی نیست توی خرید شماره تلفن مشکل دارم نمیدونم از کجا باید خرید کنیم .

نقل قول: چطور می تونم سرور اس ام اس راهندازی کنم ؟ کد نویسی مشکلی نیست توی خرید شماره تلفن مشکل دارم

نقل قول: چطور می تونم سرور اس ام اس راهندازی کنم ؟ کد نویسی مشکلی نیست توی خرید شماره تلفن مشکل دارم

نقل قول نوشته شده توسط danial.saeedi مشاهده تاپیک
    تشکر از پاسختون.
    لینک ارسالی تون رو مطالعه کردم.
    منظور من طراحی و ارارئه همچین سرویسی بود
    الان این شرکت داره شماره تلفن اختصاصی را به من می دهد .
    سوال من اینجاست .
    1- از کجا و چگونه ؟
    2- آیا از شرکت مخابرات خریده ؟
    3- با چه ابزاری داره اس ام اس های در یافتی را ارسال می کن
    4- آیا برای خود سرور اختصاصی دارد یا از سرور های شرکت مخابرات استفاده می کند

می تونید از شرکت های زیر مجوعه ی مخابرات رو پیدا کنید و چنین سرویسی را دریافت کنید.

کاربر دائمی آواتار vira1368
    محل زندگی
    اهواز

من اسم 3 تا از این شرکت ها رو بلدم
    رهیاب 2000
    مگفا 3000
    آتیه پرداز 5000
    اینطوری که من متوجه شدمو اول میرید از این شرکت ها یک شماره اختصاصی میخری برای خودت مثلا 30001234 بعد سایت و سامانه خودت رو با توجه به مستنداتی که در اختیارت میذارن مینویسی.
    بعد مشتریان شما هم میشن زیر مجموعه شما یعنی قسمت اول شمارش میشه شماره خودت مثلا: 3000123480 یا 3000123496
    این هم یک لینک حتما کارت رو راه میندازه مستندات
    البته اگر این لینک رو دادم منظورم تبلیغ نبوده ولی فقط از این شرکت تونستم اطلاعات بدست بیارم. متاسفانه خیلی افراد هم برای پیشرفت خودشون اطلاعی به اشتراک نمیزارن. (این لینک هم با کلی گشتن توی گوگل بدست آوردم)
    موفق باشی!

نقل قول نوشته شده توسط vira1368 مشاهده تاپیک
    من اسم 3 تا از این شرکت ها رو بلدم
    رهیاب 2000
    مگفا 3000
    آتیه پرداز 5000
    اینطوری که من متوجه شدمو اول میرید از این شرکت ها یک شماره اختصاصی میخری برای خودت مثلا 30001234 بعد سایت و سامانه خودت رو با توجه به مستنداتی که در اختیارت میذارن مینویسی.
    بعد مشتریان شما هم میشن زیر مجموعه شما یعنی قسمت اول شمارش میشه شماره خودت مثلا: 3000123480 یا 3000123496
    این هم یک لینک حتما کارت رو راه میندازه مستندات
    البته اگر این لینک رو دادم منظورم تبلیغ نبوده ولی فقط از این شرکت تونستم اطلاعات بدست بیارم. متاسفانه خیلی افراد هم برای پیشرفت خودشون اطلاعی به اشتراک نمیزارن. (این لینک هم با کلی گشتن توی گوگل بدست آوردم)
    موفق باشی!

با تشکر از شما دوست عزیز
    کاملا مفید بود .

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

شرکت مگفا به دلیل ترافیک بالایی که داره در برخی ساعات sms ارسال شده تاخیر 1 ساعته هم داره.
    من از سال 86 دارم با مگفا کار میکنم. شرکت خیلی خوبیه ولی این اواخر تاخیر ارسالش زیاده.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

کاربر دائمی آواتار vira1368
    محل زندگی
    اهواز

بله درست میگین، من فکر میکنم به دلیل هجوم انبوه مشتریان به سمت این شرکت کیفیت به نسبت سال های گذشته پایینتر اومده!
    مهندس شما از شرکت های دیگه سایت یا داکیومنتی سراغ ندارین که بشه از اون شرکت ها هم استفاده کرد؟

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

@vira1368:
    تغییر دادن یک پروایدر خیلی سخته، درنظر بگیرید که طی چند سال شما n تا مشتری دارید که دارن با از خط استفاده میکنن. به همین خاطر تا امروز که من با شرکت دیگه ای کار نکردم.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

تاپیک های مشابه

1. سوال: چطور می تونم ارتباطم رو با اینترنت قطع کنم ، طوری که شبکه ام قطع نشه ؟
    نوشته شده توسط میلاد لطفی در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 09 آذر 1392, 17:23 عصر
  2. سوال: چطور می تونم نقشه یه استان رو کاری کنم که بشه روی شهرهای مختلفش کلیک کرد؟
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 15 شهریور 1391, 18:32 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 04 مرداد 1391, 10:00 صبح
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 20 تیر 1390, 09:41 صبح
  5. سوال: چطور می تونم پنجره اصلی دیتابیس رو مشاهده کنم
    نوشته شده توسط hasan jafari در بخش Access
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 23 آذر 1387, 22:53 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید