نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نیاز به یک برنامه ساده در اکسل

نیاز به یک برنامه ساده در اکسل

سلام

من نیاز به یک برنامه دارم که یک نمونه خیلی ساده از انبار داری هست.مثلا تو خونه d1 تعداد موجودی خود را وارد کنیم مثلا 100 تا بعد تو خونه c1 تعداد فروش را هر وقت وارد کردیم به همان اندازه از موجودی کم بشه حالا دفعه بعد که تعداد فروش را تو همان خونه c1 وارد کردیم این عدد از موجودی جدید کم بشه.میشه یکی این فایل اکسل را درست کنه و برام اینجا بذاره
    مثال
    d1:موجودی=100
    c1:تعداد فروش=5 => موجودی =95
    c1:تعداد فروش=10 => موجودی =85

فقط می خوام که حتما تعداد فروش ها تو یک خونه نوشته بشه

با تشکر از شما
    آخرین ویرایش به وسیله vbhamed : دوشنبه 30 دی 1392 در 09:50 صبح

Wink نقل قول: نیاز به یک برنامه ساده در اکسل

سلام
    اينم فايل اكسل نمونه :
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

نقل قول: نیاز به یک برنامه ساده در اکسل

یه خواهش دیگه هم داشتم

الان این کد شما طبق خواسته من فقط برای خونه های c1 و d1 طراحی شده

حالا من می خوام مثلا حدود 600 تا عین همین زیر هم داشته باشم مثلا c2 با d2 و ... و c500 با d500 ,..

نمیشه کاری کنید که این کد به صورت بی نهایت روی این دو ستون اعمال بشه یا حتما باید تک تک این کد ها را کپی پیست کرد؟

مثلا می خوام اگه من تو خونه d501 عدد 40 گذاشتم بعد که تو خونه c501 عدد 5 بذارم اون بشه 35 .

با تشکر

سلام
    براي انجام اينكار يه مقدار كمي كدنويسي شده، كليدهاي تركيبي Alt+F11 رو بزنيد و كد رو طبق نياز خودتون تغيير بدين
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

من برنامه نویسی با زبان های c و جاوا اسکریپت در حد ابتدایی بلدم و با متلب هم می تونم برنامه بنویسم ولی تا به حال با ویژوال بیسیک برنامه ننوشتم و اصلا این کدهایی که نوشتید را متوجه نمیشم چیکار میکنند

اون خواسته دومی که دارم قابل پیاده سازی هست؟

اگه خودتون وقتش را ندارید که این برنامه را بنویسید یک راهنمایی یا یک توضیحی می دهید که چطور می تونم آن کار را انجام دهم؟

با تشکر

سلام
    قابل پياده سازي هست ضمنا اگر با زبانهاي ديگه كار كرده باشيد اينها رو راحت متوجه مي‌شين
    در هر حال اينم نمونه مورد نظر با 600 سطر، كد رو ببينيد خودتون مي‌تونيد سطر شروع و پايان و ستونها رو تعيين كنيد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. من یک برنامه ساده نیاز دارم
    نوشته شده توسط akbar_syberia در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 23 فروردین 1387, 10:30 صبح
  2. برنامه ساده ای از dbexpress
    نوشته شده توسط مهدی فهمیده غلامی در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: دوشنبه 07 مهر 1382, 07:37 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید